Τριχοπτωση rogaine

Stelioss

New Member
Καλησπέρα.παιδια.
Εχω αρραιωση στους δυο κρόταφους(Στον.δεξιό εμφανης στον αριστερό.οχι και τόσο) και εχω μια μικρη αλλα εμφανης αραίωση στο κέντρο.ειμαι.30 χρόνων.επειδη ολο αυτο θα προχωρήσει εχω αρχίσει και βαζω rogaine.ειμαι.στο τριτο μπουκαλάκι και εχουν περασει 2.5 μηνες.παρολαυτα η εντονη τριχόπτωση λογω του rogaine συνεχίζεται.Στις οδηγιες χρήσης γραφει για 2 με 3 βδομάδες εντονη τριχοπτωσης.Εμενα που ακομα συνεχίζεται τι κανω?το συνεχιζω?ειναι φυσιολογικό?

Σας.ευχαριστω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Serifis

Active Member
Δώσε κάποια παραπάνω στοιχεία, π.χ. έχεις έντονη φαγούρα; Δες ένα αντίστοιχο θέμα τι έχουμε γράψει (τίτλος: μινοξιδίλη και παρενέργειες νομίζω).
 

Stelioss

New Member
Δώσε κάποια παραπάνω στοιχεία, π.χ. έχεις έντονη φαγούρα; Δες ένα αντίστοιχο θέμα τι έχουμε γράψει (τίτλος: μινοξιδίλη και παρενέργειες νομίζω).


Καλησπερα.Εχω ενημερωθεί για τις τυχον παρενέργειες του rogaine πριν το ξεκινήσω.δεν έχω καμια.βαζω σε καθημερινή βαση 2 φορες.πεωι βραδυ.1 στις 4 ισως χασω καποια δοση λογω της δουλειάς μου που δεν έχει συγκεκριμένο ωραριο.
Γενικοτερα ειμαι τακτικος, προσεχω και βαζω στα σημεια που πρέπει το κεφαλι μου ειναι στεγνο και δεν εχω καμια.παρενέργεια.
 
Μπλουζα