αραια γενια

jimys

Member
NonName είπε:
παιδια εγω ειμαι 17 και εχω πολυ αραιες τριχες λιγες κατω απο πιγουνι,λικες κατω απο το χειλος , μουστακι (κανονικο προς ελαχιστο) και φαβοριτες απο 6-10 τριχες το πολυ ... χρησιμοποιησω μινοξιδιλη ή αιρολ λετε να βγαλω και στα αλλα σημεια του προσωπου μου ; :huh:

ξεκινα να ξυριζεσαι με ξυραφι οχι με μηχανη , καθε τρεις μερες .. (οχι κοντρα) αν σε κανενα εξαμηνο δεν εχεις δει καθολου διαφορα τοτε ψαξτο φαρμακευτικα.. μη το ρισκαρεις.. κ εγω με ξυραφι εβγαλα γρηγοροτερα.. η ηλικια 17-18-19 για τους περισσοτερους ειναι το μεταβατικο σταδιο ..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

NonName

New Member
χμμμ.... παντα κοντρα τα παιρνω λες να τα παιρνω κανονικα ;
οταν λες φαρμακευτικα ; τι ειδους ; οπως : ... ;
 

weznem

Well-Known Member
NonName είπε:
χμμμ.... παντα κοντρα τα παιρνω λες να τα παιρνω κανονικα ;
οταν λες φαρμακευτικα ; τι ειδους ; οπως : ... ;
οτι διεγείρει την τριχοφυια φιλε..δηλαδη μινοξιδιλη για
παραδειγμα..:blush:
 

jimys

Member
weznem είπε:
NonName είπε:
χμμμ.... παντα κοντρα τα παιρνω λες να τα παιρνω κανονικα ;
οταν λες φαρμακευτικα ; τι ειδους ; οπως : ... ;
οτι διεγείρει την τριχοφυια φιλε..δηλαδη μινοξιδιλη για
παραδειγμα..:blush:

ακριβως μινοξιδιλη .. αλλα μη βιαστεις ακομα.. να ξεριες οτι οταν τα παιρνεις κοντρα αργουν να βγουν και φαινονται και πιο αραια (οπως ειναι λογικο).. γι αυτο μαλιστα ετσι ξυριζονται οι περισσοτεροι φανταροι..
 

NonName

New Member
χμμμ εχει τπτα αλληλεντριδρασεις ειναι φυσικο ; οταν λες να μην βιαστω ποτε περιπου αν το παρω;
 

jimys

Member
NonName είπε:
χμμμ εχει τπτα αλληλεντριδρασεις ειναι φυσικο ; οταν λες να μην βιαστω ποτε περιπου αν το παρω;

εχει side effects και δεν ειναι φυσικο αλλα δεν ειναι και τοξικο... πηγαινε στο thread --> growth stimulants..

ακομα αν ξεκινησεις κατι τετοιο που εγω δεν στο προτεινω γιατι εισαι μικρος ακομα και πραγματικα δεν υπαρχει λογος θα κανεις 3-4 μηνες για να δεις αποτελεσματα οσο θα κανεις περιπου και αν αρχισεις ξουρα μερα παρα μερα ... χωρις να πληρωνεις minox
 

NonName

New Member
χμμμμμ οκ και αμα θελησω να το συζητησω με καποιον γιατρο που θα παω ;;
 
ToniG είπε:
telika gia na vgalis genia pio farmako pernoume parakalw enimerwsteme


kai poso kostizei auto ,euxaristw




Αυτό που παίρνεις και για να σου φυτρώσουν μαλλιά και για να ψηλώσεις 5 cm και για να γίνεις όμορφος στη φάτσα, ακριβώς το ίδιο παίρνεις και για μούσια και σε 2 ώρες έχεις πυκνά γένια. Mα καλά δεν το ξέρεις; Ξεκίνα διάβασμα στο φόρουμ άμεσα...

Κόστος περίπου 10 ευρώ και σου κρατάει άνετα για 2 χρόνια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dastan

New Member
Καλησπέρα. Ειμαι σχεδόν 30 και δεν εχω αρκετά γενια στο προσωπο. Σχεδόν καθόλου. Το Regaine Foam θα με βοηθήσει στην ανάπτυξη της τρίχας?
 
Μπλουζα