Καλη χρονια!!! happy new year 2017!!!

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλη χρονια σε ολο το Φορουμ του Hairloss.gr.
Υγεια και οσο μπορειτε να περνατε καλυτερα.Η Ζωη ειμαι μικρη.Μην την χαριζεται.
Kαλη χρονια επισης σε οσους μας αγαπουν και οσους μας αντιπαθουν,Εξαλλου δεν εχουμε να χωρισουμε και τιποτε στην τελικη.
Καλη χρονια μαδημενα μου κοτσυφια.Καλο βραδυ!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Χρονια πολλα Γιαννη, μακαρι το 2017 να σου φερει υγεια, ευτυχια και (γιατι οχι) χρηματα.......για κανενα ταξιδακι σε εξωτικα μερη (θα σου ευχομουν για μια επεμβαση στο crown, ωστε το πολυ καλο αποτελεσμα της πρωτης να γινει αριστο, αλλα εχεις δηλωσει επανειλημμενα οτι προτιμας να ξοδεψεις τα χρηματα σε ταξιδια).
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Χρονια πολλα Γιαννη, μακαρι το 2017 να σου φερει υγεια, ευτυχια και (γιατι οχι) χρηματα.......για κανα ταξιδακι σε εξωτικα μερη (θα σου ευχομουν για μια επεμβαση στο crown, ωστε το πολυ καλο αποτελεσμα της πρωτης να γινει αριστο, αλλα εχεις δηλωσει επανειλημμενα οτι προτιμας να ξοδεψεις τα χρηματα σε ταξιδια).

Tαξιδι θα γινει. 30 Ημερων.Εφοσον εχω και τις 2 δουλειες που κανω εως τοτε,δηλαδη τον αλλον χειμωνα.
Το crown μπορει να περιμενει ακομη.Εως τα 40 μου το δινω περιθωριο τωρα ειμαι 37,5.
Ευχαριστω παντως!!! Επισης και για σενα οτι καλυτερο.
 

tasos33

Well-Known Member
Καλη χρονια σε ολους,το νεο έτος να μας φέρει υγεια λεφτά και μαλλια,ας προσευχηθουμε οι καλές κλινικές να κατεβάσουν τιμες γιατί λεφτά δε θα ερθουν..

Το νέο έτος να τσακωνομαστε λιγότερο, να το παίζουμε λιγότεροι έξυπνοι,να ακούμε περισσοτερο και να μη το παίζουμε ειδήμονες και ακαδημαϊκοί.

Να αποκτήσουμε πρωτα παιδεια,όχι μορφωση, για να γίνουμε άνθρωποι με σεβασμο και καλοσύνη για τον συνάνθρωπο μας οποίος κ αν είναι αυτός.

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΑΝΙΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΠΡΑΞΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΣΕΞΞΞΞΞΞΞΞ, ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΙ,αφήστε τα plαystasion και τις μαλακιες και κυνηγατε κάνα κοριτσάκι..
 

aeratos28

Just aeratos
Καλή χρονιά παιδιά σε όλους..και όπως λέει ο τασος,αφήστε τα μιση,και πιάστε το @#μιση...χαχαχα! Υγεία και ευτυχία σε ολους
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LostUser

Active Member
Καλή χρονιά παιδιά! Το 2017 είναι η πιο ελπιδοφόρα χρονιά για το πρόβλημα μας από όλα τα τελευταία χρόνια...!
 

nine

Active Member
Χρονια πολλα και Καλη χρονια σε οσους!!


Καλή χρονιά παιδιά! Το 2017 είναι η πιο ελπιδοφόρα χρονιά για το πρόβλημα μας από όλα τα τελευταία χρόνια...!

Αν και βγαινω offtopic γιατι το λες συγκεκριμενα το 2017; Περιμενουμε κατι;
Δεν νομιζω εδω απο το 2009 οταν ειχα ψαξει σε παλια thread αρκετοι γραφανε περιμενουμε τα επομενα χρονια και εχουν περασει 6 απο τοτε. Για θεραπεια μιλαω προφανως αν ειναι κατι θα το ξεραμε.
Εφοσον βρεθει κατι δεν θα ειμαστε οι πρωτοι που θα το παρουμε λογω κοστους/πειραματισμου. Θελει καμια 10ρια χρονια σιγουρα για να ξερεις οτι δουλευει ετσι ωστε να χρησιμοποιησουν επομενοι.
 

LostUser

Active Member
Αν και βγαινω offtopic γιατι το λες συγκεκριμενα το 2017; Περιμενουμε κατι;
Δεν νομιζω εδω απο το 2009 οταν ειχα ψαξει σε παλια thread αρκετοι γραφανε περιμενουμε τα επομενα χρονια και εχουν περασει 6 απο τοτε. Για θεραπεια μιλαω προφανως αν ειναι κατι θα το ξεραμε.
Εφοσον βρεθει κατι δεν θα ειμαστε οι πρωτοι που θα το παρουμε λογω κοστους/πειραματισμου. Θελει καμια 10ρια χρονια σιγουρα για να ξερεις οτι δουλευει ετσι ωστε να χρησιμοποιησουν επομενοι.

Brotzu και ίσως Histogen ;)

10 χρόνια δεν θέλει,και σε 1 εξάμηνο φαίνεται...
 
Μπλουζα