Τι υψος εχετε? (και κιλα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gibik

Active Member
Ξεκίνησε η αδερφάρα να μετρήσει τις δυνάμεις της και το κάλλος της. Και εγώ απορούσα αν είναι αλαζόνας...
Φταίω εγώ μετά που διαγράφω τα μνμν μου.Τράβα ρε στο Ι...μ να χαρείς, είναι πρόθυμοι εκεί για σας δεκατίες τώρα. Έχουν μπερδέψει τις κάννες των όπλων με τα @@@@@@ τους.
 

tasos33

Well-Known Member
Ξεκίνησε η αδερφάρα να μετρήσει τις δυνάμεις της και το κάλλος της. Και εγώ απορούσα αν είναι αλαζόνας...
Φταίω εγώ μετά που διαγράφω τα μνμν μου.Τράβα ρε στο Ι...μ να χαρείς, είναι πρόθυμοι εκεί για σας δεκατίες τώρα. Έχουν μπερδέψει τις κάννες των όπλων με τα @@@@@@ τους.
Έχει ηδη μπαναριστει μόνιμα ο τυπος, μην τρελενεσαι
 
Ξεκίνησε η αδερφάρα να μετρήσει τις δυνάμεις της και το κάλλος της. Και εγώ απορούσα αν είναι αλαζόνας...
Φταίω εγώ μετά που διαγράφω τα μνμν μου.Τράβα ρε στο Ι...μ να χαρείς, είναι πρόθυμοι εκεί για σας δεκατίες τώρα. Έχουν μπερδέψει τις κάννες των όπλων με τα @@@@@@ τους.
Ποιο μέρος είναι το Ι...μ;
Δεν το ξέρω.
Περαστικά!
 

Gibik

Active Member
Ποιο μέρος είναι το Ι...μ;
Δεν το ξέρω.
Περαστικά!
Περαστικά σε εσένα και στο είδος σου, όχι στους φυσιολογικούς άντρες. Ενοχλείς.
Το Ι...μ είναι κάποιοι Άραβες στις χώρες τους, που δέχονται να σας ικανοποιήσουν επειδή είναι σεξουλικά πεινασμένοι λόγω της δυσκολίας προγαμιαίων σχέσεων ή λόγω χρημάτων που τους προσφέρετε. Τελευταία πέζουν πολύ με τα όπλα εκεί μερικοί, μπορείς να πας και να βρείς την τύχη σου...
Τελευταίο μνμ μετά τα σβήνω, αρκετά με τις γελοιότητες.
 
Περαστικά σε εσένα και στο είδος σου, όχι στους φυσιολογικούς άντρες. Ενοχλείς.
Το Ι...μ είναι κάποιοι Άραβες στις χώρες τους, που δέχονται να σας ικανοποιήσουν επειδή είναι σεξουλικά πεινασμένοι λόγω της δυσκολίας προγαμιαίων σχέσεων ή λόγω χρημάτων που τους προσφέρετε. Τελευταία πέζουν πολύ με τα όπλα εκεί μερικοί, μπορείς να πας και να βρείς την τύχη σου...
Τελευταίο μνμ μετά τα σβήνω, αρκετά με τις γελοιότητες.
Ηρέμησε, φίλε μου.
Τ' ότι δεν είμαι φυσιολογικός, δεν σημαίνει ότι μπορείς να μου μιλάς με τον τρόπο που μου μιλάς. Στο κάτω-κάτω ούτε εσύ είσαι "φυσιολογικός", εφόσον βρίσκεσαι εδώ.
Στον κόσμο υπάρχουν δεκάδες εκατομμύρια καραφλών και καραφλιαζόντων ανδρών. Κάθε χρόνο ζήτημα να γίνονται 700.000 εμφυτεύσεις μαλλιών.
Κι εσύ ανήκεις σε μειονότητα, λοιπόν, χρυσέ μου.
Θα' θελα να' ξερα πώς θα αισθανόσουν αν ένας 20άρης ή ένας 30αρης σε κορόιδευε για την απουσία μαλλιών σου ή την εμφανή εμφύτευση και σου' λέγε να πας κάπου όπου υπάρχουν οι τάδε και σε κάνουν παρέα για τον χ, ψ λόγο.
Ωρίμασε λιγάκι.
Δεν έχουμε τίποτα να μοιράσουμε.
 

