Νεα μεταμόσχευση και ερωτήματα

naruto

Well-Known Member
Φιλε Δημητρη γινε λιγο πιο αναλυτικος με την περιπτωση σου.
πες ηλικια,πιθανο ιστορικο,θεραπειες που κανεις αν κανεις,μπατζετ που εχεις διαθεσιμο
και κυριως βαλε καθαρες φωτογραφιες που να φαινετε το προβλημα
τοτε θα παρεις τις απαντησεις που ζητας
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris 11

Member
Naruto καλημέρα ειμαι 36 ετων ,δεν κανω καμια απολυτως θεραπεια ,εκανα απο πολυ νεαρος για χρονια με regaine 5% ,μετα την μεταμοσχευση μαλλιων που εκανα το 2009 με μεθοδο strip τα παρατησα ολα,ημουν ικανοποιημενος απο το αποτελεσμα μου ,δεν ειχα καλύψει το πισω μερος του κεφαλιου μου ,ειχαμε βαλει μπροστα κυριως και πηγαιναμε βαθμιαια προς πισω.Το θεμα ειναι οτι μαλλον εχασα τα μαλλια που ειχα ηδη τοτε με το περασμα των χρονων και εμειναν τα μεταμοσχευμενα,εχω ενα αραιο μαλλι και αρκετα αδειο το πισω μερος του κεφαλιου μου.Θα ανεβασω και φωτογραφιες καποια στιγμη που θα εχω χρονο και δεν θα εχω toppik.To μπατζετ μου δεν υπερβαινει τα 3000 ευρω,πηγα ηδη σε Β@@@η ( να μην γραφω αυτο το ονομα γιατι μαλλον πειραζει πολλους απ οτι καταλαβα και κανουν επιθεσεις χωρις λογο)πηγα σε αναστα@@κη και θα παω και σε dhi,αυτες νομιζω ειναι οι επιλογες για ελλαδα.Εχθες εστειλα απλα απο περιεργεια και μονο ενα μειλ σε τουρκικη κλινικη,οι ανθρωποι με πηραν σε δεκα λεπτα τηλεφωνο με ρωτησαν πραγματα,καναμε live βιντεοκληση ειδαν το κεφαλι μου μου εστειλαν φωτογραφιες απο περιστατικα αλλα το κυριοτερο μου εγγυηθηκαν minimum 4000 grafts λογο του οτι δειχνω να εχω καλη δοτρια περιοχη και τιμη 2000 ευρω,με πληρωμενη και την τριημερη διαμονη μου.Το θεωρω δυσκολο να φυγω εξωτερικο ομως για πολλους λογους,αρα κοιταζω οτι καλυτερο μπορω να βρω εδω στην Ελλαδα
 

naruto

Well-Known Member
4000 grafts με 2000 ευρω!?!??!Δεν υπαρχει αυτη η τιμη.Δεν θα εμπιστευομουν κανεναν που δινει τετοιες τιμες.Οτι πληρωνεις παιρνεις συνηθως.
Με 3000 ευρω μπατζετ οι επιλογες ειναι οχι απλως περιορισμενες,ειναι οι εξης 2.DHI κ Bεκρης.Εγω προσωπικα Βεκρη ουτε απ εξω δεν περναγα,ουτε τζαμπα δεν πηγαινα γιατι καταστρεφει τις δοτριες και δεν θα μπορουσα να κανω το πεζοναυτικο κουρεμα που τοσο μ αρεσει.
Ανεβασε φωτογραφιες και τα ξαναλεμε
 

