Μεταμόσχευση 14-15 /11/2016 β...ή

ripper2.1

Member
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου !!! Έχω τρομερή ψυχολογία κ πολύ καλό προαίσθημα , πως για τις προσδοκίες μου , θα είμαι ικανοποιημένος !!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bad_genes

New Member
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου !! Θα είμαι ένα καλό η κακό παράδειγμα για σένα !! Θα ενημερώνω ανα μήνα το θέμα μου , μια συμβουλή θα σου δώσω , μην παίρνεις κατάκαρδα αυτά που σου λένε εδώ μέσα , κάνε την έρευνα σου , δες με τα μάτια σου τις περιπτώσεις που είναι κοντά στις δικές σου, αναζητα τις προσδοκίες σου και αποφάσισε εσυ , αυτό που σε συμφέρει . Πάνω από όλα η ΥΓΕΙΑ !! Καλές γιορτές !!

Εννοείται κ δεν παίρνω κατάκαρδα τίποτα. Κάθε γνώμη σεβαστή. Άλλωστε γι'αυτό είμαι εδώ, για να πάρω γνώμες. Επίσης καλές γιορτές κ αναμένω τη μεταμόρφωση σου!
 

Adriano

Well-Known Member
Πως ξέρεις εσυ ποιες είναι οι προσδοκίες μου ;;; Πως ξέρεις εσυ πως εγώ θα χαθώ σε μερικούς μήνες ;;;; Επίσης είμαι ξεκάθαρος στο ποστ μου , ήρθα εδώ για να με δουν άνθρωποι που ψάχνονται κ δεν έχουν κάτι ακόμη , σαν ένα παράδειγμα !! Ούτε να περάσω από κριτική επιτροπή ούτε να με δείτε κ να με αξιολογήσετε , όποτε στο δικό μου ποστ , θα ξαναγράψεις με διαφορετικό ύφος !

Είδες τελικά που για ότι σου είπαν είχαν δίκιο; Δεν ενημέρωσες με το αποτέλεσμα.
 
Μπλουζα