ρινοπλαστικη

tropheus

Well-Known Member
ΕΛΕΝΗ1 είπε:
Καλησπέρα σας.
Θέλω και εγώ να κάνω ρινοπλαστική και διάφραγμα. Έχω επισκεφτεί κάποιους γιατρούς.
Για τον Γεώργιο Παναγιωτόπουλο έχετε κάποια γνώμη;

Δεν τον ξέρω τον γιατρό αλλά γενικά θα σου πρότεινα να κοιτάξεις γιατρούς που κάνουν μόνο μύτη και όχι μύτη + ότι άλλο να'ναι...
Ο Πα*λ*δ*λ*ς που έκανα εγώ την 4η επέμβαση είναι ένας πολύ ικανός γιατρός αλλά και με αρκετά μείον (ψιλοτεμπελάκος και €killer)...
Φαντάσου οι άλλοι 3 πως ήταν ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΕΛΕΝΗ1

New Member
tropheus είπε:
ΕΛΕΝΗ1 είπε:
Καλησπέρα σας.
Θέλω και εγώ να κάνω ρινοπλαστική και διάφραγμα. Έχω επισκεφτεί κάποιους γιατρούς.
Για τον Γεώργιο Παναγιωτόπουλο έχετε κάποια γνώμη;

Δεν τον ξέρω τον γιατρό αλλά γενικά θα σου πρότεινα να κοιτάξεις γιατρούς που κάνουν μόνο μύτη και όχι μύτη + ότι άλλο να'ναι...
Ο Πα*λ*δ*λ*ς που έκανα εγώ την 4η επέμβαση είναι ένας πολύ ικανός γιατρός αλλά και με αρκετά μείον (ψιλοτεμπελάκος και €killer)...
Φαντάσου οι άλλοι 3 πως ήταν ...

Καλησπέρα. Σε ευχαριστώ για την απάντηση.
Έχω δει όντως μία καλή δουλειά από τον συγκεκριμένο γιατρό που λες και ήταν όντως μια χαρά. Αλλά επίσης έχω ακούσει από πολλούς ότι τους έκανε πολύ κακή δουλειά. Δεν είναι το θέμα μου το οικονομικό ...όχι πως είμαι πλούσια, αλλά θέλω να είμαι σίγουρη για το αποτέλεσμα και αν ήμουν σίγουρα πως θα άξιζε θα έδινα 4.000 ευρω. Αλλά δεν έχω κάποιον γνωστό που να έχει πάει σε κάποιον και να έχει μείνει ευχαριστημένος.
Ρώτησα για τον Κύριο Παναγιωτόπουλο γιατί μου εκπέμπει μία ασφάλεια και από την αρχή μου έκανε κλικ να πάω σε αυτόν. Είναι στρατιωτικός ωρλ και θα ήθελα αν κάποιος έχει πάει σε αυτόν να μου πει την γνώμη του παρακαλώ.
 

kaith kaith

New Member
Απ: ρινοπλαστικη

Έχω κάνει διάφραγμα σε δημόσιο νοσοκομείο. Απο εμπειρία είχα τα εξής: έκλεισα ραντεβού 1-2 μήνες πριν, η επέμβαση έγινε με ολική νάρκωση, η επέμβαση κράτησε αν θυμάμαι καλά περίπου 3-4 ώρες, απ'οτι μου είπε ο γιατρός χρησιμοποίησε καλέμι και σφυρί για να σπάσει το στραβό κόκκαλο. Όταν βγήκα μου είχαν βουλώσει τη μύτη με γάζες, και μου έδιναν αντιβίωση των 1.500ων σε ορό. Τις γάζες και την αντιβίωση τα έβγαλα-σταμάτησα μετά απο 3-4 μέρες, και πήγα στο σπίτι έχοντας εσωτερικά ράμματα, τα οποία έβγαλα μετά απο 1 εβδομάδα.
Δεν πόνεσα καθόλου. Το μόνο ζόρι είναι οτι θα είσαι ζαβλακωμένος απο την αντιβίωση για 3 μέρες..., και επίσης δεν θα μπορείς να αναπνεύσεις για 3-4 μέρες απο τη μύτη, μέχρι να βγάλεις τις γάζες..., κάτι το οποίο είναι πολύ σπαστικό...

Αν και το έχεις ψάξει, δες κι εδώ κάτι λίγα... Στη σελίδα 2 κάτω κάτω έχω και μερικά βίντεο.
http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,2829.0.html
 

kaith kaith

New Member
Γεια σου LOK! Έχω πρόβλημα με διάφραγμα, κόγχες, ρινική βαλβίδα κ στενά ρουθούνια κ χρειάζομαι μοσχεύματα. Πρέπει να γίνει λειτουργική ρινοπλαστικη κ το κόστος ιδιωτικά είναι υψηλό. Μπορείς να μου πεις σε ποιο δημοσιο νοσοκομείο έκανες την επέμβαση κ με ποιο γιατρο; θα το ψάξω κι εκεί. Μου είπαν ότι κ το δικό μου χειρουργείο χρειάζεται κανα τρίωρο. Ευχαριστώ πολύ!!
 
Μπλουζα