Ετοιμος για ahc

Tsek

Well-Known Member
Ο Flyer είναι νέο μέλος που θέλει να κάνει μμ.
Μου έκανε σε πμ μία ερώτηση και μου το είπε και μάλιστα ήθελε να ανοίξει και νήμα.
Είναι καθαρά δική του απόφαση τι θα κάνει.
Εδώ είπε κάτι λάθος γιατί δεν ξέρει, δεν διάβασε σωστά και ο Τol το νήμα απο την αρχή και έγινε μπέρδεμα. Απο εκεί και πέρα το ότι συνεχίζετε και του απαντάτε επιθετικά είναι λάθος και πρέπει να το δουλέψετε λίγο, sorry..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ρε tsek, τι να το δουλεψουμε λίγο και ιστορίες λες?αυτά δεν μπορώ να ακούω και τρελενομαι..τι να δουλέψουμε?να γίνουμε καλύτεροι σε κάτι δηλαδή??σοβαρευτειτε κύριοι λίγο γιατί οι ασυναρτησίες πάνε και έρχονται εδώ ..το συνέχισε ο flyer που ζήτησε και τα ρέστα γι αυτό και του απάντησε έτσι ο john..ας προσέχει και το κάθε νέο μέλος τι λέει,μην πετάει κοτσανες γιατί τον εαυτό του προσβάλει μόνο.
 

stelgeo134

New Member
Σας ευχαριστώ Aeratos28 και Cvial για την απάντηση με τον ήλιο.

Τol ευχαριστώ. Ότι και αν κατάλαβε ο φίλος Flyer τελείωσε. Όλα οκ. Προχωράμε. :)

Νομίζω μας κάλυψε όλους πλήρως ο Cvial. Καλά αποτελέσματα, καλή υπομονή γτ θα σου χρειαστεί & ευχομαι αυτά που θα δεις να σου φτιάξουν την ψυχολογία σου , πάνω από όλα!!
 

Tsek

Well-Known Member
Καλησπέρα, ήμουν έξω φορώντας καπέλο για το κεφάλι και μόλις επέστρεψα είδα λίγο αίμα χωρίς να έχω χτυπήσει ή ξυστεί ή ακουμπήσει κάπου. Έξω έχει αρκετό κρύο.. να είναι απο αυτό;;
 
Τελευταία επεξεργασία:

stelgeo134

New Member
Καλησπέρα, ήμουν έξω φορώντας καπέλο για το κεφάλι και μόλις επέστρεψα είδα λίγο αίμα χωρίς να έχω χτυπήσει ή ξυστεί ή ακουμπήσει κάπου. Έξω έχει αρκετό κρύο.. να είναι απο αυτό;;

Μπορεί να τραυματίστηκες ελαφρά από το καπέλο χωρίς να το κατάλαβες. Πιστεύω ότι το καλύτερο είναι να απευθυνθείς στον γιατρό σου , αλλά μην αγχώνεσαι δεν φαίνεται τπτ σοβαρό
 

Adriano

Well-Known Member
Καλησπέρα, ήμουν έξω φορώντας καπέλο για το κεφάλι και μόλις επέστρεψα είδα λίγο αίμα χωρίς να έχω χτυπήσει ή ξυστεί ή ακουμπήσει κάπου. Έξω έχει αρκετό κρύο.. να είναι απο αυτό;;
Φίλε είναι μόλυνση. Το έχω ξαναδεί. Κατα 99% είναι μόλυνση. Μοιάζει με δερματίτιδα. Για πήγαινε σε ένα δερματολόγο. Δεν έχει φύγει graft νομίζω. Το είχες πλύνει το καπέλο?
 

Tsek

Well-Known Member
Δεν έχω αγχωθεί αλίμονο.. και δεν φαίνεται τίποτα περίεργο για να είναι μόλυνση. Απλά ψαχνόμουν να δω αν έκανα κάτι λάθος. Μόνο που έκανε κρύο (με το μηχανάκι πετάχτηκα στο σούπερ μάρκετ 2 χιλιόμετρα απόσταση ) και έβαλα καπέλο αντί κράνος και να είναι ευαίσθητο το δέρμα.. ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

athenian

Well-Known Member
Με μέτρια δερματίτιδα μοιάζει. Αστο κι αν δεν υποχωρήσει μεσα στο σ\κ μιλά με την κλινική. Καλή συνέχεια στο αποτέλεσμα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Καλό μήνα σε όλους. Δεδομένου πως ο Φλεβάρης έχει λιγότερες μέρες, αύριο θα κλείσω 30 ημέρες ημερολογιακά.

Μέχρι στιγμής όλα εντάξει , δεν είχα κάτι πέραν απο το μικρό απρόοπτο με το αίμα και δεν εχει αραιώσει και τίποτα ορατό ακόμα.
Φαίνομαι σαν να εχω κανονικό κοντό μαλλί ευτυχώς. Τα περιποιήθηκα και λιγο να φαίνονται όλα ισο μήκος και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Η ερώτηση μου είναι η εξής. Θα έπρεπε να έχω δεί ήδη κάποια σημαντική πτώση σε αυτό το διάστημα ή να προετοιμάζομαι απο εδώ και μπρος..;;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Reve

Active Member
Tsek τελικά έμαθες μήπως πόσα grafts σου έβαλαν και πόσο κόστισε?Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Tsek

Well-Known Member
Δεν μιλήσα άμεσα με την υπεύθυνη, έμαθα όμως έναν αριθμό μέσες άκρες. Αν βάλω το ποστ στις παρουσιάσεις θα το πω.
 

Tsek

Well-Known Member
Μιάς και συμμετέχω πιό ενεργά αποφάσισα κατα καιρούς να ενημερώνω την πορεία μου.
Την άλλη εβδομάδα 1/8 θα μπώ στον 6ο μήνα. Βάζω φωτό της εβδομάδας που πέρασε δηλαδή 5,5 μήνες. Τα χτενίζω κάτω και έτσι είναι όπως φαίνομαι καθημερινά, αλλά τα σήκωσα και πάνω για να φανεί καλύτερα το αποτέλεσμα, επίσης θέλω να ρωτήσω πως μπορώ να ανεβάσω βίντεο γιατί είναι μόνο 3mb το όριο.
 
Μπλουζα