ολοκλήρωση μεταμόσχευσης στον γιανν* γκ**ρα

pantel

Active Member
Παιδια σας χαιρετω. εχω καποιες απορίες σχετικά με την μετεγχειρητική φροντίδα. Ο γιατρός το μονο που μου είπε είναι να λούζομαι με betatin σαμπουαν. 1)Εγώ λούζομαι μια φορά την μέρα, είναι σωστό αυτό? η πρεπει να λουζομαι πιο πολλές φορες? 2) τη μεταμόσχευση την έκανα στις 30 του οκτώμβρη. και ήδη άρχισαν να βγαίνουν κάτι μαυράκια απο την κεφαλή μου όπως και κατι άλλο σαν και ξυφιλίζεται η κεφαλή μου αυτο ειναι φυσιολογικό? 3) το τσιγάρο επηρεάζει? 4) έκανα τη μέθοδο στριπ ξερει κανείς πότε μπορω να αρχίσω γυμναστήριο? ηδη έχουν περάσει 15 μέρες. 5) πρεπει να βάζω κάτι άλλο πάνω μου εχτός απο το betatin? η συμβουλή του γιατρού για betatin είναι σωστή? 7) πρέπει να αρχίσω κάποια θεραπεία η κάποια φαρμακευτική αγωγη? παιδια ζητάω πολλά το ξέρω αλλά ο γιατρός δεν με βοήθησε καθόλου. πήρε τα λεφτά και μετά ούτε σε ξέρω ούτε σε είδα. πρώτη φορά βιώνω αυτό το πράγμα με άνθρωπο, σας μιλώ ειλικρινά και σας εύχομαι να μην σας τύχει, να ταξιδεύεις απο κύπρο- ελλάδα μόνος σου, να είσαι 5 μέρες κλεισμένος σε ένα ξενοδοχείο κυριολεχτικά, και να έχεις τέτοια αντιμετώπιση! ειλικρινά πέρασα δύσκολα αυτες τις 5 μέρες. Και δεν μου έφτανε αυτό το ρεζίλεμα στο τέλος έφτασε στο μεγαλείο του πήγα στο αεροδρόμιο παιδιά και ημουν με το σκουφάκι, τι έγινε εκεί είναι η κουβέντα που λέει δεν περιγράφω άλλο. ο ένας ο ελεγχτής μου είπε είσαι μποξέρ??? ο κόσμος νόμιζε πως είμαι ζόμπυ τόσο πολύ φουσκωμα ρε παιδία που τα μάτια μου και η μύτη μου κυριολεκτίκα ήταν ενα. ΜΙΑ ΤΡΑΓΩΔΙΑ!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dk1984

Member

pantel

Active Member
RE: ολοκλήρωση μεταμόσχευσης στον γιανν* γκ*υρα

dk1984 είπε:
pantel είπε:
dk1984 είπε:
το πρηξιμο φιλε σου περασε?

ναι φιλε μου περασε.

σου εστειλα πμ καποιες οδηγιες
ναι φιλε τις ειδα. σε ευχαριστω πολυ!
 

Scar

Active Member
RE: ολοκλήρωση μεταμόσχευσης στον γιανν* γκ*υρα

pantel είπε:
...να ταξιδεύεις απο κύπρο- ελλάδα μόνος σου, να είσαι 5 μέρες κλεισμένος σε ένα ξενοδοχείο κυριολεχτικά, και να έχεις τέτοια αντιμετώπιση!
Ήσουν Κύπρο και ήρθες Ελλάδα να κάνεις μεταμόσχευση?... και στον Γκ***α? Ρε συ pantel είναι κρίμα και άδικο να μας στείλεις στο τρελάδικο! :monster: Ποιος εγκληματίας-παπαγαλάκι σε πήρε στο λαιμό του ρε παλικάρι? furious3
Και η ειρωνεία είναι ότι την ίδια ημερομηνία με σένα ταξίδευα από Αθήνα Κύπρο για επέμβαση.
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ pantel

Υ.Γ. Σου έχω στείλει σε προηγούμενο μήνυμα link με οδηγίες, ψάξου και σε άλλες σελίδες. Γιατί άνοιξες νέο topic με το ίδιο θέμα? :chinscratch:rolleyes:
 

n094

Active Member
RE: ολοκλήρωση μεταμόσχευσης στον γιανν* γκ*υρα

Οι οδηγίες που σου έστειλαν τα παιδιά είναι αρκετές. Εγώ θα πρόσθετα να σταματήσεις το Μπεταντιν και να λούζεσαι για τις υπόλοιπες 15 μέρες με ένα ήπιο (παιδικό) σαμπουάν κάθε μέρα. Μετά τον μήνα, κανονικά με ότι σαμπουάν θες. Επίσης για γυμναστήριο και εφόσον δεν υπάρχει τομή, μπορείς να αρχίσεις, αν υπάρχει τομή τότε περίμενε καμιά 10ριά μέρες ακόμα.
 

