Μεταμόσχευση μαλλιών fut.

Εσείς παιδιά πόσα δώσατε? Αν θέλετε μου λέτε... και μου είπε ότι δεν δουλεύει με το πόσο πάει η τρίχα δουλεύει με την επέμβαση μου τα είπε πάρα πολύ καλά παντός γιατί να σας πω μου τον σύστησε ο θείος μου που είναι και αυτός γιατρος χειρουργος σε ειδικότητα.... και κάτι ακόμη του είπα αν δεν έχει αποτέλεσμα η μέθοδος τι γίνεται μου είπε δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση αλλά αν γίνει θα πάρεις τα λεφτά σου πείσω!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αν ειναι να μην φυτρωση τριχα τι να τα κανω τα λεφτα πισω?Για τους ψυψολογους θα πανε μετα χαχα.
Οκ εχω μιλησει και εγω μαζι του,φενεται σεβαστο ατομο.
 
Εγω οταν πηγα ειχε μονο μια και αυτονα.
Ελπιζω να λες αληθεια εεε?Ξερεις με νεα μελη ειμαι καχυποπτος.
Ναι ρε συ έτσι μου είπε και όταν εφευγα άρχισαν να έρχονται γιατί ετοιμαζοταν μου είπε για μμ που το άτομο αυτό θα έκανε τη 2 συνεδρία
 

Mallick

Member
Με fue γύρω στα 1000 grafts τι τιμες παιζουν στον Μπρέντα? Πατως John John για 1300 γκραφτς με fut πολλα τα 2,500 ειδικά με fut. Η πλακα είναι ότι εσενα σου ειπε ετσι, ο φιλος πιο πανω 3000 grafts με fut παλι 2500 λεει.
 

tasos33

Well-Known Member
Τζον η τομή που σου ειχαν κάνει τι μήκος είχε? Θυμάσαι? Γιατί 3500 graft δε τα λες κ λιγα
Μην κάνεις FUT , και ούτε σε αυτον μην κάνεις τίποτα γενικά . Κάτσε διάβασε αρκετά νήματα και μετα αποφάσισε αλλιώς θα πας ξεβράκωτος στα αγγούρια και θα βαράς το κεφάλι σου στον τοίχο μετά. Πολλοι βάζουνε μαλλία αλλά λιγοι ειναι οι καλοί .
Για ποσα τριχοθηλακια σε ειπε αυτη την τιμη.?Γιατι εμενα μου την ειχε πει για 1300-1500 αν θυμαμε καλα.
Sorry το ειπες δε διαβασα καλα.Μηπως μπερδευεις το fut με fue?
3000 grafts μπορει να βγαλει σε μια μερα με στριπ τωρα? Ποσους βοηθους εχει τωρα?
Πες μου εσυ πρωτος.Εγω ξερω για τοτε.Για 2011 περιπου.
 
Με fue γύρω στα 1000 grafts τι τιμες παιζουν στον Μπρέντα? Πατως John John για 1300 γκραφτς με fut πολλα τα 2,500 ειδικά με fut. Η πλακα είναι ότι εσενα σου ειπε ετσι, ο φιλος πιο πανω 3000 grafts με fut παλι 2500 λεει.
Εμένα μου είπε στα 4000€...
 
Ο γιατρός όπως είπα και στην αρχή μου ανέλυσε και τις 2 μεθόδους μου είπε τα υπέρ και τα κατά τις κάθε μιας....Και εγώ επέλεξα αυτή τη μέθοδο fut γιατι μπορει να βγάλει πολύ περισσότερα grafts και σε πιο λογική τιμή... και φυσικά για αυτό έκανα και λογαριασμό εδώ για να μου πείτε και εσείς τη γνώμη σας!
 

Mallick

Member
4000 Ευρω για 1000 grafts? Aποκλειεται. Ποσο παει στο Μπρεντα με fue (όχι με fut που προσανατολίζεσαι εσυ) το graft?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Φιλε john, μαλλον τρολαρεις!!!!!

