Τελικά κ οι μεταμοσχεύσεις μύθος στην ελλάδα!!!

Tsek

Well-Known Member
Απο το 2009 ειναι μελος ο αλεξ πιο παλιος και απο εμενα.Εχει και 187 μυνηματα
Είχε 177 ποστς σε 8 χρόνια και σήμερα του την βάρεσε να γράψει 10 μαζεμένα για να κράζει όσους δεν ασχολούνται πλέον.. μάλλον μεγάλωσε η φαλάκρα του ξαφνικά και ψάχνεται.. :rolleyes::rolleyes:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alexXXX

Active Member
Φίλε εννοείται ότι ψαχνομαι κ έχω πάει κ βεκρη κ dhi κ παντού κ φαίνεται μόνο όπως σου μιλάνε ότι είναι απατεώνες απλά νόμιζα τόσο καιρό ότι εδώ μέσα κάποιοι ασχολούνται με το πρόβλημα που έχουμε κ θέλουν να βρούμε μία άκρη όσο γίνεται αλλά όπως λες ακριβώς ότι έβλεπα πριν 8 χρόνια έτσι είναι κ τώρα το hairloss δεν με έχει βοηθήσει πουθενά κ οι θεραπείες για γέλια είναι κ οι κλινικές που έχουμε το ίδιο .Το μόνο που έμαθα κ πάλι καλά είναι το τοπικ που για το θέμα μου κάνει δουλειά κ φαίνομαι μία χαρά για στα 38 μου.κατι ουσιαστικο όμως για να πω ότι κάνω κάτι κ ηρεμώ με αυτό στα 8 χρόνια εδώ μέσα δεν βρήκα . σορυ κιόλας αλλά το λέω εντελώς από προσωπική εμπειρία ούτε θέλω να προκαλέσω ούτε να προσβάλω κάποιον κ ούτε έχω κάποιο συμφέρον!!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Είχε 177 ποστς σε 8 χρόνια και σήμερα του την βάρεσε να γράψει 10 μαζεμένα για να κράζει όσους δεν ασχολούνται πλέον.. μάλλον μεγάλωσε η φαλάκρα του ξαφνικά και ψάχνεται.. :rolleyes::rolleyes:


Μπορει να παιζει να ειναι και απο καμια κλινικη της κυπρου ποιος...who kwos!!!
 

alexXXX

Active Member
ΔΙΑΦΩΝΩ στο να διαγραφονται μη ενημερωμενα νηματα.
Κ εγώ !πρέπει να ασχοληθεί κάποιος από εδώ κ να ζητήσει από τις κλινικές να δούμε τα αποτελέσματα αν αρνηθούν να τα δείξουν όλοι θα ξέρουμε τι έγινε απλό είναι
 

alexXXX

Active Member
Μπορει να παιζει να ειναι και απο καμια κλινικη της κυπρου ποιος...who kwos!!!
Ρε αγόρι συνελθε κ από τις κλινικές τις κυπρου είδα να έχουν χαθεί άτομα .Εγώ άκρη θέλω να βρω όσο πιο οικονομικά γίνεται...
Στην Κύπρο είναι ακριβά κ δεν με παίρνει τώρα εσύ λεγε ότι θες .Εγώ Αθήνα μένω κ όποιος θέλει τα λέμε κ από κοντά !
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φίλε εννοείται ότι ψαχνομαι κ έχω πάει κ βεκρη κ dhi κ παντού κ φαίνεται μόνο όπως σου μιλάνε ότι είναι απατεώνες απλά νόμιζα τόσο καιρό ότι εδώ μέσα κάποιοι ασχολούνται με το πρόβλημα που έχουμε κ θέλουν να βρούμε μία άκρη όσο γίνεται αλλά όπως λες ακριβώς ότι έβλεπα πριν 8 χρόνια έτσι είναι κ τώρα το hairloss δεν με έχει βοηθήσει πουθενά κ οι θεραπείες για γέλια είναι κ οι κλινικές που έχουμε το ίδιο .Το μόνο που έμαθα κ πάλι καλά είναι το τοπικ που για το θέμα μου κάνει δουλειά κ φαίνομαι μία χαρά για στα 38 μου.κατι ουσιαστικο όμως για να πω ότι κάνω κάτι κ ηρεμώ με αυτό στα 8 χρόνια εδώ μέσα δεν βρήκα . σορυ κιόλας αλλά το λέω εντελώς από προσωπική εμπειρία ούτε θέλω να προκαλέσω ούτε να προσβάλω κάποιον κ ούτε έχω κάποιο συμφέρον!!!

Εδω κανεις καποιο λαθος.Το hairloss εχει βοηθησει αρκετα και εχουν γινει καλες δουλειες τα τελευταια χρονια.
 

alexXXX

Active Member
Επιτρεψε μου να έχω άλλη γνώμη φίλε γιατί οι καλές δουλειές που λες είναι ελάχιστες.για να μην είμαι εντελώς άδικος έχει βοηθήσει σε κάτι εντελώς απατεώνες είτε χασαπιδες είτε τσαρλατάνους με μαγικά βοτάνια στο να τους ξεσκεπάζει κ να ξέρουμε ότι πρέπει να τους αποφεύγουμε .Θα ήθελα όμως επίσημα από εδώ να μας προτείνει την καλύτερη κλινικη με τις πιο συμφέρουσες τιμές !
 

P70

Active Member
Εξαρταται φιλε Alex τι θες να κανεις. Θες να συμφωνησω οτι ειναι ολοι κομπογιανιτες; Μαζι σου! Πηγαινε στον Lorenzo να δωσεις 15.000 (οσο 2 ετησια εισοδηματα ενος μεσου εργαζομενου στην Ελλαδα δλδ), αν σου περισσευουν.
Κυπρο που παιρνουν αρκετα καλυτερα λεφτα απο Ελλαδα, ενω εχω δει αποτελεσματα που πραγματικα ζηλευω, εχω δει και αποτυχιες.
Συμφωνω οτι ειναι το κεφαλι μας, συμφωνω οτι δεν εχουμε απειρα μοσχευματα, αλλα αυτο που σου πουλανε, αυτο κοστολογουν εδω Ελλαδα. Δεν θεωρω οτι ειναι μυθος, γιατι 5 περιστατικα του Βεκρη και της DHI θα βρεις σιγουρα απο συμπαθητικα εως πολυ καλα, με την διαφορα οτι δωσανε το 1/3 των χρηματων και ρισκαρωντας να παει καλα.
Ειναι σαν να ξερεις οτι το FIATακι μπορει να σου βγαλει προβλημα και να λες, θα παρω Porsche που ειναι κομπλε και σιγουρα καλο αμαξι. Μαζι σου, εχεις τα λεφτα ομως; Αν οχι, παιρνεις το FIATακι και ελπιζεις να πανε ολα καλα οπως και οι υπολοιποι. Αλλιως με αυτη τη λογικη, η FIAT ειναι απατεωνες. ενω στην πραγματικοτητα κοστολογουν το αμαξι τους, οσο θεωρουν αυτοι λογικο, οχι οσο μια porsche.
Μην ξεχνας, μαλλια ειναι. Τωρα μπορει να σε καιει το θεμα, αλλα οταν πχ εισαι 50, να μην σε νοιαζει καν ή να μην ειναι προτεραιοτητα σου (αρκετα πιθανο), οποτε σκεψου το καλα το τι ποσο θες να διαθεσεις.
 

P70

Active Member
Απο το 2009 ειναι μελος ο αλεξ πιο παλιος και απο εμενα.Εχει και 187 μυνηματα
Και γω απο το 2009 ειμαι John, αλλα δεν λεει τιποτα αυτο. Μπηκα, διαβασα για BIG3 και γεια σας. Αυτο το ειπα γιατι ενω δεν ειναι ενεργος σε συζητησεις Μ.Μ. ξαφνικα μια μερα πηρε σβαρνα ολα τα περιστατικα και τα κραζε. Δεν το λεω με εμπαθεια, η αληθεια ειναι.
 

tasos33

Well-Known Member
Νομιζω οτι τα ισοπεδωνεις ολα.

Καταρχας οι κλινικες που ανεφερες,στις οποιες δε θα πηγαινα με τα σημερινα δεδομενα, δεν ειναι απατεωνες ειναι ερασιτεχνες, κυριως στον βεκρη, στην dhi ειναι λιγο πιο σοβαροι.Επειτα δεν ξερω τι εχεις στο μυαλο σου η τι φανταζεσαι οτι θα σου προσφερει μια μμ αλλα αν φανταζεσαι πυκνοτητα 18 χρονου ειναι εκτος πραγματικοτητας ακομα και σε κλινικες στον ΑΡΗ.

Αν εσυ μετα απο 8 χρονια στο φορουμ εμαθες μονο το τοππικ,τοτε η δεν διαβαζεις η δε το ψαχνεις η δε δοκιμαζεις η περιμενεις με λαμπαδα στην Τηνο να βγαλεις καμια τριχα.Εγω που ειμαστε στην ιδια ηλικια μετα απο 7 χρονια στο φορουμ εχω κρατησει οτι ειχα, αν ειχα ανακαλυψει το φορουμ νωριτερα η αν το εψαχνα απο τοτε θα ειχα σιγουρα πολλα περισοοτερα μαλλια, αλλα μεχρι το 2011 περιμενα απο την bergman kord να μου "λυσει" το προβλημα


Φίλε εννοείται ότι ψαχνομαι κ έχω πάει κ βεκρη κ dhi κ παντού κ φαίνεται μόνο όπως σου μιλάνε ότι είναι απατεώνες απλά νόμιζα τόσο καιρό ότι εδώ μέσα κάποιοι ασχολούνται με το πρόβλημα που έχουμε κ θέλουν να βρούμε μία άκρη όσο γίνεται αλλά όπως λες ακριβώς ότι έβλεπα πριν 8 χρόνια έτσι είναι κ τώρα το hairloss δεν με έχει βοηθήσει πουθενά κ οι θεραπείες για γέλια είναι κ οι κλινικές που έχουμε το ίδιο .Το μόνο που έμαθα κ πάλι καλά είναι το τοπικ που για το θέμα μου κάνει δουλειά κ φαίνομαι μία χαρά για στα 38 μου.κατι ουσιαστικο όμως για να πω ότι κάνω κάτι κ ηρεμώ με αυτό στα 8 χρόνια εδώ μέσα δεν βρήκα . σορυ κιόλας αλλά το λέω εντελώς από προσωπική εμπειρία ούτε θέλω να προκαλέσω ούτε να προσβάλω κάποιον κ ούτε έχω κάποιο συμφέρον!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Εγώ έχω δει παιδί του φόρουμ πάντως απλά να αναφέρω, παλαιό μέλος, που έκανε 2 στον erdogan και τίγκαρε και ειναι Happy οσο δεν πάει αλλά δεν θέλει να γράψει. Ότι δεν γράφουν όλοι μέχρι τέλος ή τα παρατάνε στην μέση δεν σημαίνει απαραίτητα οτι απέτυχαν. Ξέρω άτομα που πέτυχαν και δεν ασχολήθηκαν ξανά χέστηκαν που λένε, άλλοι που όντως απέτυχαν γιαυτό δεν γράφουν, έχει απο όλα ο μπαξές και απο όλες τις κλινικές. Και η Ελλάδα βελτιώθηκε αλλά παραμένοι ουραγός, και στο εξωτερικό είδαμε πατάτες, απο όλα έχει ο μπαξές.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Alexx θεραπεια εκτος απο τις 2 γνωστες δεν υπαρχει με εγγυημενα αποτελεσματα.
Οσο για να σου προτεινει το φορουμ κλινικη θα ηταν λαθος. Εχεις την πληροφορηση απο ολα τα μελη που εχουν γραψει.
Αν δεν υπηρχαν τα αποτελεσματα στο φορουμ δεν θα ξεραμε τι μας γινεται. Οσο για τον τιτλο που εβαλες μαλλον δεν εψαξες πολυ καλα. Εχει και καλα αποτελεσματα απο Ελλαδα και πιστευω οτι θα βγαινουν και αλλα ειδικα αν υπαρχει ανταγωνισμος. Δεν ξερω ποιες ειναι οι δικες σου απαιτησεις.
Οπως ειπε και ο dance απο ολα εχει ο μπαξες. Διαλεγεις και παιρνεις.
 

Tsek

Well-Known Member
Οι απαιτήσεις του απο τα συμφραζόμενα είναι:
Μαλλιά φούλ με τιμή τσάμπα και στο τέλος να του πουν και ευχαριστώ που τους επέλεξε. Είδα λίγο το προφιλ του και πραγματικά του φταίνε όλοι και όλα, του φταίει το revogaine, το proscar τα μέλη που δεν γράφουν.. όλοι και όλα γενικώς και αδιακρίτως.

Αλήθεια alexXXX μιά αποροία. Αφού όλοι αυτοί που δεν γράφουν πιά, είναι κατα την άποψή σου βαλτοί και τα παίρνουν γιατί δεν πας και εσύ σε μιά κλινική να το παζαρέψεις.. ??

Πες, είμαι το τάδε μέλος, γράφω στο hairloss 8 χρόνια και προτίθεμαι να σας κάνω διαφήμιση και να φέρνω πελάτες και θέλω μια τοπ επέμβαση με 1.000 -1.500 ευρώ το πολύ .. όλοι οι άλλοι που κατηγορείς δηλαδή τι είναι πιο έξυπνοι ή μήπως έχουν παραπάνω χρόνια απο σένα εδώ.. ??

