μεταμοσχευση μαλλιων στη θεσσαλονικη?

antonios

New Member
γεια σας
ειμαι απο θεσσαλονικη και ενδιαφερομαι να κανς μεταμοσχευση μαλλιων
υπαρχει καποιος που να εχει κανει μεταμοσχευση μαλλιων στη θεσσαλονικη σε καποιον γιατρο? (Μ*****, Φ*****)
θα ηθελα τη γνςμη σας
ευχαριστω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

txc25

Member
Απ: μεταμοσχευση μαλλιων στη θεσσαλονικη?

Κσλημέρα και καλωσήρθες. Και μένα θα με ενδιέφερε κάτι τέτοιο γιατί εδώ πάνω μένω αλλά με όλα αυτά που διάβασα και είδα τόσο καιρό στο φόρουμ, το θεωρώ πολύ παρακινδυνευμένο να κάνεις κάτι στην Ελλάδα (Αθήνα δλδ), πόσο μάλλον στη Θεσσαλονίκη. Δε σε βοήθησα με αυτό το ποστ, αλλά ίσως θα ήταν καλό να διαβάσεις όλα τα thread που αφορούν τις μεταμοσχεύσεις μαλλιών. Nw3 και συ ε? Γμστα φίλε, η αρχή της άσχημης φαλάκρας :-[ :-X . Καλή τύχη σε ότι κάνεις.
 

antonios

New Member
Απ: μεταμοσχευση μαλλιων στη θεσσαλονικη?

κι εγω τα διαβασα τα threads εδω και προβληματιστηκα...αλλα τη λυση του εξωτερικου δεν την σκεφτομαι ουτε και της αθηνας γιατι θελω ο γιατρος να ειναι κοντα για οτι χρειαστει..
πηρα μια ενημερωση απο τους γιατρους αυτους. μου μιλησαν ειλικρινα νομιζω..ισως επειδη ειμαι και συναδελφος
απλα θα ηθελα να ακουσω και τη γνωμη καποιων που εχουν κανει την επεμβαση σε καποιον γιατρο στη θεσσαλονικη
 

sito

Active Member
Απ: μεταμοσχευση μαλλιων στη θεσσαλονικη?

antonios είπε:
κι εγω τα διαβασα τα threads εδω και προβληματιστηκα...αλλα τη λυση του εξωτερικου δεν την σκεφτομαι ουτε και της αθηνας γιατι θελω ο γιατρος να ειναι κοντα για οτι χρειαστει..
πηρα μια ενημερωση απο τους γιατρους αυτους. μου μιλησαν ειλικρινα νομιζω..ισως επειδη ειμαι και συναδελφος
απλα θα ηθελα να ακουσω και τη γνωμη καποιων που εχουν κανει την επεμβαση σε καποιον γιατρο στη θεσσαλονικη

Μόνο εξωτερικό αλλιώς μην κάνεις καθόλου


Σου μίλησαν ειλικιρνά;; δηλαδή σου είπαν οτι το αποτέλεσμα θα είναι απο φτωχό εώς άθλιο, ότι θα σου κάνουν τρύπες Φ40 και οτι θα σου καταστρέψουν την δότρια περιοχή;
 

giorgio10

New Member
Απ: μεταμοσχευση μαλλιων στη θεσσαλονικη?

Παιδιά όντως δεν υπάρχει κάποιος εν Ελλάδι γιατρός (και δη στη Θεσσαλονίκη) που να κάνει καλή δουλειά;Εγώ δυστυώς δεν μπορώ να πάω στο εξωτερικό οπότε πρέπει να περιοριστλω στην Ελλάδα για μεταμόσχευση...Πάντως αυτό που λες Sito για καταστροφή της δότριας περιοχής είναι απλά τραγικό το αποτέλεσμα.Χθες στην παραλία έβλεπα ένα παλικάρι (ήδη του είχαν πέσει οι τρίχες της εμφύτευσης) και στο πίσω μέρος του κεφαλιού του είχε μεγάλο κενό απο την μεταμόσχευση..Πραγματικά είναι αποκρουστικό και αντιαισθητικο... :(
 

antonios

New Member
Απ: μεταμοσχευση μαλλιων στη θεσσαλονικη?

