2η μεταμοσχευση βοηθεια

pantel

Active Member
Τελικα ειμαι ο μονος που η hdc του εχει βαλει 2.60 το μοσχευμα. Πως γινεται αυτο ακομα δεν καταλαβα. Τους εχω προπληρωση ηδη 4.800 ευρο και με εκλεψαν κιολας. Ολοι πηρατε το μοσχευμα 2.50 και εγω 2.60. Το θεμα δεν ειναι τα 250 ευρο που θα δωσω πιο πολλα αλλα η κοροιδια. Επειδη ειμαι κυπριος σημαινει οτι πρεπει να με κλεβουν κιολας. Νομιζουν πως εμεις τα εχουμε στην γωνια. Εχω στερηθει τοσο πολυ ακομα και τα 250 ευρο για εμενα ειναι πολλα αυτη τη στιγμη. Πραγματικα ειμαι πολυ εκνευρησμενος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pantel

Active Member
Και να σκεφτειτε ουτε τους επιβαρυνω με αεροπορικα εισητηρια ουτε με διαμονη που το κοστος πεφτει ακομα 500 ευρο τουλαχιστον κατω. Μακαρι ολοι εσεις που ερχεστε απο το εξωτερικο να περνετε αυτες τις τιμες και να σας παρεχουν ολο το πακετο σας το ευχομαι ολοψυχα αλλα νιωθω αδικημενος. Δεν γινεται να με κλεβουν ετσι ολοφανερα. Θα μου πουν μετα την μεταμοσχευση σου βαλαμε 50 100 200 μοσχευματα παραπανω και πρεπει να πληρωσεις το ταδε ποσο. Μα το θεο δεν ξερω πως θα αντιδρασω. Με το ζορι κρατιεμε να μην τους παρω και να τους βρισω!
 
Μπλουζα