Ρινοπλαστική ξανά (tropheus)

hoper

New Member
Επειδή με απασχολεί και έμενα αυτό το θέμα και λειτουργικά και αισθησιακά ,θα επισκεφτώ και εγώ τον συγκεκριμένο γιατρό και θα σας πω και εγώ της εντύπωσης μου.

Μένει να κλείσω αεροπορικά και ημερομηνία (μένω Θεσσαλονικη)

Ένα πράγμα που με κάνει λίγο δύσπιστο είναι ότι όπου και να έψαξα στο ίντερνετ για τον συγκεκριμένο γιατρό είδα μόνο θετικά σχόλια , από νέα μελή σε όλα το φόρουμ και απαντούσαν μόνο σε θέματα που αφορούσαν τον συγκεκριμένο πάντα θετικά.


Υ.Γ μπορείς να μου πεις με πμ τι κόστος σου είπε εσένα ?
καλησπέρα και χρόνια πολλά. μήπως σου απάντησε κάποιος σχετικά με τον λουλουδή μήπως τον επισκέφτηκες εσύ τελικά αν έχεις κάποια πληροφόρηση σχετικά με αυτόν ή με κάποιον άλλον γιατρό σε παρακαλώ ενημέρωσέ με πραγματικά χρειάζομαι βοήθεια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Melina16

New Member
Καλησπέρα και χρονια πολλα. Γνωρίζει κανεις τον ΩΡΛ Βιτάλ στη Θεσσαλονίκη? εχει κανεις εμπειρία, κάνει και αισθητική επέμβαση πέρα απο το λειτουργικό?
 

@lex

New Member
Γεια σας και Καλη χρονια!!! Πιστεύω εχω διαβασει ολα τα ποστ καθε σελίδας στο συγκεκριμένο θεμα αλλα ακομη δεν έχω βρει καποια απαντηση να με βοηθησει! Εχω παει σε 2 ΩΡΛ σε δημοσια νοσοκομεία στην Αθηνα για να διαπιστώσουν οτι έχω ειτε στραβο διάφραγμα και οτι χρειάζομαι επειγοντως χειρουργειο(αλλα για δικούς του λογους δε μπορει να με αναλαβει) ειτε οτι εχω αρκετα κλειστα πτερύγια (ρουθουνια) και χρειάζομαι πλαστικο περισσότερο απ οτι χρειάζομαι ωρλ... ο καθενας με παραπέμπει αλλου και τωρα περιμενω για το τρίτο ραντεβου σε αλλο ωρλ να δω αν τελικά θα κανω επεμβαση ή όχι!!! Σε ιδιωτική κλινικη λογω κοστους δε θα θελα να πάω, και εφόσον εχω και λειτουργικο πρόβλημα (στραβο διαφραγμα) αλλα χρειάζομαι και πλαστικο(λογω ρουθουνιών) θα δοκιμασω τη τυχη μου στο γεννηματα Αθηνω.... έχει εγχειριστει κανεις εκει να μου δωσει καποια πληροφορια,μια γνωμη,μια ελπιδα..κατι??? Ευχαριστώ προκαταβολικά
 

Σ.Κ.

New Member
Λοιπον ,την εκανα για αισθητικούς κ μονο λόγους,ανφας δεν είχα κανένα Προβλήμα ,μονο καμπουριτσα είχα αλλά έπρεπε λόγω αφαίρεσης του υβου να πειραχτει λίγο και το ακρορινιο,σηκώθηκε ελάχιστα δηλαδή ,,ο χειρουργός χειρουργεί η στη βιοκλινικη η στο διαβαλκανική,η βιοκλινικη π ήταν εκανα εγώ ηταν μια χαρά αν και λίγο πιο οικονομική!!η μονη φωτό προφίλ π έχω απο πριν την επέμβαση είναι αυτή!!
 

Σ.Κ.

New Member
Λοιπον ,την εκανα για αισθητικούς κ μονο λόγους,ανφας δεν είχα κανένα Προβλήμα ,μονο καμπουριτσα είχα αλλά έπρεπε λόγω αφαίρεσης του υβου να πειραχτει λίγο και το ακρορινιο,σηκώθηκε ελάχιστα δηλαδή ,,ο χειρουργός χειρουργεί η στη βιοκλινικη η στο διαβαλκανική,η βιοκλινικη π ήταν εκανα εγώ ηταν μια χαρά αν και λίγο πιο οικονομική!!η μονη φωτό προφίλ π έχω απο πριν την επέμβαση είναι αυτή!!

Καλησπέρα Ντιντι, μήπως σου είναι εύκολο να ανεβάσεις και μια φωτογραφία με το αποτέλεσμα μετά; δεν ξέρω αν έχεις ανεβάσει ήδη αλλά εμένα μου εμφανίζει μόνο το πριν!
 

Marcellino

Der Führer
Γεια σας και Καλη χρονια!!! Πιστεύω εχω διαβασει ολα τα ποστ καθε σελίδας στο συγκεκριμένο θεμα αλλα ακομη δεν έχω βρει καποια απαντηση να με βοηθησει! Εχω παει σε 2 ΩΡΛ σε δημοσια νοσοκομεία στην Αθηνα για να διαπιστώσουν οτι έχω ειτε στραβο διάφραγμα και οτι χρειάζομαι επειγοντως χειρουργειο(αλλα για δικούς του λογους δε μπορει να με αναλαβει) ειτε οτι εχω αρκετα κλειστα πτερύγια (ρουθουνια) και χρειάζομαι πλαστικο περισσότερο απ οτι χρειάζομαι ωρλ... ο καθενας με παραπέμπει αλλου και τωρα περιμενω για το τρίτο ραντεβου σε αλλο ωρλ να δω αν τελικά θα κανω επεμβαση ή όχι!!! Σε ιδιωτική κλινικη λογω κοστους δε θα θελα να πάω, και εφόσον εχω και λειτουργικο πρόβλημα (στραβο διαφραγμα) αλλα χρειάζομαι και πλαστικο(λογω ρουθουνιών) θα δοκιμασω τη τυχη μου στο γεννηματα Αθηνω.... έχει εγχειριστει κανεις εκει να μου δωσει καποια πληροφορια,μια γνωμη,μια ελπιδα..κατι??? Ευχαριστώ προκαταβολικά
Έχω δει διαζώσης ρινοπλαστικές στο Γεννηματά.
Δεν υπολείπονται σε καμία περίπτωση των ιδιωτικών.
Αν μπορείς, κυνήγησέ το!
 

aspa

New Member
xronia polla ki apo mena!gnorizei mhpos kapoios/a kanena kalo giatro(dhl oxi xasaph ki oxi idiaitera akrivo ) gia rinoplastikh sth thessalonikh?einai ligo dyskolo na katevoyme athina gi'ayto.eyxaristo ek ton proteron!
 

hoper

New Member
ρε παιδια η τσιμιτσιλή που στο καλό έκανε τη μύτη της και τησ την έκαναν τόσο ωραία σε σχέση με πριν γνωρίζει κανείς. αν δείτε φωτογραφίες πριν και μετά η δουλειά του γιατρού είναι εντυπωσιακή
 

Σ.Κ.

New Member
ρε παιδια η τσιμιτσιλή που στο καλό έκανε τη μύτη της και τησ την έκαναν τόσο ωραία σε σχέση με πριν γνωρίζει κανείς. αν δείτε φωτογραφίες πριν και μετά η δουλειά του γιατρού είναι εντυπωσιακή

και εγώ αυτό αναρωτιέμαι, όλες οι διάσημες που έκαναν εδώ στην Ελλάδα έχουν πολύ ωραία μύτη...ότι τι δηλαδή όλες πήγανε π.χ. στον φουστάνο?τι να πω...!
 

Σ.Κ.