μου ειπαν οτι η πιο ενδεδειγμενη μεθοδος ειναι η strip
τι εννοεις για τρυπες?
επισης μου ειπαν οτι ουλη θα δημιουργηθει με οποιαδηποτε μεθοδο..οταν χρησιμοποιεις νυστερι ουλη μενει
με την strip η ουλη εχει πλατος 1mm στην καλυτεπη περιπτωση ενω με τη fue μενουν στρογγυλα στιγματα 0.8-1mm
 
Απ: μεταμοσχευση μαλλιων στη θεσσαλονικη?

υπαρχει καποιος -δεν ειναι ελληνας- σε μεγαλη αλυσιδα, για τον οποιο εχω ακουσει μονο καλα λογια και υπαρχουν και ατομα στο forum που εχουν κανει εκει. δεν ειμαι πολυ συγκεκριμενος αλλα καλυτερα να μιλησουν οι ιδιοι
 

pavlos

Member
Απ: μεταμοσχευση μαλλιων στη θεσσαλονικη?

Το εχουμε πει 10000000000 φορες αν πραγματικα θελεις να δεις αποτελεσμα θα κοιταξεις στο φορουμ 4-5 γιατρους.
Τωρα οποιος θελει ελλαδα μπορει να παει και να μας δειξει βιντεακι το σφαξιμο στην ουλη και τις 10 τριχες που χρυσοπληρωσε ωστε να παραδειγματιζονται και οι υπολοιποι .
Δειτε ενα ωραιο βιντεακι που του κανανε FUE με γεωτρυπανο να δειτε τι ωραια και προσεγμενη δουλεια κανουν
 

pavlos

Member
Απ: μεταμοσχευση μαλλιων στη θεσσαλονικη?

Ομως τα ιδια καθε μερα λες και οποιος καινουργιος μπαινει δεν βλεπει τιποτα και ανοιγει καινουργιο θεμα με τα ιδια!!!!!!
ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!
 

antonios

New Member
Απ: μεταμοσχευση μαλλιων στη θεσσαλονικη?

φιλε παυλε εγω απλα ρωτησα την εμπειρια των μελων του φορουμ για τουσ συγκεκριμενους γιατρους..οχι γενικα για τους ελληνες γιατρους
κι εγω ακουσα καλα λογια για εναν ξενο που δουλευει στν θεσσαλονικη
 

pavlos

Member
Απ: μεταμοσχευση μαλλιων στη θεσσαλονικη?

Φιλε Αντώνη αν κανεις μια αναζητηση και ψαξεις ελληνες ιατροι θα δεις 50 θεματα με το ιδιο τροπαρι και καμια 20αρια ατομα να βριζουν που τους μαμησαν οι οποιοι πλεον δεν ασχολουνται γιατι κατανταει πολυ κουραστικο να επαναλαμβανεσαι ξεχνα ελλαδα αντε δες Κυπρο που εχει δειξει καλα στοιχεια κάνε έναν κόπο να κοταξεις τα θεματα στο site, μετα θα καταλαβεις πως εαν ενδιαφερεσαι να κανεις επεμβαση (σοβαρη) θα πρεπει να πας προς το εξωτερικο , 3-4 εταιρειες ειναι αυτες που θα σου δώσουν αποτελεσμα απο μετριο εως καλο.Τα λεφτα ειναι απο 10.000 euro και πανω.
Για ελλαδα να υπολογιζεις 3000 η επεμβαση , πολυ ασχημα εως ασχημα αποτελεσματα και καμια αισθητικη διαφορα.
Τωρα εαν δεν μπορεις να διαθεσεις λεφτα μην κανεις απολυτος τιποτα συμβοβασου με την οικονα σου και ζησε την ζωη σου κανοντας πραγματα για εσενα.
Υπαρχουν ενα σωρο παιδια που πηγαν ελλαδα τους εσφαξαν τους γαμησαν την ψυχολογια και ειχαν την ψυχη και την αντοχη να μας κανουν σεμιναριο.
Αυτα απο εμενα και ξανα λεω οσοι ψαχνουν με 1000-2000 euro να κανουν δουλεια καλη τυχη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

crossfire

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση μαλλιων στη θεσσαλονικη?

antonios είπε:
κι εγω τα διαβασα τα threads εδω και προβληματιστηκα...αλλα τη λυση του εξωτερικου δεν την σκεφτομαι ουτε και της αθηνας γιατι θελω ο γιατρος να ειναι κοντα για οτι χρειαστει..
πηρα μια ενημερωση απο τους γιατρους αυτους. μου μιλησαν ειλικρινα νομιζω..ισως επειδη ειμαι και συναδελφος
απλα θα ηθελα να ακουσω και τη γνωμη καποιων που εχουν κανει την επεμβαση σε καποιον γιατρο στη θεσσαλονικη

Ουτε εξωτερικο,ουτε κυπρο αλλα και ουτε καν αθηνα?Τι χρειαζεται ο γιατρος διπλα σου?Επειδη δεν εχεις καταλαβει τη σοβαροτητα αυτης της κινησης,κατσε διαβασε το φορουμ και μην πας σαν προβατο στη σφαγη......πολλα σου ειπε ο παυλος και δεν χρειαζονται τοσα.....ή εξωτερικο ή τιποτα.
 

alexand

New Member
Απ: μεταμοσχευση μαλλιων στη θεσσαλονικη?

Καλησπέρα παιδιά..
Κι εγώ το ψάχνω λίγο το θέμα..
Έχεις κάποιος εμπειρία από τον Μ***ντα στη Θεσσαλονίκη;
Τον επισκέφτηκα πριν λίγο καιρό, και μου φάνηκε εντάξει από τη κουβέντα. Μου έδειξε και πλήθος φωτογραφιών(αρκετά αναλυτικές) με πολλες διαφορετικές περιπτώσεις που οι περισσότερες μου φάνηκαν καλές.. Αλλά θα ήθελα να δω αν έχει και κάποιος άλλος εμπειρία προσωπική για να μαι και πιο σίγουρος..
 

stpanos

New Member
Απ: μεταμοσχευση μαλλιων στη θεσσαλονικη?

Ελληνικά μιλάω εγώ όπως και αλλά παιδιά ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ Η ΕΜΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ αφού δεν το έχουμε βρε παλικάρια ΔΕΝ !!!!!!!!.

Αν θες να κάνης κάτι πήγαινε έξω η μην κάνης τίποτα εδώ μπήκατε μπήκαμε για πάρουμε πληροφορίες και να δώσουμε ώστε να γλιτώσουμε να γλιτώσετε είμαι παθών σε ελληνική κλινική.

Ούτε Θεσσαλονίκη Αθήνα ούτε κολοπετινίτσα σε τι γλώσσα να το πω να το πούμε έλεος πια ?
Φιλικά πάντα…
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση μαλλιων στη θεσσαλονικη?

sito είπε:
Σου μίλησαν ειλικιρνά;; δηλαδή σου είπαν οτι το αποτέλεσμα θα είναι απο φτωχό εώς άθλιο, ότι θα σου κάνουν τρύπες Φ40 και οτι θα σου καταστρέψουν την δότρια περιοχή;


χαχααχαχαχαχα :D :D :D

Πολυ πετυχημενο...... 8)
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: μεταμοσχευση μαλλιων στη θεσσαλονικη?

