Μεταμόσχευση του 2014 αποτυχία.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Μπορεί να υπνοβατουσε κατα την διαρκεια της μμ και να του κάτσε καλη hairline.

Aμεσως να τον κατηγορησετε τον κολωνακιωτη πωπωπωπω τι κακοί άνθρωποι είστε εσεις
@athenian Οπως ειπε παραπανω ο γιωργος στο κεντρο του τα εβαλε.Η hairline του απο οτι βλεπω ειναι φυσικη.Ο καγκουρας τετοια Hairline δεν κανει ουτε στα ονειρα του
 
Είμαι 28 λέω δύο χρονάκια να το πάω με θεραπείες. Και μετά μμ κάπου έξω. Αλλά κάπου που να ξέρω ότι θα γουστάρω με το αποτέλεσμα συγουρα .
 

koumparos

Well-Known Member
Ε τοτε μαζεψε χρηματα και πηγαινε σε καποιον τοπ.Οι πιθανοτητες να λυσεις το προβλημα σου θα ειναι πολυ περισσοτερες.Βεβαια να ξερεις οτι την φινα δεν πρεπει να την σταματησεις για μενα διοτι εχεις διαχυτη και εισαι επιφοβος για shockloss.Θα εχεις δυναμωσει και την περιοχη με την θεραπεια και με την εμπειρια καποιου τοπ γιατρου θα φτασεις ποιο ευκολα στο στοχο.
 
Παίδες θέλω να ανεβάσω φωτο μετά από χρήση φινας μινοξ 2 μήνες και δεν μπορώ... Μου λέει ότι είναι μεγάλο το αρχείο και κάτι τέτοια τι κάνουμε? Καλησπέρα
 

MariosOik

Active Member
Παίδες θέλω να ανεβάσω φωτο μετά από χρήση φινας μινοξ 2 μήνες και δεν μπορώ... Μου λέει ότι είναι μεγάλο το αρχείο και κάτι τέτοια τι κάνουμε? Καλησπέρα
Καλησπέρα...! Τράβηξε από το κινητό σου με μπροστινή κάμερα και φλας που θα ανέβει σίγουρα. Μέχρι 3mb το αρχείο γίνεται νομίζω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

piros75

Well-Known Member
Μισό για να καταλάβουμε. Που μπήκαν τα 1000 μοσεύματα, γιατί αν μπήκαν μπροστά στην χερλαιν, το αποτέλεσμα δεν είναι κακό. Αν η χερλάιν είναι δικιά σου και μπήκαν πίσω, τότε εξαρτάται από το αν ήσουν εντελώς άδειος, ή αν είχες εκεί μαλλί. Στην περίπτωση που δεν είχες μαλλί, τότε πάλι δεν είναι κακό σαν αποτέλεσμα, απλά μπήκαν λίγα μοσχεύματα. Για δώσε λίγες περισσότερες λεπτομέρειες για το που μπήκαν τα μοσχεύματα.
 
Το χερλαιν είναι δικό μου φίλε μου . Μοσχεύματα μπήκαν από την μέση του κεφαλιού και πίσω. 1000 μοσχεύματα για την ακρίβεια. Πάνω κάτω στην ίδια κατάσταση ήμουν και τότε. Απλά ο τύπος δεν μου είπε να πάρω τίποτα. Τώρα από το σάιτ μόνος μου πήρα φίνα και ριγκειν.
 
Μάγκες ίσως υπάρχει μια μικρή βελτίωση... Ίσως είναι και ιδέα μου .
Φίνα ριγκειν γύρω στους 3 μήνες πάνω κάτω αν δεν κάνω λάθος.
 

Συνημμένα

  • 20170614_153111.jpg
    20170614_153111.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 118

MariosOik

Active Member
Εγώ βλέπω σαφής βελτίωση αλλά καλύτερα βάλε 2 καθαρές φώτο πριν και μετά. Καλό κουράγιο φίλε...!
 
Καλησπέρα μόλις έφυγα από το ραντεβού με τον Φιουρη στο κέντρο. 2500 μοσχεύματα 2ημερη επέμβαση fue. Πληρωμένα αεροπορικά και διαμονή. 6000 € .
 
Μπλουζα