Τι υψος εχετε? (και κιλα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gibik

Active Member
Ζητώ συγγνώμη προκαταβολικά γι' αυτά που θα γράψω κι ελπίζω να μην εκληφθούν ως προσβλητικά από τους υπεύθυνους του ιστοτόπου (δεν έχω σκοπό ούτε να τρολλάρω ούτε να ρίξω το επίπεδο, ειλικρινά)
Οι ομοφυλόφιλοι άνδρες, αγαπητέ, είναι ενεργητικοί, είναι παθητικοί, κάνουν και τα δύο ή δεν κάνουν τίποτα απ' τα δύο.
Αυτό που μονίμως προσπαθείτε να μας κοροϊδέψετε δια του πρωκτικού σεξ;
1) Όλοι οι ετεροφυλόφιλοι έχετε κάνει πρωκτικό σεξ με μία ή περισσότερες συντρόφους σας
2) Ο προστάτης προσεγγίζεται μόνο μεσ' απ' το ορθό. Και είναι αποδεδειγμένα σημείο ερωτικής έξαψης για πολλούς στρέητ άνδρες.
Αυτά με τους Άραβες, τους σκατοκόφτες και τις λοιπές αηδίες μόνο άγνοια και αδικαιολόγητο μίσος δηλούν.
Δεν σκάμε κιόλας, αν δεν θέλετε να μας μιλάτε, Κε μαλλιά. Δεν έχετε κανένα δικαίωμα να μας επιτίθεσθε. Αντιλαβού;
Μεγάλη έπαρση σας διέπει Κύριε, είστε ειδικός δηλώνετε έμμεσα και μας λέτε ότι μας έχουν κάνει πρωκτικό σεξ οι γυναίκες συντροφοί μας, μπορεί κύριε στους δικούς σας κοινωνικούς κύκλους να δοκιμάζουν απίστευτα πράγματα, στους δικούς μου πάντως τα "κωλοδάχτυλα" τα βάζουμε εμείς στις γυναίκες μας και όχι το ανάποδο. Και δια αυτή της οδού προκύπτει πρωκτικό σεξ προς τις γυναίκες μας.
Με σεβασμό προς το γυναικειο φύλλο πάντα!
Με αντιλαμβάνεστε πιστεύω κύριε, ελπίζω να σταματήσουμε εδώ.
 

Gibik

Active Member
σε φορουμ για τριχοπτωση γιατι πρεπει να γινεται σηζητηση περι θεματων τοσο προσωπικου χαρακτηρα που δεν ενδιαφερουν κανεναν?
Που διάβασες για τριχόπτωση Ζάχο φίλε μου, εδώ είναι νήμα με υπότιτλο: πίπα thread XD του Freethinker. Όπως την πάτησες εσύ που έγραψες κάτι, την πάτησα και εγώ.
 
Τι ακριβώς ψάχνεις στο φόρουμ. Έχεις ΑΑ;
Αυτή τη στιγμή είμαι ξυρισμένος γουλί.
Ναι, πάσχω από ΑΑ.
NW3.
Αρχικά, ψαχνόμουν με θεραπείες και εμφυτεύσεις. Κατέληξα ότι χαπάκι δεν βάζω στο στόμα μου και εμφύτευση μετά τα 35, εάν κι εφόσον μπορώ, στον καλύτερο του μέλλοντος.
Ξεκίνησα να τρολλάρω, διότι οι απαντήσεις ορισμένων μ' ενόχλησαν. Τέτοιες απαντήσεις δεν διαβάζεις πλέον σε ξένα φόρα. Έλεος.
Δεν μπορώ να πω. Γέλασα πολύ εκείνη την ημέρα. Κι όσοι διαβάσατε τα σχόλιά μας σίγουρα τα βρήκατε κι εσείς χαβαλετζίδικα.
Σέβομαι, φυσικά, και την απόφαση των υπεύθυνων να με μπανάρουν. Αλλά τα σχόλια ορισμένων συνέχισαν να είναι αποκρουστικά.
 

pithikas

Well-Known Member
Αυτή τη στιγμή είμαι ξυρισμένος γουλί.
Ναι, πάσχω από ΑΑ.
NW3.
Αρχικά, ψαχνόμουν με θεραπείες και εμφυτεύσεις. Κατέληξα ότι χαπάκι δεν βάζω στο στόμα μου και εμφύτευση μετά τα 35, εάν κι εφόσον μπορώ, στον καλύτερο του μέλλοντος.
Ξεκίνησα να τρολλάρω, διότι οι απαντήσεις ορισμένων μ' ενόχλησαν. Τέτοιες απαντήσεις δεν διαβάζεις πλέον σε ξένα φόρα. Έλεος.
Δεν μπορώ να πω. Γέλασα πολύ εκείνη την ημέρα. Κι όσοι διαβάσατε τα σχόλιά μας σίγουρα τα βρήκατε κι εσείς χαβαλετζίδικα.
Σέβομαι, φυσικά, και την απόφαση των υπεύθυνων να με μπανάρουν. Αλλά τα σχόλια ορισμένων συνέχισαν να είναι αποκρουστικά.
Εγώ όσο πρόβλημα έχω με έναν που θα γράψει ότι έχει πηδήξει 1000 γκόμενες άλλο τόσο έχω και με τα γκέι σχόλια που δεν έχουν να προσφέρουν κάτι στη συζήτηση επί των θεμάτων του φόρουμ.
 
Μεγάλη έπαρση σας διέπει Κύριε, είστε ειδικός δηλώνετε έμμεσα και μας λέτε ότι μας έχουν κάνει πρωκτικό σεξ οι γυναίκες συντροφοί μας, μπορεί κύριε στους δικούς σας κοινωνικούς κύκλους να δοκιμάζουν απίστευτα πράγματα, στους δικούς μου πάντως τα "κωλοδάχτυλα" τα βάζουμε εμείς στις γυναίκες μας και όχι το ανάποδο. Και δια αυτή της οδού προκύπτει πρωκτικό σεξ προς τις γυναίκες μας.
Με σεβασμό προς το γυναικειο φύλλο πάντα!
Με αντιλαμβάνεστε πιστεύω κύριε, ελπίζω να σταματήσουμε εδώ.
Αν και κινδυνεύω να μπαναριστώ εκ νέου...
Όχι, κύριε.
Για το πρωκτικό σεξ που κάνετε στις γυναίκες σας ομιλώ (δεν θέλω να μπαναριστώ, πλιζ).
Όπως εσείς έχετε αυτό το δικαίωμα, έτσι το' χούμε κι εμείς.
Πρωκτούς έχουμε όλοι μας.
Αιδοία και κόλπους οι γυναίκες.
Πέη και όρχεις οι άνδρες.
Φιλική προτροπή
Δοκιμάστε να προσεγγίσετε τον προστάτη σας, δεν θα χάσετε.
(καμία ελπίδα, το ξέρω)
Σταματώ εδώ με αυτή τη συζήτηση!
 

Serifis

Active Member
Εγώ όσο πρόβλημα έχω με έναν που θα γράψει ότι έχει πηδήξει 1000 γκόμενες άλλο τόσο έχω και με τα γκέι σχόλια που δεν έχουν να προσφέρουν κάτι στη συζήτηση επί των θεμάτων του φόρουμ.
Ακριβώς.
 

Gibik

Active Member
Αν και κινδυνεύω να μπαναριστώ εκ νέου...
Όχι, κύριε.
Για το πρωκτικό σεξ που κάνετε στις γυναίκες σας ομιλώ (δεν θέλω να μπαναριστώ, πλιζ).
Όπως εσείς έχετε αυτό το δικαίωμα, έτσι το' χούμε κι εμείς.
Πρωκτούς έχουμε όλοι μας.
Αιδοία και κόλπους οι γυναίκες.
Πέη και όρχεις οι άνδρες.
Φιλική προτροπή
Δοκιμάστε να προσεγγίσετε τον προστάτη σας, δεν θα χάσετε.
(καμία ελπίδα, το ξέρω)
Σταματώ εδώ με αυτή τη συζήτηση!
Σας κατενόησα κύριε, αλλά επιτρέψτε μου να κρατήσω την δική μου πορεία.

Θα σας το κάνω εύκολο κύριε, τα όσα αφορούν εμένα θεωρώ ότι εγώ φταίω που ξεκίνησα να γράφω σε αυτό το νήμα αφελώς και υπέστην την κούραση με την μορφή της αντιπαράθεσης που προέκυψε.