bimi33

New Member
RE: ολοκλήρωση μεταμόσχευσης στον γιανν* γκ*υρα

Scar είπε:
pantel είπε:
...να ταξιδεύεις απο κύπρο- ελλάδα μόνος σου, να είσαι 5 μέρες κλεισμένος σε ένα ξενοδοχείο κυριολεχτικά, και να έχεις τέτοια αντιμετώπιση!
Ήσουν Κύπρο και ήρθες Ελλάδα να κάνεις μεταμόσχευση?... και στον Γκ***α? Ρε συ pantel είναι κρίμα και άδικο να μας στείλεις στο τρελάδικο! :monster: Ποιος εγκληματίας-παπαγαλάκι σε πήρε στο λαιμό του ρε παλικάρι? furious3
Και η ειρωνεία είναι ότι την ίδια ημερομηνία με σένα ταξίδευα από Αθήνα Κύπρο για επέμβαση.
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ pantel

Υ.Γ. Σου έχω στείλει σε προηγούμενο μήνυμα link με οδηγίες, ψάξου και σε άλλες σελίδες. Γιατί άνοιξες νέο topic με το ίδιο θέμα? :chinscratch:rolleyes:

καλα ημαρτον ρε φιλε........αθηνα απο κυπρο??:spank αυτοχειρας εισαι?????η μας δουλευεις??


Scar είπε:
pantel είπε:
...να ταξιδεύεις απο κύπρο- ελλάδα μόνος σου, να είσαι 5 μέρες κλεισμένος σε ένα ξενοδοχείο κυριολεχτικά, και να έχεις τέτοια αντιμετώπιση!
Ήσουν Κύπρο και ήρθες Ελλάδα να κάνεις μεταμόσχευση?... και στον Γκ***α? Ρε συ pantel είναι κρίμα και άδικο να μας στείλεις στο τρελάδικο! :monster: Ποιος εγκληματίας-παπαγαλάκι σε πήρε στο λαιμό του ρε παλικάρι? furious3
Και η ειρωνεία είναι ότι την ίδια ημερομηνία με σένα ταξίδευα από Αθήνα Κύπρο για επέμβαση.
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ pantel

Υ.Γ. Σου έχω στείλει σε προηγούμενο μήνυμα link με οδηγίες, ψάξου και σε άλλες σελίδες. Γιατί άνοιξες νέο topic με το ίδιο θέμα? :chinscratch:rolleyes:

κ στον γκ##ρα???:bon:


Scar είπε:
pantel είπε:
...να ταξιδεύεις απο κύπρο- ελλάδα μόνος σου, να είσαι 5 μέρες κλεισμένος σε ένα ξενοδοχείο κυριολεχτικά, και να έχεις τέτοια αντιμετώπιση!
Ήσουν Κύπρο και ήρθες Ελλάδα να κάνεις μεταμόσχευση?... και στον Γκ***α? Ρε συ pantel είναι κρίμα και άδικο να μας στείλεις στο τρελάδικο! :monster: Ποιος εγκληματίας-παπαγαλάκι σε πήρε στο λαιμό του ρε παλικάρι? furious3
Και η ειρωνεία είναι ότι την ίδια ημερομηνία με σένα ταξίδευα από Αθήνα Κύπρο για επέμβαση.
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ pantel

Υ.Γ. Σου έχω στείλει σε προηγούμενο μήνυμα link με οδηγίες, ψάξου και σε άλλες σελίδες. Γιατί άνοιξες νέο topic με το ίδιο θέμα? :chinscratch:rolleyes:

:bon:
 

danceworld_2001

Well-Known Member
RE: ολοκλήρωση μεταμόσχευσης στον γιανν* γκ*υρα

Μπορείς να μην μας δουλεύει ο άνθρωπος και απλά να μην έχει καμία σχέση με Κύπρο, απλά να ειναι του μαγκούρα αστρική προβολή για όποιους με πιάνουν. Το κράξιμο μπορεί να ειναι καπνός. Αν κάνω λάθος σόρι φίλε Παντέλ, πάντως έκανες μεγάλη γκάφα.
 

