Η hdc στην αθήνα για προσωπικές συναντήσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Nαι ρε σεις. Ξεφτίλα να πούμε τα 2,5 ευρώ. Έτσι να γράφετε,
να μη κατεβάσουν ποτέ τιμές αφού πέφτει λιβάνισμα εδώ μέσα, λες κι έχετε να κερδίσετε κάτι με το να πληρώνει ο κάθε κακομοίρης που έχει κόλλημα με το μαλλί 10χίλιαρα και από την άλλη να παίρνει δάνεια για να την κάνει. Δε ντρέπεστε λίγο λέω εγώ.

Να παει στο βεκ...να την κανει αν δεν εχει λεφτα...η καθε σουλα,κουλα,τουλα,κατινα.
Επιλογες υπαρχουν μην σκας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Περα την πλακα.
Ολοι μαζι να προτεινουμε κατι καλυτερο για τους Ελληνες γιατι σαν χωρα οικονομικα παμε απο το κακο στο χειροτερο.
Και εχω θα θελα να κανω μεταμοσχευση πολυ πιο νωρις αλλα δεν μπορεσα ακομα και 1,5 να ηταν το grafts.
Oποτε Κ.Φιουρη θελουμε μια καλυτερη τιμη απο τα 2,50 ευρω. Οπως βλεπετε πολλοι θα ηθελαν να ερθουν αλλα τα λεφτα δεν βγαινουν ευκολα στην σημερινη Ελλαδα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Οι τιμες θα κατεβουν. Το εχω ξαναπει. Θα το πανε στα 2 ευρω και αυτοι συντομα. Δεν εχω καμια πληροφορια αλλα χανουν πελατεια με αυτες τις τιμες.
Ουτε ο γιαννης ουτε κανενας δεν παιζει ρολο σε αυτο. Η αγορα και η ζητηση καθοριζει τις τιμες.
Γιαννη δεν εχει να κανει με το ποσο ευκολα βγαινουν τα λεφτα στην Ελλαδα.
Αν δεν εχουν δουλεια οι τιμες θα πεσουν αν δεν εχουν αναγκη θα τις κρατησουν. Ειναι προς οφελος δικο μας οι κλινικες να εχουν καλυτερες τιμες.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Εχουν να αντιμετωπισουν την κριση στην Ελλαδα και την ελλειψη ρευστου, τις χαμηλες τιμες στις ελληνικες κλινικες και τη μειωση στις τιμες του Γε*ργιου στα 2ε. Αν δεν μειωσουν τις τιμες τους στο πολυ αμεσο μελλον θα μου κανει εντυπωση.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Σιγουρα δεν παιζω ρολο ,αυτο να λεγεται.Ουτε καν το φορουμ τι θα πουμε.
Αλλα σιγουρα αν διαβαζουν θα το συζητανε.
 

tasos33

Well-Known Member
Αν ήμουν φιουρης θα το εκανα 2.49...έτσι για να σας φτιαξω....
Ρε σεις με 2.5 ευρουλακια πάτε Κύπρο καθεστε σε λουξ δωμάτιο μια βδομάδα ,κάνετε διακοπουλες,φτιαχνετε την κουρουπα και γυρνατε Ελλάδα έτοιμοι να μαζεψετε όλες τις ψοφιες που κυκλοφορανε στα μπαρ....όλα αυτά με 2.5 γιουρονια....και θετε και discount....
Περα την πλακα.
Ολοι μαζι να προτεινουμε κατι καλυτερο για τους Ελληνες γιατι σαν χωρα οικονομικα παμε απο το κακο στο χειροτερο.
Και εχω θα θελα να κανω μεταμοσχευση πολυ πιο νωρις αλλα δεν μπορεσα ακομα και 1,5 να ηταν το grafts.
Oποτε Κ.Φιουρη θελουμε μια καλυτερη τιμη απο τα 2,50 ευρω. Οπως βλεπετε πολλοι θα ηθελαν να ερθουν αλλα τα λεφτα δεν βγαινουν ευκολα στην σημερινη Ελλαδα.
 

naruto

Well-Known Member
Ναι αλλα με 2,5 ευρω πας στον Koray που θεωρειτε απο τους καλυτερους του κοσμου σε FUE
κ βλεπεις κ την πανεμορφη Κωνσταντινουπολη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Αν ήμουν φιουρης θα το εκανα 2.49...έτσι για να σας φτιαξω....
Ρε σεις με 2.5 ευρουλακια πάτε Κύπρο καθεστε σε λουξ δωμάτιο μια βδομάδα ,κάνετε διακοπουλες,φτιαχνετε την κουρουπα και γυρνατε Ελλάδα έτοιμοι να μαζεψετε όλες τις ψοφιες που κυκλοφορανε στα μπαρ....όλα αυτά με 2.5 γιουρονια....και θετε και discount....