Πέραν αυτού όμως θεωρώ ότι εσείς βάλατε την ομοφυλοφιλλική ταυτότητα στο νήμα πρωτίστως εσείς και μετά με την συνεργασία του συμπαθούς αλλά μάλλον αφελούς freethinker, όχι εγώ.
Τα περί Αράβων κλπ αμφιβάλλω αν δεν τα γνωρίζετε.
Θέλετε αποδοχή, αλλά παράλλληλα είστε πάντα έτοιμοι να χαρακτηρίσετε αρνητικά τον φυσιολογικό άνδρα.

Και απορώ επίσης και με την στάση μερικών άλλων εδώ σε αυτό το νήμα, σε άσχημο σημείο.
 
Εγώ όσο πρόβλημα έχω με έναν που θα γράψει ότι έχει πηδήξει 1000 γκόμενες άλλο τόσο έχω και με τα γκέι σχόλια που δεν έχουν να προσφέρουν κάτι στη συζήτηση επί των θεμάτων του φόρουμ.
Σας κατενόησα κύριε, αλλά επιτρέψτε μου να κρατήσω την δική μου πορεία.

Θα σας το κάνω εύκολο κύριε, τα όσα αφορούν εμένα θεωρώ ότι εγώ φταίω που ξεκίνησα να γράφω σε αυτό το νήμα αφελώς και υπέστην την κούραση με την μορφή της αντιπαράθεσης που προέκυψε.

Πέραν αυτού όμως θεωρώ ότι εσείς βάλατε την ομοφυλοφιλλική ταυτότητα στο νήμα πρωτίστως εσείς και μετά με την συνεργασία του συμπαθούς αλλά μάλλον αφελούς freethinker, όχι εγώ.
Τα περί Αράβων κλπ αμφιβάλλω αν δεν τα γνωρίζετε.
Θέλετε αποδοχή, αλλά παράλλληλα είστε πάντα έτοιμοι να χαρακτηρίσετε αρνητικά τον φυσιολογικό άνδρα.

Και απορώ επίσης και με την στάση μερικών υπολοίπων, σε άσχημο σημείο.
Αν βρείτε ένα σημείο, έστω ένα σημείο, στο συγκεκριμένο νήμα που να αναφέρω κάτι σχετικό με την ομοφυλοφιλία, θα καταργήσω το προφίλ μου (προτού μπαναριστώ!)
Πραγματικά, δεν είχα ιδέα για τους Άραβες. Είμαι μάλλον αρκετά νεότερός σας. Ίσως αυτό να φταίει που δεν ξέρω τα κατατόπια. Πάντως, με το τρένο κατεβαίνω κέντρο ή γκάζι και μια χαρά βρίσκω ερωτικό σύντροφο. Σιγά μην ξενιτεύομαι κιόλας κάθε φορά.
Δεν μ' ενδιαφέρει, Κύριε, να με αποδεχθείτε. Να με σέβεσθε, θέλω.
Τα περί φυσιολογικού άνδρα είναι αστειότητες. Αν με γνωρίζατε, δεν θα σας περνούσε ποτέ απ' το μυαλό ότι είμαι γκέι.
Τον διάδοχο-τύραννο και γιο του Πεισίστρατου τον έφαγαν ο Αρμόδιος και ο Αριστογείρων, επειδή ο μεν ατίμωσε τον δεύτερο, αφότου έφαγε χυλόπιτα, και οι τελευταίοι, όντας ζευγάρι, τον σκότωσαν λόγω τιμής. Οι Αθηναίοι όχι μόνο τους θεωρούσαν "φυσιολογικούς", αλλά και τους έκαναν αγάλματα, τοποθετημένα μάλιστα σε περίοπτη θέση.
Το τι είναι φυσιολογικό κανείς μας δεν είναι σε θέση να κρίνει. Το τι είναι κανονικό ποικίλλει από κοινωνία σε κοινωνία.
Καληνύχτα και συγγνώμη, αν σας κούρασα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pithikas