n094

Active Member
RE: ολοκλήρωση μεταμόσχευσης στον γιανν* γκ*υρα

Πάντως παίδες, νομίζω ότι αν έστω και μια στο εκατομμύριο ο άνθρωπος αυτός γράφει την αλήθεια (που γιατί να μην το κάνει άλλωστε) πιστεύω ότι ο τρόπος και η αντιμετώπιση που έχει από κάποια μέλη δεν είναι η σωστή. Ας υποθέσουμε ότι ο άνθρωπος έκανε λάθος (που μένει να το δούμε σε 12 μήνες από τώρα) δεν πρέπει πιστεύω να γίνονται αναρτήσεις με χεράκια να ανεβοκατεβαίνουν ρυθμικά και καυστικά ειρωνικά σχόλια (you know what I mean...)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Scar

Active Member
RE: ολοκλήρωση μεταμόσχευσης στον γιανν* γκ*υρα

n094 είπε:
Πάντως παίδες, νομίζω ότι αν έστω και μια στο εκατομμύριο ο άνθρωπος αυτός γράφει την αλήθεια (που γιατί να μην το κάνει άλλωστε) πιστεύω ότι ο τρόπος και η αντιμετώπιση που έχει από κάποια μέλη δεν είναι η σωστή. Ας υποθέσουμε ότι ο άνθρωπος έκανε λάθος (που μένει να το δούμε σε 12 μήνες από τώρα) δεν πρέπει πιστεύω να γίνονται αναρτήσεις με χεράκια να ανεβοκατεβαίνουν ρυθμικά και καυστικά ειρωνικά σχόλια (you know what I mean...)
Συμφωνώ απόλυτα! Και ο ίδιος ο pantel κράζει τον γκου** για την αντιμετώπιση που είχε, διαβάστε τα σχόλια και θα καταλάβετε.
Φίλε pantel καλά αποτελέσματα! Όλες τις κριτικές να τις δεχθείς καλοπροαιρετα γιατί αν κάποιος μπαίνει στο κόπο να σου απαντήσει είναι για να σε βοηθήσει, έστω και αν το σχόλιο είναι λίγο "καυστικό".
 

Flosk

Well-Known Member
RE: ολοκλήρωση μεταμόσχευσης στον γιανν* γκ*υρα

Εγω δεν καταλαβαινω τι σας περναει απο το μυαλο παντως Ν094 και Dance, αληθεια.. Και γενικα ειμαι καχυποπτος
 

danceworld_2001

Well-Known Member
RE: ολοκλήρωση μεταμόσχευσης στον γιανν* γκ*υρα

Κοίτα να σου πω εμένα τι δεν μου στέκεται καλά. Είσαι στην Κύπρο, δίπλα στις 2 καλύτερες κλινικές της Ευρώπης ίσως με αποδεδειγμένα αποτελέσματα. Δεν εισαι άσχετος, μπαίνεις σε φόρουμ, διαβάζεις τα καλύτερα για κλινικές που έχεις δίπλα σου, ρωτάς επίμονα για τον μαγκούρα, σου λένε 100 άτομα μην πας θα καταστραφείς, τους αγνοείς όλους, αγνοείς την λογική και τόσες φωνές και πας μεγάλο ταξίδι απο το Κύπρο στην Αθήνα σε εναν άχρηστο, γυρνάς πίσω και μετά απλά τον κράζεις (κάτι που κάλιστα θα μπορούσε να ειναι ξεκάρφωμα). Η δεν έχεις τα 7 χηνάκια για Κύπρο και πας Ελλάδα σε εναν τελειωμένο για να δώσεις τα μισά, ή απλά δεν παίρνεις απο λόγια και απο λογική, ή είσαι το άλλο που λέγαμε. Ούτε Κύπριος ούτε τίποτα απλά προβάλεις τον γιατρό με ανορθόδοξο τρόπο όμως. Καλή επιτυχία στον φίλο συγγνώμη αν προσέβαλα, σκέψεις κάνω απλά.
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
RE: ολοκλήρωση μεταμόσχευσης στον γιανν* γκ*υρα

Και εμενα μαγκες κατι δεν μου παει καλα.Κ γενικα δεν βριζεις καποιον μεχρι να δεις το τελικο αποτελεσμα.....απο την αλλη ομως οσα εχει πει ο φιλος τα εχω ξανακουσει κ απο αλλου.......οποτε δεν μου φαινεται κ πολυ περιεργο.
 

