Θέλω να παραγγείλω Rogaine γρήγορα & εύκολα

LOK

Member
Θέλω να παραγγείλω το Rogaine foam γρήγορα και εύκολα χωρίς καθυστερήσεις με τελωνεία κ.λ.π.
Όποιος ξέρει ας μου πεί βήμα προς βήμα τί πρέπει να κάνω απο την αρχή μέχρι το τέλος... :grandpa:
Να σημειωθεί οτι δεν έχω ούτε κάρτα πιστωτική ούτε paypal ούτε τίποτα. Θέλω να πείτε όλη την διαδικασία απο την αρχή... :angel:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LOK

Member
Απ: Θέλω να παραγγείλω Rogaine γρήγορα & εύκολα

όχι.., δεν τα πήρα, αλλα έμαθα πώς γίνονται οι ηλεκτρονικές παραγγελίες-συναλλαγές. Έβγαλα prepaid κάρτα και την σύνδεσα με paypal.
Σκέφτομαι να κάνω την παραγγελία μου αυτές τις μέρες. Ίσως να αγοράσω kirkland που είναι πιο οικονομική. Σου έχει περισσέψει κανα rogaine..? :legal
 

Hairboost

Member
Απ: Θέλω να παραγγείλω Rogaine γρήγορα & εύκολα

Εχω σταματησει να παιρνω αλλα σκεφτομαι να ξαναρχισω
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Θέλω να παραγγείλω Rogaine γρήγορα & εύκολα

ΛΟΚ μη φοβασαι τιποτα εγω ειμαι εδω :p
δες αυτα και εισαι κομπλαν...
http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,2154.msg39992.html#msg39992
http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,2144.msg39250.html#msg39250
 

konstantinoss

New Member
Απ: Θέλω να παραγγείλω Rogaine γρήγορα & εύκολα

παιδες πηγα σημερα φαρμακειο να παρω regain 5% κ κανει 38 ευρω!!!!!! ??? furious3 furious3
ρε πανε καλα????
γιατι παλι αυξηση???διαβασα οτι πριν 2 χρονια εκανε 21!!! ???
τι κανουμε??
πειτε μου πως να παραγγειλω απο αγγλια!!! παντα με prepaid card k paypal??
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Θέλω να παραγγείλω Rogaine γρήγορα & εύκολα

Ζήτα να στην κάνει φτιαχτή. Ο δικός μου φαρμακοποιός φτιάχνει 100 ml μπουκάλι (το regain ειναι 60 ml) σε κόστος λιγότερο απο 15 ευρώ.

konstantinoss είπε:
παιδες πηγα σημερα φαρμακειο να παρω regain 5% κ κανει 38 ευρω!!!!!! ??? furious3 furious3
ρε πανε καλα????
γιατι παλι αυξηση???διαβασα οτι πριν 2 χρονια εκανε 21!!! ???
τι κανουμε??
πειτε μου πως να παραγγειλω απο αγγλια!!! παντα με prepaid card k paypal??
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Θέλω να παραγγείλω Rogaine γρήγορα & εύκολα

konstantinoss είπε:
παιδες πηγα σημερα φαρμακειο να παρω regain 5% κ κανει 38 ευρω!!!!!! ??? furious3 furious3
ρε πανε καλα????
γιατι παλι αυξηση???διαβασα οτι πριν 2 χρονια εκανε 21!!! ???
τι κανουμε??
πειτε μου πως να παραγγειλω απο αγγλια!!! παντα με prepaid card k paypal??

διαβασε τα 2 λινκ που εχω βαλει πιο πανω και εισαι κομπλε...
 

LOK

Member
Απ: Θέλω να παραγγείλω Rogaine γρήγορα & εύκολα

danceworld_2001 είπε:
Ζήτα να στην κάνει φτιαχτή. Ο δικός μου φαρμακοποιός φτιάχνει 100 ml μπουκάλι (το regain ειναι 60 ml) σε κόστος λιγότερο απο 15 ευρώ.

Η φτιαχτή είναι το ίδιο αποδοτική όπως το regaine και η kirkland...? Τόσο καιρό όλοι λένε οτι γίνονται χειρότερα με την φτιαχτή...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LOK

Member
Απ: Θέλω να παραγγείλω Rogaine γρήγορα & εύκολα

Ρε παιδιά προσπάθησα να παραγγείλω kirkland απο εδώ: http://www.minoxidil-direct.co.uk/Kirkland_Minoxidil.htm
Πήγα εκεί που λέει 3 Month Supply και πάτησα buy. Μου άνοιξε ένα νέο παράθυρο και με πήγε στο paypal, οπου εκεί είχε 3 επιλογές, η μία ήταν απο αριστερά που έγραφε continue shopping, και οι άλλες 2 απο δεξιά έγραφαν check out, και check out with paypal.
Εγώ επέλεξα την πρώτη επιλογή απο αριστερά το continue shopping, και μόλις το πάτησα με γύρισε κατευθείαν πίσω στο site... Αυτό ήταν όλο...? Έχει γίνει κανονικά η παραγγελία...?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Θέλω να παραγγείλω Rogaine γρήγορα & εύκολα

το δοκιμασα μολις τωρα,καποιο σφαλμα στην σελιδα εγινε lok και εγω απο εκει αγοραζω,δοκιμασε παλι αυριο
 

LOK

Member
Απ: Θέλω να παραγγείλω Rogaine γρήγορα & εύκολα

Όταν πρασπάθησα να ξαναπατήσω buy μου έβγαζε οτι έχω στο καλάθι 2 προιόντα...
 

LOK

Member
Απ: Θέλω να παραγγείλω Rogaine γρήγορα & εύκολα

Το 'check out with paypal' νομίζω είναι μόνο εάν δεν έχεις λογαριασμό paypal αλλα θες να πληρώσεις μέσω paypal.
Εγώ έχω κανονικά prepaid card συνδεμένη με paypal εδω και 20 μέρες. Θα δοκιμάσω πάλι αύριο πρωί και αν δεν γίνει τίποτα θα κάνω αυτό που είπες.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Θέλω να παραγγείλω Rogaine γρήγορα & εύκολα

LOK είπε:
Ρε παιδιά προσπάθησα να παραγγείλω kirkland απο εδώ: http://www.minoxidil-direct.co.uk/Kirkland_Minoxidil.htm
Πήγα εκεί που λέει 3 Month Supply και πάτησα buy. Μου άνοιξε ένα νέο παράθυρο και με πήγε στο paypal, οπου εκεί είχε 3 επιλογές, η μία ήταν απο αριστερά που έγραφε continue shopping, και οι άλλες 2 απο δεξιά έγραφαν check out, και check out with paypal.
Εγώ επέλεξα την πρώτη επιλογή απο αριστερά το continue shopping, και μόλις το πάτησα με γύρισε κατευθείαν πίσω στο site... Αυτό ήταν όλο...? Έχει γίνει κανονικά η παραγγελία...?

Όταν πατάς "buy" σε πάει αυτόματα στην σελίδα του paypal. Άν έχεις λογαριασμό paypal κάνεις κλικ στη επιλογή κάτω δεξιά που λέει "check out with paypal". Άν δεν έχεις λογαριασμό paypal πατάς την επιλογή "checkout" σκέτο και σε πάει σε άλλη σελίδα. Από εκέι συμπληρώνεις την φόρμα κάτω δεξιά που λέει "Don't have a PayPal account?" με μπλε γράμματα και γίνεσε προσωρινά χρήστης paypal και κάνεις κανονικά την παραγγελεία.
 

LOK

Member
Απ: Θέλω να παραγγείλω Rogaine γρήγορα & εύκολα

Έχω paypal. οκ, θα πατήσω "check out with paypal", αλλα το άλλο αριστερά που λέει 'continue shopping' τί είναι...?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Θέλω να παραγγείλω Rogaine γρήγορα & εύκολα

Fenimore είπε:
Όταν πατάς "buy" σε πάει αυτόματα στην σελίδα του paypal. Άν έχεις λογαριασμό paypal κάνεις κλικ στη επιλογή κάτω δεξιά που λέει "check out with paypal". Άν δεν έχεις λογαριασμό paypal πατάς την επιλογή "checkout" σκέτο και σε πάει σε άλλη σελίδα. Από εκέι συμπληρώνεις την φόρμα κάτω δεξιά που λέει "Don't have a PayPal account?" με μπλε γράμματα και γίνεσε προσωρινά χρήστης paypal και κάνεις κανονικά την παραγγελεία.
fenimore τωρα μπερδευτικα και εγω,οταν παταω check out with pay pal ποιον κωδικο βαζω?
αυτον που πηρα απο την τραπεζα η ειναι πανω στη καρτα?
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Θέλω να παραγγείλω Rogaine γρήγορα & εύκολα

LOK είπε:
Έχω paypal. οκ, θα πατήσω "check out with paypal", αλλα το άλλο αριστερά που λέει 'continue shopping' τί είναι...?

Το "continue shopping" είναι αν θες να παραγγείλεις και άλλα πράγματα μαζί σε μία παραγγελεία. Πχ αν θες να πάρεις kirkland minox και spectral dnc , πατάς πρώτα buy στην kirkland, μετά πατάς continue shopping για να ξαναπάς στην αρχική σελίδα με τα προιόντα σου και ξανα πατάς buy στο spectral και στην σελίδα που σου βγάζει μετά πάνω ψηλά που λέει "Your Shopping Cart" είναι τα προιόντα που έχεις επιλέξει να αγοράσεις όλα μαζί, από εκεί μπορείς να αφερέσεις κάποιο πατώντας την επιλογή remove δίπλά του, ή να αλλάξεις τον αριθμό τον πακέτων που θες να πάρει στο κουτάκι που λέει "quantity" (πχ αν θες 2 12μηνα πακέτα kirkland γράφεις το νούμερο 2 δίπλα στο κουτάκι του "Minoxidil 5%, 12 Month Supply (12 60mL Bottles)" και κάνεις κλικ δίπλα που λέει update για να σου εμφανίσει την νέα τιμή του προιόντος. Μετά συνεχίζεις κανονικά με την 1 από της 2 επιλογές που είπα και στο προηγούμενο ποστ.


kapamarou είπε:
fenimore τωρα μπερδευτικα και εγω,οταν παταω check out with pay pal ποιον κωδικο βαζω?
αυτον που πηρα απο την τραπεζα η ειναι πανω στη καρτα?

Kap, δεν έχω paypal στην κάρτα μου, δεν ξέρω αν γίνετε κάπως διαφορετικά η παραγγελεία με paypal. :(
 
Μπλουζα