πρωτεινη γυμναστηριο

rafahl

Member
παιδια χρειαζομαι να μου πειτε μια πρωτεινη για κοπελα που την θέλει κυρίως για γράμμωση στους κοιλιακούς και πόδια .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
οι κοιλιακοί και η γράμμωση γενικά,φτιάχνονται με την διατροφή κυρίως, παρα στο γυμναστήριο....
δεν υπάρχει προτείνη για γράμμωση...η προτείνη δε γραμμωνει κάνει άλλη δουλειά..είναι εντελώς λανθασμένος ο ορος αυτός...αλλα τελοσπάντων αυτό που ζητάς είναι μια whey προτείνη isolate (ορου γάλακτος)...δεν έχει σημασία ποίας εταιρίας θα είναι μιας και όλες είναι ίδιες πάνω κάτω... απλά να είναι από μια γνωστη εταιρία εγκεκριμένη από τον εοφ...και όχι κάποια απ το pakistan που βγήκε στην αγορά εχτές... :)
 

tak7

New Member
πιαδες η πρωτεινη υπαρχει περιπστωση να δημιοργησει προβλημα στα μαλλια?και μετα απο μ/μ ποτε μπορεις να παρεις?
 

detumescence

New Member
tak7 είπε:
πιαδες η πρωτεινη υπαρχει περιπστωση να δημιοργησει προβλημα στα μαλλια?και μετα απο μ/μ ποτε μπορεις να παρεις?

Oτιδηποτε απομονωμενο απο τα συντροφικα του ιχνοστοιχεια ειναι μη
ισορροπημενο.
Θα σου λεγα να αφησεις αυτες τις βλακειες και να αρχισεις να τρως πραγματικο φαγητο.Οσο πιο οργανικα,οσο πιο ωμα(εκτος απο σαρκα εννοειται!να τη μαγειρευεις) ,οσο πιο τοπικα προιοντα και ασε τους αλλους να καταπινουν ασπρες σκονες.
 

tropheus

Well-Known Member
rafahl είπε:
παιδια χρειαζομαι να μου πειτε μια πρωτεινη για κοπελα που την θέλει κυρίως για γράμμωση στους κοιλιακούς και πόδια .

Όπως προείπε και ο Πάνος η γράμμωση είναι κυρίως θέμα διατροφής. Σίγουρα βοηθάει και το gym αλλά χωρίς πολύ πολύ καλή διατροφή δε γίνεται τίποτα.

Μια πολύ καλή πρωτεϊνη πάντως όταν στοχεύεις στη γράμμωση είναι αυτή :
Elite Whey Protein Isolate γεύση rich chocolate (η πιο τέλεια γεύση σε πρωτεϊνη).

Χωρίς όμως super διατροφή ότι και να πάρει είναι πεταμένα λεφτά ..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
tropheus είπε:
rafahl είπε:
παιδια χρειαζομαι να μου πειτε μια πρωτεινη για κοπελα που την θέλει κυρίως για γράμμωση στους κοιλιακούς και πόδια .

Όπως προείπε και ο Πάνος η γράμμωση είναι κυρίως θέμα διατροφής. Σίγουρα βοηθάει και το gym αλλά χωρίς πολύ πολύ καλή διατροφή δε γίνεται τίποτα.

Μια πολύ καλή πρωτεϊνη πάντως όταν στοχεύεις στη γράμμωση είναι αυτή :
Elite Whey Protein Isolate γεύση rich chocolate (η πιο τέλεια γεύση σε πρωτεϊνη).

Χωρίς όμως super διατροφή ότι και να πάρει είναι πεταμένα λεφτά ..

πιες syntrax και μετα πες μου...ειδικα η φραουλα δεν υπαρχει!!
 

Atermon

Member
Αν δε θέλει η κοπέλα να γίνει τούμπανο, δε χρειάζεται να πάρει πρωτεΐνη. Ασκήσεις με βάρη αρκούν, μαζί με μια διατροφή σωστή.
 

kаl

New Member
αυτη που λεει ο τροφευς ειναι must!Γενικοτερα η dymatize ειναι απο τις αξιοπιστες και καλες μαρκες !
 

giannis1991

Well-Known Member
tropheus είπε:
giannis1991 είπε:
πιες syntrax και μετα πες μου...ειδικα η φραουλα δεν υπαρχει!!

Δεν την είχα υπόψιν μου Γιάννη. Από περιεχόμενο πάντως φαίνεται πολύ καλή...


Αστο τροφ...πιες φραουλα αν βρεις και θα με θυμηθεις!δεν παιζεται...αν μπεις σε φορουμ που την σχολιαζουν τα εχουν χασει ολοι με τη γευση της...και ειναι και ποιοτικη...
 
Μπλουζα