alexand είπε:
Καλησπέρα παιδιά..
Κι εγώ το ψάχνω λίγο το θέμα..
Έχεις κάποιος εμπειρία από τον Μ***ντα στη Θεσσαλονίκη;
Τον επισκέφτηκα πριν λίγο καιρό, και μου φάνηκε εντάξει από τη κουβέντα. Μου έδειξε και πλήθος φωτογραφιών(αρκετά αναλυτικές) με πολλες διαφορετικές περιπτώσεις που οι περισσότερες μου φάνηκαν καλές.. Αλλά θα ήθελα να δω αν έχει και κάποιος άλλος εμπειρία προσωπική για να μαι και πιο σίγουρος..

Φίλε σε οποιοδήποτε γιατρό / κλινική να πας, και "εντάξει" θα είναι στην κουβέντα που θα κάνετε, και θα σου δείξει ενα σωρό φωτογραφίες. Δες στην συγκεκριμένη κατηγορία του φόρουμ εμπειρίες παιδιών από μεταμοσχεύσης σε διάφορες κλινικές και γιατρούς και με βάση αυτά να κρίνεις.
 

alexand

New Member
Απ: μεταμοσχευση μαλλιων στη θεσσαλονικη?

stpanos είπε:
Ελληνικά μιλάω εγώ όπως και αλλά παιδιά ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ Η ΕΜΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ αφού δεν το έχουμε βρε παλικάρια ΔΕΝ !!!!!!!!.

Αν θες να κάνης κάτι πήγαινε έξω η μην κάνης τίποτα εδώ μπήκατε μπήκαμε για πάρουμε πληροφορίες και να δώσουμε ώστε να γλιτώσουμε να γλιτώσετε είμαι παθών σε ελληνική κλινική.

Ούτε Θεσσαλονίκη Αθήνα ούτε κολοπετινίτσα σε τι γλώσσα να το πω να το πούμε έλεος πια ?
Φιλικά πάντα…

Μα δε μιλάμε για κλινική.. Στις κλινικές τις ελληνικές όλοι έχουν εμπειρία και μιλάνε αρνητικά.. Το θέμα είναι οτι δε ξέρουμε όλους τους ιδιωτικούς ιατρούς, και δε πρέπει να τα ισοπεδώνουμε όλα οτι ΟΛΟΙ οι γιατροί στην Ελλάδα είναι άθλιοι και μόνο έξω είναι οι καλοί..
Το ξέρω οτι όλοι λέτε για έξω, αλλά σεβαστείτε και κάποιον που μπορεί για τους Χ,Υ ψυχολογικούς ή άλλους λόγους να μη θέλει να σκεφτεί το εξωτερικό..
Προσωπικά ρώτησα πολύ συγκεκριμένα για έναν συγκεκριμένο γιατρό, του οποίου τα αποτελέσματα είδα και μου φάνηκα θετικά, και ψάχνω απλώς να δω αν υπάρχει εδώ και κάποια προσωπική μαρτυρία..
 

stpanos

New Member
Απ: μεταμοσχευση μαλλιων στη θεσσαλονικη?

Οι γιατροί που έχουν δική τους επιχείρηση σε κάποια κλινική δούλευαν …δεν είπα ότι είναι άθλιοι απλά τα αποτελέσματα τους είναι άθλια, θα πήγαινα σε έναν γιατρό μόνο σε περίπτωση που τα αποτελέσματα του έχουν διεθνή απήχηση…. αυτό θα ήταν το κριτήριο μου και όχι ότι είναι από την Θεσσαλονίκη η την Αθήνα .

Εντάξει για τους ψυχολογικούς λόγους το καταλαβαίνω για σκέψου αν λέω αν σε περίπτωση που δεν πετύχει κάτι και βγεις και με ένα χαμόγελο στο πίσω μέρος του κεφαλιού σου….. την ψυχολογική σου κατάσταση.


