Μεταμφύτευση dhi θεσσαλονίκη

tasos33

Well-Known Member
Νομιζω εδώ μέσα πολλοί έχουν βρεθεί με πολλούς, δεν είναι κάτι μεμπτο.




giorgo ετσι ειναι τα πραγματα φιλε μου. δεν μπορει να λεει καποιος οποιος θελει να μου στειλει μηνυμα να βρεθουμε απο κοντα και να μη ντραπει.
και δεν μπορει οχι γιατι το λεω εγω αλλα γιατι αυτη ειναι η γενικοτερη αντιμετωπιση απο το φορουμ οποτε ισχυει για ολους. ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

piros75

Well-Known Member
Θα συμφωνήσω και εγώ. Είναι αρκετοί αυτοί που βρέθηκαν με άλλους και μόνο καλό μπορεί να είναι αυτό. Ακόμα και αν αυτός ο άλλος είναι άνθρωπος που προσπαθεί να βοηθήσει γιατρό ή κλινική να κλείσει "πελάτη" (Ο Γεωργίου για παράδειγμα έχει μέλος του φόρουμ παρών στις συναντήσεις που κάνει στην Αθήνα) πάλι θεωρώ ότι το να βλέπεις από κοντά περιστατικά και εφόσον ο άλλος δεν έχει πρόβλημα μόνο καλό μπορεί να κάνει. Όσο για τον καπελάκια, ακόμα και αν ξεκινήσαμε στραβά, θεωρώ την περίπτωσή του πολύ ενδιαφέρουσα και θα ήθελα να δω και άλλες φωτογραφίες και λεπτομέρειες.
 

dimitris50423

Well-Known Member
ωραια. χαιρομαι που αλλαξε τακτικη το φορουμ γιατι παλαιοτερα θυμαμαι επεφτε κραξιμο μετα απο τετοια μηνυματα. ακομη και στο δικο μου νημα ειχα πει αν θελει καποιο παλιο μελος να με δει δεν εχω προβλημα και καποιοι μου την ειχαν πει.

(Ο Γεωργίου για παράδειγμα έχει μέλος του φόρουμ παρών στις συναντήσεις που κάνει στην Αθήνα)
piro ειναι γνωστο ομως για τον danceworld και επισης ειναι διακριτικος πλεον σαν μελος.

kapelakia εννοειτε οτι θα ηθελα να δω και εγω καθαρες φωτογραφιες. περιμενουμε. ;)
 

Stripar

Established Member
ωραια. χαιρομαι που αλλαξε τακτικη το φορουμ γιατι παλαιοτερα θυμαμαι επεφτε κραξιμο μετα απο τετοια μηνυματα. ακομη και στο δικο μου νημα ειχα πει αν θελει καποιο παλιο μελος να με δει δεν εχω προβλημα και καποιοι μου την ειχαν πει.

Ναι και είδαμε τότε όλοι , όταν ο @danceworld_2001 σου ζήτησε να σε δεί ,
πώς ξέστριβες και προπάντων γιατι...

Και όποιοι στην έλεγαν τότε , στην έλεγαν γιατί απεύφευγες αυτή την συνάντηση για τους προφανείς λόγους!

:D

Υ.Γ:Μήν κατασκευάζει ιστορίες , είμαστε καιρό εδώ για να γνωρίζουμε τα πραγματικά γεγονότα
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ναι και είδαμε τότε όλοι , όταν ο @danceworld_2001 σου ζήτησε να σε δεί ,
πώς ξέστριβες και προπάντων γιατι...

Και όποιοι στην έλεγαν τότε , στην έλεγαν γιατί απεύφευγες αυτή την συνάντηση για τους προφανείς λόγους!

ειδα τον john john που επισης ηθελε να βρεθουμε και εχω δει και αλλα δυο παλια μελη. τελος παντων δεν εχω καμια διαθεση να μιλησω μαζι σου. αλλο πραγμα γραφαμε εδω αλλο εγραψες εσυ.
 

Stripar

Established Member
Το forum δέν απαγόρευσε ποτέ σε κανένα να βρεθεί με κάποιο άλλο μέλος , το επικροτεί μάλιστα γιατι έτσι χτίζονται σχέσεις φιλίας και αξιοπιστίας!

Απάντησα σε αυτό ακριβώς που συζητείτε & επιπλέον σε αυτές τις ιστορίες που κατασκευάζεις κατά καιρούς για να το παίζεις θιγμένος και αδικημένος ενώ σκοπίμως αποφεύγεις να απαντάς στην ουσία του εκάστοτε ερωτήματος , και να προσπαθείς να ξεγλιστράs όπως έκανες ακριβώς παραπάνω λέγοντας ότι είδες το john ενώ απέφυγες να απαντήσεις στο ότι φοβόσουν για να μην δεις τον dance.

Τέλος η παραπάνω απάντησή σου αναιρεί πλήρως και την προηγούμενη τοποθέτησης σου !!!

Και ναι δεν μπορείς να συνομιλήσεις μαζί μου , γιατί οι αλήθειες πονάνε & ξέρω πάντα να σε από γυμνώνω !!!