New Member
Για τον Παπαϊωάννου Κώστα (Θεσσαλονίκη) γνωρίζετε αν είναι καλός; έχετε ακούσει η δει αποτελέσματά του; σκέφτομαι να πάω εκεί γιατί μου έχουν πει πως είναι από τους καλύτερους της Θεσσαλονίκης, αλλά και πάλι φοβάμαι. Επίσης πήγα και στον Αντωνιάδη Αθάνασιο στο κέντρο, αλλά δεν τρελάθηκα από το αποτέλεσμα που μου έδειξε, για αυτόν ξέρετε κάτι;
 

hoper

New Member
Για τον Παπαϊωάννου Κώστα (Θεσσαλονίκη) γνωρίζετε αν είναι καλός; έχετε ακούσει η δει αποτελέσματά του; σκέφτομαι να πάω εκεί γιατί μου έχουν πει πως είναι από τους καλύτερους της Θεσσαλονίκης, αλλά και πάλι φοβάμαι. Επίσης πήγα και στον Αντωνιάδη Αθάνασιο στο κέντρο, αλλά δεν τρελάθηκα από το αποτέλεσμα που μου έδειξε, για αυτόν ξέρετε κάτι;
μπηκα τώρα να δω για τον παπαιωαννου έχει ένα βίντεο στο you tube και δεν αναφέρει καθόλου για ρινοπλαστική μόνο για λιπο αναρροφήσεις facelift και τέτοια δεν ξέρω αν εξειδικεύεται σε ρινοπλαστικές
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σ.Κ.

New Member
μπηκα τώρα να δω για τον παπαιωαννου έχει ένα βίντεο στο you tube και δεν αναφέρει καθόλου για ρινοπλαστική μόνο για λιπο αναρροφήσεις facelift και τέτοια δεν ξέρω αν εξειδικεύεται σε ρινοπλαστικές

Ναι βρε, κάνει και μύτες, έχει και φωτογραφίες στην σελίδα του!απλά δεν ξέρω αν είναι όντως καλός, και να εμπιστευτώ αυτόν λόγο εμπειρίας ή τον γιο του τον Πρόδρομο!!!
 

hoper

New Member
Ναι βρε, κάνει και μύτες, έχει και φωτογραφίες στην σελίδα του!απλά δεν ξέρω αν είναι όντως καλός, και να εμπιστευτώ αυτόν λόγο εμπειρίας ή τον γιο του τον Πρόδρομο!!!
δεν ξέρω έχω γίνει πια πάρα πολύ δύσπιστη και φοβιτσιάρα ίσωσ τον μπαμπα που έχει μεγαλύτερη εμπειρία αλλά παίζει να χειρουργεί μαζί με τον γιο του. εγώ πάντως θέλω αυτόν που χειρούργησε την σταματίνα τσιμιτσιλή πρέπει να είναι καταπληκτικός ψάχνω να βρω ποιός είναι
 

Σ.Κ.

New Member
δεν ξέρω έχω γίνει πια πάρα πολύ δύσπιστη και φοβιτσιάρα ίσωσ τον μπαμπα που έχει μεγαλύτερη εμπειρία αλλά παίζει να χειρουργεί μαζί με τον γιο του. εγώ πάντως θέλω αυτόν που χειρούργησε την σταματίνα τσιμιτσιλή πρέπει να είναι καταπληκτικός ψάχνω να βρω ποιός είναι

με ποιόν τρόπο μπορείς να τον βρεις :cool:???όπως και να έχει καλή επιτυχία στην έρευνά σου;)!
 

Σ.Κ.

New Member
Πάντως και εγώ άκουσα καλά λόγια για τον Γρηγόρη Γεωργιάδη, που έκανε και η Ντιντι σε αυτόν, απλά από φωτό του που είδα στο σιτε του, σε όσες ειχαν αυτή την καμπούρα τις το έξυσε πάρα πολύ, δεν τις έκανε ευθείες τις μύτες για αυτό θέλω να δω και το αποτέλεσμα της Ντιντι μήπως το έκανε από επιλογή των άλλων ή γιατί δεν ξέρει αλλιώς!
 

Σ.Κ.

New Member
χαχαχαχαχαχα καλά μπορεί να είναι γνωστή η γυναίκα απλά μόνο εγώ να μην την ξέρω!εσύ ξέρεις κανέναν από αυτούς που ανέφερα?
 
Μπλουζα