dimitris 11

Member
4000 grafts με 2000 ευρω!?!??!Δεν υπαρχει αυτη η τιμη.Δεν θα εμπιστευομουν κανεναν που δινει τετοιες τιμες.Οτι πληρωνεις παιρνεις συνηθως.
Με 3000 ευρω μπατζετ οι επιλογες ειναι οχι απλως περιορισμενες,ειναι οι εξης 2.DHI κ Bεκρης.Εγω προσωπικα Βεκρη ουτε απ εξω δεν περναγα,ουτε τζαμπα δεν πηγαινα γιατι καταστρεφει τις δοτριες και δεν θα μπορουσα να κανω το πεζοναυτικο κουρεμα που τοσο μ αρεσει.
Ανεβασε φωτογραφιες και τα ξαναλεμε
Συμφωνω μαζί σου οτι πληρώνεις παίρνεις αλλα να ξέρεις οτι στην Τουρκία ακουσα και απο αλλα ατομα οτι παιζουν οι τιμές εκει στα 2000 ευρω.Να ξερεις γινεται πανηγυρι απο τον κοσμο φιλε,πηγα μια δυο φορες για δουλεια και δεν μπορεις να φανταστεις τι εβλεπα στο αεροδρομιο,τριγυρω μου ολοι με μεταμοσχευμένα κεφάλια,ολοι αυτοι πιθανοτατα επισκεπτονται την τουρκια αποκλειστικα για μεταμοσχευση και φεύγουν.Τα ξαναλέμε φίλε
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δεν αφήνεις να με λένε Δημήτρη;;;Να κάνω παράπονα στον παππού μου που πήρα το όνομα του ...john john ,χαλαρωσε σε βλέπω τρώγεσαι με τα ρούχα σου ,μπήκα να πάρω μια γνώμη εδώ και εσυ μου κανείς επίθεση ,αν δεν θες να παω Στον Β... ( μάλλον έχεις προσωπικά μαζί του ,δικαίωμα σου δεν με αφορα)πες μου εσυ που θες να πάω να κάνω τη μεταμόσχευση john ....

Στην d*i γιατι το αποτελέσμα μετραει.Καλα σε τουρκους θα δωσετε λεφτα?θα μας παρουν το αιγαιο ρεεε?
 

bruno1989

Active Member
Ρε φίλε αφού β θα την κάνεις τι το φερνεις γυρω γυρω,
και εδώ κολλάει αυτό που είχα πει στον μοντ, να διαγράψει παραπλανητικά νήματα γιατί πολλοί ( όπως είχα κάνει και εγώ) με τον χαμό που γίνεται στις παρουσιάσεις δεν διαβάζουν μετά την 3 σελίδα και συνήθως το μάτι τους παει σε όποιον σχολιάζει και γράφει συνέχεια.
 

dimitris 11

Member
Ρε φίλε αφού β θα την κάνεις τι το φερνεις γυρω γυρω,
και εδώ κολλάει αυτό που είχα πει στον μοντ, να διαγράψει παραπλανητικά νήματα γιατί πολλοί ( όπως είχα κάνει και εγώ) με τον χαμό που γίνεται στις παρουσιάσεις δεν διαβάζουν μετά την 3 σελίδα και συνήθως το μάτι τους παει σε όποιον σχολιάζει και γράφει συνέχεια.
Ρε φίλε αφού δεν έχω αποφασίσει ακόμα που θα την κάνω ,ξέρεις εσυ καλύτερα από εμένα ;;;αν ήταν δεν θα έκλεινα ραντεβού στην Dhi ,παιδιά να δώσω μια απλή συμβουλή στο forum με πραγματικά πολύ θετική διάθεση ,έχετε μπερδέψει το γεγονος ότι κάποια παιδιά πραγματικα μπαίνουν Εδώ μέσα για να μάθουν η να τους βοηθήσετε για να πάρουν μια σωστη απόφαση και κάποιοι εδώ τους απόπαίρνετε με την ιδέα ότι είναι κατευθυνόμενοι από τις κλινικές ..κρίμα...θα φοβάται καποιος να λέει ότι σκεφτετε να κάνει μεταμόσχευση στο Β@@η η στην Dhi η σε οποιον άλλον ...Bruno 1989 απλά για να σε κάνω να νιώσεις καλά γιατί είσαι κατά του Β@@@η να σου πω ότι σήμερα ,3 η μέρα δίκη μου στο forum βρήκα και διάβασα σημαντικά περιστατικά από Βε@@η ότι καταστρέφει τις δότριες περιοχές ,γεγονός που με χάλασε πολύ και με αποτρέπει να προχωρήσω εκεί ,αυτό όμως δεν το λέω για γίνω συμπαθής σε σένα αλλά για να σου δείξω πόσο λάθος είσαι κρίνοντας άτομα και καταστάσεις χωρίς να ξέρεις.με την ευκαιρία πες μου εσυ που θες να την κάνω την μεταμόσχευση brouno1989...
 

tasos33

Well-Known Member
Ανέβασε φωτογραφιες,χωρίς αυτές απλα λέμε αλλά λογια να αγαπιόμαστε,δεν νοείται συζήτηση για συμβουλες χωρίς να έχουμε εικόνα..

...Αποδω και στο εξης αυτό πρεπει να είναι κανόνας,οποίο νεο μέλος η παλαιότερο θέλει γνώμες ανευ φωτογραφιών το νήμα να κλειδώνεται η διαγραφεται,
Ρε φίλε αφού δεν έχω αποφασίσει ακόμα που θα την κάνω ,ξέρεις εσυ καλύτερα από εμένα ;;;αν ήταν δεν θα έκλεινα ραντεβού στην Dhi ,παιδιά να δώσω μια απλή συμβουλή στο forum με πραγματικά πολύ θετική διάθεση ,έχετε μπερδέψει το γεγονος ότι κάποια παιδιά πραγματικα μπαίνουν Εδώ μέσα για να μάθουν η να τους βοηθήσετε για να πάρουν μια σωστη απόφαση και κάποιοι εδώ τους απόπαίρνετε με την ιδέα ότι είναι κατευθυνόμενοι από τις κλινικές ..κρίμα...θα φοβάται καποιος να λέει ότι σκεφτετε να κάνει μεταμόσχευση στο Β@@η η στην Dhi η σε οποιον άλλον ...Bruno 1989 απλά για να σε κάνω να νιώσεις καλά γιατί είσαι κατά του Β@@@η να σου πω ότι σήμερα ,3 η μέρα δίκη μου στο forum βρήκα και διάβασα σημαντικά περιστατικά από Βε@@η ότι καταστρέφει τις δότριες περιοχές ,γεγονός που με χάλασε πολύ και με αποτρέπει να προχωρήσω εκεί ,αυτό όμως δεν το λέω για γίνω συμπαθής σε σένα αλλά για να σου δείξω πόσο λάθος είσαι κρίνοντας άτομα και καταστάσεις χωρίς να ξέρεις.με την ευκαιρία πες μου εσυ που θες να την κάνω την μεταμόσχευση brouno1989...
 

bruno1989

Active Member
Ρε φίλε αφού δεν έχω αποφασίσει ακόμα που θα την κάνω ,ξέρεις εσυ καλύτερα από εμένα ;;;αν ήταν δεν θα έκλεινα ραντεβού στην Dhi ,παιδιά να δώσω μια απλή συμβουλή στο forum με πραγματικά πολύ θετική διάθεση ,έχετε μπερδέψει το γεγονος ότι κάποια παιδιά πραγματικα μπαίνουν Εδώ μέσα για να μάθουν η να τους βοηθήσετε για να πάρουν μια σωστη απόφαση και κάποιοι εδώ τους απόπαίρνετε με την ιδέα ότι είναι κατευθυνόμενοι από τις κλινικές ..κρίμα...θα φοβάται καποιος να λέει ότι σκεφτετε να κάνει μεταμόσχευση στο Β@@η η στην Dhi η σε οποιον άλλον ...Bruno 1989 απλά για να σε κάνω να νιώσεις καλά γιατί είσαι κατά του Β@@@η να σου πω ότι σήμερα ,3 η μέρα δίκη μου στο forum βρήκα και διάβασα σημαντικά περιστατικά από Βε@@η ότι καταστρέφει τις δότριες περιοχές ,γεγονός που με χάλασε πολύ και με αποτρέπει να προχωρήσω εκεί ,αυτό όμως δεν το λέω για γίνω συμπαθής σε σένα αλλά για να σου δείξω πόσο λάθος είσαι κρίνοντας άτομα και καταστάσεις χωρίς να ξέρεις.με την ευκαιρία πες μου εσυ που θες να την κάνω την μεταμόσχευση brouno1989...
Πρώτον άλλαξε τόνο και μιλά ευγενικά
Δεύτερον δεν έχω τίποτα κατά του β. Ίσα ίσα και εγώ εκεί έκανα
Τρίτον πάνε στοίχημα ότι εκεί θα κανείς ;;
 

