Θεραπεία για γενια;

styr

New Member
Γεια σας παιδια, καλως σας βρηκα.Θελω να ρωτησω αν εχει δοκιμασει καποιος καποια θεραπεια για να αποκτησει πυκνοτερα γενια.Εχω γενια απλα με πολλα κενα και θελω καπως να βοηθησω την κατασταση.Να 'στε καλα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

zaxosdogkanos

Active Member
μινοξ χρησιμοποιουνε πολλα ατομα και εχουνε δει διαφορα αλλα για να δεις αποτελεσματα θελει πολυ χρονο(6+ μηνες)
επισης χρησιμοποιουνε καστορελαιο, βιοτινη,πολυβιταμινες,και derma roller
 

styr

New Member
Δε με ενοχλει ο χρονος, δεν ειναι κατι που επειγει.Μου κανει εντυπωση ομως στο σαιτ της Regaine που γραφει οτι αν πεσει κατα λαθος στο προσωπο πρεπει να ξεπλυνεις αμεσως.Μηπως ειναι επικινδυνο;
 

ANAR

Well-Known Member
Δε με ενοχλει ο χρονος, δεν ειναι κατι που επειγει.Μου κανει εντυπωση ομως στο σαιτ της Regaine που γραφει οτι αν πεσει κατα λαθος στο προσωπο πρεπει να ξεπλυνεις αμεσως.Μηπως ειναι επικινδυνο;

Για τυχών ανεπιθύμητη τριχωφυια το αναφέρει.
 

dimitris50423

Well-Known Member
μαλλον θα κανει δουλεια στο προσωπο αλλα υπαρχει και το ενδεχομενο να εχεις πρηξιμο και μαυρους κυκλους αν το βαλεις για καιρο. μια δοκιμη δεν κανει κακο να δεις αν θα εχεις αποτελεσμα.
 

styr

New Member
Αυτο κανει δουλεια και σε "νεκρες" απο τριχες περιοχες;Βγαζω πολλα γενια σε μερικα σημεια και σε αλλα καθολου και ελεγα μηπως με βοηθησει να τα ενοσω :ρ.Θα το δοκιμασω σιγουρα.
 
Μπλουζα