Μιχάλης γεωργίου - συμβουλευτικά ραντεβού 23-24/03/2017

danceworld_2001

Well-Known Member
Καλησπέρα σε όλους. Εχθές με ενημέρωσε ο Γεωργίου και με παρακάλεσε να σας το διαβιβάσω πως θα κάνει δωρεάν συμβουλευτικά ραντεβού μεταμόσχευσης μαλλιών.

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Πέμπτη 23 Μαρτίου 2017
ΑΘΗΝΑ Παρασκευή 24 Μαρτίου 2017

Για τα μέλη του φόρουμ μας θα ανακοινώσει προσεχώς μια δυνατή προσφορά ξεχωριστή από κάθε άλλη φορά μου είπε. Πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής στο ειδικό του site www.nomorehairloss.gr
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Καλησπέρα σε όλους. Είχα ξεχάσει να ενημερώσω κατόπιν παράκλησης του γιατρού, λόγω φόρτου εργασίας, πως έχουν μείνει ελάχιστες θέσεις ως και καθόλου για Αθήνα και μόλις 4 για Θεσσαλονίκη. Όσο για την προσφορά θα την ανακοινώσει κατ ιδίαν στα ραντεβού. Θα αφορά λίγα μέλη του φόρουμ και μόνο για τα ραντεβού αυτά, και χωρίς να μου έγινε ξεκάθαρο κατάλαβα πως θα σπάσει μάλλον το φράγμα των 2 €/graftσε FUEκαι χωρις απαίτηση για τεράστιο session. Με επιφύλαξη η προσφορά γιατί απο κοντά θα την επικοινωνήσει στα μέλη.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλο ακουγεται. Εαν εχεις κανει hdc και εισαι μελος στο φορουμ υπαρχει πιθανοτητα για ακομα καλυτερη τιμη?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Σε μενα 1,50 λογο καθημερινου ενεργου μελους λογου οτι εκανα hdc λογου οτι ειμαι μελος στο φορουμ.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Παίδες δεν ξέρω περισσότερα, 1 ευρώ και 1μιση θεωρώ με τίποτα, εκτιμώ ελάχιστα να πέσει κάτω απο τα 2 και για μεσαία session, οχι δηλαδή 2500 και βάλε που ήταν. πχ 2000 και κάτω λίγο. Θα σας πω περισσότερα όταν ξέρω. Θεωρώ και εγώ τις μμ υπερτιμημένες στο εξωτερικό, ωστόσο αυτό που έχει πρώτη προτεραιότητα ειναι η ποιότητα και το αποτέλεσμα γιατί και εδώ Ελλάδα βρίσκεις τιμές πάτο με ποιότητα πάτο. Εγώ τον πιέζω όσο μπορώ για συμπίεση τιμών και διατήρηση ή και βελτίωση ποιότητας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

athenian

Well-Known Member
Μωρε ολοι θα κατεβασουν αλλα το θεμα ειναι κατα ποσο θα εχουμε ακομα δουλεια αρα και λεφτα για μια αισθητικη επεμβαση.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ας κανει στον john john μια δωρεαν στο crown να διαφημιστει και στο φορουμ. Οπως εκανε η d*i.
Εγω το ειπα πολυ νωριτερα οτι οι τιμες στο εξωτερικο σε κλινικες που εχουν πελατες απο Ελλαδα θα πεσουν. Οχι γιατι τους πιεζει καποιος συγκεκριμενος αλλα γιατι και στις ελληνικες κλινικες πλεον βλεπουμε καλα αποτελεσματα και ετσι αρκετοι μενουν εδω. Ο Γεω*γιου επεσε αρχικα στα 2ε και τωρα παει κατω απο 2. Αυτο φυσικα ειναι κερδος για τα μελη και αν δεν υπηρχε ανταγωνισμος απο Ελλαδα ειμαι σιγουρος οτι οι τιμες θα ηταν ακομη στα 2,50 το graft.
Περιμενω την κινηση κ της h*c. Δεν νομιζω να αργησει.
 

tasos33

Well-Known Member
Αν οι κύπριοι πέσουν κάτω απο τα δυο ευρώ οι βεκρηδες και οι λοιποί θα κλαίνε με μαυρο δακρυ
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ας κανει στον john john μια δωρεαν στο crown να διαφημιστει και στο φορουμ. Οπως εκανε η d*i.
Εγω το ειπα πολυ νωριτερα οτι οι τιμες στο εξωτερικο σε κλινικες που εχουν πελατες απο Ελλαδα θα πεσουν. Οχι γιατι τους πιεζει καποιος συγκεκριμενος αλλα γιατι και στις ελληνικες κλινικες πλεον βλεπουμε καλα αποτελεσματα και ετσι αρκετοι μενουν εδω. Ο Γεω*γιου επεσε αρχικα στα 2ε και τωρα παει κατω απο 2. Αυτο φυσικα ειναι κερδος για τα μελη και αν δεν υπηρχε ανταγωνισμος απο Ελλαδα ειμαι σιγουρος οτι οι τιμες θα ηταν ακομη στα 2,50 το graft.
Περιμενω την κινηση κ της h*c. Δεν νομιζω να αργησει.

ο Γεωργιου να με κανε δωρεαν?
Γιατι ρε μητσο τον dance δεν τον εχεις ικανο με το λεγειν που εχει να πεισει τον Γεωργιου εστω για μελητου φορουμ?
 

dimitris50423

Well-Known Member
Γιατι ρε μητσο τον dance δεν τον εχεις ικανο με το λεγειν που εχει να πεισει τον Γεωργιου εστω για μελητου φορουμ?


john αν δεν υπηρχε λογος να πεσουν δεν θα επεφταν οποιος και να τους μιλησει. οταν μιλαμε για σχετικα συγκεκριμενο κοινο που εχουν την πελατεια τις τιμες τις οριζει ο ανταγωνισμος και η ζητηση. τιποτα αλλο.
αυτη ειναι η γνωμη μου.
πχ ο lorenzo για να μενει στα 6ε το μοσχευμα στα πρωτα 2000 μενει για καποιο λογο.
απο εκει και περα η οποια μειωση ειναι ευπροσδεκτη φυσικα. :)
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Παίδες σόρι απαντώ αργά δεν προλαβαίνω να διαβάσω ιδιαίτερα εδώ, πόσο μάλλον να γράψω. Έχετε πολλά δίκια σε όλα λέτε. Συμφωνώ ότι οι μεταμοσχεύσεις είναι υπερτιμολογημένες και ακόμη και τα 2 ευρώ φαντάζουν πολλά για την Ελλάδα της κρίσης. Μακάρι να πέσουν και άλλο, εγώ πιέζω όσο μπορώ. Ο γιατρός δεν ανακοίνωσε δημόσια την προσφορά του για το φόρουμ γιατί την τελευταία φορά που έριξε τιμή δέχθηκε ανήθικο πόλεμο όπως θυμάστε. Ας ελπίσουμε για το καλύτερο. Πάντως με την ποιότητα της Κύπρου που γνωρίζουμε και χωρίς κακώς κείμενα, και κοντά στα 2 να παίζει είναι αρκετά ανταγωνιστικά τα πράγματα. Το εγχείρημα του δεν θα το έλεγα και τόσο δύσκολο μιας και υπήρξε τεράστιο ενδιαφέρον για τα ραντεβού αυτά σε σημείο να σκέφτεται να κάτσει και ΣΚ να δεις άτομα την Κυριακή. Και κάθε φορά κλείνουν αρκετοί που βλέπω και εγώ από κοντά. Ωστόσο η τάση είναι χρόνο με τον χρόνο πτωτική οπότε ας ελπίσουμε να δούμε και καλύτερα πράγματα, ιδίως στο άμεσο μέλλον.
 

eretzoum85

New Member
καλημερα ηθελα να ρωτησω οι τιμες που λετε ( 2 ευρω / μοσχευμα) αφορουν strip ή fue ? Γιατι μια ματια που εριξα στο site του στην ενοτητα price policy εχει αλλες τιμες και συγκεκριμενα 4 ευρω για fue και 2.5 ευρω για strip. Εκτος αν αυτες ειναι οι αρχικες και μετα πεφτει ψαλιδι.
 
Μπλουζα