Συμβουλες για μεταμοσχευση

Bad_genes

New Member
Απο τις φωτο που εβαλες φενεται καθαρα οτι η τριχοπτωση συνεχιζεται προς τα κατω
Πράγματι αλλά τα πλαϊνά μου είναι ψηλά ακόμα. Κ δεν δείχνουν σημάδια μείωσης προς το παρόν. Είμαι ξεκάθαρα 6 με τρίχα σχεδόν παντού κ ψηλά πλαϊνά. Εντάξει δεν τρέφω αυταπάτες για τη μμ! Μόνο η κλωνοποίηση θυλακιων θα με σώσει!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bad_genes

New Member
Ευχαριστώ! Θα εξαρτηθεί πολύ από την τιμή για το αν θα προχωρήσω. Γιατί καταλαβαίνω ότι θα έχω ένα μέτριο αποτέλεσμα από θέμα πυκνοτητας. Οπότε για κάτι μέτριο δίνω κ μέτρια λεφτά! Αλλιώς ξουρα, κ περιμένουμε την τεχνολογία!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πράγματι αλλά τα πλαϊνά μου είναι ψηλά ακόμα. Κ δεν δείχνουν σημάδια μείωσης προς το παρόν. Είμαι ξεκάθαρα 6 με τρίχα σχεδόν παντού κ ψηλά πλαϊνά. Εντάξει δεν τρέφω αυταπάτες για τη μμ! Μόνο η κλωνοποίηση θυλακιων θα με σώσει!


skeleton-waiting.jpg
 

Bad_genes

New Member
Λίγο off topic αλλά αποφάσισα μετά από σκέψη να ξεκινήσω propecia. 0.25 τη μέρα. Ακριβώς την όγδοη μέρα το σπέρμα μετατράπηκε σε νεράκι. Θα το μειώσω για λίγο σε 0.25 ανά δυο μέρες να δούμε πώς πάει το πράγμα. Δεν το περίμενα πάντως να εξακολουθεί να είναι τόσο ισχυρό ακόμα κ σε αυτή τη δοσολογία.
 
Μπλουζα