27 εκ × 1,2 χιλιοστα = κατι παραπανω απο 3 cm2

Απο βγηκαν σχεδον 3500 grafts;

Η τομη που σου εκαναν πρεπει να ειχε πλατος τουλαχιστον 1,5 εκατοστο, για να βγει ο αριθμος των grafts.
 

Mallick

Member
Γιατί αποκλείεται πόσο πάει κανονικά?
xaxaxa 4000 χιλιαδες ευρω για μονο 1000 γκραφτ Ελλαδα? ουτε ο Θεος ο ιδιος να την εκανε δε θα σου επαιρνε τοσα. 1000 γκραφτ για Ελλαδα με fue με 1800 ευρω η με κανα διχιλιαρο το πολύ σε καλη εταιρια, οτιδήποτε πανω από τις τιμες αυτές Ελλαδα είναι κοροιδια. Για μενα 1000 γκραφτς 1500 ευρω θα επρεπε να είναι η τιμη και με πολύ καλη δουλεια όμως, αν εμπαινα στη διαδικασια για 1000 γκραφτς δε θα εδινα με τιποτα πανω από 1600 ευρω με fue και με απαιτηση για εξαιρετικη δουλεια, τι διαολο στα λεφτοδεντρα η στο δρομο πεταμενα τα βρίσκετε τα λεφτα? Ξερεις ποσους μηνες καμαρι πρεπει να δουλεψεις για να βαλλεις στην ακρη 1600 ευρω?
 
xaxaxa 4000 χιλιαδες ευρω για μονο 1000 γκραφτ Ελλαδα? ουτε ο Θεος ο ιδιος να την εκανε δε θα σου επαιρνε τοσα. 1000 γκραφτ για Ελλαδα με fue με 1800 ευρω η με κανα διχιλιαρο το πολύ σε καλη εταιρια, οτιδήποτε πανω από τις τιμες αυτές Ελλαδα είναι κοροιδια. Για μενα 1000 γκραφτς 1500 ευρω θα επρεπε να είναι η τιμη και με πολύ καλη δουλεια όμως, αν εμπαινα στη διαδικασια για 1000 γκραφτς δε θα εδινα με τιποτα πανω από 1600 ευρω με fue και με απαιτηση για εξαιρετικη δουλεια, τι διαολο στα λεφτοδεντρα η στο δρομο πεταμενα τα βρίσκετε τα λεφτα? Ξερεις ποσους μηνες καμαρι πρεπει να δουλεψεις για να βαλλεις στην ακρη 1600 ευρω?
Πλάκα μου κάνεις λες μην ξέρω μέρα νύχτα δουλεύω πίστεψε με!! Για μπορέσω να πάω να κάνω την μμ!! Απλά μου είπε με την fue μπορεί να μου πάρει μέχρι 1800 περίπου grafts και αν μπορεί θα παρει και περισσότερα... όχι για τα 1000 που μου λες 4000€.
 

Mallick

Member
Πλάκα μου κάνεις λες μην ξέρω μέρα νύχτα δουλεύω πίστεψε με!! Για μπορέσω να πάω να κάνω την μμ!! Απλά μου είπε με την fue μπορεί να μου πάρει μέχρι 1800 περίπου grafts και αν μπορεί θα παρει και περισσότερα... όχι για τα 1000 που μου λες 4000€.
Nαι ρε πασσα μου για να συνεννοηθούμε τι τιμη συου ειπε το γκραφτ με fue και τι τιμη με fut? Πχ με 1000 grafts me fue τι τιμη κανει ο Μπρεντας?
 

aeratos28

Just aeratos
Μιλαμε για μεταμοσχεύσεις ,για απαίτηση όπως λες mallick για εξαιρετική δουλειά για 1500-2000€ ,για 1000grafts και για Μπρεντα ??προσγειωθειτε κύριοι..εκτός τόπου και χρόνου σας βρισκω
 
Μπλουζα