Εχει αγορασει κανεις απο minoxidil-direct.co.uk?

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nothinggr

Member
Αν είχες φορτώσει το PayPal account σου με λεφτά πριν τα cc, έχεις την δυνατότητα να κάνεις αγορές χρησιμοποιώντας τα λεφτά.
Αν όχι, πρέπει κάποιος γνωστός/φίλος σου που έχει λογαριασμό τράπεζας στο εξωτερικό να κάνει top up το PayPal του και να σου στείλει λεφτά μέσω PayPal.
 

poseidonas77

Well-Known Member
αν και πιστευω οτι τωρα με την συμφωνια που θα ανακεφαλαιοποιησουν και τις τραπεζες θα ανοιξουν ολοκληρωτικα οι αγορες...προς το παρον μονο για ενοικιασεις αυτοκινητων ξενοδοχειων server εισητηριων και καποιες αλλες κατηγοριες που δε θυμαμαι μπορεις να πληρωσεις με καρτα στο εξωτερικο..
αυτο με το paypall ισχυει παντως..πριν μερικες μερες το εκανα και ψωνισα κανονικα απο το εξωτερικο
 

kostaspar

New Member
Έχω balance στο paypal και μπορώ να φορτώσω και άλλα γιατί έχω κάρτα εξωτερικού. Άλλη ήταν η ερώτηση μου. Έχει αγοράσει κανείς τελευταία από minoxidil direct; Γιατί έχει αλλάξει το site και πρέπει στο checkout να επιλέξεις χώρα αποστολής. Και στις επιλογές δεν υπάρχει η Ελλάδα.
 

Stripar

Established Member
Έχω balance στο paypal και μπορώ να φορτώσω και άλλα γιατί έχω κάρτα εξωτερικού. Άλλη ήταν η ερώτηση μου. Έχει αγοράσει κανείς τελευταία από minoxidil direct; Γιατί έχει αλλάξει το site και πρέπει στο checkout να επιλέξεις χώρα αποστολής. Και στις επιλογές δεν υπάρχει η Ελλάδα.

Το Site όντως έχει αλλάξει & δέν έχει την Ελλαδίτσα μας μέσα...

Δές όμως εδώ:
www.kirklandminoxidiluk.co.uk
 

kostaspar

New Member
Επειδή χρησιμοποιώ το rogaine εδώ και καιρό και δεν θέλω να πάω σε kirkland, υπάρχει κανένα άλλο αξιόπιστο σιτε για να αγοράσω rogaine; Οι υπόλοιποι από που αγοράζετε;
 

cool11

Well-Known Member
Γενικα το site εδω εχει 'ψιλοπεσει'.
Η συμμετοχη εννοω.
Οποτε σε πολλα ρωταμε, οσοι μειναμε, αλλα διχως απαντησεις.

Φυσικα, λιγο η κριση, λιγο τα cc, πολλες αγορες ετσι κι αλλιως δεν μπορουμε να κανουμε.
Αλλα εστω, καποια απλα πραγματα, με καθολου η λιγα λεφτα, πχ βουρτισμα, δαφνελαιο κλπ, μπορουσαμε να τα συζηταμε...

Επι του προκειμενου τωρα, παλια ειχα αγορασει και απο 'cheaprogaine' αλλα δεν πρεπει να υπαρχει πια....
Υπαρχει αυτο εδω, ως 'αντικατασταση'
http://paylesscenter.com/Rogaine_c22.htm

Αν εχει αγορασει κανεις απο το νεο site...ας μας πει.
 

cool11

Well-Known Member
Βρήκα αυτόν τον πωλητή στο ebay ο οποίος έχει αρκετά καλή τιμή για το rogaine και έχει 93000 κριτικές. Σκέφτομαι να προχωρήσω σε αγορά. Έχει αγοράσει κανένας άλλος από ebay;

Δεν εχω αγορασει, αλλα σκεφτομαι κι εγω την επομενη φορα να αγορασω απο ebay.
Εχω κανει πληθος αγορων απο ebay, μια ακομη.
Αφου τα διαφορα sites πετανε την ελλαδα εκτος, ας ειναι καλα το ebay.

Mε τοσες κριτικες θα αγοραζα αφοβα.
 

Tommy h

Member
Έχω αγοράσει τουλάχιστον δυο φορές από αυτόν ειναι αξιόπιστος και γρήγορος ,έχω ένα θέμα όμως τώρα που θέλω να αγοράσω από eBay ,ενώ έκανα το request money κ.τ.λ έχω λεφτά στο balance του PayPal μάλιστα έκανα κανονικά αγορά από sites αλλά μόλις πήγα να πληρώσω στο eBay δεν με αφήνει με το PayPal ενώ έχω λεφτά στο balance τι γίνεται δεν μπορώ να καταλάβω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

weznem

Well-Known Member
παιδια καλησπερα ειχα στειλει μαιλ κανα μηνα πριν στην εταιρεια minoxidil direct επειδη δεν εβρισκα την χωρα μας και μου ειπαν οτι ειχα προβληματα με το τελωνειο κα δεν στελνουν ελλαδα,δεν ξερω αν αλλαξε κατι δυστυχως μεχρι στιγμης τζιφος δεν εχω βρει κατι αλλο καιαγοραζω ρεγκαιν απο φαρμακειο
 

kevin

New Member
Φυσικα αχρησιμοποιητα ημερομηνια ληξης 12/2016 4 ευρω το μπουκαλακι.... Ποσοτητα εχω των 6 πακετο και των 8 πακετο!
 

weznem

Well-Known Member
Απο Σερρες ειμαι μπορω να στα στειλω μέσω ταχυδρομειου χρεωνεσαι τα εξοδα αποστολης με αντικαταβολη. Αν θες το τηλεφωνο μου ειναι 6948892976
οποτε τ λεφτα σου τα δινω στον ταχυδρομο? ποσα ειναι τα εξοδα αποστολης φιλε?
 
Μπλουζα