Well-Known Member
Αν βρείτε ένα σημείο, έστω ένα σημείο, στο συγκεκριμένο νήμα που να αναφέρω κάτι σχετικό με την ομοφυλοφιλία, θα καταργήσω το προφίλ μου (προτού μπαναριστώ!)
Πραγματικά, δεν είχα ιδέα για τους Άραβες. Είμαι μάλλον αρκετά νεότερός σας. Ίσως αυτό να φταίει που δεν ξέρω τα κατατόπια. Πάντως, με το τρένο κατεβαίνω κέντρο ή γκάζι και μια χαρά βρίσκω ερωτικό σύντροφο. Σιγά μην ξενιτεύομαι κιόλας κάθε φορά.
Δεν μ' ενδιαφέρει, Κύριε, να με αποδεχθείτε. Να με σέβεσθε, θέλω.
Τα περί φυσιολογικού άνδρα είναι αστειότητες. Αν με γνωρίζατε, δεν θα σας περνούσε ποτέ απ' το μυαλό ότι είμαι γκέι.
Τον διάδοχο-τύραννο και γιο του Πεισίστρατου τον έφαγαν ο Αρμόδιος και ο Αριστογείρων, επειδή ο μεν ατίμωσε τον δεύτερο, αφότου έφαγε χυλόπιτα, και οι τελευταίοι, όντας ζευγάρι, τον σκότωσαν λόγω τιμής. Οι Αθηναίοι όχι μόνο τους θεωρούσαν "φυσιολογικούς", αλλά και τους έκαναν αγάλματα, τοποθετημένα μάλιστα σε περίοπτη θέση.
Το τι είναι φυσιολογικό κανείς μας δεν είναι σε θέση να κρίνει. Το τι είναι κανονικό ποικίλλει από κοινωνία σε κοινωνία.
Καληνύχτα και συγγνώμη, αν σας κούρασα.
Μουαχχαχα ακόμα και σε αυτό το ποστ ιστορική αναδρόμη στους γκέι κάνεις.
 

Serifis

Active Member
Αν βρείτε ένα σημείο, έστω ένα σημείο, στο συγκεκριμένο νήμα που να αναφέρω κάτι σχετικό με την ομοφυλοφιλία, θα καταργήσω το προφίλ μου (προτού μπαναριστώ!)
Πραγματικά, δεν είχα ιδέα για τους Άραβες. Είμαι μάλλον αρκετά νεότερός σας. Ίσως αυτό να φταίει που δεν ξέρω τα κατατόπια. Πάντως, με το τρένο κατεβαίνω κέντρο ή γκάζι και μια χαρά βρίσκω ερωτικό σύντροφο. Σιγά μην ξενιτεύομαι κιόλας κάθε φορά.
Δεν μ' ενδιαφέρει, Κύριε, να με αποδεχθείτε. Να με σέβεσθε, θέλω.
Τα περί φυσιολογικού άνδρα είναι αστειότητες. Αν με γνωρίζατε, δεν θα σας περνούσε ποτέ απ' το μυαλό ότι είμαι γκέι.
Τον διάδοχο-τύραννο και γιο του Πεισίστρατου τον έφαγαν ο Αρμόδιος και ο Αριστογείρων, επειδή ο μεν ατίμωσε τον δεύτερο, αφότου έφαγε χυλόπιτα, και οι τελευταίοι, όντας ζευγάρι, τον σκότωσαν λόγω τιμής. Οι Αθηναίοι όχι μόνο τους θεωρούσαν "φυσιολογικούς", αλλά και τους έκαναν αγάλματα, τοποθετημένα μάλιστα σε περίοπτη θέση.
Το τι είναι φυσιολογικό κανείς μας δεν είναι σε θέση να κρίνει. Το τι είναι κανονικό ποικίλλει από κοινωνία σε κοινωνία.
Καληνύχτα και συγγνώμη, αν σας κούρασα.

Μάγκα μου εδώ είναι που κάνεις λάθος. Για αρχή, φυσιολογικός είναι κάποιος είτε του αρέσουν οι γυναίκες είτε οι άντρες, έτσι γεννήθηκε, τέλος. Το να τρίβεις όμως την σεξουαλικότητά σου στη μούρη του άλλου είναι άλλο πράγμα, είτε είσαι straight είτε gay. Δηλαδή, δείχνεις ότι είσαι gay χωρίς να σε ρωτήσει κάποιος! Αντίστοιχα εάν κάποιος straight έμπενε εδώ μέσα με όνομα Γ@μι@ς και μας έλεγε για τα κατορθώματά του θα τον έβαζα στο ίδιο τσουβάλι.
 
Μάγκα μου εδώ είναι που κάνεις λάθος. Για αρχή, φυσιολογικός είναι κάποιος είτε του αρέσουν οι γυναίκες είτε οι άντρες, έτσι γεννήθηκε, τέλος. Το να τρίβεις όμως την σεξουαλικότητά σου στη μούρη του άλλου είναι άλλο πράγμα, είτε είσαι straight είτε gay. Δηλαδή, δείχνεις ότι είσαι gay χωρίς να σε ρωτήσει κάποιος! Αντίστοιχα εάν κάποιος straight έμπενε εδώ μέσα με όνομα Γ@μι@ς και μας έλεγε για τα κατορθώματά του θα τον έβαζα στο ίδιο τσουβάλι.
Έχεις απόλυτο δίκιο.
Το γκέι τρολλάρισμα ήταν λάθος!
 

tasos33

Well-Known Member
Λοιπον μην αρχίζουμε παλι να ασχολούμαστε,ας μην απαντάει κανεις, τέλος,αν το βλέπει κάποιος μοντ ας τον μπαναρει άμεσα να τελειωνουμε, έλεος έγινε μια τώρα επανήρθε κ δεύτερη ...gibik αυτό θέλει κουβέντα,μη τσιμπας,κανένας μα μην απαντάει
 

Gibik

Active Member
Αν βρείτε ένα σημείο, έστω ένα σημείο, στο συγκεκριμένο νήμα που να αναφέρω κάτι σχετικό με την ομοφυλοφιλία, θα καταργήσω το προφίλ μου (προτού μπαναριστώ!)
Πραγματικά, δεν είχα ιδέα για τους Άραβες. Είμαι μάλλον αρκετά νεότερός σας. Ίσως αυτό να φταίει που δεν ξέρω τα κατατόπια. Πάντως, με το τρένο κατεβαίνω κέντρο ή γκάζι και μια χαρά βρίσκω ερωτικό σύντροφο. Σιγά μην ξενιτεύομαι κιόλας κάθε φορά.
Δεν μ' ενδιαφέρει, Κύριε, να με αποδεχθείτε. Να με σέβεσθε, θέλω.
Τα περί φυσιολογικού άνδρα είναι αστειότητες. Αν με γνωρίζατε, δεν θα σας περνούσε ποτέ απ' το μυαλό ότι είμαι γκέι.
Τον διάδοχο-τύραννο και γιο του Πεισίστρατου τον έφαγαν ο Αρμόδιος και ο Αριστογείρων, επειδή ο μεν ατίμωσε τον δεύτερο, αφότου έφαγε χυλόπιτα, και οι τελευταίοι, όντας ζευγάρι, τον σκότωσαν λόγω τιμής. Οι Αθηναίοι όχι μόνο τους θεωρούσαν "φυσιολογικούς", αλλά και τους έκαναν αγάλματα, τοποθετημένα μάλιστα σε περίοπτη θέση.
Το τι είναι φυσιολογικό κανείς μας δεν είναι σε θέση να κρίνει. Το τι είναι κανονικό ποικίλλει από κοινωνία σε κοινωνία.
Καληνύχτα και συγγνώμη, αν σας κούρασα.
Τα περί φυσιολογικού άνδρα δεν είναι αστειότητες, εγώ παίζω το κεφάλι μου για αυτό.
Σαν φυσιολογικός θα σας σέβομαι όσο δεν με ενοχλείτε πολύ.
Αν με ενοχλήσεις περισσότερο εσύ και ο κάθε σαν εσένα, θα σου σφυρίξω 2-3 σφαίρες δίπλα στα αυτιά, θα ακούσεις τον ήχο του θανάτου χωρίς να πεθάνεις, αλλά με την ζημιά που θα πάθεις στα αυτιά θε με θυμάσαι μέχρι την ημέρα που θα πεθάνεις φυσιολογικά.
Όντως, δεν ξέρεις τίποτα, είσαι πολύ νέος, αν ήξερες δεν θα ήσουν εδώ.
Τα περί αρχαιότητας άστα γιατί σε ξεπερνούν, ας όψεται το πάθος σου και καλή τύχη.
Το εννοώ, καλή τύχη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Για να μν μπαναριστουν οι περισσοτεροι συμμετεχοντες στο παρον θεμα το οποιο καμια σχεση δν εχει η εξελιξη του με τν αρχικο τιτλο, κλειδωνει. Στο εξης οπουδηποτε στο φορουμ γινονται αναφορες για σεξουαλικες προτιμησεις θα φευγετε χωρις προειδοποιηση.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα