Περί ομοφυλοφιλίας

tasos33

Well-Known Member
Φιλέ Ζάχο ευτυχώς που απο τον Απρίλιο μέχρι το Νοέμβρη έχουμε ήλιο και μπορούμε να μαυριζουμε την κουρουπα,για τον χειμωνα όμως μας βλέπω με φουμο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aggelos88

Active Member
Εχεις δικιο οτι οι σκουροχρωμοι ειναι πιο εμφανισημοι με καραφλα αλλα εχει και λευκους που κανουν και μοντελινγκ οπως ο
Fredrik Ljungberg και πολλοι ακομα. Θα το ξαναπω , αν καποιος εχει ωραια χαρακτηριστικα και με φαλακρα μια χαρα θα ειναι
και σε μερικους τους παει περισσοτερο.

Fredrik Ljungberg.jpg
 

FreeThinker

Well-Known Member
Ο Έλληνας πρώην παίκτης του Παναθηναϊκού πέρασε από έλεγχο ντόπινγκ, όπως γίνεται με όλους τους παίκτες των ομάδων που συμμετέχουν στα πλέι οφ και βρέθηκε θετικός στην ουσία Ταμοξιφέν, την οποία σύμφωνα με τα αμερικανικά δίκτυα την πήρε μέσω βιταμινών για να βγάλει μαλλιά!

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=39298&subid=2&pubid=129704948

ρεζιλι
 

zaxosdogkanos

Active Member
ναι free thinker ηθελα να το περασω στο λινκ που ανεβαζα αλλα δεν το εβρισκα.προσπαθησε να αλλαξει ο καλαθης την εικονα του αλλα ειναι πραγματικα παρα πολυ ατυχος.μετα πηρε 2 μυρια μεταγραφη,του εγφυγε η στεναχωρια και εμεις αιμορραγουμε καθε φορα που σουταρει
 

vag25

Well-Known Member
με μαλλια ηταν χαλια γιατι δεν ηταν 4% ποσοστο λιπος απο το φαρμακο και δεν ειχε και γενια.ακομα και καλυτερος να ειναι χωρις μαλλια ειναι η εξαιρεση.

επισης αυτος που το δερμα του ειναι ασπρο σαν το γαλα δεν συγκρινεται με αυτον που ειναι σκουροχρωμος στο θεμα καραφλα.
προσωπα βλεπεις μονο στην φωτο και σαν προσωπα, καραφλος ειναι καλυτερος.
 

vag25

Well-Known Member

Το αυγο εκανε την κοτα η η κοτα το αυγο?

Εγω ας πουμε λεω οτι μας φαινεται πιο ωραια η καραφλα σε σκουρο κεφαλι γιατι εχουμε συνηθισει να βλεπουμε εγχρωμους με ξυρισμενο μαλλι και το θεωρουμε οκ.

Οπως αντιστοιχα ενας λευκος με το σγουρο μαλλι ενος μαυρου θα μας φαινεται αηδια. Ενω στον μαυρο ειναι κομπλε.
 

pithikas

Well-Known Member
Το μόνο που έκανες ήταν να χαχανίζεις με τον φίλο σου τον Πίθηκα, να προσβάλλεις, και να έχεις κολλήσει στα δικά σου σχετικά με το τι είπε η mikriloulou (μέχρι κι ο Πίθηκας στην είπε), που ούτε καν αυτό δεν ίσχυε, όπως αποδείχτηκε. Η γνώμη σου αλλάζει ανάλογα με το τι θα πει ο Πίθηκας, στην αρχή κράζεις ασταμάτητα τον mikriloulou, με το που λέει ο Πίθηκας ότι είναι μια χαρά παιδί ο mikroloulou, "ναι ναι, συμπαθέστατος" λες κι εσύ, τώρα τα αλλάζεις πάλι.
Όταν μιλάς για χαχανίσματα, σωστό είναι να μπορεί να σου απαντήσει το μέλος που έχει μπαναριστεί εξ αιτίας σου. Δεν είχα σκοπό να σε προσβάλλω και μου φάνηκε αστείο να παίρνει κάποιος τοις μετρητοίς διαδικτυακά σχόλια.Έκανα πλάκα και τρόλλαρα το οποίο και κατάλαβες στην αρχή και συμμετείχες(όχι Λουλού δε φλέρταρα). Κατάφερες, με το παραλήρημα σου, να αποχωρήσουν τρία άτομα από το φόρουμ. Ελπίζω να είσαι ευχαριστημένη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gibik

Active Member
Pithika το θέμα έχει λήξει πριν τρεις σελίδες,μην το αναμοχλευουμε παλι
Επειδή έληξε το ban σήμερα σε μένα όπως και του πίθικα, καλά κάνει ο πίθηκας και απαντά, το δικαιούται εξάλλου.
Αυτοί που συνεχίζουν να γράφουν στο νήμα "περι ομοφυλοφιλίας" όπως τα προτελευταία σχόλια, μετά την φασαρία για την ομοφυλοφιλία και τα ban, άσχετα σχόλια με το θέμα εναι εκτός πνεύματος και κατ' εμέ κάνουν λάθος.
Φιλικά πάντα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gibik

Active Member
Όταν μιλάς για χαχανίσματα, σωστό είναι να μπορεί να σου απαντήσει το μέλος που έχει μπαναριστεί εξ αιτίας σου. Δεν είχα σκοπό να σε προσβάλλω και μου φάνηκε αστείο να παίρνει κάποιος τοις μετρητοίς διαδικτυακά σχόλια.Έκανα πλάκα και τρόλλαρα το οποίο και κατάλαβες στην αρχή και συμμετείχες(όχι Λουλού δε φλέρταρα). Κατάφερες, με το παραλήρημα σου, να αποχωρήσουν τρία άτομα από το φόρουμ. Ελπίζω να είσαι ευχαριστημένη.
Είναι ευχαριστημένη, στο βεβαιώνω εγώ. Είχε τους παλιούς της λόγους βέβαια. Εμάς βρήκε στο "νήμα εκτόνωσης", σε εμάς ξέσπασε. Τα πράγματα έμπλεξαν άσχημα. Η Jen αποχώρησε τελικά για να μην δώσει συνέχεια στο θέμα. Πολύ καλώς.
Πρέπει και εμείς να αποχωρήσουμε απο το νήμα "περί ομοφυλοφιλλίας", ειδάλλως παίζουμε.
 

pithikas

Well-Known Member
Είναι ευχαριστημένη, στο βεβαιώνω εγώ. Είχε τους παλιούς της λόγους βέβαια. Εμάς βρήκε στο "νήμα εκτόνωσης", σε εμάς ξέσπασε. Τα πράγματα έμπλεξαν άσχημα. Η Jen αποχώρησε τελικά για να μην δώσει συνέχεια στο θέμα. Πολύ καλώς.
Πρέπει και εμείς να αποχωρήσουμε απο το νήμα περί ομοφυλοφιλλίας, ειδάλλως παίζουμε.
Mπα, εγώ αποχωρώ γενικώς. Ούτως η άλλως γράφω σε ξένα σάιτ, σε θέματα ερευνών για την τριχόπτωση και όπως έχει εξελιχθεί το φόρουμ με μόνιμα θέματα τις μεταμοσχεύσεις και ό,τι καπνίσει του καθενός όπως της Jen που βλέπει φαντάσματα και ρατσιστές παντού, του Νόστιμου με τα τραβέλια, των αμπελοφιλόσοφων και της Λουλού που τον συμπάθησα βέβαια και πιστεύω μπορούσε να προσφέρει στο φόρουμ αν δεν προσπαθούσε να προκαλέσει.
Τέσπα, καλή συνέχεια.
 

Gibik

Active Member
Mπα, εγώ αποχωρώ γενικώς. Ούτως η άλλως γράφω σε ξένα σάιτ, σε θέματα ερευνών για την τριχόπτωση και όπως έχει εξελιχθεί το φόρουμ με μόνιμα θέματα τις μεταμοσχεύσεις και ό,τι καπνίσει του καθενός όπως της Jen που βλέπει φαντάσματα και ρατσιστές παντού, του Νόστιμου με τα τραβέλια, των αμπελοφιλόσοφων και της Λουλού που τον συμπάθησα βέβαια και πιστεύω μπορούσε να προσφέρει στο φόρουμ αν δεν προσπαθούσε να προκαλέσει.
Τέσπα, καλή συνέχεια.
Eπίσης φίλε.
 
Η αναφορά σου σε ανθρώπους που έχουν προσφέρει και δεν βρίσκονται πλέον εν ζωή, είναι απαράδεκτη και υπάρχουν μέλη του φόρουμ που προσβλήθηκαν.
Λυπάμαι, αλλά δεν δέχομαι την κατηγορία. Κι όχι μόνο αυτό, αλλά θεωρώ την απόφασή σας να μπανάρετε το προφίλ μου κατάφωρη αδικία.
Κατηγορείτε εμένα, όταν ο σχολιαστής στον οποίο απαντώ τσουβαλιάζει όλους τους μη στρέητ ως παθητικούς που πληρώνουν στρέητ για ερωτική επαφή.
Ο,τι έγραψα ήταν απαντήσεις είτε σε ερωτήσεις άλλων είτε σε ρατσιστικές επιθέσεις ηλιθίων. Και ναι, οι προαναφερθέντες άνθρωποι της προσφοράς έκαναν αυτό που έκαναν. Ποιος προσεβλήθη και γιατί;
 
Αυτό το νήμα ουδεμία σχέση έχει με την ομοφυλοφιλία, παρά με τις εγωπαθείς σεξοδιαστροφικές έξεις της μικρής λουλούς!
Μικρή λουλού, αποτελείς προσβολή για τους ομοφυλόφιλους, που τόσα χρόνια παλεύουμε να αποκτήσουμε ορισμένη αποδοχή από το ευρύ κοινωνικό σύνολο. Όχι όμως μόνον εσύ, αλλά και λοιποί πλείστοι όσοι έχουν κατακλήσει τα μμε και βαυκαλίζονται καθημερινά πιστεύοντας ότι με τη συμπεριφορά τους θα γίνουν αποδεκτοί ή θα μπορέσουν να συνυπάρξουν αρμονικά με τους υπόλοιπους ανθρώπους!
Η συμπεριφορά σου είναι άκρως προκλητική κι ο λόγος σου κενός ουσίας.
Έχε τουλάχιστον το θαρρος να παραδεχτείς ότι δεν είσαι σε θέση να συζητήσεις σοβαρά <<περί ομοφυλοφιλίας>> κι ότι δημιούργησες το νήμα, ώστε να προκαλέσεις.
Φίλτατε Άγγελε, θα ήθελα να μου επισημάνεις ένα-ένα τα σημεία που αποκαλύπτουν τις έξεις μου.
Επίσης, δεν χρειάζομαι την αποδοχή κανενός. Να με σέβονται ως άνθρωπο θέλω. Όχι να με απειλούν με σφαίρες κάτι απολίτιστοι, επειδή η ερωτική/προσωπική μου ζωή τους ανακατεύει στην καλύτερη και τους ξυπνά ζωώδη, βίαια ένστικτα στην χειρότερη.
Ελπίζω να ζεις ελεύθερα, φίλτατε.
 
Μπλουζα