1. Αυτό το site χρησιμοποιεί cookies. Learn More.

Πρωτεΐνη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Διατροφή-Υγεία' που ξεκίνησε από το μέλος rafahl, στις 30 Μαϊου 2014.

1. kapa

kapa Μέλος Προσωπικού

θα πρεπει να τα δοκιμασεις ενα ενα για να βρεις ποιο επιδρασε τελικα.
    εγω πιστευω η πρωτεινη.
    απο οτι φαινεται σχεδον σε ολους το εκανε οσοι την δοκιμασαν.
    οποτε την ξεκιναω η τριχοπτωση πεφτει στο μισο η στο 1/3
    χωρις καποια παχυνση της τριχας,γι αυτο δεν πιστευω οτι ειναι αρκετο να φρεναρει κατι

2. Avatar

Google AdSense Guest Advertisement

για να απενεργοποιήσεις τις διαφημίσεις.
  3. tasos33

tasos33 Well-Known Member

η αληθεια ειναι οτι τα ξεκινησα μαζι τυχαια...μια βδομαδα ειμαι μονο με ωευδαεγυρο χωρις αλλαγη...παντως εχει αυξηθει κ η ποσοτητα του σπερματος..επισης για καποιον που εχει χαμηλο ψευδαργυρο πισυευω οτι αυτο θα εχει εποδραση στο μαλλι κ ενα συμπληρωμα βοηθαει....αν εισαι κανονικα επιπεδα δεν εχει να δωσει κατι

4. kapa

kapa Μέλος Προσωπικού

για την αυξηση του σπερματος ειναι σιγουρα απο τον ψευδαργυρο.
    για λιγες μερες σε εμενα ανεβαζει την λιμπιντο κατα πολυ.αλλα για λιγες μερες μονο,μετα σταματαει να δουλευει

5. tasos33

την λιμπιντο δεν την εχει ανεβασει παραμενει ως εχει...η οποια γενικοτερα ειναι πεσμενη λογω μαλλιου κυριως...αλλα χορευω μια χαρα ειμαι και 36 βεβαια...

6. tasos33

καπα με τα απο εναμιση μηνα διακοπης τησ πρωτεινης και συνεχιζοντας μονο με ψευδαργυρο(απο τελη μαιου επερνα κ τα δυο, την πρωτεινη εως τελος ιουνιου) τριχοπτωση σε χαμηλα επιπεδα 30 τριχες περιπου, πρωτοφανες για καλοκαιρι που κανονικα μετγραγα 150,,200.. φτου μη με ματιασω...θεωρω οτι αυτο ωφειλεται στον ψευδαργυρο που επιβεβαιωμενα ηταν σε πολυ χαμηλα επιπεδα

7. kapa

kapa Μέλος Προσωπικού

ποιον τυπο ψευδαργυρου χρησιμοποιεις?

8. tasos33

ξεκινησα με solgar 22mg picolinate το πρωτο εικοσαημερο κ συνεχιζω με lamberts 30 mg gluconate...κοντευω τους τρεις μηνες χρησης συνολικα....η ποσοτητα που παιρνω ειναι 45mg εκτος απο τις τελευυαιες 20 μερες που παιρνω 60mg αλλα θα πεσω στα 30 τωρα να δω αν θα χω διαφπροποιηση

Μοιραστείτε τη σελίδα