Συναντησεις μελων του φορουμ

dimitris50423

Well-Known Member
Την προηγουμενη εβδομαδα συναντηθηκα για καφε στη θεσσαλονικη με τον john john. Μετα απο την τυχαια συναντηση σε πολυκαταστημα της θεσσαλονικης οπου μονο εγω τον καταλαβα και δεν μιλησα γιατι δεν ημουν 100% σιγουρος ειπαμε να κανονισουμε να τα πουμε απο κοντα. Η ατμοσφαιρα ηταν πολυ φιλικη και συζητησαμε πολλα πραγματα γυρω απο το θεμα που μας απασχολει και οχι μονο. Ο γιαννης ηρθε χωρις να βαλει τοπικ ουτε στο crown μονο λακ για να στρωσουν και εγω δεν ειχα βαλει τιποτα ημουν λουσμενος. Ετσι κι αλλιως σπανια βαζω κατι στο μαλλι. Ισως να βαλω λιγο αφρο μινοξ για να στρωσουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

geok

Member
Καλημέρα, φωτο βγάλατε?
καθαρές όμως όχι σε σκιές & απόγευμα, σε εξωτερικό χώρο με ήλιο.
Αποδείξεις θέλουμε
 

aeratos28

Just aeratos
geok τέτοιες αποδείξεις μάλλον μόνο εσύ τις θες με φωτο..δεν νομίζω να ενδιαφέρει κάποιον άλλο..έχουν βάλει φωτό στα νήματα τους ο καθένας.δεν χρειάζεται κάτι άλλο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και εψαχνα το νημα χθες ποση ωρα κ δεν το βρισκα.Καλα ρε μητσο στο μπλα μπλα το βαλες?
Σε λιγο απανταω και γω.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλημέρα, φωτο βγάλατε?
καθαρές όμως όχι σε σκιές & απόγευμα, σε εξωτερικό χώρο με ήλιο.
Αποδείξεις θέλουμε

Εδω εγινε συναντηση κορυφης και ενα σωρο αντιπαραθεσεις στα νηματα τι να τις κανουμε τις φωτο live ειδωθηκαμε και πηγαμε για καφε πηγαμε με τον ανθρωπο.Εεε την αλλη φορα καμια σελφι στο λευκο πυργο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αυτο τωρα δηλαδη τι, ειναι νημα για καινουριες γνωριμιες? ;) nope, thanks!
Στις γνωριμιες βγαζεις καλυτερα συμπερασματα και ενα παραπανω οταν αυτες οι γνωριμιες ειναι διαφορων κλινικων που γινονται σε φιλικο επιπεδο παρολες τις αντιπαραθεσεις μεταξυ μας.Ετσι ενημερωνετε και το φορουμ αξιοπιστα μεταξυ μας και βλεπουμε τα συν και τα πλυν καλυτερα.
Εαν ηθελες να προβεις σε μεταμοσχευση δεν θα θελες να δεις καποιο μελος απο δω μεσα να σου φυγουν καποιες αποριες στο ματι απο κοντα?
Εγω παλιοτερα εψαχνα και δεν εβρισκα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πηγαμε για καφε με το Δημητρη50423 κατα τις 09:15 το βραδακι και ειμασταν περιπου 3 ωρες μαζι και μετα πηγαμε και για ενα σαντουιτς.

Λοιπον εχουμε και λεμε.....
Το αποτελεσμα του Δημητρη για τα ελληνικα δεδομενα με συνδιασμο την τιμη ειναι πολυ καλο.
Το παιδι σιγουρα εγινε αλλος ανθρωπος απο πριν και εχει αλλαξει η εικονα του σιγουρα προς το καλυτερο.

Δεν εχει την φυσικοτητα που εχω εγω αλλα δεν ειναι και εκεινα τα παλια αποτελεσματα μαλλιων κουκλας οπως λεμε.
Δηλαδη εμεις μονο που ξερουμε το καταλαβενουμε,καποιος ασχετος δεν νομιζω να καταλαβει κατι.
Σιγουρα οι πιο τιτιζιδες θα κολαν και σε αυτην στην φυσικοτητα αλλα απο την στιγμη που δεν ειχε μαλλι σιγουρα ειναι πολυ καλυτερα ετσι και με αυτην την φυσικοτητα.
Εμενα δε θα με πειραζε και τοσο εφοσον ειχα καλη φυτρωση και επιτυχια γιατι οπως ειπα δεν ειναι σαν κατι παλια αποτελεσματα που εκαναν μπαμ.

Το μαλλι του Δημητρη οπως και του Νικολα Νικ σαν τριχα ειναι πολυ καλυτερα σε ποιοτητα και παχος που αυτο για μενα ειναι ενα πολυ μεγαλο συν ακομα.
Π.χ Αν και εγω θα ειχα αυτην την τριχα θα φενομουν πολυ καλυτερα στο ματι.
Αν και ο Δημητρης με ειπε οτι εχουμε ιδια τριχα εγω σε αυτο δεν συμφωνω.

Επισης ειπα τον Δημητρη οτι σε περιπτωση που ειχε το δικο μου προβλημα π.χ crownn μεγαλο και διαχυτη γ'ζωνη το αποτελεσματα του θα φενοταν τελειως διαφορετικο απο αυτο που βλεπουμε τωρα.
Αυτο φυσικα οφειλεται και στην καλη υποστηριξη των πισω μαμα μαλλιων και στις σκιες που δινει αλλα ακομα και με αυτο το αποτελεσμα του ειναι καλο.

Ας ελπισουμε να μην ειναι ενα μεμονομενο περιστατικο τις κλινικης και να δωσει καλυτερες ελπιδες με λιγοτερα λεφτα σε υποψηφιους και να προσεξουν λιγο καλυτερα τον πελατη.
 

giodion

Member
Παιδια καθε ποτε λουζεστε? Εγω 2 φορες την βδομαδα γιατι φοβαμαι παραπανω. Ειστε ικανοποιημενοι με τα σαμπουαν που χρησιμοποιητε?
 

giodion

Member
Επισης εσεις που το ματι σας ειναι εμπειρο βλεπετε σχετικα επιτυχημενες μμ στην καθημερινοτητα σας? Γιατι εγω νομιζω οτι συναντω μονο αποτυχημενες, ξερετε αυτες που βλεπουμε στο πισω μερος την γραμμη της μμ και πανω στο κεφαλι μια σκορπια διαδηλωση.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και καθε μερα λουσιμο δε πηραζει με ενα καθημερινο σαμπουαν καλο.
Μεταμοσχευσεις σιγουρα κ εγω βλεπω αποτυχημενες παλιες.Και μενα με ουλη ειναι πισω αλλα αν δεις το μαλλι μου δεν θα καταλαβεις καν οτι εκανα μεταμοσχευση.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Παιδια αυριο θα γραψω και εγω για τη συναντηση γιατι πρεπει να παω για υπνο. Σημερα πηγαμε για φαγητο με τον salonikio και συζητησαμε επισης για πολλα θεματα.την επομενη φορα μαλλον θα μας διωξουν γιατι φαγαμε πολλα με μενου των 13 ευρω. Θα γραψω και για το γιαννη και τον σαλονικιο αυριο. Το σιγουρο ειναι οτι περασα πολυ καλα και με τα 2 παιδια σαν να ειμασταν φιλοι.
 

FreeThinker

Well-Known Member
Παιδια καθε ποτε λουζεστε? Εγω 2 φορες την βδομαδα γιατι φοβαμαι παραπανω. Ειστε ικανοποιημενοι με τα σαμπουαν που χρησιμοποιητε?

δε νοειται μελος του φορουμ ακομα να πιστευει αυτη την παπατζα. και καλοκαιρι 2 φορες τη βδομαδα λουζεσαι? καθημερινο λουσιμο το καλοκαιρι ειναι πολυ καλη συχνοτητα. και ΟΧΙ. δε σου ριχνουν τα μαλλια τα σαμπουαν.
 
Μπλουζα