Περιμένουμε λοιπόν να μας πεις πόσοι θα παρακάλεσουν να σε αναλάβουν free !!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dim10

Active Member
Αντικειμενικα, γιατι να ειναι κακο καποιος να μην ξαναγραψει εφοσον ελυσε το προβλημα του , ειτε προσωρινα ειτε μονιμα , ειτε φουλαρισμενος ειτε αραιωμένος.
Ειναι δικαιωμα του καθενός. Και παιζουν κ πολλοι παραγοντες στον να μην ενημερωσει καποιος που κανεις δε τους ξερει.
Εννοειται ωραιοι αυτοι που ενημερώνουν ειτε συχνα ειτε σπανια ειτε με την παροδο των χρονων, αλλα κ παλι δεν εχει υπογραψει κανεις συμβολαιο, απ τη καλη τους τη καρδια το κάνουν.
Δε σημαινει οτι τους κανει 2 φορες καλυτερους απ αυτους που δεν ενημερωνουν παρόλα αυτα, ουτε σημαινει οτι ειναι ολα υποκινουμενα και ψευτικα @alexXXX , συμφωνώ με @tasos33 για να λες οτι δεν εχεις δει τιποτα απο αποτελεσματα μαλλον δεν εχεις διαβασει πολυ το φορουμ γιατι παιζουν διαφορες θεραπειες, οι οποιες εχουν να κανουν απο διαφορους παραγοντες και οι επιτυχιες τους και οι αποτυχιες τους.
 

alexXXX

Active Member
Ρε παιδιά ηρεμιστε δεν πετάω στα σύννεφα απλά τον τελευταίο καιρό είδα ότι πολλοί έκαναν επέμβασεις σε ελληνικές κλινικές που το κόστος είναι γύρω στο 3000 ευρο το οποίο μου κάνει σαν τιμή αν θα έκανα δουλειά...
Αλλά οι πιο πολλοί εξαφανίζονται κ δεν βλέπουμε το αποτέλεσμα!!
 

Dim10

Active Member
Ρε παιδιά ηρεμιστε δεν πετάω στα σύννεφα απλά τον τελευταίο καιρό είδα ότι πολλοί έκαναν επέμβασεις σε ελληνικές κλινικές που το κόστος είναι γύρω στο 3000 ευρο το οποίο μου κάνει σαν τιμή αν θα έκανα δουλειά...
Αλλά οι πιο πολλοί εξαφανίζονται κ δεν βλέπουμε το αποτέλεσμα!!
Μη σε σκαλωνει επειδη εξαφανιζονται , δε σημαινει κατι απαραιτητα αυτο. Πιο πολυ να σκαλωνεις για την επιλογη σου , σε ποια θα καταληξεις @alexXXX , παρα στο γτ μερικοι δεν ανανεωνουν.
Αν θες να καλυφθεις δες αποτελεσματα ενημερωμενα , οσα κ αν ειναι αυτα
 

Tsek

Well-Known Member
Είναι φως φανάρι, τι συζητάμε. ??

Εξαφανίζονται γιατί κάνουν την επέμβαση τζάπα, παίρνουν λεφτά και ανοίγουν το νήμα για να βγάλουν την υποχρέωση..
 

edyuser1

Active Member
εγω εχω ακουσει οτι υπογραφουν ενα χαρτι με την κλινικη οτι αν δεν παει καλα η επεμβαση και γραψουν αρνητικα σχολια στο φορουμ κινδυνευει η ζωη τους χαχαχαχ.τωρα περα απο την πλακα σιγουρα υπαρχει μια ξενερα απο ολους γιατι πολυ απλα ενημερωθηκαμε μεσα απο το φορουμ οσο κανενας αλλοσ δοκιμασαμε θεραπειες χωριςνα εχουμε και αμαν τα αποτελεσματα αλλα δοκιμασαμε.Περιμεναμε θεραπειες που υποσχοταν πολλα διχνοντας μας ποντικια(τωρα πως τα κανανε φαλακρα εξ ολοκληρου η φαλακρα κατα το ημισυ δεν ξερω αν αλλαζαν γονιδια και το καταφερναν αυτο η αν επεφτε ξυραφι και μας κοροιδευαν)και περιμεναμε ελπιζοντας οτι κατι θα βγει απο ολα αυτα και ο καιρος περασε και ακομα περιμενουμε,δεν θελει πολυ να ξενερωσουμε οι πιο πολλοι.τωρα με τις μεταμοσχευσεις πιστευω ο ξενερωμενος εμεις δλδ αφου δοκιμασαμε θεραπειες και δεν πετυχαν πανε για μεταμοσχευσει βλεπουν τριχες να βγαινουν και αναφερουν τα αποτελεσματα που ειχαν οπως πρεπει και μετα στον χρονο αφου παρουν τα μεγιστα αποτελεσματα απο την μεταμοσχευση μετα λενε δεν μαμιετε και δεν ξανα ασχολουντε με το θεμα.
 
Μπλουζα