:D
 

Adriano

Well-Known Member
Πάντως νομίζω ότι μετά τα τόσα αποτελέσματα που έχω δει από DHI, η βελτίωση τους από εκεί που ξεκίνησαν (από κάτι χαρακιές από εδώ μέχρι την Θεσαλονίκη , στην fue με χαμηλές πυκνότητες) είναι περίπου στο 15 με 20 %. Όλο marketing και φρου φρου. Δυστυχώς η DHI δεν είναι μια ασφαλής επιλογή για μένα. Ένα βήμα μπρος , δέκα πίσω είναι συνέχεια. Το μόνο θετικό που βρίσκω είναι το πως αφήνουν την δότρια μετά την επέμβαση γιατί κατά γενική ομολογία:

1) Hairline δεν χτίζουν
2) Πυκνότητες μεγάλες δεν φτιάχνουν
3) Μεγάλα session (πραγματικά μεγάλα, >3500 grafts) δεν κάνουν
4) Δεν είναι value from money (ειδικά με την χρέωση με τις τρίχες)
5) Βάζουν και κάτι τύπους που δεν γνωρίζουν ούτε τα βασικά να τους διαφημίσουν και πετυχαίνουν ακριβώς το αντίθετο

Δεν πειράζει όμως. Αυτά έχει η αγορά. Και καλούς επαγγελματίες αλλά και μη επαγγελματίες.

Καλή υπομονή για όποιον επιλέξει εκεί να κάνει την δουλειά του.

Με εκτίμηση,

Δημήτρης
 

dimitris50423

Well-Known Member
Το forum δέν απαγόρευσε ποτέ σε κανένα να βρεθεί με κάποιο άλλο μέλος , το επικροτεί μάλιστα γιατι έτσι χτίζονται σχέσεις φιλίας και αξιοπιστίας!

αυτο μου αρκει. τα υπολοιπα ειναι εκτος θεματος.

Αν θες να πιστευεις οτι φοβομουν τον dance δικαιωμα σου. εχω δει απο κοντα 4 αλλα μελη γιατι το ηθελα. john john, salonikios που εκαναν κυπρο, poseidona και p70. εγραψαν τη γνωμη τους.

Εγω βλεπω πολυ κακης ποιοτητας φωτογραφιες στις παρουσιασεις της dh* και σκοτεινες με εξαιρεση την παρουσιαση του mikegad που ειναι πολυ καλη.
επισης αρκετοι ριχνουν μαλλια πανω στη hairline με αποτελεσμα να μην καταλαβαινεις τιποτα οπως ο κωστας που κερδισε τη μεγαλη συνεδρια και δεν ειδαμε ακομα hairline. ισως θα επρεπε να υπαρχουν καποιες ελαχιστες απαιτησεις στις φωτογραφιες.
δεν γινεται να βαλουν ολοι τελειες αλλα πρεπει να βγαινει καποιο συμπερασμα αλλιως δεν εχει νοημα.
 

aeratos28

Just aeratos
Δημήτρη πραγματικά όμως το έχεις κάνει αυτοσκοπό το να προσπαθείς να μειώσεις με κάθε τρόπο και σε κάθε ευκαιρία οτιδήποτε είναι από την dhi..το λέω εγώ που από ελληνική πλευρά υποστηρίζω πως για εδώ είναι μια καλή λύση η dhi αρκεί να ξέρεις τι θες βεβαια ,αλλά σε πολλά πράγματα είναι για φαπες πολλές..δεν το συζητάμε αυτο..και όπου θα δω κάτι λάθος θα το πω..και θα κραξω φουλ..αλλα με εσένα έχει φύγει τελείως η κατασταση.εχεις εμμονή απίστευτη και ψάχνεις μανιωδως το κάθε τι από την dhi και μόνιμα μιλάς αρνητικά..δεν λέω,σε λάθη καλά κάνεις,μαζί σου είμαι..αλλά αν θες να μιλάμε έτσι ,να κάνεις το ίδιο και με τον βεκρη..εκεί δεν έχεις το ίδιο πάθος..μόνο τα καλά περιστατικά αναφέρεις..τους εξαφανισμένους και τον άλλον τον ψεύτη τον pilotaki ούτε καν ..δεν είναι έτσι..η μιλάς σε όλα τα περιστατικά με τον ίδιο τρόπο,η δεν μιλάς αρνητικά για κανεναν..
 

dimitris50423

Well-Known Member
Τον πιλοτακι συμπτωματικα μου τον πεταξε διαφημιση χθες σαν περιστατικο της κλινικης.
Οι εξαφανισμενοι που λες μπορει να ειναι το οτιδηποτε απο καλα εως και αποτυχημενα και αυτο ισχυει για οσους χανονται ενω παρουσιαζαν κανονικα.
Στις φωτο ομως παντα μπαινουν καλες φωτο ρε γιατι πεφτει κραξιμο και σωστα γινεται. Εδω ο κωστας που κερδισε τη μεγαλη συνεδρια εβαλε ολες τις φωτο στα σκοταδια. Τι νοημα εχει; ακομη και παιδια που εχουν κανει dhi το ειπαν. αν δω τετοιες φωτο απο ahc επισης θα μιλησω.
Επισης για τον πιρο αν ηταν απο ahc τι θα υποστηριζα οτι εχει τετοια φυτρωση στον 10ο μηνα ενω τους 2 προηγουμενους δεν ειχε τιποτα;
Δεν φταιω εγω που κανει μαλ*κιες η dh*. Αν ξεκινησουν και στην ahc να χρεωνουν με την τριχα το ιδιο κραξιμο θα εχουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Η τιμή πάντως τρίχα και ευρώ δεν νομίζω να ισχύει . Ο καπελάκιας θα έπρεπε να πληρώσει 10,000 Ε για των αριθμό των τριχών που έβαλε αλλά πλήρωσε 6,000 Ε . Τώρα για πιο λόγο το αναφέρουν έτσι δε γνωρίζω .
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν ειναι κανόνας ...δεν σας ειπα την δικη μου περιπτωση ; ουσιαστικα μου κόψανε 1 χίλιαρικο επειδη την εκανα τον αυγουστο
 

tasos33

Well-Known Member
Ο κκαπελας είχε αλλη τιμή, εεεεε, για σκεφθειται, είναι μονιμη και διαρκής διαφήμιση στο χώρο του. Θα είχε έκπτωση βαρβατη
Η τιμή πάντως τρίχα και ευρώ δεν νομίζω να ισχύει . Ο καπελάκιας θα έπρεπε να πληρώσει 10,000 Ε για των αριθμό των τριχών που έβαλε αλλά πλήρωσε 6,000 Ε . Τώρα για πιο λόγο το αναφέρουν έτσι δε γνωρίζω .
 

dimitris50423

Well-Known Member
Σε ολους παιζει παζαρι στην τιμη. Και για πελατες απο εξωτερικο παιζουν καλυτερες τιμες γιατι τους κανουν διαφημιση.
 

pithikas

Well-Known Member
Stripar να κανονίσουμε για καφεδάκι οι δυο μας. Ελπίζω να μη μου ξεγλιστρήσεις κι εσύ και να μη δείξεις ύποπτη συμπεριφορά αποφεύγοντας με.
Ελπίζω να τα πούμε από κοντά .:D
 

Stripar

Established Member
Stripar να κανονίσουμε για καφεδάκι οι δυο μας. Ελπίζω να μη μου ξεγλιστρήσεις κι εσύ και να μη δείξεις ύποπτη συμπεριφορά αποφεύγοντας με.
Ελπίζω να τα πούμε από κοντά .:D
Φαντάζομαι για να λες :
"να μην μου ξεγλιστρήσεις κι εσύ"
ότι σε αποφεύγει όλος ο κόσμος και δέν σε παίζει κάνεις!.

Αντιλαμβάνομαι πόσο δύσκολο είναι να ζεις συνεχώς τη απορριψη , όμως θα μεγαλώσεις και είτε λογικά θα μάθεις να ζεις με αυτήν είτε θα γίνεις καλύτερος άνθρωπος και θα πάνω όλα καλά!!!.

Προς το παρών και επειδή έχεις σπάσει όλα τα ρεκόρ σε όλα τα forum, προσπάθησε να μην μπαναριστεις πάλι μέσα σε 24 h.

Ξέρω ότι σου είναι δύσκολο προσπάθησε όμως...
 

tasos33

Well-Known Member
εντωμεταξυ αν εσεις οι δυο βρεθειτε θα γινεται κολλητοι, ειμαι σιγουρος..

μεχρι τοτε ομως νομιζω η χιλιομετρικη αποσταση που σασ χωριζει θα σας κραταει χωριστα...:D:D:D

Φαντάζομαι για να λες :
"να μην μου ξεγλιστρήσεις κι εσύ"
ότι σε αποφεύγει όλος ο κόσμος και δέν σε παίζει κάνεις!.

Αντιλαμβάνομαι πόσο δύσκολο είναι να ζεις συνεχώς τη απορριψη , όμως θα μεγαλώσεις και είτε λογικά θα μάθεις να ζεις με αυτήν είτε θα γίνεις καλύτερος άνθρωπος και θα πάνω όλα καλά!!!.

Προς το παρών και επειδή έχεις σπάσει όλα τα ρεκόρ σε όλα τα forum, προσπάθησε να μην μπαναριστεις πάλι μέσα σε 24 h.

Ξέρω ότι σου είναι δύσκολο προσπάθησε όμως...
 

pithikas

Well-Known Member
εντωμεταξυ αν εσεις οι δυο βρεθειτε θα γινεται κολλητοι, ειμαι σιγουρος..

μεχρι τοτε ομως νομιζω η χιλιομετρικη αποσταση που σασ χωριζει θα σας κραταει χωριστα...:D:D:D
Που μένει;
Νομίζω πως είναι καλό παιδί, αλλά παθιάζεται με τις μεταμοσχεύσεις. Κι εγώ πιστεύω πως θα γινόμασταν καλοί φίλοι.:D
 
Μπλουζα