bimi33

New Member
RE: ολοκλήρωση μεταμόσχευσης στον γιανν* γκ*υρα

danceworld_2001 είπε:
Κοίτα να σου πω εμένα τι δεν μου στέκεται καλά. Είσαι στην Κύπρο, δίπλα στις 2 καλύτερες κλινικές της Ευρώπης ίσως με αποδεδειγμένα αποτελέσματα. Δεν εισαι άσχετος, μπαίνεις σε φόρουμ, διαβάζεις τα καλύτερα για κλινικές που έχεις δίπλα σου, ρωτάς επίμονα για τον μαγκούρα, σου λένε 100 άτομα μην πας θα καταστραφείς, τους αγνοείς όλους, αγνοείς την λογική και τόσες φωνές και πας μεγάλο ταξίδι απο το Κύπρο στην Αθήνα σε εναν άχρηστο, γυρνάς πίσω και μετά απλά τον κράζεις (κάτι που κάλιστα θα μπορούσε να ειναι ξεκάρφωμα). Η δεν έχεις τα 7 χηνάκια για Κύπρο και πας Ελλάδα σε εναν τελειωμένο για να δώσεις τα μισά, ή απλά δεν παίρνεις απο λόγια και απο λογική, ή είσαι το άλλο που λέγαμε. Ούτε Κύπριος ούτε τίποτα απλά προβάλεις τον γιατρό με ανορθόδοξο τρόπο όμως. Καλή επιτυχία στον φίλο συγγνώμη αν προσέβαλα, σκέψεις κάνω απλά.
σωστα..ρε παιδια μακαρι το παιδι κ ολοι οσοι ψαχνωνται για μμ να εχουν το καλυτερο αποτελεσμα!!αλλα σορρυ κιολας δεν ειμασςτε μαλ..ες!!ποιος γκ...ρας τωρα κ μαλκιες??????πλα;κα; κανουμε???απο κυπρο ελλαδα|??????ελεος δηλ..
 

Flosk

Well-Known Member
RE: ολοκλήρωση μεταμόσχευσης στον γιανν* γκ*υρα

Δεν πιστευω οτι ο γιατρος μετα απο τοσο θαψιμο θα μπορουσε να διαφημιστει παντως.. Ειναι μαλλον μια περιπτωση απιθανη κι ομως Ελληνικη..Ας στηριξουμε το παιδι το οποιο δεν βλεπω να μπαινει γιατι προφανως εσκασε με αυτα που εχει διαβασει και μετα την καταθεση ψυχης που εχει κανει.. Ας ειμαστε λιγο εγκρατεις προτεινω και ας μην παρασυρομαστε απο το μενος που εχουμε για τους χασαπηδες..
 

n094

Active Member
RE: ολοκλήρωση μεταμόσχευσης στον γιανν* γκ*υρα

Flosk δες το νήμα μου και θα καταλάβεις τι παίζει με κάποιους...
 

pantel

Active Member
RE: ολοκλήρωση μεταμόσχευσης στον γιανν* γκ*υρα

danceworld_2001 είπε:
Κοίτα να σου πω εμένα τι δεν μου στέκεται καλά. Είσαι στην Κύπρο, δίπλα στις 2 καλύτερες κλινικές της Ευρώπης ίσως με αποδεδειγμένα αποτελέσματα. Δεν εισαι άσχετος, μπαίνεις σε φόρουμ, διαβάζεις τα καλύτερα για κλινικές που έχεις δίπλα σου, ρωτάς επίμονα για τον μαγκούρα, σου λένε 100 άτομα μην πας θα καταστραφείς, τους αγνοείς όλους, αγνοείς την λογική και τόσες φωνές και πας μεγάλο ταξίδι απο το Κύπρο στην Αθήνα σε εναν άχρηστο, γυρνάς πίσω και μετά απλά τον κράζεις (κάτι που κάλιστα θα μπορούσε να ειναι ξεκάρφωμα). Η δεν έχεις τα 7 χηνάκια για Κύπρο και πας Ελλάδα σε εναν τελειωμένο για να δώσεις τα μισά, ή απλά δεν παίρνεις απο λόγια και απο λογική, ή είσαι το άλλο που λέγαμε. Ούτε Κύπριος ούτε τίποτα απλά προβάλεις τον γιατρό με ανορθόδοξο τρόπο όμως. Καλή επιτυχία στον φίλο συγγνώμη αν προσέβαλα, σκέψεις κάνω απλά.

Φιλε γιατι δεν πας για σεναριογραφος? εσεις οι μισοι απο εδω μεσα ειστε βαλτοι. σας εβαλαν οι εταιριες μεσα για να παραπλανατε κοσμο. και ναι εγω δεν ειχα τα λεφτα για να μεινω κυπρο μηπως θελεις να μου δωσεις εσυ? οσο για τον αν ειμαι εκεινος που θελετε να με κανετε να ειμαι να σας δωσω και το τηλεφωνο μου και το facebook μου να μου πειτε ποιος ειμαι εσεις αντι να κρυβεστε πισω απο μια οθονη και να παραπλανειται.
 
Μπλουζα