Τα φωτα σασ κυριοι.....

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ανεβαζω καποιες φωτο με καλυτερη αναλυση....πιστευω να βοηθησουν....
 

Συνημμένα

  • DSC02549.JPG
    DSC02549.JPG
    149.7 KB · Προβολές: 51
  • DSC02572.JPG
    DSC02572.JPG
    125.2 KB · Προβολές: 53
  • DSC02573.JPG
    DSC02573.JPG
    134.9 KB · Προβολές: 50
  • DSC02574.JPG
    DSC02574.JPG
    148.9 KB · Προβολές: 57
  • DSC02575.JPG
    DSC02575.JPG
    133.4 KB · Προβολές: 54
  • DSC02576.JPG
    DSC02576.JPG
    154 KB · Προβολές: 56
  • DSC02577.JPG
    DSC02577.JPG
    163.6 KB · Προβολές: 51

dimitris50423

Well-Known Member
Καλο ειναι το τσουλουφι Δημητρη. Αν ησουν κατω των 30 θα υπηρχε μεγαλυτερη πιθανοτητα να αραιωσει γρηγορα και αυτο. Λογω του οτι εισαι 37 μπορει να κρατησει και πολλα χρονια.
Γνωμη μου ειναι οτι μπορεις να φτιαξεις μια hairline οπως σου αρεσει χωρις ανοιχτους κροταφους. Θελει μια καλη πυκνοτητα στη hairline για να πλησιασει οσο γινεται του τσουλουφιου. Δες τις επιλογες σου και προχωρα. Καλη επιτυχια.
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε μαν ,φαίνεται μπροστά το τσουλουφι,τα τέρμα μπροστινά σαν να έχεις ξανακάνει επέμβαση..βλέπω 2τριχα και 3τριχα grafts..ίσως να ξεγελάει λίγο ή εικόνα γιατί στο ζουμαρισμα δεν είναι και τόσο καθαρή και μπορεί να παραποιεί τα πράγματα..anyway θες σίγουρα γύρω στα 2500gafts οπωσδήποτε..αν μπεις για λιγότερα δεν θα κάνεις δουλειά..και σε έναν χρόνο θα είσαι υποχρεωμένος να ξαναμπείς για επέμβαση..μάζεψε λεφτά καλύτερα να κάνεις σωστή δουλειά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Το Τσουλούφι επι το γενικοτερον είναι ευχή και κατάρα,μπορεί να είναι αυτό που θα κανει την διάφορα αλλά μπορεί να σε καταστρεψει πχ.αν υποχωρήσει ξαφνικα και προκύψει ενα κενό στο κεντρο της hairline ενω ακόμα χειρότερα οριοθετεί και την hairlime πολύ μπροστά με οτι αυτό συνεπάγεται για οικονομία μοσχευμάτων αλλά και στρατηγικης
Ρε μαν ,φαίνεται μπροστά το τσουλουφι,τα τέρμα μπροστινά σαν να έχεις ξανακάνει επέμβαση..βλέπω 2τριχα και 3τριχα grafts..ίσως να ξεγελάει λίγο ή εικόνα γιατί στο ζουμαρισμα δεν είναι και τόσο καθαρή και μπορεί να παραποιεί τα πράγματα..anyway θες σίγουρα γύρω στα 2500gafts οπωσδήποτε..αν μπεις για λιγότερα δεν θα κάνεις δουλειά..και σε έναν χώρο θα είσαι υποχρεωμένος να ξαναμπείς για επέμβαση..μάζεψε λεφτά καλύτερα να κάνεις σωστή δουλειά.
 

naruto

Well-Known Member
Το Τσουλούφι επι το γενικοτερον είναι ευχή και κατάρα,μπορεί να είναι αυτό που θα κανει την διάφορα αλλά μπορεί να σε καταστρεψει πχ.αν υποχωρήσει ξαφνικα και προκύψει ενα κενό στο κεντρο της hairline ενω ακόμα χειρότερα οριοθετεί και την hairlime πολύ μπροστά με οτι αυτό συνεπάγεται για οικονομία μοσχευμάτων αλλά και στρατηγικης
Σωστος,αυτο φοβαμαι κ εγω και δεν εχω μπει ακομα για μμ.Πες οτι βαζεις και γεμιζεις τους κροταφους και μετα αρχιζει και αραιωνει το τσουλουφι.Ή ακομα χειροτερα υποχωρει προς τα πισω.Τοτε???
 

aeratos28

Just aeratos
Τασο,σωστά είναι αυτά που λες αλλά δεν μιλάω γενικά για τσουλουφι..για το συγκεκριμένο μιλάω και λέω πως μου φαίνεται κάπως..σαν να έχει κάνει κάτι πάλι..
Το Τσουλούφι επι το γενικοτερον είναι ευχή και κατάρα,μπορεί να είναι αυτό που θα κανει την διάφορα αλλά μπορεί να σε καταστρεψει πχ.αν υποχωρήσει ξαφνικα και προκύψει ενα κενό στο κεντρο της hairline ενω ακόμα χειρότερα οριοθετεί και την hairlime πολύ μπροστά με οτι αυτό συνεπάγεται για οικονομία μοσχευμάτων αλλά και στρατηγικης
 
καλημερα φιλε αερατε....στο μονο που ειμαι σιγουρος για να σου απαντησω ειναι οτι δεν εχω κανει ποτε μμ:)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα