Ξούρα και τέλος το μαρτύριο???σκέψεις και απόψεις..

MariosOik

Active Member
Αν δεις φωτο μου με μακρι μαλλι στο νημα πιο πανω θα δεις οτι κροταφους @vag25 και hairline(λιγοτερο) εχουν αδυνατισει αρκετα. Αν τα σηκωσω ας πουμε στο φως βλεπεις μεσα. Αλλα εκει υπηρχε το τοπικ. Σε τοσο κοντο μαλλι τοπικ δεν θα βαλω γιατι θεωρω θα φαινομαι σκουπα που ποτε δεν ημουν. Η μεγαλυτερη μαλακια που εκανα ποτε με διαφορα ηταν που τα ξυρισα και τωρα 40 μερες μετα στεναχωριεμαι. Οταν εχεις προβλημα στην hairline και στους κροταφους(και α ζωνη γενικα) αν δεν ειναι μεγαλο το κουρεμα με μηχανη ειναι αυτοκτονια. Ελα ομως που δεν ηθελα να βαζω τοπικ, παρτα τωρα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Ριπές οτι έχεις ανεπάρκεια στην d? Dιαβασα καλά? Ποσο την εχεις? Την d εννοώ.

Είναι πολύ σπουδαία η d.... Και για το μαλλί . να την ανεβάσει άμεσα.

Αν δεις φωτο μου με μακρι μαλλι στο νημα πιο πανω θα δεις οτι κροταφους @vag25 και hairline(λιγοτερο) εχουν αδυνατισει αρκετα. Αν τα σηκωσω ας πουμε στο φως βλεπεις μεσα. Αλλα εκει υπηρχε το τοπικ. Σε τοσο κοντο μαλλι τοπικ δεν θα βαλω γιατι θεωρω θα φαινομαι σκουπα που ποτε δεν ημουν. Η μεγαλυτερη μαλακια που εκανα ποτε με διαφορα ηταν που τα ξυρισα και τωρα 40 μερες μετα στεναχωριεμαι. Οταν εχεις προβλημα στην hairline και στους κροταφους(και α ζωνη γενικα) αν δεν ειναι μεγαλο το κουρεμα με μηχανη ειναι αυτοκτονια. Ελα ομως που δεν ηθελα να βαζω τοπικ, παρτα τωρα
 

MariosOik

Active Member
Ριπές οτι έχεις ανεπάρκεια στην d? Dιαβασα καλά? Ποσο την εχεις? Την d εννοώ.

Είναι πολύ σπουδαία η d.... Και για το μαλλί . να την ανεβάσει άμεσα.
Ναι Τάσο ανεπάρκεια, 20,4% όταν οι φυσιολογικές τιμές ξεκινούν από 30%, επαιρνα απο τον Δεκεμβρη που ειχα βγει απο το νοσοκομειο που ειχα χασει πολυ βαρος, αλλα ειναι περιπου 1,5 μηνας που την σταματησα. D3 fix 2000 επαιρνα
 

dimitris50423

Well-Known Member
Μαριε οπως σου ειπα και inbox που με ρωτησες το μαλλι σου ειναι πολυ καλο. Βλεπω οτι συνεχιζεις να εισαι πανικοβλητος χωρις λογο. Ακομη και η φινα που παιρνεις ειναι υπερβολικη για μενα. Μια μινοξιδιλη μονο θα μπορουσες να βαζεις. Οπως σου ειπαν πολυ σωστα να επισκεφθεις ενα ψυχολογο να του πεις τι σε απασχολει.
Το προβλημα δεν υπαρχει εσυ ομως το βλεπεις. Ασε το μαλλι σου να μακρυνει και μην το ξαναξυρισεις ποτε.
 

MariosOik

Active Member
Μαριε οπως σου ειπα και inbox που με ρωτησες το μαλλι σου ειναι πολυ καλο. Βλεπω οτι συνεχιζεις να εισαι πανικοβλητος χωρις λογο. Ακομη και η φινα που παιρνεις ειναι υπερβολικη για μενα. Μια μινοξιδιλη μονο θα μπορουσες να βαζεις. Οπως σου ειπαν πολυ σωστα να επισκεφθεις ενα ψυχολογο να του πεις τι σε απασχολει.
Το προβλημα δεν υπαρχει εσυ ομως το βλεπεις. Ασε το μαλλι σου να μακρυνει και μην το ξαναξυρισεις ποτε.
Σ´ευχαριστώ Δημήτρη και πάλι, ναι θα κοιτάξω, πρόβλημα υπάρχει, αλλιώς δεν θα ήμουν εδώ(δες το νήμα αναστροφή λέπτυνσης που έχω πιο πάνω με μακρύ μαλλί και ζητείται αποτελεσματική θεραπεία), αλλά ναι όντως δεν είναι τόσο μεγάλο. Απλώς φοβάμαι την διάχυτη που έχω σε πρώιμη μορφή σε συνεργασία με την λεπτή τρίχα που έχω. Δότρια αν ποτέ μου χρειαστεί έχω πολύ δυνατή αλλά η λεπτή τρίχα και το norwood 6 αν κληρονομηθει καταλαβαινεις πως μ ανησυχει. Όπως και να χει σ´ευχαριστω που ασχοληθηκες ξανα.
 

tasos33

Well-Known Member
Κακώς την σταματήσεις, πρεπει να παίρνεις 4000ιυ ημερησίως, πιθανών αυτή η αραίωση που εχεις να ωφείλεται στην d. Σταματά επιτέλους να ασχολείται είναι μια χαρά το μαλλί σου
Ναι Τάσο ανεπάρκεια, 20,4% όταν οι φυσιολογικές τιμές ξεκινούν από 30%, επαιρνα απο τον Δεκεμβρη που ειχα βγει απο το νοσοκομειο που ειχα χασει πολυ βαρος, αλλα ειναι περιπου 1,5 μηνας που την σταματησα. D3 fix 2000 επαιρνα
 

MariosOik

Active Member
Κακώς την σταματήσεις, πρεπει να παίρνεις 4000ιυ ημερησίως, πιθανών αυτή η αραίωση που εχεις να ωφείλεται στην d. Σταματά επιτέλους να ασχολείται είναι μια χαρά το μαλλί σου
Καλημέρα σε όλους...! Δηλαδή D3 fix των 4000?
 

athenian

Well-Known Member
Καποιος να το κλειδωσει το θεμα,το παλικαρι κανει κακο στον εαυτο του με αυτη την εμμονη...
 

MariosOik

Active Member
Καποιος να το κλειδωσει το θεμα,το παλικαρι κανει κακο στον εαυτο του με αυτη την εμμονη...
Δεν χρειαζεται @athenian καταλαβα πολλα απ ολα αυτα που μου ειπατε και κυριως γι αυτο ευθυνεσαι εσυ. Κανεις δεν ειναι τελειος. Ηδη εχω σπαταλησει 4 μηνες απο την ζωη μου με το να ασχολουμαι γιατι εχουν αδυνατισει λιγο τα μαλλια μου. Εχω μερικα κενα, πρωτα ο Θεος εχω ακομα χρονια να τα χαρω και αν αραιωσω πολυ εδω ειστε να με συμβουλευσετε τι να κανω. Κατι τετοιες λεπτομερειες ισως ειναι μονο η αφορμη για να στεναχωριομαστε. Θα επρεπε να νιωθω τυχερος που δεν εχω ακομα μεγαλυτερο προβλημα αντι να μιζεριαζω. Καλή συνέχεια φίλοι μου.
 

nine

Active Member
Το ψυχολογικο που λενε τα παιδια ειναι ο τοσος μεγαλος πανικος σου για το μαλλι. Η εμμονη δηλαδη για το μεγεθος του προβληματος σου στο ποσο ασχολεισαι. Αυτο πρεπει να διορθωθει ασχετα το τι θα γινει με το μαλλι.
Στο λεω γιατι και εγω ειμαι ετσι, χειροτερος απο εσενα (σε πυκνοτητα) και εφτανα σε σημειο
να μην μπορω να χαλαρωσω καθολου σκεπτομενος ολη μερα αυτο αν και τωρα ειμαι καπως καλυτερα. Αν παραγειγμα ησουν norwood3+ ή ειχες μεγαλο θεμα με το μαλλι σε σημειο να εχεις μονο ενα μικρο τσουλουφι για styling η ειχες μπιφτεκι πισω πως θα αντιδρουσες; Αυτο πρεπει να διορθωσεις, φιλικα ;)
 

MariosOik

Active Member
Το ψυχολογικο που λενε τα παιδια ειναι ο τοσος μεγαλος πανικος σου για το μαλλι. Η εμμονη δηλαδη για το μεγεθος του προβληματος σου στο ποσο ασχολεισαι. Αυτο πρεπει να διορθωθει ασχετα το τι θα γινει με το μαλλι.
Στο λεω γιατι και εγω ειμαι ετσι, χειροτερος απο εσενα (σε πυκνοτητα) και εφτανα σε σημειο
να μην μπορω να χαλαρωσω καθολου σκεπτομενος ολη μερα αυτο αν και τωρα ειμαι καπως καλυτερα. Αν παραγειγμα ησουν norwood3+ ή ειχες μεγαλο θεμα με το μαλλι σε σημειο να εχεις μονο ενα μικρο τσουλουφι για styling η ειχες μπιφτεκι πισω πως θα αντιδρουσες; Αυτο πρεπει να διορθωσεις, φιλικα ;)
Έχεις απόλυτο δίκιο, αλλά είναι αρρώστια το κωλόμαλλο. Και εγώ που το βλέπω από κοντά καταλαβαίνω ότι έχασα πυκνότητα μέσας σε 3 μήνες και καταλαβαίνεις τον πανικό μου.(και τόσα χρόνια είμαι άνθρωπος που jockey ή σκουφί να φορέσει το μαλλί λαδώνει και φαίνεται χάλια).Anyway προσπαθώ να ηρεμήσω και να φτιάξω αυτό που λέτε, είμαι τόσα χρόνια φίνα, εδώ και ένα 3μηνο+ έχω αρχίσει μίνοξ(σταμάτησε η τριχόπτωση) και θα ανεβάσω την d3 που εχω ανεπαρκεια και βλεπουμε(+βιοτίνη, ω3). Με ολα αυτα το επομενο διαστημα(εννοω στον χρονο) χειροτερα να γινω δεν νομιζω, ισως προσωρινα να γινω και καλυτερα(εχω ριξει ολα τα οπλα να κανω κατι αλλο ουτως ή αλλως δεν γινεται, κανω το καλυτερο δυνατον). Αλλα αν δεν φτιαξω την ψυχολογια μου θα τα χασω ολα και σ αυτο δουλευω. Σ´ευχαριστω για την απαντηση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Χθες γνώρισα απο κοντά τον Μάριο, ο οποίος ειναι πάρα πολύ καλό παιδί και γενικά ωραίο τυπάκι και με σκλάβωσε με την ευγένεια του, ήρθε στα μέρη μου, κέρασε και καφέ, έφερε μέχρι και δώρο για τον μπέμπη μου. Μάριε σε ευχαριστώ και εγώ και η σύζυγος και ο μικρός!! Ο Μάριος ήρθε χωρίς τόπικ και λακ και πραγματικά πρόβλημα δεν έχει. Το μαλλί του ειναι τούρλα και σε πολύ κοντό κούρεμα. Σε όποια κλινική και να πάει για μμ θα τον πετάξουν έξω. Δεν μπόρεσα να διακρίνω κανένα αρχόμενο ή σε εξέλιξη μοτίβο αραίωσης που να ταξινομείται σε nw ή σε διάχυση. Υπάρχουν 1-2 περιοχές που πρέπει να σκάψεις να για να βρεις μια απειροελάχιστη διαφορά στην πυκνότητα σε σχέση με το υπόλοιπο κεφάλι που ίσως και γενετήσιο ή απο το χτένισμα και την φορά των τριχών. Η hairline έχει μια απειροελάχιστη ανομοιογένεια που και πάλι δεν συνιστά κλασικό μοτίβο αραίωσης, και αναρωτιέμαι μήπως και αδίκως κάνει θεραπεία. Μάριε είσαι αγχώδης και τελειομανής, σταμάτα να κοιτάζεσαι στον καθρέπτη και ζήσε την ζωή, πάλεψε του εσωτερικούς σου δαίμονες, κάνεις ήδη οτι καλύτερο μπορείς με επιτυχία και δεν αραιώσεις άλλο, και αν γίνει ποτέ, με την καλή σου δότρια σε έναν καλό γιατρό κάνεις μια μμ και είσαι κομπλέ. Με τον καφέ μας κυρίως ψυχοθεραπεία σου έκανα γιατί ουσιαστικό πρόβλημα στο μαλλί δεν έχεις και ειναι όλα παιχνίδια του μυαλού. Είδες και απο κοντά ένα μμ κεφάλι για να δεις πως ειναι και νομίζω είσαι οκ σε όλα σου!! Οτι άλλο χρειαστείς είμαι εδώ, και εγώ και όλα τα παιδιά του φόρουμ και πάνω απο όλα χαλάρωσε και ζήσε την ζωή χωρίς καθρέπτες!!
 

MariosOik

Active Member
Χθες γνώρισα απο κοντά τον Μάριο, ο οποίος ειναι πάρα πολύ καλό παιδί και γενικά ωραίο τυπάκι και με σκλάβωσε με την ευγένεια του, ήρθε στα μέρη μου, κέρασε και καφέ, έφερε μέχρι και δώρο για τον μπέμπη μου. Μάριε σε ευχαριστώ και εγώ και η σύζυγος και ο μικρός!! Ο Μάριος ήρθε χωρίς τόπικ και λακ και πραγματικά πρόβλημα δεν έχει. Το μαλλί του ειναι τούρλα και σε πολύ κοντό κούρεμα. Σε όποια κλινική και να πάει για μμ θα τον πετάξουν έξω. Δεν μπόρεσα να διακρίνω κανένα αρχόμενο ή σε εξέλιξη μοτίβο αραίωσης που να ταξινομείται σε nw ή σε διάχυση. Υπάρχουν 1-2 περιοχές που πρέπει να σκάψεις να για να βρεις μια απειροελάχιστη διαφορά στην πυκνότητα σε σχέση με το υπόλοιπο κεφάλι που ίσως και γενετήσιο ή απο το χτένισμα και την φορά των τριχών. Η hairline έχει μια απειροελάχιστη ανομοιογένεια που και πάλι δεν συνιστά κλασικό μοτίβο αραίωσης, και αναρωτιέμαι μήπως και αδίκως κάνει θεραπεία. Μάριε είσαι αγχώδης και τελειομανής, σταμάτα να κοιτάζεσαι στον καθρέπτη και ζήσε την ζωή, πάλεψε του εσωτερικούς σου δαίμονες, κάνεις ήδη οτι καλύτερο μπορείς με επιτυχία και δεν αραιώσεις άλλο, και αν γίνει ποτέ, με την καλή σου δότρια σε έναν καλό γιατρό κάνεις μια μμ και είσαι κομπλέ. Με τον καφέ μας κυρίως ψυχοθεραπεία σου έκανα γιατί ουσιαστικό πρόβλημα στο μαλλί δεν έχεις και ειναι όλα παιχνίδια του μυαλού. Είδες και απο κοντά ένα μμ κεφάλι για να δεις πως ειναι και νομίζω είσαι οκ σε όλα σου!! Οτι άλλο χρειαστείς είμαι εδώ, και εγώ και όλα τα παιδιά του φόρουμ και πάνω απο όλα χαλάρωσε και ζήσε την ζωή χωρίς καθρέπτες!!
Αδερφέ μου σ´ευχαριστώ και εγώ με τη σειρά μου για τον χρόνο που αφιέρωσες και η κίνησή μου ήταν το ελάχιστο που μπορούσα να κάνω εφόσον επιτέλους με είδε προσεκτικά και από κοντά ένα έμπειρο μάτι χωρίς συμφέρον. Έχω να ομολογήσω ότι πραγματικά είναι θέμα ψυχολογίας. Ναι έχω ένα θέμα αλλά το έχω γιγαντώσει επειδή κοιτάζω τον εαυτό μου με κόντρα ήλιο και έντονα φώτα, κάτι που μου έχουν επισημάνει πολλά μέλη. Από τη μία χαίρομαι που ακόμα και συ με βρήκες ακατάλληλο για μεταμόσχευση ακόμα, από την άλλη ομολογώ ότι ζήλεψα αυτό που είδα μια και ήταν η πρώτη φορά που είδα μεταμοσχευμένο άτομο. Το αποτέλεσμα εκτός από αψεγάδιαστο και φυσικό πράγμα που το είχα δει και από εδώ άλλωστε, ήταν ακόμα καλύτερο από κοντά. Πραγματικά εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου αφού κρατάς γερά εδώ και χρόνια που την έκανες(δεν σε είχα ξαναδεί βέβαια αλλά εγώ δεν είδα να λείπει τρίχα χαχα) να χαρείς τα μαλλιά σου...! Αν και απ ότι είδα η δότριά σου αν ποτέ χρειαστείς κι άλλη μμ παραμένει άψογη. Να σου ζήσει ο μπέμπαρος καλή συνέχεια να έχεις...!
 

