Σαμπουαν hair force men frezyderm

Καλησπερα.Αγορα αυτο το σαμπουαν για να δω πως θα συμπεριφερθει στο μαλλι μου διοτι ακουω οτι ειναι ενα απο τα καλυτερα εκει εξω.Αν και δεν εχω τριχοπτωση(ειμαι 19) το μαλλι μου μοιαζει αφυδατομενο,στεγνο και φουντωνει πολυ ευκολα.Ετσι θελω να δω αν θα το φερει σε μια φυσιολογικη κατασταση.Ειναι καλο λοιπον το σαμπουαν αυτο?Βεβαια ειναι δεν ειναι το εχω αγορασει.Κακο δεν νομιζω να κανει στο μαλλι μου οποτε το πολυ πολυ να πανε χαμενα μερικα ευρω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Και κατι ακομα.Το μαλλι μου απο τοτε που σταματησα εδω και κατι μηνες να το ισιωνω φαινεται αρκετα στεγνο.
 
Και κατι ακομα.Το μαλλι μου απο τοτε που σταματησα εδω και κατι μηνες να το ισιωνω φαινεται αρκετα στεγνο.
Αρκετα Καλο σαμπουαν το χρησιμοποιω 6 χρονια αν κ απ οτι καταλαβα δεν εχεις καποιο θεμα..προφανως εννοεις οτι εχεις ξηρο μαλλι.. κακο για την τριχα το ισιωμα και το πιστολακι οποτε καλο ειναι να το αποφευγεις.
 
Αρκετα Καλο σαμπουαν το χρησιμοποιω 6 χρονια αν κ απ οτι καταλαβα δεν εχεις καποιο θεμα..προφανως εννοεις οτι εχεις ξηρο μαλλι.. κακο για την τριχα το ισιωμα και το πιστολακι οποτε καλο ειναι να το αποφευγεις.
Μιας και το χρησιμοποιείς επί χρόνια σε τι κατάσταση βρίσκεται το μαλλί σου?
 
ειναι σε αρκετά καλή κατάσταση καθότι μου ρυθμίζει τη λιπαρότητα που έχω. Είναι υποτίθεται σαμπουάν κατά της τριχόπτωσης που εγώ έχω, αλλά για σένα δεν ξέρω ακριβώς τι θα κάνει. Κακό σίγουρα δε θα σου κάνει.
 
Μπλουζα