Νανοΐνες κερατινης

luffy

New Member
Γειά σας παιδιά.Ενας φίλος μου στην Θεσσαλονίκη(και προσωπικός μου κομμωτης) μου είπε για νανοΐνες κερατινης για να γεμίσω την αραίωση στο κεφάλι. Εδώ από ότι βλέπω αρκετοί θα γνωρίζουν. Έχω δει και κάποια βίντεο. Θέλω καμία άποψη να ακούσω για να παραγγείλω εάν είναι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sgouromalis

New Member
Και εγώ δεν έχει πολύ καιρό που τις έμαθα.Πραγνατικα θα εκπλαγείς.Εμενα διαφήμιση στο φβ μου ήρθε και. Μετα ψαχτηκα και αγόρασα. Απορώ πως δεν το ήξερα. Βασικά δεν γνωρίζει πολύς κόσμος για τις νανοΐνες. Βέβαια εδώ στο σαιτ μπορούν να σου εξηγήσουν πολλά άτομα και καλύτερα από εμένα . και κοίτα να μην πάρεις απο τα πανάκριβα προϊόντα γνωστής εταιρίας. Υπάρχουν και άλλες λυσεις
 

vapsomallias

New Member
μπορείτε να μου στείλετε ενα λινκ να μπω να δω για νανοιϊνες κερατίνης;;περιμενω και απαντήσεις από εμπειρα μέλη του φορουμ.και όσο γίνται πιο οικονομικες λυσεις;););)
 

Stripar

Established Member
Έρχονται Μπαν......@gomi @kapa, νομιζω δεχόμαστε συντονισμένη επιθεση απο την goldhair.gr για προώθηση των τρομερών ινών κερατινης. Ξαφνικα νέα μέλη ανακάλυψαν τον χρυσο.
Και όχι μόνο !
Kαι σε άλλο νήμα http://www.hairlossgr.com/threads/regaine-η-kirkland.646/page-7#post-192812
Κάνουνε promotion της minoxidil τους...
 

aeratos28

Just aeratos
Stripar ,tasos33 εγώ να δείτε πως κρατιομουν..μπήκα 2 φορές σήμερα και έγραφα κάτι μηνυματα προς τα φιντανια άστα να πανε..χαχαχαχα!!και τα έσβηνα παλι και έλεγα όχι αερατε ,πάλι θα βγεις κακός και θα αρχίσουν να λένε διάφορα ..άστο και περίμενε ,όλο και κάποιος θα το πει,δεν μπορεί.! Πάλι καλά που το είπε ο Τάσος έτσι απλά γιατί εγώ με αυτά που έγραφα ,μόνο απλά δεν τα λες..
 

aeratos28

Just aeratos
Εντωμεταξύ ο sgouromalis το τοπικ δεν το λέει καν,την αναφέρει σαν πανάκριβα προϊόντα γνωστής εταιρίας..ενώ για την άλλη τη δική του ανεβάζει και link,εκεί δεν έχει κανένα πρόβλημα. .το κέρατο σας τομάρια,είστε και άχρηστα εντελώς.. ΦΤΟΥΟΥΟΥ.....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
Καντε ban και τον καραγκιοζη που ανοιξε το νημα, τον ψω @luffy...

Δεν υπαρχει ανθρωπος που να εχει ακουσει τον εξειδικευμενο ορο ''νανοινες κερατινης'' και να μην εχει ακουσει τη λεξη toppik.
 
Μπλουζα