Μεταμόσχευση μαλλιών στον τζερμια

morrison

Member
Καλησπέρα παιδιά!! ποια η γνώμη σας για μεταμόσχευση μαλλιών στον Τζερμια;; γνωρίζει κάποιος θετικά και αρνητικά;;προσωπικές εμπειρίες;;είναι αξιόπιστος;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

morrison

Member
Δεν κατάλαβες..δεν έχω τα μαλλιά του τζιμαρα!!!!χαχαχα...δηλαδή ούτε καν ο Τζερμιας;; Είχα πάει τον χειμώνα ένα ραντεβού έτσι απλά πληροφοριακά από εκεί κ μου είπαν ότι χρειάζομαι για να καλύψω κροτάφους κ εμπρός περίπου 1500γκραφτ κάπου στα 1500€.τους είπα λίγο δύσκολο λόγω οικονομικών..με ξαναπήραν σήμερα κ μου είπαν αν το σκέφτηκα κ τους είπα πάλι την ίδια αιτία...κ μου είπε θα με καλέσει για νέα προσφορά.. αν μου πουν μία τιμή στο χιλιάρικο δεν αξίζει να δοκιμάσω;;

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 

morrison

Member
Τόσο κάθετος;;;;πάντως από τιμή είναι χαμηλά [emoji13][emoji13][emoji13]

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 

tasos33

Well-Known Member
Δείξε μου δέκα δουλειές του τζερμια ολοκληρωμένες, με φωτο και ακριβή στοιχεια.
 

morrison

Member
Δεν έχω ψαχτει καθόλου..έκανα θεραπείες με μόνον κυρίως από το 2010 έως το 15 αλλά βαρέθηκα κ τα παράτησα κ είπα να ρωτήσω για μεταμόσχευση.. αρχικά πήγα στη dhi και μου έδωσαν πολύ καλά στοιχεία αλλά ήταν λίγο τσιμπιμενη η τιμή.επειτα πήγα στον Τζερμια εντελώς τυχαία..δεν το έχω ψάξει το θέμα πάρα πολύ..

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 

FreeThinker

Well-Known Member
Εγω δεν εχω γνωμη να σου πω για μεταμοσχευση, πηγαινα ομως για θεραπειες καποτε στην κλινικη του και μου πιανανε τον κωλο με τα prp και τις μαλακιες χωρις αποτελεσμα. Ωραιες εποχες... γυριζα σπιτι καθε βδομαδα πονεμενος με το κεφαλι σουρωτηρι και αδεια τσεπη :D

1 ευρω το γκραφτ παντως ειναι οντως πολυ φθηνα
 

dimitris50423

Well-Known Member
Όπως είσαι, βάλε το cd tou τζιμαρα άκουσε τον χαλάρωσε ,κουνά λίγο το κεφάλι σου και ξεχνά οτι εγραψες αυτό ποστ


Χαχαχα.. Πολυ γελιο λεμε.
Φιλε προσεξε. Οτι τιμη και να σου κανουν κινδυνευει το κεφαλι σου.
Εκτος αν δεις σοβαρα στοιχεια κ αποτελεσματα απο τη δουλεια του. Οχι φωτο μονο
 

koumparos

Well-Known Member
Μμ σε ελληνικη κλινικη χωρις επαρκες feedback ειναι απλα αυτοκτονια.Εαν ειχαμε απειρη δοτρια θα μας επαιρνε για πειραματα!Προσωπικη αποψη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

morrison

Member
Ευχαριστώ πολύ ρε παιδιά!!! ευτυχώς που είστε κ εσείς γιατί είμαι εντελώς ανίδεος...εκτιμώ ιδιαίτερα τις απαντήσεις σας!!να είστε καλά..

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 

hair expert

New Member
καλησπερα στη κοινοτητα..ειμαι μελος απο το 2012 και μονο μια φορα ειχα ανεβασει μια ερωτηση σχετικα με το regain.παερακολουθω το forum σχετικα σπανια θα ελεγα και σημερα που μπηκα βλεπω το συγκεκριμενο νημα...παιδια ακουστε δε ξερω τι λετε περι ¨ουτε δωρεαν δε παω κλπ κλπ" εγω ξερω οτι ο συγκεκριμενος γιατρος με την ομαδα του μου εσωσαν τη ψυχικη μου υγεια..και επειδη ξερω πολυ καλα τι σημαινει να βλεπεις καθε μερα να χανεις τα μαλλακια σου σας λεω εκ πειρας οτι δεν εχετε να φοβηθητε απολυτως ΤΙΠΟΤΑ. ..και αν καποιος αρχισει να ρωταει παπαριες τυπου "και πες μας τι σταδιο ησουν και φωτογραφιες κλπ κλπ" συγνωμη αλλα δεν ειμαι τοσο hair freak !!! απλα εμπιστευθηκα το συγκεκριμενο ιατρειο και η ιστορια τελειωνει εδω. !
 

tasos33

Well-Known Member
Δώσε μας μερικές πληροφορίες ,τι έκανες μεταμόσχευση? Θεραπείες? Εβγαλες μαλλί? Εβαλες.μαλλί?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
καλησπερα στη κοινοτητα..ειμαι μελος απο το 2012 και μονο μια φορα ειχα ανεβασει μια ερωτηση σχετικα με το regain.παερακολουθω το forum σχετικα σπανια θα ελεγα και σημερα που μπηκα βλεπω το συγκεκριμενο νημα...παιδια ακουστε δε ξερω τι λετε περι ¨ουτε δωρεαν δε παω κλπ κλπ" εγω ξερω οτι ο συγκεκριμενος γιατρος με την ομαδα του μου εσωσαν τη ψυχικη μου υγεια..και επειδη ξερω πολυ καλα τι σημαινει να βλεπεις καθε μερα να χανεις τα μαλλακια σου σας λεω εκ πειρας οτι δεν εχετε να φοβηθητε απολυτως ΤΙΠΟΤΑ. ..και αν καποιος αρχισει να ρωταει παπαριες τυπου "και πες μας τι σταδιο ησουν και φωτογραφιες κλπ κλπ" συγνωμη αλλα δεν ειμαι τοσο hair freak !!! απλα εμπιστευθηκα το συγκεκριμενο ιατρειο και η ιστορια τελειωνει εδω. !

Δεν εισαι τοσο hair freak αλλα βλεπω να εισαι πολυ hair expert...!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
καλησπερα στη κοινοτητα..ειμαι μελος απο το 2012 και μονο μια φορα ειχα ανεβασει μια ερωτηση σχετικα με το regain.παερακολουθω το forum σχετικα σπανια θα ελεγα και σημερα που μπηκα βλεπω το συγκεκριμενο νημα...παιδια ακουστε δε ξερω τι λετε περι ¨ουτε δωρεαν δε παω κλπ κλπ" εγω ξερω οτι ο συγκεκριμενος γιατρος με την ομαδα του μου εσωσαν τη ψυχικη μου υγεια..και επειδη ξερω πολυ καλα τι σημαινει να βλεπεις καθε μερα να χανεις τα μαλλακια σου σας λεω εκ πειρας οτι δεν εχετε να φοβηθητε απολυτως ΤΙΠΟΤΑ. ..και αν καποιος αρχισει να ρωταει παπαριες τυπου "και πες μας τι σταδιο ησουν και φωτογραφιες κλπ κλπ" συγνωμη αλλα δεν ειμαι τοσο hair freak !!! απλα εμπιστευθηκα το συγκεκριμενο ιατρειο και η ιστορια τελειωνει εδω. !

Δεν εισαι τοσο hair freak αλλα βλεπω να εισαι πολυ hair expert...!
 

tasos33

Well-Known Member
Είναι σαν να λέει ..
Είμαι ο τζερμια ς αλλά δε σας λέω οτι είμαι ο τζερμιας
 

danceworld_2001

Well-Known Member
για δερματολόγος καλός, για μαλλιά κλασσικός ελληναράς. Σαν τον anast... ένα πράμα που συχνάζει πλάνετ ερυθραία και ειναι 1.50 και το παίζει και γόης.
 

hair expert

New Member
Αυτό δεν ήθελα. να μπω σε διαδικασία ερωτοαπαντησεων.. τεσπα για την ιστορία.. μεταμόσχευση έκανα φίλε μου πριν περίπου 15 μήνες γύρω στα 2000 μοσχευματα σε 2 μέρες . α και β κενή ζώνη. . το ωραίο είναι επειδή ξέρουν τι ψέμα γενικά παίζει στην αγορά με τον αριθμό των μοσχευματων με είχανε σηκώσει και τα είχα μέτρησει χωρίς να τους το ζητήσω χαχαχα... επίσης μου είχε κάνει εντύπωση το γεγονός ότι δε κάνουν πάνω από ένα περιστατικό την ημέρα γιατί απ ότι μου είχαν πει θέλουν να διατηρούν τη ποιότητα σε υψηλά στάνταρ.. πράγμα που το διαπίστωσα βέβαια ύστερα από λίγους μήνες...
 
Μπλουζα