Gibik

Active Member
Ηρέμησε, φίλε μου.
Τ' ότι δεν είμαι φυσιολογικός, δεν σημαίνει ότι μπορείς να μου μιλάς με τον τρόπο που μου μιλάς. Στο κάτω-κάτω ούτε εσύ είσαι "φυσιολογικός", εφόσον βρίσκεσαι εδώ.
Στον κόσμο υπάρχουν δεκάδες εκατομμύρια καραφλών και καραφλιαζόντων ανδρών. Κάθε χρόνο ζήτημα να γίνονται 700.000 εμφυτεύσεις μαλλιών.
Κι εσύ ανήκεις σε μειονότητα, λοιπόν, χρυσέ μου.
Θα' θελα να' ξερα πώς θα αισθανόσουν αν ένας 20άρης ή ένας 30αρης σε κορόιδευε για την απουσία μαλλιών σου ή την εμφανή εμφύτευση και σου' λέγε να πας κάπου όπου υπάρχουν οι τάδε και σε κάνουν παρέα για τον χ, ψ λόγο.
Ωρίμασε λιγάκι.
Δεν έχουμε τίποτα να μοιράσουμε.
Θα μιλώ όπως θέλω. Δεν θέλω να μου απευθύνεις τον λόγο ποτέ πάλι.
Δεν είμαι φαλακρός, απεναντίας είμαι μαλλιάς και διαβάζω το φορουμ για να έχω πληροφορίες υπόψιν μου.
Το λάθος είναι ότι συμμετήχα σε αυτό το γελοίο νήμα.
Τις απόψεις σου περί φυσιολογικού και μειονοτήτων να τις μοιραστείς με τους ομοιδεάτες σου ή με αυτούς που ενδιαφέρονται, εγώ όχι.
Τέλος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pithikas

Well-Known Member
Ηρέμησε, φίλε μου.
Τ' ότι δεν είμαι φυσιολογικός, δεν σημαίνει ότι μπορείς να μου μιλάς με τον τρόπο που μου μιλάς. Στο κάτω-κάτω ούτε εσύ είσαι "φυσιολογικός", εφόσον βρίσκεσαι εδώ.
Στον κόσμο υπάρχουν δεκάδες εκατομμύρια καραφλών και καραφλιαζόντων ανδρών. Κάθε χρόνο ζήτημα να γίνονται 700.000 εμφυτεύσεις μαλλιών.
Κι εσύ ανήκεις σε μειονότητα, λοιπόν, χρυσέ μου.
Θα' θελα να' ξερα πώς θα αισθανόσουν αν ένας 20άρης ή ένας 30αρης σε κορόιδευε για την απουσία μαλλιών σου ή την εμφανή εμφύτευση και σου' λέγε να πας κάπου όπου υπάρχουν οι τάδε και σε κάνουν παρέα για τον χ, ψ λόγο.
Ωρίμασε λιγάκι.
Δεν έχουμε τίποτα να μοιράσουμε.
Πιστεύεις ότι οι εμφυτεύσεις είναι πάντα εμφανείς;
 
Χαχαχαχαχαχαχαχα
Τάδε έφη ο κύριος που δίνει συμβουλές για βαφές μαλλιών.
Ευτυχώς που σε 20-30 χρόνια το δικό σου είδος θα έχει εξαφανισθεί στον Δ. Κόσμο και θα επιμένει σε κάτι κοινωνίες τύπου Τουρκία αλά Ερντογάν, Βλαδιμήρια Ρωσία και ο υπανάπτυκτος, μη δυτικός κόσμος.
Χαχαχαχαχαχα
 

Gibik

Active Member
Κύριε ομοφλφλ, συμετήχα στο νήμα που αναφέρεσαι εξηγώντας το πως δεν ασπρίζουν τα μαλλιά και ενίοτε ξαναγυρίζουν στο χρώμα τους. Το έχουν βρεί και άλλοι στο ίδιο νήμα.
Αντε @@@@@@@ λοιπόν, τράβα βρες κάνα σκατοκόφτη να σε φροντίσει.
Φτηνέ άνθρωπε, εμπάθεια γεμάτος...
 
Πιστεύεις ότι οι εμφυτεύσεις είναι πάντα εμφανείς;
Νw2-3: μόνο αν έχεις λεπτή τρίχα ή μικρή πυκνότητα
Nw3-4: σχεδόν πάντα, εκτός κι αν έχεις σημαντική πυκνότητα, χοντρή ή κατσαρή τρίχα ή είσαι άνω των 35, οπότε είναι αποδεκτό να είσαι αραιός.
Nw>4: εκτός κι αν είσαι κωλόφαρδος, σε τρομερό εμφυτευτή τύπου Χάσον ή Κόνιορ ή τα αφήσεις μακριά
Απαραίτητη προϋπόθεση: normal-looking γραμμή τριχοφυΐας
 
Κύριε ομοφλφλ, συμετήχα στο νήμα που αναφέρεσαι εξηγώντας το πως δεν ασπρίζουν τα μαλλιά και ενίοτε ξαναγυρίζουν στο χρώμα τους. Το έχουν βρεί και άλλοι στο ίδιο νήμα.
Αντε @@@@@@@ λοιπόν, τράβα βρες κάνα σκατοκόφτη να σε φροντίσει.
Φτηνέ άνθρωπε, εμπάθεια γεμάτος...
Ζητώ συγγνώμη προκαταβολικά γι' αυτά που θα γράψω κι ελπίζω να μην εκληφθούν ως προσβλητικά από τους υπεύθυνους του ιστοτόπου (δεν έχω σκοπό ούτε να τρολλάρω ούτε να ρίξω το επίπεδο, ειλικρινά)
Οι ομοφυλόφιλοι άνδρες, αγαπητέ, είναι ενεργητικοί, είναι παθητικοί, κάνουν και τα δύο ή δεν κάνουν τίποτα απ' τα δύο.
Αυτό που μονίμως προσπαθείτε να μας κοροϊδέψετε δια του πρωκτικού σεξ;
1) Όλοι οι ετεροφυλόφιλοι έχετε κάνει πρωκτικό σεξ με μία ή περισσότερες συντρόφους σας
2) Ο προστάτης προσεγγίζεται μόνο μεσ' απ' το ορθό. Και είναι αποδεδειγμένα σημείο ερωτικής έξαψης για πολλούς στρέητ άνδρες.
Αυτά με τους Άραβες, τους σκατοκόφτες και τις λοιπές αηδίες μόνο άγνοια και αδικαιολόγητο μίσος δηλούν.
Δεν σκάμε κιόλας, αν δεν θέλετε να μας μιλάτε, Κε μαλλιά. Δεν έχετε κανένα δικαίωμα να μας επιτίθεσθε. Αντιλαβού;
 

pithikas

Well-Known Member
Ζητώ συγγνώμη προκαταβολικά γι' αυτά που θα γράψω κι ελπίζω να μην εκληφθούν ως προσβλητικά από τους υπεύθυνους του ιστοτόπου (δεν έχω σκοπό ούτε να τρολλάρω ούτε να ρίξω το επίπεδο, ειλικρινά)
Οι ομοφυλόφιλοι άνδρες, αγαπητέ, είναι ενεργητικοί, είναι παθητικοί, κάνουν και τα δύο ή δεν κάνουν τίποτα απ' τα δύο.
Αυτό που μονίμως προσπαθείτε να μας κοροϊδέψετε δια του πρωκτικού σεξ;
1) Όλοι οι ετεροφυλόφιλοι έχετε κάνει πρωκτικό σεξ με μία ή περισσότερες συντρόφους σας
2) Ο προστάτης προσεγγίζεται μόνο μεσ' απ' το ορθό. Και είναι αποδεδειγμένα σημείο ερωτικής έξαψης για πολλούς στρέητ άνδρες.
Αυτά με τους Άραβες, τους σκατοκόφτες και τις λοιπές αηδίες μόνο άγνοια και αδικαιολόγητο μίσος δηλούν.
Δεν σκάμε κιόλας, αν δεν θέλετε να μας μιλάτε, Κε μαλλιά. Δεν έχετε κανένα δικαίωμα να μας επιτίθεσθε. Αντιλαβού;
Τι ακριβώς ψάχνεις στο φόρουμ. Έχεις ΑΑ;
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα