Νικολας νικ, fue, 3247 grafts, 23-24/11/2015

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Νικολας νικ

Well-Known Member
Σούπερ φαίνεσαι και θα δώσει κάτι ακόμα!!! Από αγωγή παίρνεις κάτι;;
Χρησιμοποιησα μινοξ απο τον τριτο εβς τον εκτο μηνα, εδω κ ενα.μηνα εχω κοψει λογω νιφαδων στη ληπτρια, τωρα δεν κανω καμια θεραπεια
 

naruto

Well-Known Member
Πολυ ωραιο.Αλλος ανθρωπος εγινες.Πες μας λιγο πως αισθανεσε για αυτη σου την αλλαγη?Οι γυρω σου τι λενε?
Επισης,η δοτρια σου μετα απο μια αρκετα μεγαλη μμ πως ειναι,πως θα την χαρακτιριζες?
Τα μαλλια σου ηταν παντα τοσο σγουρα?
Συγγνωμη για τις πολλες ερωτισεις αλλα χαιρομαι να ακουω τις προσωπικες εμπειρειες του καθενος
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Ειμαι χαρουμενος! Βλεπω οτι μου κανανε καλη δουλεια και εχω αποτελεσμα πολυ φυσικο, τα μαλλια μου ηταν ισια και τωρα ειναι σχεδον σγουρα και αγρια στο αγγιγμα. Η δοτρια μου ειναι σαν να μην εχουν παρει ουτε ενα γκραφτ! Τη νιωθω το ιδιο πυκνη με πριν.
 

naruto

Well-Known Member
Xαιρομαι για σενα ρε man,κ ας μην σε ξερω
Οπως θα ξερεις φανταζομαι θα στρωσουν με το καιρο τα μεταμοσχευμενα.Πολυ ενθαρυντικο που η δοτρια σου εχει αψογη εικονα.Αν αποφασισεις να κανεις κ δευτερη για πιο πισω θα ξεμπερδεψεις οριστικα
Καλη συνεχεια
 

aeratos28

Just aeratos
όντως είναι πάρα πολύ ωραίο το μέχρι τώρα αποτέλεσμα σου..πολύ ωραίο όμως!πραγματικά..και θα έχεις ακόμα βελτίωση αυτό είναι σίγουρο.!ωραία πυκνότητα έχεις πετύχει και φαίνεται πολύ φυσικό,καλή συνέχεια να έχεις man..όσο για τα temple points είναι ένα σημείο που νομίζω μην περιμένεις να στρωσουν απόλυτα,πάντα θα είναι λίγο ατίθασα..δεν μπορούν να πετύχουν την φορά που έχουν τα υπόλοιπα μαλλιά εκεί,γιατί είναι εντελώς κάθετα και όσο να ναι είναι πολύ δύσκολο..σίγουρα κάποια καλυτέρευση θα δεις ως προς το στρώσιμο αλλά όχι μεγάλα πράγματα.anyway είσαι σε πολύ ωραίο σημείο.καλή συνέχεια και παλι
 

Bouklas

Well-Known Member
Μπράβο ρε Νικόλα πολύ ωραίο το αποτέλεσμα σου, άλλος άνθρωπος και εσύ, δεν είχες hairline και τώρα γέμισες. Για τα πλαϊνά μαλλιά δεν έχω να σου πω για το πάνω μέρος όμως κανε υπομονή φιλε, θα στρώσουν.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μιας και τον ζω απο κοντα αυτες τις μερες τον Νικολα αυτο που ειπα εξαρχης οτι θα γινει πολυ καλυτερος απο μενα και το βλεπω live αυτην την στιγμη το αποτελεσμα του στα μεταμοσχευμενα μαλλια δε φενεται καθολου δερμα ειναι απολυτος φυσικο ειναι ακομα στους 7 μηνες και γενικα ειναι ενα απο τα πολυ καλα αποτελεσματα του φορουμ.
 

aeratos28

Just aeratos
ρε john για τον dimitris50423 που τον είχες δεν είπες καμία κουβέντα πως σου φάνηκε?απαντά αν θες στο δικό του νήμα ,μην χαλάμε και το νήμα του Νικολα
Μιας και τον ζω απο κοντα αυτες τις μερες τον Νικολα αυτο που ειπα εξαρχης οτι θα γινει πολυ καλυτερος απο μενα και το βλεπω live αυτην την στιγμη το αποτελεσμα του στα μεταμοσχευμενα μαλλια δε φενεται καθολου δερμα ειναι απολυτος φυσικο ειναι ακομα στους 7 μηνες και γενικα ειναι ενα απο τα πολυ καλα αποτελεσματα του φορουμ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Θα απαντησω και εκει...ειμαι στην τσιτα εδω και 2 βδομαδες με δουλεια πολυ,επισκεψεις κτλ.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ωραιος Νικολα. Αλλαξες πολυ. Θα στρωσει το μαλλι σου μετα το 10μηνο και εμενα ετσι ηταν. Γιαννη ανοιγω θεμα συναντηση μελων να μπορει να γραφει οποιος θελει εκει ωστε να μην γεμιζουμε τα νηματα μεταμοσχευσεων.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ωραιος Νικολα. Αλλαξες πολυ. Θα στρωσει το μαλλι σου μετα το 10μηνο και εμενα ετσι ηταν. Γιαννη ανοιγω θεμα συναντηση μελων να μπορει να γραφει οποιος θελει εκει ωστε να μην γεμιζουμε τα νηματα μεταμοσχευσεων.
Που ειναι το νημα και δε το βρισκω.
 

aeratos28

Just aeratos
Φίλε νικολα που είσαι ρε μαν?εδειχνες πολύ καλά μέχρι το 7μηνο..τώρα που έχεις κλείσει περίπου χρόνο κάνε μας μία ενημέρωση αν θες
 

mikegad

Well-Known Member
Δεν χρειάζεται....ο nikolas είχε τουμπανιάσει από το 7μηνο
Ξενέρωτα πράγματα ,δεν έχει ενδιαφέρον το νήμα του :) :)
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Παιδια να σται ολοι καλα! θα δωσω τις φωτο των τελευταιων μηνων και την τελικη εικονα πολυ συντομα, δυστυχως καποια δυσαρεστα γεγονοτα δε μου επετρεψαν να ειμαι συνεπης στη μηνιαια εξελιξη, αλλα λιγο πολυ το αποτελεσμα μου ειναι αυτο του εβδομου μηνα, θα τα πουμε συντομα!
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
20161106_120003.jpg 20161106_115905.jpg 20161106_115800.jpg 20161106_115732.jpg 20161106_120027.jpg 20160805_121210.jpg 20160902_135515.jpg 20160902_135550.jpg 20161001_232531.jpg
 
Μπλουζα