dimitris 11

Member
p
Πρώτον άλλαξε τόνο και μιλά ευγενικά
Δεύτερον δεν έχω τίποτα κατά του β. Ίσα ίσα και εγώ εκεί έκανα
Τρίτον πάνε στοίχημα ότι εκεί θα κανείς ;;
Πρώτον ο τόνος μου ειναι αυτός που ταιριάζει στην τοποθέτηση σου,μιλαω ευγενικότατα με το καθε μελος εδω απλα εσυ μιλησες σαν να με γνωριζεις και νομιζω δεν γνωριζομαστε ,εσυ λες για πραπλανητικα νήματα και αλλα περιεργα που μαλλον εχουν στοχο εμενα ,ειναι περιεργο να τα αναφερεις αυτα στην απαντηση σου προς εμενα ,δευτερον να βαλουμε στοιχημα μαζι για το που θα το κανω??ωραια προταση....Εχω ραντεβου μεσα στην εβδομαδα με Dhi ,τοτε θα παρω και την αποφαση μου αρα εχουμε χρονο να βαλουμε στοιχημα..
Αν θες να βοηθησεις ενα νεο μελος,που φανταζομαι αυτος ειναι ο σκοπος σου αφου συμμετεχεις στο φορουμ ,πες μου εισαι ευχαριστημενος απο Β@@ρη αλλα εταξε αλλα εκανε ?να τον αποφυγω ?πραγματι καταστρεφει δοτριες?Αν ξανάκανες θα πηγαινες αλλου?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kwsTakis

Active Member
p

Πρώτον ο τόνος μου ειναι αυτός που ταιριάζει στην τοποθέτηση σου,μιλαω ευγενικότατα με το καθε μελος εδω απλα εσυ μιλησες σαν να με γνωριζεις και νομιζω δεν γνωριζομαστε ,εσυ λες για πραπλανητικα νήματα και αλλα περιεργα που μαλλον εχουν στοχο εμενα ,ειναι περιεργο να τα αναφερεις αυτα στην απαντηση σου προς εμενα ,δευτερον να βαλουμε στοιχημα μαζι για το που θα το κανω??ωραια προταση....Εχω ραντεβου μεσα στην εβδομαδα με Dhi ,τοτε θα παρω και την αποφαση μου αρα εχουμε χρονο να βαλουμε στοιχημα..
Αν θες να βοηθησεις ενα νεο μελος,που φανταζομαι αυτος ειναι ο σκοπος σου αφου συμμετεχεις στο φορουμ ,πες μου εισαι ευχαριστημενος απο Β@@ρη αλλα εταξε αλλα εκανε ?να τον αποφυγω ?πραγματι καταστρεφει δοτριες?Αν ξανάκανες θα πηγαινες αλλου?
δημητρη διαβασε πολυ το φορουμ εδω μεσα,ειναι χρησιμο ,,και αν εισαι εξυπνος θα βοηθηθεις,,την τελικη αποφαση θα την παρεις εσυ αλλωστε,,απλα ψαξτο καλα φιλε κ μην βιαστεις,,,ευχομαι να παρεις την σωστη αποφαση
 

dimitris 11

Member
Καλησπέρα στο forum,έπειτα από πολύ διάβασμα "εδώ" ,πολύ ψάξιμο "έξω" από παιδιά που έκαναν μεταμόσχευση και συναντήσεις με dhi και Βεκρή η απόφαση μου πάρθηκε .Εκλεισα ραντεβού και θα κάνω μεταμόσχευση στον Βεκρή τέλος της εβδομάδας .Επιφυλασομαι να σας ανεβάσω φωτογραφίες πριν και μετά την μεταμόσχευση μου ,σκοπός μου είναι να φανούν τα αποτέλεσμα μου,είτε είναι θετικά είτε αρνητικά και να βοηθηθούν μελλοντικά παιδιά που ψάχνουν να βρουν την σωστότερη επιλογή .Ενημερωτικα να σας πω ότι και οι δυο εταιρίες μου έδωσαν την ίδια σχεδόν οικονομική προσφορά και για περίπου ίδιο αριθμό τριχοθυλακιων ,περισσότερες λεπτομέρειες για αριθμο τριχοθυλακιων θα σας δωσω όταν ανεβάσω τις φωτογραφίες μου για να έχετε πλήρη εικόνα
 

tasos33

Well-Known Member
Bruno-φητης.... Τυφλά να χει ο παισιος,το χεις αγόρι μου λέμε,τι να λέμε τα παντά ολα
Ρε φίλε αφού β θα την κάνεις τι το φερνεις γυρω γυρω,
και εδώ κολλάει αυτό που είχα πει στον μοντ, να διαγράψει παραπλανητικά νήματα γιατί πολλοί ( όπως είχα κάνει και εγώ) με τον χαμό που γίνεται στις παρουσιάσεις δεν διαβάζουν μετά την 3 σελίδα και συνήθως το μάτι τους παει σε όποιον σχολιάζει και γράφει συνέχεια.
Καλη επιτυχία Δημήτρη, ευχομεθα η επιλογή σου να είναι η σωστη,βέβαια μου είχες γράψει πως μετα την dhi θα ανεβαζες φωτο αλλά φωτο δεν είδαμε.
 

dimitris 11

Member
Ευχαριστώ Τασο για τις ευχές σου ,φωτογραφίες δεν ανέβαζα γιατί κατάλαβα από τα λεγόμενα σας ότι οι εταιρίες παρακολουθούν το φόρουμ και προτίμησα να μην γνωρίζουν ποιος είμαι μέχρι να αποφασίσω,πες το λαθος σωστό αυτή ήταν η άποψη μου .Να σου πω από τις συναντησεις μου μαζί τους κατάλαβα το αυτονόητο ότι πράγματι παρακολουθούν το φόρουμ.Οσο αναφορά τον Μπρούνο είναι προφήτης όντως... ισως κατάλαβε ότι θα σκεφτώ οπως σκέφτηκε ο ιδιος αφού πήγε στην ίδια κλινική.Να σου πω φίλε ότι η απόφαση μου παρθηκε στο 90´ που λέμε
ποδόσφαιρικα και με επηρέασε κάτι σημαντικό ,δεν ήξερα πραγματικά που να πάω ήμουν 50-50. Θα δούμε μαζί την πορεία μου ανεβάζοντας φωτογραφίες τις επόμενες μέρες ,η θα προτρέψει παιδιά να πάνε εκεί η θα τα αποτρέψει ,βέβαια εύχομαι να τα προτρέψει και να είναι πετυχημένη η μεταμόσχευση όπως ο καθένας θα ευχοταν το ίδιο στη θέση μου.
 

dimitris 11

Member
Επαιξε κανα δωρεαν πλοουτσοπ μηπως και στο 90 αποφασισες? :p
Λες για ένα πλοουτσοπ να ρισκάρω το κεφάλι μου ;;νομίζω ούτε εσυ θα το ρίσκαρες ....γνώρισα παιδιά που έκαναν στις κλινικές και με βοήθησαν και αποφάσισα
 
Μπλουζα