Κατά πόσο θα άξιζε μια αναβάθμιση του φορουμ?

Θα θέλατε να αλλάξει το forum?

  • Όχι, είναι καλύτερα έτσι

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%
  • Όχι, αλλά με περισσότερες προσθήκες στο υπάρχον (πχ chat)

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%
  • Ναι, σε IPB

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%
  • Ναι, σε vBulletin

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    0
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Κατά πόσο θα άξιζε μια αναβάθμιση του φορουμ?

guys το chat δεν θα δημιουργήσει κανένα πρόβλημα, ίσα ίσα κι όλας. ούτος ή άλλος νέα από το χώρο, και πληροφορίες για σωστές θεραπείες και snake oils υπάρχουν και στα άρθρα του site και όχι μόνο στα threads του φορουμ. Και απ΄την άλλη εμείς θα το χρησιμοποιούμε... στο χέρι μας είναι αν θα το χρησιμοποιήσουμε σωστά, εμένα μου φένεται ωραίο σαν λειτουργία, θα πρότεινα να το δοκιμάσουμε αν γείνετε και αν δημιουργηθούν προβλήματα τότε το αφαιρεί ο Άκης.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

lab_rat

Member
Απ: Κατά πόσο θα άξιζε μια αναβάθμιση του φορουμ?

Εγω το 99.9% των πληροφοριων τις εχω βρει απο ερωτησεις που καποιος εκανε σε ανυποπτο χρονο! Εχω παρει πραγματα ακομα και απο φαινομενικα ασυμαντα σχολια! Κ επειδη νεα πραγματα βγαινουν συνεχως και συζητιωνται, ειμαι σιγουρος οτι πολλες πληροφοριες κ εμπειριες μελων θα χαθουν μεσα απο τις live συζητησεις...
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Κατά πόσο θα άξιζε μια αναβάθμιση του φορουμ?

θα βοηθούσε το chat-οι "κομήτες" θα ρωτούσαν και θα φεύγανε, θα υπήρχε άμεση ερώτηση/απάντηση και θα αποφεύγαμε τα πολλά άσχετα μην/τα σε θέματα αλλά και π.μ
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Κατά πόσο θα άξιζε μια αναβάθμιση του φορουμ?

Στο τσατ δεν θα μιλαμε για θεματα πανω στην τριχόπτωση αλλα για οτι δι ποτε αλλο ;)
Για θεραπειες μονο το φορουμ.
 

Άκης

Administrator
Απ: Κατά πόσο θα άξιζε μια αναβάθμιση του φορουμ?

Γι'αυτό και το σκέφτομαι να βάλω. Έχω παρατηρήσει μερικά νέα μέλη να γράφουν όπου βρουν (μάλιστα "ξετρύπωσαν" και κάτι που το δοκίμαζα και το είχα για δοκιμές δικές μου μόνο, στο πορταλ και εκεί έκαναν νέο ποστ με ερώτηση).

Εκτός αν έχουν πρόσβαση μόνο παλιά μέλη/μέλη με x αριθμό ποστ :chinscratch
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Κατά πόσο θα άξιζε μια αναβάθμιση του φορουμ?

Άκης είπε:
Εκτός αν έχουν πρόσβαση μόνο παλιά μέλη/μέλη με x αριθμό ποστ :chinscratch

επίσης μπορεί να έχει και περιορισμό στα άτομα που συνδέονται ταυτόχρονα, (πχ max 20 ατομα ταυτόχρονα) για να μην παραμελείτε και το φόρουμ.
 

xDante

Member
Απ: Κατά πόσο θα άξιζε μια αναβάθμιση του φορουμ?

γιατί παιδιά δεν κλείνετε τα τόπικ για τους μη εγγεγραμμένους ? :chinscratch η τουλάχιστον να μένουν ανοιχτά 5-10 πληροφοριακά ?
δεν ειναι καλή ιδέα ?

καλή φαση αυτό με το τσατ.....
απ ότι ξέρω υπάρχει και μοντακι που σε ενημερώνει αμέσως για τα νέα ποστ.... στο irc υπάρχει σίγουρα.. για τα υπόλοιπα δεν ξέρω..
 

Hairboost

Member
Απ: Κατά πόσο θα άξιζε μια αναβάθμιση του φορουμ?

να φτιαχτει και να γινει sticky ενα offtopic thread στο μπλα μπλα και να γραφει οτι θελει ο καθενας
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: Κατά πόσο θα άξιζε μια αναβάθμιση του φορουμ?

Ρε μαγκες το φορουμ μια χαρα ειναι...αναβαθμιση σε κανενα φαρμακο καινουργιο ειναι αυτο που πραγματικα χρειαζομαστε...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα