γνωριμια μελων

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
επειδή μου είναι δύσκολο να γράφω τα nicknames (&hair^%$!!!),
κάνω την αρχή και όποιος θέλει γράφει...

με λένε Σπύρο,

είμαι 34 χρονών και 3ν,

και ζω Καβάλα(προσωρινά!),γεν. Λάρισα

 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: γνωριμια μελων

Εμένα με λένε Γιώργο,

είμαι 26 χρονών, δεν ξέρω σε ποιο στάδιο βρίσκομαι πλέον :chinscratch

και ζω στη Θεσσαλονίκη
 

Άκης

Administrator
Απ: γνωριμια μελων

Με λένε Άκη, είμαι 28 και είμαι από Λάρισα.

Κανένας άλλος από Λάρισα ρε παιδιά? Συνεχώς Αθήνα και Θεσσαλονίκη βλέπω :'(
(Δεν έχω κάτι με τις πόλεις αυτές, απλά καμιά "πατρίδα" ψάχνω)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: γνωριμια μελων

Με λενε Πανο και ειμαι καλα...... :p :p
Ειμαι 27 nw2 και ειμαι απο Κορινθο!!!
Χαρικα που σας βρηκα !!
 

Scientist

New Member
Απ: γνωριμια μελων

Από Λάρισα και εγώ! ;D 28 ετών επίσης :grandpa:, όσο την κλίμακα Norwood, ... τα τελευταία χρόνια έχω χάσει το λογαριασμό... :'( ;D
 

lalakos

Member
Απ: γνωριμια μελων

είμαι ο lalakos εεεε Γρηγόρης θέλω να πω, 26 χρονών και τα τελευταία 7 χρόνια ζω στη Σαλονίκη αλλά σε λίγο καιρό μάλλον θα σας γράφω από το βροχερό Λονδίνο (μεταπτυχιακές σπουδές). Από Καβάλα κανονικά...
 

Άκης

Administrator
Απ: γνωριμια μελων

Scientist είπε:
Από Λάρισα και εγώ! ;D 28 ετών επίσης :grandpa:, όσο την κλίμακα Norwood, ... τα τελευταία χρόνια έχω χάσει το λογαριασμό... :'( ;D
Για σου ρε πατρίδα. Μην μασάς, θα τον βρεις τον λογαριασμό σιγά σιγά με κάποια καλή θεραπεία. ;)
 

Scientist

New Member
Απ: γνωριμια μελων

Άκης είπε:
[quote author=Scientist link=topic=898.msg16040#msg16040 date=1249675914]
Από Λάρισα και εγώ! ;D 28 ετών επίσης :grandpa:, όσο την κλίμακα Norwood, ... τα τελευταία χρόνια έχω χάσει το λογαριασμό... :'( ;D
Για σου ρε πατρίδα. Μην μασάς, θα τον βρεις τον λογαριασμό σιγά σιγά με κάποια καλή θεραπεία. ;)
[/quote]

Γεια σου φίλε Άκη, Παναγιώτη, Σπύρο και λοιπά " ιδρυτικά μέλη του site " ;) Σας αποκαλώ φίλους γιατί παρακολουθώ το forum σχεδόν από την αρχή της υπαρξης του.. (δεν θυμάμαι να έχω χάσει post :)) Περιττό να πω και γω πως έχει γίνει πολυ καλή δουλειά και πως πλέον όλοι είμαστε περισσότερο ενήμεροι στο θέμα της ανδρογενούς αλωπεκίας, περισσότερο επιλεκτικοί και προσεκτικοί σε ό,τι έχει να κάνει με προϊόντα/θεραπείες/μεταμοσχεύσεις. Επίσης το γεγονός οτί με αυτό το site μας δίνεται η δυνατότητα να ανταλλάσουμε απόψεις, να εκφράζουμε τους προβληματισμούς μας, να μιλούμε με ανθρώπους που αντιμετωπίζουν το ίδιο προβλημα με εμάς, που μας " νώθουν " και μας στηρίζουν, είναι κάτι που αναφισβήτητα μας κάνει καλό στο ψυχολογικό " κομμάτι " του προβλήματος και μας δίνει δύναμη να συνεχίσουμε με όρεξη, υπομονή και επιμονή (που λέει και ο Σπύρος ;D) την προσπάθειά μας.. :) Keep going παιδιά!! :) :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: γνωριμια μελων

:) Το ονομα μου Τριανταφυλλος απο αθηνα 42 χρ ομολογω την συμπαθεια μου τοσο των μελων του οσο και την ιστοσελιδα!
 

Pathetic_Losser

New Member
Απ: γνωριμια μελων

Θοδωρης εδω,
απο την εξωτικη(?) Λαρισα,
23 ετών
k Νorwood 2.
Πατριωτες (Ακης κ Επιστημονας... :p ) κ οσοι πιστοι, να κανονισουμε ενα καίφε πάραυτα.
 

chania1964

New Member
Απ: γνωριμια μελων

Με λένε Γιάννη από Χανιά είμαι 45 χρονών δεν ξέρω σε τι κλίμακα ειμαι κάτι παρόμοιο με τον NoMoreloss με πιο πολύ χνούδι όχι τρίχα και γράφω πιο πολύ για να σας συνχαρώ για το site όπως και τον Άκη, Παναγιώτη, Σπύρο και λοιπούς που δίνουν τόσες πληροφορίες, εγώ δεν ξέρω αν προλαβαίνω αλλά σίγουρα κάποιοι θα "σωθούν".
 

Scientist

New Member
Απ: γνωριμια μελων

Γεια σου και σένα πατριώτη Θοδωρή :) Εξωτική Λάρισα δεν θα πει τίποτα.., ιδίως στην ζέστη είναι ασυναγώνιστη :mad:
 

Scientist

New Member
Απ: γνωριμια μελων

chania1964 είπε:
Με λένε Γιάννη από Χανιά είμαι 45 χρονών δεν ξέρω σε τι κλίμακα ειμαι κάτι παρόμοιο με τον NoMoreloss με πιο πολύ χνούδι όχι τρίχα και γράφω πιο πολύ για να σας συνχαρώ για το site όπως και τον Άκη, Παναγιώτη, Σπύρο και λοιπούς που δίνουν τόσες πληροφορίες, εγώ δεν ξέρω αν προλαβαίνω αλλά σίγουρα κάποιοι θα "σωθούν".

Γιάννη, κάλλιο αργά παρά ποτέ. Από τη στιγμή που υπάρχει χνούδι πάει να πει πως υπάρχουν ακόμη ζωντανοί θύλακες. Αν αρχίσεις κάποια θεραπεία την οποία θα ακολουθείς συστηματικά, νομίζω πως θα έχεις αρκετά καλό αποτέλεσμα. Επίσης αν η αραίωση είναι εκτεταμένη και διάχυτη μπορείς να χρησιμοποιείς και concealer. Εγώ π.χ. χρησιμοποιώ το Nanofibres (Nanogen), και μου κάνει πολύ καλή κάλυψη :hrsml:. Think positive (απαραίτητο) και καλή τύχη σε ό,τι επιλέξεις να κάνεις ;D.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: γνωριμια μελων

μπραβο σπυρο πολυ ωραιες ιδεες εχεις


Ειμαι ο Παναγιωτης 25 ετων μενω στην θρακη
ξεκινησα στην κλιμακα 2Α και πλεον ειμαι κλιμακα 2 και οδευω ολοκαταχως για 1 (ελπιζω)

Scientist ευχαριστω για τα καλα σου λογια τα αισθηματα ειναι αμοιβαια προς ολους σας
επισης θελω να κατοχυρωσω πνευματικα δικαιωματα για το υπομονη και επιμονη νομιζω το ειπα πρωτος ( χαχαχα :D ;D )
 

chania1964

New Member
Απ: γνωριμια μελων

Scientist είπε:
[quote author=chania1964 link=topic=898.msg16093#msg16093 date=1249838564]
Με λένε Γιάννη από Χανιά είμαι 45 χρονών δεν ξέρω σε τι κλίμακα ειμαι κάτι παρόμοιο με τον NoMoreloss με πιο πολύ χνούδι όχι τρίχα και γράφω πιο πολύ για να σας συνχαρώ για το site όπως και τον Άκη, Παναγιώτη, Σπύρο και λοιπούς που δίνουν τόσες πληροφορίες, εγώ δεν ξέρω αν προλαβαίνω αλλά σίγουρα κάποιοι θα "σωθούν".

Γιάννη, κάλλιο αργά παρά ποτέ. Από τη στιγμή που υπάρχει χνούδι πάει να πει πως υπάρχουν ακόμη ζωντανοί θύλακες. Αν αρχίσεις κάποια θεραπεία την οποία θα ακολουθείς συστηματικά, νομίζω πως θα έχεις αρκετά καλό αποτέλεσμα. Επίσης αν η αραίωση είναι εκτεταμένη και διάχυτη μπορείς να χρησιμοποιείς και concealer. Εγώ π.χ. χρησιμοποιώ το Nanofibres (Nanogen), και μου κάνει πολύ καλή κάλυψη :hrsml:. Think positive (απαραίτητο) και καλή τύχη σε ό,τι επιλέξεις να κάνεις ;D.
[/quote]
Ευχαριστώ και πάλι όλους σας και να σας πώ ότι άρχισα πριν 2 μήνες μιά προσπάθεια με Αλόη και avodart το πρωι fungoral μέρα παρά μέρα και regain με 4 χάπια avodart μέσα το βράδυ, θα την κάνω γιά ένα εξάμηνο σίγουρα όπως είπαμε υπομονή και επιμονή.
 

temponeras

New Member
Απ: γνωριμια μελων

Με λενε Γιωργο , 20 ετων, κλιμακα 2, ειμαι απο πατρα κ ειμαι καλα!! α και παναγιωτη θελω να μου δωσεις την συνταγη σου !!!!!! :p

Υ.Γ. και χαρηκα που με γνωρισατε!!!!!! :D :D
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: γνωριμια μελων

γεια σου γιωργο

οταν αποφασισω να την δωσω θα το κανω δημοσια λιγο πολυ γνωστες και παρομοιες ειναι με αυτες που κυκλοφορουν εδω

και εμεις χαρηκαμε που εισαι στην παρεα μας
 
Μπλουζα