Πρόταση για τους admin...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

dadi

New Member
Θα παρακαλούσα να κάνετε ένα subforum αποκλειστικά για το ξύρισμα του κεφαλιού.
Υπάρχουν τόσα πράγματα για να καλύψει κανείς, όπως τεχνικές, εμπειρίες, περιποίηση, αξεσουάρ κτλ κτλ
Είναι κρίμα όταν υπάρχουν τόσοι άνθρωποι με ξυρισμένο κεφάλι, να χάνονται σε threads για να βρούν λύση στο πρόβλημα τους...

Φιλικά.
Δημήτρης.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πρόταση για τους admin...

καλοσώρισες dadi, αλήθεια πιστεύεις ότι τεριάζει μια τέτια κατηγορία σε site για την τριχόπτωση? ;) όχι ότι δεν υπάρχουν μέλη με μεγάλο norwood που ξυρίζουν το κεφάλι τους, αλλά δεν είναι και τόσο περίπλοκο ως θέμα ωστε να δημιουργηθεί συγκεκριμένη κατηγορία.
 

dadi

New Member
Απ: Πρόταση για τους admin...

Fenimore είπε:
καλοσώρισες dadi, αλήθεια πιστεύεις ότι τεριάζει μια τέτια κατηγορία σε site για την τριχόπτωση? ;) όχι ότι δεν υπάρχουν μέλη με μεγάλο norwood που ξυρίζουν το κεφάλι τους, αλλά δεν είναι και τόσο περίπλοκο ως θέμα ωστε να δημιουργηθεί συγκεκριμένη κατηγορία.

100% ταιριάζει φίλε μου... Εγώ το φορουμ σας το πέτυχα σε αναζήτηση στον Γούγλη για ξύρισμα κεφαλίού με ηλεκτρική...

Και να σου πω και κάτι άλλο...
διάβασα μερικές συζητήσεις εδώ μέσα και είδα το τι σκ@τ@ βάζει ο κόσμος στο κεφάλι του....
Πολύ χημεία ρε φίλε... Ξούρα και πάλι ξούρα λέμε :)
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πρόταση για τους admin...

dadi είπε:
100% ταιριάζει φίλε μου... Εγώ το φορουμ σας το πέτυχα σε αναζήτηση στον Γούγλη για ξύρισμα κεφαλίού με ηλεκτρική...

Και να σου πω και κάτι άλλο...
διάβασα μερικές συζητήσεις εδώ μέσα και είδα το τι σκ@τ@ βάζει ο κόσμος στο κεφάλι του....
Πολύ χημεία ρε φίλε... Ξούρα και πάλι ξούρα λέμε :)
καλώς όρισες..
μην ξεχνάς ότι ο καθένας μας επιλέγει ελεύθερα τι θα κάνει με την τριχόπτωση-απλώς ενημερώνουμε για τις επιλογές και τις προσωπικές επιτυχίες μας,
και δεν υπάρχει λόγος να είσαι τόσο απόλυτος για τις επιλογές άλλων
 

dadi

New Member
Απ: Πρόταση για τους admin...

Σπύρος είπε:
[quote author=dadi link=topic=2753.msg48790#msg48790 date=1298976814]
100% ταιριάζει φίλε μου... Εγώ το φορουμ σας το πέτυχα σε αναζήτηση στον Γούγλη για ξύρισμα κεφαλίού με ηλεκτρική...

Και να σου πω και κάτι άλλο...
διάβασα μερικές συζητήσεις εδώ μέσα και είδα το τι σκ@τ@ βάζει ο κόσμος στο κεφάλι του....
Πολύ χημεία ρε φίλε... Ξούρα και πάλι ξούρα λέμε :)
καλώς όρισες..
μην ξεχνάς ότι ο καθένας μας επιλέγει ελεύθερα τι θα κάνει με την τριχόπτωση-απλώς ενημερώνουμε για τις επιλογές και τις προσωπικές επιτυχίες μας,
και δεν υπάρχει λόγος να είσαι τόσο απόλυτος για τις επιλογές άλλων

[/quote]

Σερίφη, είμαι απόλυτος για το δικό μου κεφάλι...
ΔΕΝ προτεινα σε κανένα να κόψει την θεραπευτική αγωγή του...
Μην τρελένεσαι...
Δεν ήρθα να σας σώσω... απλά είδα φως και μπήκα ;)
 

xDante

Member
Απ: Πρόταση για τους admin...

dadi είπε:
Θα παρακαλούσα να κάνετε ένα subforum αποκλειστικά για το ξύρισμα του κεφαλιού.
Υπάρχουν τόσα πράγματα για να καλύψει κανείς, όπως τεχνικές, εμπειρίες, περιποίηση, αξεσουάρ κτλ κτλ
Είναι κρίμα όταν υπάρχουν τόσοι άνθρωποι με ξυρισμένο κεφάλι, να χάνονται σε threads για να βρούν λύση στο πρόβλημα τους...

Φιλικά.
Δημήτρης.

καλως ήλθες Dadi στην παρέα μας.. αντί να ζητάς απο τους αντμίν να ανοίξουν καινούριο σεκτιον για το ξύρισμα του κεφαλιού θα μπορούσες να πάρεις την πρωτοβουλία να ανοίξεις μόνος σου ένα νήμα στο γενική συζήτηση η στο μπλα μπλα η όπου νομίζεις οτι ταιρίαζει καλύτερα (εκτός απο τις θεραπείες) και να ποστάρουν εκεί όλοι συμβουλές-εμπειρίες κλπ κλπ 8)
 

dadi

New Member
Απ: Πρόταση για τους admin...

xDante είπε:
καλως ήλθες Dadi στην παρέα μας.. αντί να ζητάς απο τους αντμίν να ανοίξουν καινούριο σεκτιον για το ξύρισμα του κεφαλιού θα μπορούσες να πάρεις την πρωτοβουλία να ανοίξεις μόνος σου ένα νήμα στο γενική συζήτηση η στο μπλα μπλα η όπου νομίζεις οτι ταιρίαζει καλύτερα (εκτός απο τις θεραπείες) και να ποστάρουν εκεί όλοι συμβουλές-εμπειρίες κλπ κλπ 8)

πλάκα πλάκα... ;)
 

Άκης

Administrator
Απ: Πρόταση για τους admin...

Σωστός ο xDante. Δεν ξέρω κατά πόσο θα χρειαστεί μια ειδική κατηγορία (δηλαδή πολλά ποστ) για κάτι που δεν το κάνουν πολλοί, μιας και όλοι σχεδόν παλεύουμε για το καλύτερο αποτέλεσμα.
 

mindtrapper

Member
Απ: Πρόταση για τους admin...

Άκης είπε:
Σωστός ο xDante. Δεν ξέρω κατά πόσο θα χρειαστεί μια ειδική κατηγορία (δηλαδή πολλά ποστ) για κάτι που δεν το κάνουν πολλοί, μιας και όλοι σχεδόν παλεύουμε για το καλύτερο αποτέλεσμα.

Και εγώ για το καλύτερο αποτέλεσμα παλεύω όταν ξυρίζομαι. :) Έχω αποδεχθεί ότι είναι η δεύτερη καλύτερη λύση μετά την μεταμόσχευση για την περίπτωση μου. Γι αυτό μη μας παρεξηγείτε εμάς τους ξούρες, δεν είμαστε εδώ για την σπάσουμε σε όσους κάνουν θεραπείες (εγώ τουλάχιστον). Αλλιώς θα έμπαινα στο slybaldguys.com κάθε μέρα :)
 

dadi

New Member
Απ: Πρόταση για τους admin...

mindtrapper είπε:
[quote author=Άκης link=topic=2753.msg48809#msg48809 date=1298987396]
Σωστός ο xDante. Δεν ξέρω κατά πόσο θα χρειαστεί μια ειδική κατηγορία (δηλαδή πολλά ποστ) για κάτι που δεν το κάνουν πολλοί, μιας και όλοι σχεδόν παλεύουμε για το καλύτερο αποτέλεσμα.

Και εγώ για το καλύτερο αποτέλεσμα παλεύω όταν ξυρίζομαι. :) Έχω αποδεχθεί ότι είναι η δεύτερη καλύτερη λύση μετά την μεταμόσχευση για την περίπτωση μου. Γι αυτό μη μας παρεξηγείτε εμάς τους ξούρες, δεν είμαστε εδώ για την σπάσουμε σε όσους κάνουν θεραπείες (εγώ τουλάχιστον). Αλλιώς θα έμπαινα στο slybaldguys.com κάθε μέρα :)
[/quote]

Δεν ήθελα να την σπάσω σε κανένα. Πόσταρα με την καλύτερη διάθεση...
Έχω και εγώ θέμα με τα μαλλιά μου όπως τα περισσότερα παιδιά εδω μέσα και παλεύω για ένα καλύτερο αποτέλεσμα...
Σόρυ για την παρεξήγηση
 

badday

New Member
Απ: Πρόταση για τους admin...

ρε συ dadi και εγω κατα περιοδους τα ξυριζω ...ποση κουβεντα ομως να κανεις γιαυτο. Απλα τα ξυριζεις
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dadi

New Member
Απ: Πρόταση για τους admin...

badday είπε:
ρε συ dadi και εγω κατα περιοδους τα ξυριζω ...ποση κουβεντα ομως να κανεις γιαυτο. Απλα τα ξυριζεις

Τι προιόντα χρησιμοποιείς;
Καθε πότε το ξυρίζεις;
Κατά το ντούζ ή μετά;
Θα πρεπε να το ξυρίσεις;
Τι γνώμη θα έχει το αφεντικό ή η οικογένεια σου;
...

Εγώ βλέπω πολύ κουβέντα φίλε μου... ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα