Φωτογραφια..

kyriakh

μανουλα
Καλημέρα σ όλους...καταρχήν να πω συγχαρητήρια σε όποιον σκέφτηκε να κάνει την σελίδα..αν είναι ένα μέλος η πολλά δεν έχω καταλάβει ακόμα αλλά Μπραβοοοοο...βλέπω όμως ότι τ κάθε μέλος δεν έχει φωτογραφία του...θα ήθελα να ρωτήσω επειδή εγώ έχω την δικιά μου,θα ήθελα ν μου πείτε απαγορεύεται η οχι?αν όχι εσείς γιατί δεν έχετε επειδή δεν θέλετε επειδή ντρεποσαστε η δεν θέλετε να μάθει κάποιος ότι συζητάτε σε αυτό το forum..επιλογη του καθενός βέβαια αλλά άλλο ν ξέρεις μ ποιον μιλάς..επισης τ forum είναι να βοηθάει το ένα μέλος το άλλο με της εμπειρίες του...βλέπω όμως ότι τα πιο πολλά μέλη απαντάτε μόνο σε αυτούς π θέλουν ν κάνουν μμ...το κάθε μέλος για ν κάνει μια ερώτηση σημαίνει θέλει βοήθεια και όχι ν μην του απαντάμε...συγνωμη αλλά αυτό βλέπω μπορεί ν κάνω κ λάθος..φιλικα...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Ειμαστε φορουμ ενημερωτικό και ανταλλαγής απόψεων πανω στο θεμα της τριχόπτωσης.Αποψη μου ειναι οτι η φωτογραφια του μελος στο αβαταρ ειναι αχρείαστη....αν ήμασταν φορουμ γνωριμιών ισως ηταν απαραίτητη βεβαια οποιο μελος θελει βαζει ειναι δικαίωμα του.Στις παρουσιασεις μεταμοσχεύσεων ολα τα μελη βαζουν φωτο γιατι ειναι απαραίτητο για να μην υπαρχουν παραπλανήσεις....τα περισσοτερα μελη γνωρίζονται μεταξυ τους οποτε ξερουμε πανω κατω με ποιον μιλαμε.
Όσον αφορα στο θεμα που εθιξες οτι μονο στις μεταμοσχεύσεις γινετε κουβεντα ειναι λογικο γιατι εκει γίνονται νεες παρουσιασεις απο τα μελη οποτε υπαρχει ενδιαφερων.
Στις θεραπειες δεν γινετε κουβεντα γιατι δεν υπαρχει κατι νεο τα ιδια και τα ιδια ασε που ολα ειναι χιλιο υπομενα ....μινοξιδιλη μονο...δεν υπαρχει κατι αλλο δυστυχώς
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φωτο στο facebook και κλειδωμενες παντα σε αγνωστους.
Εδω εχουμε κανει πολλοι μεταμοσχευσεις και υπαρχουν και πολλοι κακοπροαιρετοι τυποι που ισως να το διαλαλησουν παντου.Αρκετα εχουμε εκτεθει ακομη και με τις φωτο με κρυμμενο προσωπο.
 

ANAR

Well-Known Member
Φωτο στο facebook και κλειδωμενες παντα σε αγνωστους.
Εδω εχουμε κανει πολλοι μεταμοσχευσεις και υπαρχουν και πολλοι κακοπροαιρετοι τυποι που ισως να το διαλαλησουν παντου.Αρκετα εχουμε εκτεθει ακομη και με τις φωτο με κρυμμενο προσωπο.

Καλο ειναι να μην βαζουμε καθολου φωτογραφιες στο διαδίκτυο...ιδικα παιδια.
 
Μπλουζα