Περί ομοφυλοφιλίας

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gibikk

New Member
Και όχι μόνο του Gibik... 3-4 άτομα δεν αναφέρω ποια... λες και είναι το μόνο νήμα... Δεν εμπλέκομαι... δεν αξίζει... το αφήνω στους mods...
Να μην αναφέρεσαι σε εμένα σε παρακαλώ και όπως σωστά είπες να μην εμπλέκεσαι σε θέματα που δεν σε αφορούν και που πήραν δυστυχώς προσωπική μορφή.
 

Utopia

Active Member
Και η μία πλευρά και η άλλη είχε παρεκτραπεί... ορισμένων σχόλια ήταν τοξικότατα και ειρωνικά... είμαι καινούριος και ενώ ψάχνομαι αυτές τις μέρες να δω τι θα κάνω βλέπω αυτό το νήμα φάτσα πόρτα...
 

hairDerp

Καραφλοκόρακας
Σου μίλησα ποτέ? δεν σε ξέρω, αλλά όπως το πας, μου είσαι αδιάφορος.

12hhtzntjlo6sM.gif
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Είσαι ελεύθερος να πράτεις όπως θέλεις, όπως και εγώ.
Στην ιδιωτική συζήτηση που είχα χτες με την Jen, ζήτησα συγνώμη για τον απαράδεχτο χαρακτηρισμό που δυστυχώς της απέδωσα.
Πέραν αυτού, με την κοπέλα συνεννοηθήκαμε, εξήγησα ότι δεν είμαι ειδικός επί των θεμάτων ομοφυλοφιλίας. Η γνώμη που εξέφρασα προκύπτει μέσα από προσωπικά βιώματα.
Mου λες ότι "Το μέλος jen, μου ζήτησε μέσω pm πως δεν θα είχε αντίρρηση να γίνει lift ban, κάτι που δείχνει πως πραγματικά πρέπει να συμπεριφέρονται τα μέλη μεταξύ τους και την τιμά." Με τιμά όμως και εμένα η στάση μου και η συμπάθεια μου στην αγαπητή jen, την οποία εξέφρασα στην ιδιωτική συζήτησή της για αυτό πιστεύω ότι δεν έχει αντίρρηση να γίνει lift ban και την ευχαριστώ.
Η θιγόμενη Jen λοιπόν έδειξε κατανόηση, εγώ επίσης το ίδιο, το θέμα έχει λήξει.

Για εσένα δεν έχει λήξει, δεν ξέρω που κωλύεσαι. Σε εγωιστικούς παράγοντες, ή σε κανονισμούς του forum.
Δεν επανέρχομαι πάλι, έχω απογοητευτεί, και εσείς έχετε κουραστεί προφανώς, αρκετά κράτησε το θέμα.
Ενώ είχα καλές διαθέσεις, συμμετείχα με πολύ λίγα σχόλια και τελικά μου κάνατε το φόρουμ σας αποκρουστικό. θέλω την πρόσβαση στις ιδιωτικές συζητήσεις και φεύγω.
Ευχαριστώ.

Gibikk, το θέμα έληξε και από εμένα. Θα γίνει lift ban από τον Cvial να κάνεις την δουλειά σου. Καλή συνέχεια
 

xk

Active Member
Μη χανετε τον χρονο σας...υπαρχουν ατομα που πληρωνονται για να μπαινουν σε διαφορα site και να πετανε ομοφυλοφιλικη προπαγανδα

Και εντελως τυχαια,μετα την διαφημιση των gay στο παρων καραφλοφορουμ και τη συνδεση της κληρονομικης καραφλας με το δικο τους...''κληρονομικο'' προβλημα.

http://www.huffingtonpost.gr/scott-...m=huffpost_homebig&utm_campaign=24MediaWidget

Βρε κουτα οι καραφλοι και οι gay πρεπει να ειναι ενωμενοι απεναντι στον ρατσισμο της κενωνιας.Μην ειστε απελπισμενοι που δε μπορειτε να βρειτε γυναικα λογω καραφλας,υπαρχει και το ιδιο φυλο που σας καταλαβαινει.
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Γελάει ο κόσμος επιμένω xk.
Οποίος ειναι γκει ειναι δικό του προβλημα και οχι δικό μου.
Ας απευθυνθεί σε ανάλογα forum.
Θα με μορφώσεις εσυ ή οι γκει;
Εχω ήδη 1 πανεπιστήμιο και 2 μεταπτυχιακά ευχαριστω πολυ.
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Και τελος πάντων επειδη κάποιοι εδω ειναι "κοινωνικά ευαισθητοποιημένοι",αν θέλουν να μορφωθούν ή να ασχοληθούν με κοινωνικά προβλήματα με σκοπό την συνεισφορά υπάρχουν πολυ πιο σοβαρά και αξιόλογα οπως ανίατες ασθένειες,αναπηρίες,παιδάκια που ειναι άστεγα ή βαριά άρρωστα,αδέσποτα και ενα σωρό ΣΟΒΑΡΑ θεματα που αφορά ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ την κοινωνία και ομως κανεις δεν δίνει δεκάρα.ας κόψουμε την υποκρισία λοιπών έστω και πισω απο το πληκτρολόγιο.στις παρέες σας στη καφετέρια μπορειτε να δώσετε οτι παράσταση θέλετε και παίξτε το οτι προχωρημένοι θέλετε και πολυ κουλ με αποψη Κλπ my ass.
Θες να μου πεις πως πρεπει να με νοιαστω για το πως τον παιρνει και πως τον δίνει ο γκει;σοβαρά μιλαμε τωρα ;;;;
Σε πληροφορώ αδιαφορώ και εγω και ολοι εκτος απο τους ίδιους.
Ειμαστε μια κοινωνία παρτακηδων και τιποτε αλλο.
Θεωρία και κόντρα θεωρία και ουσία μηδέν.γιαυτο τουλάχιστον τουμπεκί
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aggelos88

Active Member
Ποιος ειπε οτι οι καραφλοι δεν μπορουν να βρουν γυναικα??? LOL

Συμφωνω οτι ολοι θελουν μαλλια για να μπορουν να αλλαξουν στυλ ,κουρεματα κτλ και οτι οταν καποιος κανει φαλακρα θα χασει και ενα ποσοστο απο την εμφανιση του (οχι παντα) αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ολοι οι φαλακροι ειναι ασχημοι και θα χασουν την γκομενα τους απο εναν μαλλια.

Οταν καποιος ειναι ομορφος θα ειναι ομορφος και με φαλακρα, κι οταν καποιος ειναι ασχημος θα ειναι ασχημος και χωρις καραφλα. Επισης ο Ronaldo το ειδωλο των gay και μαλλιας μαλιστα εχασε την γκομενα του απο καραφλα, παει του την εκλεψε ο The Rock. Πες μας τωρα παλι για τους καραφλες
 

aeratos28

Just aeratos
ρε μεγάλε τα θες και τα λες τώρα αυτά και εσύ?αν τα πιστεύεις ειλικρινά, υπάρχει θεμα..ο the rock είναι ο αντιπρόσωπος των καραφλών?..έχεις την εντύπωση ότι όλοι οι καραφλοι μοιάζουν του rock η οποιου αλλου διασημου? υπάρχουν κάποιοι που έχουν ξυρισμένο το μαλλί τελείως,αλλά έχουν τύπο,φουλ χρήμα και τους ξέρει όλοι η γη και μπορούν να κυκλοφορήσουν και τετοιες γυναίκες..για την δόξα και το χρημα είναι μαζί του,όχι ότι τρελάθηκε από την ομορφιά του..θα καθόταν στον Καλαθη του Παναθηναικου πιστεύεις??όπως ειπες και σε άλλο νήμα για τον κατάδικο που ψηφίστηκε ο πιο ωραίος κτλ..μια στα 500000 μπορεί να συμβεί κάτι τέτοιο..μην το παίρνεις ότι έτσι είναι γενικώς το πραγμα..
Επισης ο Ronaldo το ειδωλο των gay και μαλλιας μαλιστα εχασε την γκομενα του απο καραφλα, παει του την εκλεψε ο The Rock. Πες μας τωρα παλι για τους καραφλες
 

tasos33

Well-Known Member
αυτον τον πηδ@ξε κυριολεκτικα και το κακο ειναι οτι εχει και ασχημο κεφαλι και δε του παει καθολου
 

Utopia

Active Member

aggelos88

Active Member
ρε μεγάλε τα θες και τα λες τώρα αυτά και εσύ?αν τα πιστεύεις ειλικρινά, υπάρχει θεμα..ο the rock είναι ο αντιπρόσωπος των καραφλών?..έχεις την εντύπωση ότι όλοι οι καραφλοι μοιάζουν του rock η οποιου αλλου διασημου? υπάρχουν κάποιοι που έχουν ξυρισμένο το μαλλί τελείως,αλλά έχουν τύπο,φουλ χρήμα και τους ξέρει όλοι η γη και μπορούν να κυκλοφορήσουν και τετοιες γυναίκες..για την δόξα και το χρημα είναι μαζί του,όχι ότι τρελάθηκε από την ομορφιά του..θα καθόταν στον Καλαθη του Παναθηναικου πιστεύεις??όπως ειπες και σε άλλο νήμα για τον κατάδικο που ψηφίστηκε ο πιο ωραίος κτλ..μια στα 500000 μπορεί να συμβεί κάτι τέτοιο..μην το παίρνεις ότι έτσι είναι γενικώς το πραγμα..

Δηλαδη μου λες οτι πηγε με τον Rock για τα λεφτα του ενω τα ειχε με τον Ronaldo? Σε λιγο θα μου πεις οτι αφησε τον Ronaldo επειδη ηταν φτωχος, δεν ειναι ετσι και ισα ισα που ο Ronaldo εχει και περισσοτερα λεφτα.

Θελω να τονισω οτι δεν παιζει τοσο ρολο η φαλακρα στην εμφανιση, ισα ισα σε μερικους τους παει κιολας οπως ο Rock με μαλλια ηταν χαλια

Dwayne-The-Rock-Johnson-2.png
 

zaxosdogkanos

Active Member
με μαλλια ηταν χαλια γιατι δεν ηταν 4% ποσοστο λιπος απο το φαρμακο και δεν ειχε και γενια.ακομα και καλυτερος να ειναι χωρις μαλλια ειναι η εξαιρεση.

επισης αυτος που το δερμα του ειναι ασπρο σαν το γαλα δεν συγκρινεται με αυτον που ειναι σκουροχρωμος στο θεμα καραφλα.
 

tasos33

Well-Known Member
μεγαλη κουβεντα ειπες κυριου ζαχο.....το σκουροχρωμο κεφαλι στην καραφλα κανει μεγαλη διαφορα και σε συνδυασμο με λιγο κοντο μαλλι εινια η νυχτα με την μερα σε σχεση με εναν που ειναι ανοιχτοχρωμος

επισης αυτος που το δερμα του ειναι ασπρο σαν το γαλα δεν συγκρινεται με αυτον που ειναι σκουροχρωμος στο θεμα καραφλα.
 
Μπλουζα