Ρινοπλαστική ξανά (tropheus)

Ντιντι

New Member
Λοιπον ,την εκανα για αισθητικούς κ μονο λόγους,ανφας δεν είχα κανένα Προβλήμα ,μονο καμπουριτσα είχα αλλά έπρεπε λόγω αφαίρεσης του υβου να πειραχτει λίγο και το ακρορινιο,σηκώθηκε ελάχιστα δηλαδή ,,ο χειρουργός χειρουργεί η στη βιοκλινικη η στο διαβαλκανική,η βιοκλινικη π ήταν εκανα εγώ ηταν μια χαρά αν και λίγο πιο οικονομική!!η μονη φωτό προφίλ π έχω απο πριν την επέμβαση είναι αυτή!!
 

Συνημμένα

  • IMG_20161010_213001.jpg
    IMG_20161010_213001.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 205

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hoper

New Member
καλά ε στην έκανε τέλεια πωω μπράβο σου πάρα πολύ όμορφη μπραβό να την χαρείς σου εύχομαι, εγώ έχω μεγάλυτερο αισθητικό πρόβλημα είναι πεσμένη μπροστά και λεπτή δεν ξέρω αν μπορούν να μου την φτιάξουν σευχαριστώ πολύ που απάντησες . Α δε σου προκάλεσαν κανένα λειτουργικό πρόβλημα ε? σου πείραξαν και το διάφραγμα? κάνανε και οστεοτομη πάνω ε?
 

Ντιντι

New Member
καλά ε στην έκανε τέλεια πωω μπράβο σου πάρα πολύ όμορφη μπραβό να την χαρείς σου εύχομαι, εγώ έχω μεγάλυτερο αισθητικό πρόβλημα είναι πεσμένη μπροστά και λεπτή δεν ξέρω αν μπορούν να μου την φτιάξουν σευχαριστώ πολύ που απάντησες . Α δε σου προκάλεσαν κανένα λειτουργικό πρόβλημα ε? σου πείραξαν και το διάφραγμα? κάνανε και οστεοτομη πάνω ε?
Λοιπόν ,ναι μ κάναν οστεοκτομη γιατί έτσι αφαιρείται η καμπούρα,2 ώρες χειρουργείο, εγώ σ λέω πάνε και μίλησε με τον γιατρό ,εγώ να φανταστείς τον βρήκα απο το ίντερνετ δεν ήξερα κανέναν χειρουργημενο του!!πήγα ,με είδε.μιλήσαμε ...ήμουν 45 λεπτα στο γραφείο κ μου τα εξηγούσε όλα αναλυτικά ,όλα όμως ,οχι μονο φρου φρου και αρώματα!!μετα πήγα κ σε εναν πολύ γνωστό στη Καλαμαριά αλλά ξενερωσα τόσο πολύ!!και η διαιασθηση μου έλεγε να την κάνω στον γρηγορη! Να την κανείς σε οποίον σου βγάλει εμπιστοσύνη, είναι πολύ σημαντικο αυτό!!
 

Ντιντι

New Member
Διάφραγμα όχι ,γιατί Φεν είχα πρόβλημα,επίσης κανένα λειτουργικό δεν μ διουργηθηκε,είμαι ευχαριστημένη ως τώρα και ελπίζω έτσι να συνεχίσει, επίσης κανεις δεν καταλαβαίνει οτι έχω κανει επέμβαση όλοι μ λένε οτι ομορφυνα αλλά δεν μπορούν να καταλάβουν,και αυτό είναι επιτυχία πιστεύω,να μην φαίνεται κάτι ξένο πανω σου!!
 

hoper

New Member
ναι έχεις δίκιο θα πάω σε ευχαριστώ πάρα πολύ να ξέρεις μου έδωσες πολύ κουράγιο αφου κλαίω τώρα να φανταστείς τόση πίεση έχω για καλαμαριά κατάλαβα μάλλον ποιόν λες τον κωσταντινιδη στην αδριανουπόλεως λοιπόν σε ευχαριστώ σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να την χαρείς
 

Ντιντι

New Member
Την έκανα στη βιοκλινικη,2 ώρες χειρουργείο, ανοιχτή ρινοπλαστικη,μονο για αισθητικούς λόγους ναι!!αυτό είναι το πριν!!
 

Ντιντι

New Member
Συγνώμη αλλου πήγαινε αυτό,μου έχουν στείλει κ άλλοι γ αυτό!!! Ελπίζω όλα να πάνε καλά,μην φοβάσαι είναι πολύ ανώδυνη διαδικασία,όλα στο μυαλό είναι,στείλε μ όταν τημ κανεις αν θες!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hoper

New Member
Δεν έχω ιδέα για τον λουλουδή και εγώ θέλω γνώμες από άτομα που να έχουν χειρουργηθεί από τον λουλουδή όποιος έχει χειρουργηθεί θα μας βοηθούσε πολύ να μας πει για το αποτέλεσμα
 

aeratos28

Just aeratos
Γεια σου ρε adriano με τα κομπλιμέντα σου.! Δεσποινίς Ντιντι εγώ δεν σας είδα για να πω το ίδιο,αλλά για να το είπε ο φίλος adriano δίκιο θα είχε..είστε κουκλα λοιπόν.!;) έτσι ντε,να υπάρχει και μία όμορφη παρουσία στο φόρουμ,πηξαμε στα καραφλα κρανία εδώ μέσα.!:p
 

ANAR

Well-Known Member
Γεια σου ρε adriano με τα κομπλιμέντα σου.! Δεσποινίς Ντιντι εγώ δεν σας είδα για να πω το ίδιο,αλλά για να το είπε ο φίλος adriano δίκιο θα είχε..είστε κουκλα λοιπόν.!;) έτσι ντε,να υπάρχει και μία όμορφη παρουσία στο φόρουμ,πηξαμε στα καραφλα κρανία εδώ μέσα.!:p

Εχει ανεβασει φωτογραφιες ποιο πανω η κοπελα.
 

aeratos28

Just aeratos
Α έλα μου τώρα τις είδα τις φωτό... Ε ναι,δίκιο έχει ο adriano.! Καλά ε,θέα το κορίτσι..μπράβο ρε όμορφη καλά έκανες,να σαι καλά,να χαρείς το αποτέλεσμα σου.
 

hoper

New Member
καλησπέρα και χρόνια πολλά παιδιά μήπως γνωρίζει κάποιος για κάποια Βλαστού στην αθήνα ? αν έχει κάποιος προσωπική εμπειρία παρακαλώ ας μου στείλει
 
Μπλουζα