Μεσα στο μυαλο μου εισαι τασο....εγω και τις δυο φορες που πηγα κυπρο κάθισα 10 μερουλες την καθε φορα και ειχα παρει και την γυναικα μου μαζι...εκανα και τις διακοπουλες μου φιλε...ολα ΔΩΡΕΑΝ και γυρισα πισω αλλος άνθρωπος.
Για ρωτήστε τις γκομενες ποσα πληρωνουν για αισθητικές επεμβάσεις στην ελλαδα στηθος χιλια κοιλίες κλπ
 

ANAR

Well-Known Member
Nαι ρε σεις. Ξεφτίλα να πούμε τα 2,5 ευρώ. Έτσι να γράφετε,
να μη κατεβάσουν ποτέ τιμές αφού πέφτει λιβάνισμα εδώ μέσα, λες κι έχετε να κερδίσετε κάτι με το να πληρώνει ο κάθε κακομοίρης που έχει κόλλημα με το μαλλί 10χίλιαρα και από την άλλη να παίρνει δάνεια για να την κάνει. Δε ντρέπεστε λίγο λέω εγώ.

Δικαίωμα μου να γραφω οτι θελω και δεν δέχομαι υποδείξεις τι θα γραφω στο φορουμ pithikas.Εμενα τα 2.5 μου φαίνονται λιγα τι να κανουμε τωρα...εσενα πολλα,ελευθερη αγορα εχουμε πας οπου αντέχει η τσεπη σου.Απλα τα πραγματα.

Γιατι δεν γινετε η ιδια συζήτηση και για τις υπόλοιπες ξενες κλινικες να ριξουν τις τιμες;
 

aeratos28

Just aeratos
Γιατί εδω στο φορουμ anar όλοι πάνε η στην dhi η στον βεκρή η στον mhrc η στην hdc..από τις 100 επεμβάσεις οι 98 γίνονται σε αυτές τις εταιρείες ..και όλα τα παιδιά φωνάζουν για όλες τις εταιρειες να ρίξουν τιμές και όντως έχουν πέσει γενικά..για τις υπόλοιπες ξένες ποιες εννοεις??και με τι μούτρα να ζητήσει κάποιος από το φορουμ εδω μείωση στις τιμές απο αυτους όταν δεν υπάρχει σχεδόν κανένας πελάτης ??
 

ANAR

Well-Known Member
Γιατί εδω στο φορουμ anar όλοι πάνε η στην dhi η στον βεκρή η στον mhrc η στην hdc..από τις 100 επεμβάσεις οι 98 γίνονται σε αυτές τις εταιρείες ..και όλα τα παιδιά φωνάζουν για όλες τις εταιρειες να ρίξουν τιμές και όντως έχουν πέσει γενικά..για τις υπόλοιπες ξένες ποιες εννοεις??και με τι μούτρα να ζητήσει κάποιος από το φορουμ εδω μείωση στις τιμές απο αυτους όταν δεν υπάρχει σχεδόν κανένας πελάτης ??


Για ποιο λογο οι κορυφαίες κλινικες δεν εχουν ελληνες πελατες;να φανταστω το υψηλό κοστος;εεεε πιέστε να πεσουν οι τιμες τους.
Μαζευτείτε 5,10,15 μαζι για να παρετε καλυτερη τιμη.
Εγω ειμαι της άποψης οτι δεν γινετε να εχεις υψηλες υπηρεσίες με χαμηλο κοστος απο εκει και περα οπου βασταει η τσεπη του καθενος παει.
Η hdc γραφει στον κατάλογο της 3,5 ευρω και σε εμας χρεωνει 2,5...οποτε χαλαρωστε.
 

aeratos28

Just aeratos
Καλά χαλάρωσε εσύ λίγο πρώτα και μετά βλέπουμε για εμάς..κουβέντα κάνουμε,εσύ ξεσπαθωσες..αν εσύ βλέπεις λογικές τιμές δικό σου θέμα..υπάρχει και η άλλη γνώμη όμως η οποία είναι επικρατούσα..είναι ακριβοί..ο γεωργιου έκανε καλή κίνηση και έχει δώσει και 2€ το graft.αυτός δεν προσφέρει υψηλές υπηρεσίες??προσφέρει,απλά συμβαδίζει με την πραγματικότητα..οπότε όλα τα άλλα είναι περιττά που λες..σιγά μην κάνουμε και γκρουπ για να πάμε στους γιακουμπ κάτω στην κυπρο.έλεος.!και το θέμα δεν είναι το οικονομικό.τουλάχιστον για μένα..σιγα τα λεφτα τα 5000-10000€..το θέμα είναι ότι δεν πιστεύω ότι τα αξίζουν αυτά τα λεφτά που ζητάνε..πλησιάζει τις τιμές του lorenzo στα πολλά grafts..μικρή διάφορα παραπάνω πλήρωσε ο cvial από σένα για πάνω κατω τα ίδια grafts..και πήγε σε δυναμίτη γιατρό..οπότε αν είναι να φτασει κάποιος αυτά τα λεφτά δεν νομίζω ότι αξίζει η κυπρος..φτωχότερες κατά πολύ οι υπηρεσίες που προσφέρει σε σχέση με lorenzo..
 

tol

Well-Known Member
Δυο παρατηρησεις:
Α) Ρε φιλαρακια (anar, taso) για ποιες διακοπες στην Κυπρο αναφερεστε;
Μαλλον τρολαρετε.
Διακοπες με ενα κεφαλι σαν καζανι, βομβαρδισμενο σαν τη Χιροσιμα και το Ναγκασακι;

Αμεσως μετα απο μ.μ. θα κανεις διακοπες; Εδω εμεις κρυβομαστε σαν τους ποντικους στα λαγουμια την πρωτη εβδομαδα μη μας δει κανενα ματι (και ας καναμε τρεις ακουρευτες μεταμοσχευσεις) και εσεις μας λετε για διακοπες!!!!!!!!

Β) Μηπως εσεις οι επικριτες του Βεκρη βλεπετε το δεντρο και οχι το δασος;
Μηπως το μακροπροθεσμο οφελος απο την κλινικη του Βεκρη θα ειναι μεγαλο για εσας που θελετε μελλοντικα να κανετε μ.μ. στην Κυπρο;
Μηπως οι χαμηλες τιμες της συγκεκριμενης κλινικης αναγκασουν τους κυπριους να ριξουν τις τιμες, για να μη χασουν την ελληνικη πελατεια;

Μια αιρετικη αποψη: αν ημουν στη θεση των παιδιων που φανατικα τασσονται κατα των ελληνικων κλινικων και εχουν αμετακλητα αποφασισει να κανουν μ.μ. στην κυπρο, θα ευχομουν να εχει μεγαλη πελατεια ο Βεκρης (ειτε με καλα ειτε με κακα αποτελεσματα), ωστε μελλοντικα να πετυχω το στοχο μου (μια μεταμοσχευση στην κυπρο με λογικες τιμες).
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Νομίζω ότι το λογικότερο, αν κάποιος ήθελε μια έκπτωση από τους Κύπριους, θα ήταν να ζητήσει μια καλύτερη τιμή για την 2η μμ. Αυτό που λέμε ποσοτική έκπτωση.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

aeratos28

Just aeratos
Αυτό cvial είναι το σωστό που λες..βασικά θα έπρεπε οι ίδιοι να έκαναν κάποια έκπτωση από μόνοι τους σε έναν πελάτη που κάνει την 2η επέμβαση του εκεί..δεν λέω να ζητήσουν τα μισά λεφτά,αλλά τουλαχιστον ένα 20% κάτω, θα έπρεπε να το έδιναν..ούτε καν όμως.ακριβώς ίδια χρέωση όσες επεμβάσεις και αν κάνεις..λάθος
 

tasos33

Well-Known Member
Αν ο Γεωργίου δεν είχε κανει τις γνωστές πατάτες απο τις οποίες έχασε κοσμο ουτε σεντς δε θα κατέβαινε απο τα 2.5
Καλά χαλάρωσε εσύ λίγο πρώτα και μετά βλέπουμε για εμάς..κουβέντα κάνουμε,εσύ ξεσπαθωσες..αν εσύ βλέπεις λογικές τιμές δικό σου θέμα..υπάρχει και η άλλη γνώμη όμως η οποία είναι επικρατούσα..είναι ακριβοί..ο γεωργιου έκανε καλή κίνηση και έχει δώσει και 2€ το graft.αυτός δεν προσφέρει υψηλές υπηρεσίες??προσφέρει,απλά συμβαδίζει με την πραγματικότητα..οπότε όλα τα άλλα είναι περιττά που λες..σιγά μην κάνουμε και γκρουπ για να πάμε στους γιακουμπ κάτω στην κυπρο.έλεος.!και το θέμα δεν είναι το οικονομικό.τουλάχιστον για μένα..σιγα τα λεφτα τα 5000-10000€..το θέμα είναι ότι δεν πιστεύω ότι τα αξίζουν αυτά τα λεφτά που ζητάνε..πλησιάζει τις τιμές του lorenzo στα πολλά grafts..μικρή διάφορα παραπάνω πλήρωσε ο cvial από σένα για πάνω κατω τα ίδια grafts..και πήγε σε δυναμίτη γιατρό..οπότε αν είναι να φτασει κάποιος αυτά τα λεφτά δεν νομίζω ότι αξίζει η κυπρος..φτωχότερες κατά πολύ οι υπηρεσίες που προσφέρει σε σχέση με lorenzo..
 
Μπλουζα