aeratos28

Just aeratos
Dance πες του τα ρε φίλε γιατί έχει τρελαθεί τελείως λέμε..βασικά η του τα είπες η όχι αυτός θα συνεχισει να λέει τα ίδια αλλά λέμε τώρα..χαχαχα..!!
Φιλε τώρα είδα ότι έγινες μπαμπάς..να σου ζήσει ρε μαν,καλότυχο να είναι πάντα και να τον καμαρώνετε ..ότι καλύτερο εύχομαι στο παιδάκι σου και σε εσένα και στη γυναίκα σου..ευτυχισμένοι να είστε παντα
Χθες γνώρισα απο κοντά τον Μάριο, ο οποίος ειναι πάρα πολύ καλό παιδί και γενικά ωραίο τυπάκι και με σκλάβωσε με την ευγένεια του, ήρθε στα μέρη μου, κέρασε και καφέ, έφερε μέχρι και δώρο για τον μπέμπη μου. Μάριε σε ευχαριστώ και εγώ και η σύζυγος και ο μικρός!! Ο Μάριος ήρθε χωρίς τόπικ και λακ και πραγματικά πρόβλημα δεν έχει. Το μαλλί του ειναι τούρλα και σε πολύ κοντό κούρεμα. Σε όποια κλινική και να πάει για μμ θα τον πετάξουν έξω. Δεν μπόρεσα να διακρίνω κανένα αρχόμενο ή σε εξέλιξη μοτίβο αραίωσης που να ταξινομείται σε nw ή σε διάχυση. Υπάρχουν 1-2 περιοχές που πρέπει να σκάψεις να για να βρεις μια απειροελάχιστη διαφορά στην πυκνότητα σε σχέση με το υπόλοιπο κεφάλι που ίσως και γενετήσιο ή απο το χτένισμα και την φορά των τριχών. Η hairline έχει μια απειροελάχιστη ανομοιογένεια που και πάλι δεν συνιστά κλασικό μοτίβο αραίωσης, και αναρωτιέμαι μήπως και αδίκως κάνει θεραπεία. Μάριε είσαι αγχώδης και τελειομανής, σταμάτα να κοιτάζεσαι στον καθρέπτη και ζήσε την ζωή, πάλεψε του εσωτερικούς σου δαίμονες, κάνεις ήδη οτι καλύτερο μπορείς με επιτυχία και δεν αραιώσεις άλλο, και αν γίνει ποτέ, με την καλή σου δότρια σε έναν καλό γιατρό κάνεις μια μμ και είσαι κομπλέ. Με τον καφέ μας κυρίως ψυχοθεραπεία σου έκανα γιατί ουσιαστικό πρόβλημα στο μαλλί δεν έχεις και ειναι όλα παιχνίδια του μυαλού. Είδες και απο κοντά ένα μμ κεφάλι για να δεις πως ειναι και νομίζω είσαι οκ σε όλα σου!! Οτι άλλο χρειαστείς είμαι εδώ, και εγώ και όλα τα παιδιά του φόρουμ και πάνω απο όλα χαλάρωσε και ζήσε την ζωή χωρίς καθρέπτες!!
 

MariosOik

Active Member
Dance πες του τα ρε φίλε γιατί έχει τρελαθεί τελείως λέμε..βασικά η του τα είπες η όχι αυτός θα συνεχισει να λέει τα ίδια αλλά λέμε τώρα..χαχαχα..!!
Φιλε τώρα είδα ότι έγινες μπαμπάς..να σου ζήσει ρε μαν,καλότυχο να είναι πάντα και να τον καμαρώνετε ..ότι καλύτερο εύχομαι στο παιδάκι σου και σε εσένα και στη γυναίκα σου..ευτυχισμένοι να είστε παντα
Αφού σ´αγαπάω ρε φίλε, από αγάπη σου ζαλίζω τα @@@@@@ κάθε μέρα χαχα. Υπάρχει θεματάκι αεράτε, αυτό είναι αποδεκτό, απλά το έχω μεγαλοποιήσει γιατί επιζητώ χερλάιν που να μην βλέπεις δέρμα ή αλλιώς τζίβα μαλλί που λέμε. Έχω χάσει α ζώνη λίγη πυκνότητα και όγκο αλλά είναι και λόγω ηλικίας, μία μικρή ίσως αραίωση αλλά όπως μου έχεις τονίσει και λόγω εποχής, από Σεπτέμβρη, Οκτώβρη όμως ελπίζω να μπουστάρω σε όγκο. Δες την χερλάιν του @danceworld_2001 και θα καταλάβεις μετά γιατί είμαι τελειομανής:p
 

aeratos28

Just aeratos
Tι σου έλεγα danceworld?ας του είπες ότι του είπες εσύ..βλέπεις.μιλαει για πρόβλημα ακόμα..τζάμπα συζητάμε..όπως στα είπα πιο πριν..η του είπες η δεν του είπες εσύ ή όποιος άλλος ,συνεχίζει να λέει τα δικά του..
 

MariosOik

Active Member
Tι σου έλεγα danceworld?ας του είπες ότι του είπες εσύ..βλέπεις.μιλαει για πρόβλημα ακόμα..τζάμπα συζητάμε..όπως στα είπα πιο πριν..η του είπες η δεν του είπες εσύ ή όποιος άλλος ,συνεχίζει να λέει τα δικά του..
Φτιάξε fb να με γλεντήσεις:p
 

Stripar

Established Member
Tι σου έλεγα danceworld?ας του είπες ότι του είπες εσύ..βλέπεις.μιλαει για πρόβλημα ακόμα..τζάμπα συζητάμε..όπως στα είπα πιο πριν..η του είπες η δεν του είπες εσύ ή όποιος άλλος ,συνεχίζει να λέει τα δικά του..
+1000
 

MariosOik

Active Member
@danceworld_2001 στο είπα θα με γλεντήσουν...! Ο @tasos33 έμεινε. Λοιπόν παιδιά μου το πρόβλημα μου δεν είναι εγχειρήσιμο, συμφωνώ, την αλλαγή της πυκνότητας στο κεφάλι του όμως την ξέρει ο καθένας για τον δικό του εαυτό και το πόσο άλλαξε. Μπορεί τον χειμώνα να δυναμώσουν και να είναι έτσι λόγω άνοιξης και μετά. Ο dance ξέρει τι εννοώ και συμφώνησε. Έχω τονίσει ότι το πρόβλημά μου είναι εμφανές στις δύσκολες συνθήκες προς το παρόν, αισθάνομαι τυχερός όχι αχάριστος. Αλλά για να είμαι έτσι καταπονώ τον οργανισμό μου και κανείς δεν ξέρει τι μπορεί να γίνει. Αυτό που θέλω προσωπικά να κάνω όμως καιρό τώρα είναι να ευχαριστήσω @tasos33 @aeratos28 @Stripar @anargiros88 @ANAR @danceworld_2001 και πολλούς ακόμα γιατί αυτό το φόρουμ με έκανε να αισθανθώ τυχερός, να έχω πλάνο, να καταλάβω ότι υπάρχει λύση, να κάνω εξετάσεις και κυρίως να σώσω το κεφάλι μου και την τσέπη μου γιατί με τις προσδοκίες που έχω, εκεί που θα πήγαινα θα έκλαιγα. Όταν τέλος λέω χρησιμοποιώ τοπίκ, εννοώ αυτό παρακάτω 2-3 ψεκασμούς για την γυαλάδα στον ήλιο. Ξέρω ότι η τελειομανία δεν κάνει καλό, είναι κόμπλεξ και έχει να κάνει καθαρά με την ψυχολογία γιατί όταν χειροτερέψουν τα πράγματα το φορτίο για μένα θα γίνει ασήκωτο. Όπως όμως μου έχει πει ο καλός μου φίλος @aeratos28 αν χειροτερέψει ή γίνει εμφανές το πρόβλημα θα το φτιάξεις. Και μην μου πείτε δεν θα πετύχεις μαμά πυκνότητα, δείτε τον @danceworld_2001 από κοντά και θα καταλάβετε. Υ.Γ. Αυτό που κάνω δεν το κάνω από τουπέ και αν χρειαστεί να κάνω επιδιόρθωση δεν θα την κάνω για να αρέσω σε κάποια γκόμενα ή για κάποια γκόμενα. Ο καθένας θέλει να νιώθει ωραία με τον εαυτό του και ότι κάνουμε το κάνουμε για μας. Καλημέρα σε όλους συμφορουμίτες...!
 

Συνημμένα

  • IMG_5922.PNG
    IMG_5922.PNG
    1.4 MB · Προβολές: 32
  • IMG_5923.PNG
    IMG_5923.PNG
    1.3 MB · Προβολές: 27

aeratos28

Just aeratos
Ότι και να λέμε είναι λίγο..ότι να ναι πραγματικά.για ποιον danceworld μιλάς?? Είσαι με τα καλά σου??ο dance είναι πολύ δυνατός στο μαλλί..δεν το συζητάμε καθόλου αυτό..από εσένα όμως είναι ένα norwood πάνω για πλάκα..είσαι norwood 0 και κάθεσαι και μας λες ότι είναι καλύτερος ο dance από εσένα?χαλαρωσε ρε Μαριε..κάποιες τρίχες μπροστά ίσα που,έχουν λιγακι λεπτυνει..ούτε καν η hairline.απλα κάποιες τρίχες..και κάθεσαι και μας λες ότι είναι καλύτερος ο dance??εσύ αν δεν είναι το μαλλι σου δηλαδή όπως το παιδί του cvial που το είχε βάλει φωτό και ήταν τα μαλλιά του μέχρι τα φρύδια που λέει ο λόγος νομίζεις ότι είναι πρόβλημα..του παιδιού ήταν έτσι τα μαλλιά επειδή είναι 14-15 χρόνων..εσύ πας στα 30 και είναι σχεδόν έτσι..επειδή είναι σχεδόν και δεν είναι ακριβώς έτσι,πίνεις ότι πίνετε,σκεφτεσαι χειρουργεία κτλ..ψαξου σε ψυχολόγο γιατί το πρόβλημα είναι βαθύ και όχι στα μαλλιά.και εμείς έχουμε τρέλα με τα μαλλιά για αυτό και είμαστε στο φορουμ και έχουμε διαβάσει τόσα πράγματα για χρόνια η εχει κάνει ο καθένας ότι έχει κάνει..αλλά είμαστε και λογικοί.δεν λέμε ασυναρτησίες..στα 30 δεν γίνεται να έχεις μαλλί 15χρονου..και αυτό δεν σημαίνει ότι έχεις πρόβλημα,φυσικό είναι και τίποτα άλλο..
 
Μπλουζα