Φίλε μου τα καλά αποτελέσματα δεν είναι μυστικά….. θα το ξέραμε και εμείς και εκεί θα ήμασταν δεν θα τρέχαμε στο εξωτερικό, όπως λέμε για τον hasson , HDC , Bisanga ή Umar….

Κοίτα είπαμε η μεταμόσχευση δεν είναι σφράγισμα είναι επέμβαση που μπορεί να σου αλλάξει την ζωή και προς το καλύτερο και προς το χειρότερο διαλέγεις και παίρνεις ..ένα κεφάλι εχεις δεν είσαι λερναία Ύδρα αν γίνει κάτι δεν έχει πισωγύρισμα οπότε θα εμπιστευτείς μόνο αν όχι τον καλύτερο τους καλύτερους και αυτοί δεν είναι στην Ελλάδα.

Το μου φάνηκαν θετικά τα αποτελέσματα του και ψάχνω να βρω μήπως και αν …..

Φιλικά πάντα
 

SHOOTER

Member
Απ: μεταμοσχευση μαλλιων στη θεσσαλονικη?

stpanos είπε:
Οι γιατροί που έχουν δική τους επιχείρηση σε κάποια κλινική δούλευαν …δεν είπα ότι είναι άθλιοι απλά τα αποτελέσματα τους είναι άθλια, θα πήγαινα σε έναν γιατρό μόνο σε περίπτωση που τα αποτελέσματα του έχουν διεθνή απήχηση…. αυτό θα ήταν το κριτήριο μου και όχι ότι είναι από την Θεσσαλονίκη η την Αθήνα .

Εντάξει για τους ψυχολογικούς λόγους το καταλαβαίνω για σκέψου αν λέω αν σε περίπτωση που δεν πετύχει κάτι και βγεις και με ένα χαμόγελο στο πίσω μέρος του κεφαλιού σου….. την ψυχολογική σου κατάσταση.


Φίλε μου τα καλά αποτελέσματα δεν είναι μυστικά….. θα το ξέραμε και εμείς και εκεί θα ήμασταν δεν θα τρέχαμε στο εξωτερικό, όπως λέμε για τον hasson , HDC , Bisanga ή Umar….

Κοίτα είπαμε η μεταμόσχευση δεν είναι σφράγισμα είναι επέμβαση που μπορεί να σου αλλάξει την ζωή και προς το καλύτερο και προς το χειρότερο διαλέγεις και παίρνεις ..ένα κεφάλι εχεις δεν είσαι λερναία Ύδρα αν γίνει κάτι δεν έχει πισωγύρισμα οπότε θα εμπιστευτείς μόνο αν όχι τον καλύτερο τους καλύτερους και αυτοί δεν είναι στην Ελλάδα.

Το μου φάνηκαν θετικά τα αποτελέσματα του και ψάχνω να βρω μήπως και αν …..

Φιλικά πάντα


+1000
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Απ: μεταμοσχευση μαλλιων στη θεσσαλονικη?

Για χαρα σας..εχω καιρο να μπω στην σελιδα..φιλε πηγα σε ολους τους γιατρους θεσσαλονικη..τα 3000 χιλιαρικα τα εχω..αλλα κατεληξα να παω κυπρο.θα παρω ενα δανειακη απο τραπεζα 5000 χιλιαρικα και δεν με νοιαζει πως θα το πληρωσω,αρκει να το εγκρινουν.θα εχω 8000 χιλιαρικακια εππιζω να με κανουν δουλεια..αν δεν με κανουν και εκει θα παω να κοψω το κεφαλι μου και το πανω και το κατω απο την ριζα..ψαχνω ψαχνω ψαχνω,ουτε στο σχολιο δεν εχω διαβασει τοσο οσο με το θεμα μαλλιων..απο τοσο διαβασμα και επισκεψεις σε γιατρους εμαθα τοσα που στο τελος θα τα βαλω μονος μου τα μαλλια!!
 
Μπλουζα