Μεταμοσχευση strip 2468 grafts

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
ακόμα την εχει την φώτο του φιλου ο αναστασακης..

ισως χρειάζεται να μεταφερθει στην ενότητα με τις άλλες εταιρίες κλινικές γιατι χάνεται στη γενική..
μηπως γλυτώσει κανείς.

γενικα ειναι μεγάλη η αγνοια.
από τα πρώτα ονοματα που θα ακουσεις οτι σκεφτονται / ξέρουν πολλοί ειναι Αναστασακης medijeunesse γκουρας bergman kord. Και σου λενε αυτοι οι ιδιοι οτι πλεον ειναι πολυ απλο και σίγουρο, γινεται ευκολα κτλ

αυτος τόσα λεφτα εβγαλε με το τοπικ δεν του φτάνανε ;

Αρκετοι απο αυτους που αναφερεις σιγουρα παιρνουν τον περισσοτερο κοσμο που ενδιαφερεται για μεταμοσχευση λογω της τεραστιας διαφημισης που κανουν στα καναλια.
Στο εψιλον μερα παρα μερα εχει καλεσμενη απο medi j αν δεν κανω λαθος για μεταμοσχευσεις μαλλιων.
Αν ακουσεις το τι λεει και ξερεις οχι πολλα 3-4 βασικα πραγματα σε πιανουν τα γελια.
Οτι πληροφορια υπαρχει για ιατρο-κλινικη καλο ειναι να υπαρχει στο φορουμ ειτε ειναι θετικη ειτε αρνητικη.
Για το αποτελεσμα με το τοπικ που διαφημιζει ακομη κανε μια καταγγελια στην ishrs που ειναι και μελος να δεις για ποτε θα το κατεβασει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
ισως χρειάζεται να μεταφερθει στην ενότητα με τις άλλες εταιρίες κλινικές γιατι χάνεται στη γενική..
μηπως γλυτώσει κανείς.

Αυτό που χρειάζεται να κάνει ο @Baggio είναι να μετα-ονομάσει τον τίτλο του νήματος της μτχ του σε:
"Αναστασάκης - Strip : 2468 grafts"

Τα υπόλοιπα θα τα αναλάβει ο @CVIAL
 

renos espresso

Active Member
ακόμα την εχει την φώτο του φιλου ο αναστασακης..

ισως χρειάζεται να μεταφερθει στην ενότητα με τις άλλες εταιρίες κλινικές γιατι χάνεται στη γενική..
μηπως γλυτώσει κανείς.

γενικα ειναι μεγάλη η αγνοια.
από τα πρώτα ονοματα που θα ακουσεις οτι σκεφτονται / ξέρουν πολλοί ειναι Αναστασακης medijeunesse γκουρας bergman kord. Και σου λενε αυτοι οι ιδιοι οτι πλεον ειναι πολυ απλο και σίγουρο, γινεται ευκολα κτλ

αυτος τόσα λεφτα εβγαλε με το τοπικ δεν του φτάνανε ;
Οσο σκεφτομαι οτι εκανα τη μμ μου πριν 8 χρονια σε χειροτερο (Παπαθανασιου Γιωργος- που εχει δωσει σε αλλη περιπτωση ρεστα γτ δεν προλαβε να βαλει τα αντιστοιχα γραφτς) απ αυτους που προαναφερες..με εξοργιζει ο εαυτος μου!!

Δυστυχως καποιοι βρισκουν το φορουμ αργα και εχουν παρει τις λαθος αποφασεις!
καποιοι αλλοι τυχεροι ή μαλλον εχοντας την αναγκη για ερευνα το βρηκαν εγκαιρα και πηραν καλυτερες αποφασεις σιγουρα απ οτι να ηταν εντελως μονοι!

Το συγκεκριμενο φορουμ αποτελει πραγματικα κοινωνικο εργο! Μπραβο σε οσους ασχολουνται και σε οσους λενε την γνωμη τους εμπειριστατομενα και με γνωση και αυξανουν την δυναμικη και την δημοφιλια του φορουμ!
 

Baggio

New Member
Παιδιά σας ευχαριστώ για την στήριξη κ για τις συμβουλές
 
Τελευταία επεξεργασία:

Adriano

Well-Known Member
Φίλε μπορείς να τον σκίσεις χωρίς πλάκα. Να του πάρεις τα σώβρακα εαν βρεις καλό δικηγόρο.
 

Harris_G

Well-Known Member
Μολις με ενημερωσε και ενας φιλος απο το φορουμ, οτι ο συγκεκριμενος γιατρος με εχει δημοσιευσει ως επιτυχημενο περιστατικο στο προσωπικο του προφιλ... στις φωτογραφιες αυτες με εχει ψεκασει με τοπικ προηγουμενως... μπειτε να δειτε και εσεις.
Πάλι καλά που υπάρχουν και αυτά τα ποστ να τα βλέπουν τα νεότερα μέλη-οπαδοι
Λογικά κ αυτός ήταν ακατάλληλος για στριπ αλλα θα του έβαλε το πιστόλι στον κρόταφο του γιατρού και θα τον χειρουργησε με το ζόρι
 

Ronaldo

Well-Known Member
Πραγματικά απίστευτα πράγματα, "επιτυχημένο περιστατικό με τοππικ στο site, που το ομολόγησε ο ίδιος ο ασθενής.....! " Ευτυχώς υπάρχουν και τα παλιά νήματα να δούμε όλοι το κράξιμο που έτρωγε από όλους πριν μπει στο φόρουμ!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gregkont13

Verified MM member
Επειδή εγώ ξέθαψα αυτό το πόστ. Θα μεταφέρω εδώ το σχόλιο που έκανα στο νήμα της συνεργασίας του Λορετζο με την κλινική του Κ. Αναστασάκη.


Μακάρι το εγχείρημα να πάει καλά(Συνεργασία Λορετζο-αναστασάκη) και πολύς κόσμος στην Ελλάδα που έχει πρόβλημα με την τριχόπτωση να μπορεί να λύσει το πρόβλημα του στη χώρα του, χωρίς να πρέπει να ταξιδέψει 2 και 3 φορές. Ο γιατρός μπορεί σήμερα να είναι ένας από τους 2-3 καλύτερους που έχουμε στην Ελλάδα. Το ότι, όπως έχουν πει πολλοί και έχω παρατηρήσει και εγώ, έχει μια αλαζονική συμπεριφορά δεν αναιρεί κάτι τέτοιο. Όμως θυμάμαι πριν από μερικά χρόνια, όταν είχα αρχίσει να βλέπω το φόρουμ να πέφτουν τα μάτια μου σε τέτοια νήματα, όπως αυτό. Τον συκοφαντούσαν? Είναι ψέματα ή αλήθεια? δεν το ξέρω. Όμως, ενώ θα ήμουν σε θέση να πληρώσω τις τιμές του και θέλω να κάνω και FUT σύντομα, θα παραμείνω επιφυλακτικός για καιρό ακόμα μέχρι να πειστώ λόγω των όσων έχω δει, σε αυτό εδώ το φόρουμ.
 

witcher

Well-Known Member
Επειδή εγώ ξέθαψα αυτό το πόστ. Θα μεταφέρω εδώ το σχόλιο που έκανα στο νήμα της συνεργασίας του Λορετζο με την κλινική του Κ. Αναστασάκη.


Μακάρι το εγχείρημα να πάει καλά(Συνεργασία Λορετζο-αναστασάκη) και πολύς κόσμος στην Ελλάδα που έχει πρόβλημα με την τριχόπτωση να μπορεί να λύσει το πρόβλημα του στη χώρα του, χωρίς να πρέπει να ταξιδέψει 2 και 3 φορές. Ο γιατρός μπορεί σήμερα να είναι ένας από τους 2-3 καλύτερους που έχουμε στην Ελλάδα. Το ότι, όπως έχουν πει πολλοί και έχω παρατηρήσει και εγώ, έχει μια αλαζονική συμπεριφορά δεν αναιρεί κάτι τέτοιο. Όμως θυμάμαι πριν από μερικά χρόνια, όταν είχα αρχίσει να βλέπω το φόρουμ να πέφτουν τα μάτια μου σε τέτοια νήματα, όπως αυτό. Τον συκοφαντούσαν? Είναι ψέματα ή αλήθεια? δεν το ξέρω. Όμως, ενώ θα ήμουν σε θέση να πληρώσω τις τιμές του και θέλω να κάνω και FUT σύντομα, θα παραμείνω επιφυλακτικός για καιρό ακόμα μέχρι να πειστώ λόγω των όσων έχω δει, σε αυτό εδώ το φόρουμ.
Αν θες να κάνεις οπωσδήποτε FUT η επιλογή HattingenHair είναι μονόδρομος και η καλύτερη επιλογή που μπορείς να κάνεις. Ασφαλής και αξιόπιστη και βγάζουν και πολύ μεγάλους αριθμούς σε grafts (έως και 6200 grafts από FUT σε μία συνεδρία) και θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο χωρίς αμφιβολίες για τόππικ κτλπ
 

gregkont13

Verified MM member
Αν θες να κάνεις οπωσδήποτε FUT η επιλογή HattingenHair είναι μονόδρομος και η καλύτερη επιλογή που μπορείς να κάνεις. Ασφαλής και αξιόπιστη και βγάζουν και πολύ μεγάλους αριθμούς σε grafts (έως και 6200 grafts από FUT σε μία συνεδρία) και θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο χωρίς αμφιβολίες για τόππικ κτλπ


Εκεί θα κάνω 30 σεπτεμρβή, έχω κλεισει :)
 

Xristos87

Well-Known Member
Μολις με ενημερωσε και ενας φιλος απο το φορουμ, οτι ο συγκεκριμενος γιατρος με εχει δημοσιευσει ως επιτυχημενο περιστατικο στο προσωπικο του προφιλ... στις φωτογραφιες αυτες με εχει ψεκασει με τοπικ προηγουμενως... μπειτε να δειτε και εσεις.
ενδιαφερον....
που ειναι αυτες οι φωτο;;;
φιλε μ γιατι διεκοψες την παρουσιαση(αν εισαι εδω)
 

aeratos28

Just aeratos
Χρήστο μην το ψάχνεις..και αυτός ο baggio τότε ήταν team starks και είχε καταλάβει την ανωτερότητα του go anastasakis go και ότι θα τους χάλαγε το αφήγημα ο ιατρός και ξεκίνησε την λάσπη ..σαν ανίδεος και μη ιατρός και αυτός..
 

aeratos28

Just aeratos
Πριν 4 χρόνια η παρουσίαση αυτή..ούτε την θυμόμουν @Xristos87 ..είδες ε? Τα less is more και οι θεωρίες?αυτός παίζει να ήθελε 5000 grafts περίπου και μπήκαν τα μισά.απο αυτά τα μισά πόσα φύτρωσαν ,άγνωστο..τοπικ και Άγιος ο θεός στις φωτό,αλλά παρατήρησα και κάτι που μου έκανε εντύπωση..είδατε τιμή?για περίπου 2500 grafts 3000€ έπαιρνε τότε..που απευθυνόταν ο ιατρός τότε?σε φτωχομπινεδες ανίδεους που όπως έχει πει ο άλλος δεν έχουμε στον ήλιο μοίρα?(( Δικιά του έκφραση το δεν έχετε στον ήλιο μοίρα))
Όχι,σε όλους απευθυνόταν απλά μάθαινε στου κασίδα το κεφάλι τοτε..κατάλαβες?έμαθε σιγά σιγά από το 2017 και μετα,πιάνει φυτρωση κάπως βελτιώθηκε η τομή ,βάζει και fue τώρα βγαίνουν σχεδόν όλα όσα φυτεύει ,πυκνότητα ακόμα δεν,αλλά σιγά σιγά μωρέ...και τα 5€ το graft όλο και πιο κοντά είναι..μόλις περάσει άλλη μια 5ετια σίγουρα..
 

Xristos87

Well-Known Member
ας ελπισουμε να εμφανιστει ο νηματοθετης
να μας ενημερωσει σχετικα το τοπικ, το τελικο αποτελεσμα, τη διακοπη της παρουσιασης
 

gregkont13

Verified MM member
Με τέτοια φύτρωση σε μπροστινή ζώνη στο εξάμηνο, πόσο πια θα βελτιωνόταν; Σχετικά με το τόπικ τα έχει γράψει ότι του συνέβη. Τι να κάνει, να μπει να τα ξαναγράψει? προφανώς τα βίντεο στα οποία αναφέρετε δεν θα υπάρχουν μετά από 4 χρόνια. Αν υπονόεις ότι ήταν κάποιος που έλεγε ψέμματα ότι πήγε εκεί που πήγε, δεν μπορώ να το ξέρω. Αλλά δεν είναι ότι το 17 η κλινική που λέει ότι πήγε ήταν και νούμερο ένα στο φόρουμ και προσπαθούσαν να της κόψουν τη δουλειά βαλτοί.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα