Ετοιμος για ahc

Tsek

Well-Known Member
Είπαμε τηλεφωνικά κάποια πράγματα, το ακριβές πλάνο θα καθοριστεί λίγο καιρό πριν την επέμβαση, απλά θέλω να είμαι εξ αρχής έτοιμος στο τι θα πω και τι θα ακούσω.

Για να παρετε μια εικόνα απο το πλάνο μου δειχνω 2 look με τα οποία θα ήμουν ικανοποιημένος.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2016-12-27-00-58-08-1.png
    Screenshot_2016-12-27-00-58-08-1.png
    236.7 KB · Προβολές: 306
  • Screenshot_2016-12-27-00-59-04-1.png
    Screenshot_2016-12-27-00-59-04-1.png
    295.4 KB · Προβολές: 302
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Με λίγα λόγια θέλω ανοιχτούς κροτάφους αλλά καλό γέμισμα.

Με βάση αυτή την εικόνα υπολόγισα απο 500 σε κάθε πλαινό μπροστά = 1000 και τα υπόλοιπα ( 1500 ας πούμε) πίσω, πρώτα στα πλάγια και μετά κέντρο-κρόουν..
 

hater_of_baldness

Active Member
Παρακαλώ Τέσσερις ερωτήσεις.

1. Μετά απο πόσες μέρες μπορώ να κάνω ελαφρύ γυμναστήριο (δηλαδή περπάτημα, διάδρομο βαράκια)

2. Μετά απο πόσες βαρύ γυμναστήριο (μπάρα 100+ κιλά, άρσεις κλπ)

3. Μετά απο πόσο καιρό μπορώ να βάλω τοπικ

4.Μετά απο πόσο καιρό μπορώ να κάνω βάψιμο του μαλλιού;

Ευχαριστώ.

1. 3 εβδομάδες
2. 2 μήνες
3. 6 εβδομάδες
4. 6 εβδομάδες

Τσέκαρε και με την κλινική σου για να είσαι σίγουρος! Λογικά θα σου πούνε νωρίτερα, εγώ όμως θα το έπαιζα πιο safe μετά και από αυτά που μου είπαν στην hdc αλλά και έχω διαβάσει online.
 

dimitris50423

Well-Known Member
1. 3 εβδομάδες
2. 2 μήνες
3. 6 εβδομάδες
4. 6 εβδομάδες

στα 2 πρωτα συμφωνω.
στο 3ο θα ελεγα οταν ολοκληρωθει η φυτρωση για σιγουρια
και στο 4 εγω δεν θα το κανα. αν το κανεις μετα τους 12 μηνες.
προσωπικη γνωμη. η κλινικη δινει σε ολα πολυ μικροτερους χρονους σε αυτα που ειχα ρωτησει.
 

koumparos

Well-Known Member
Ο πρωτος μηνας ειναι δυσκολος.Μετα δεν θα εχεις θεμα να βαζεις τοπικ η γυμναστικη αλλα εγω προσωπικα βαφες για ψυχολογικους λογους δεν θα εκανα τουλαχιστον για ενα χρονο.Μπορει και να λεω υπερβολες αλλα το τοπικ σιγουρα ειναι απολυτα ασφαλες.
 

Tsek

Well-Known Member
Σίγουρα μετά τη μμ θα προσπαθήσω να σταματήσω τη βαφή. Δεν την θέλω εννοείται, αλλά δίνει πυκνό αποτέλεσμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

piros75

Well-Known Member
Μα το καστανόξανθο δείχνει καλύτερο όσον αφορά την πυκνότητα (έχει μικρότερη αντίθεση με το δέρμα και άρα δημιουργεί καλύτερο illusion)
 

aeratos28

Just aeratos
Άλλο το φυσικό χρώμα μαλλιου,αλλο το βαμμένο ..όταν είναι βαμμένο νομίζω ενισχύεται και ως προς τον όγκο ή τρίχα..οπτικό illusion ας το πούμε..
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tsek

Well-Known Member
Ο λογος που είπα εξ αρχής πως δεν αλλάζω κλινική είναι πως είχα κλείσει μία συνεδρία για τον Οκτώβρη στην οποία ΔΕΝ μπόρεσα να πάω. Έτσι άφησα ανοικτή την ημερομηνία μέχρι να δω τι θα κάνω.
Στο μεσοδιάστημα, διαβάζοντας το φόρουμ και ποστάροντας αυτό το νήμα, κατάλαβα πως με μία συνεδρία δεν θα είχα το αποτέλεσμα που ήθελα. Θα ήταν μισή δουλειά.
Άλλαξα λοιπόν τα πλάνα μου, έκλεισα 2ήμερη συνεδρία και αυτή τη στιγμή νιώθω απόλυτα ικανοποιημένος.
Ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ-ΤΕΡΑΣΤΙΟ-ΤΕΡΑΣΤΙΟ-ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην Μαρία Ζαμπουλάκη που με ανέλαβε, πραγματική Ε-Π-Α-Γ-Γ-Ε-Λ-Μ-Α-Τ-Ι-Α-Σ. καθώς και τις βοηθούς που είχε Κατερίνα και Γεωργία -. Βγάλαμε πολλά γκράφς καθώς η δότριά μου ήταν καλύτερη απο ότι αρχικά φοβόμουν, δεν ξέρω ακόμα αριθμό αλλά και όταν μου πούν θα σκεφτώ πολύ να το ανακοινώσω διότι δεν έχω καμία μα καμία διάθεση να βρεθώ υπόλογος και κατηγορούμενος απο διάφορους δυσπιστους να μου μετράνε το κεφάλι.
Γράφω πολύ κάθαρα τι έγινε. Δύο συνεδρίες στο max των δυνατοτήτων μου-τους, πολύ πύκνωση όπως ζήτησα και πήραμε και λίγο απο γένια.
01/02/2017 με λήψη απο την πίσω δότρια και 02/02/2017 πλάγια-γένια οι συνεδρίες
Σήμερα έχουμε 03/02/2017 και πίσω δεν φαίνεται σχεδόν τίποτα.
Στα πλάγια μόνο φαίνεται τι έκανα και έχω λίγο αίμα το οποίο θα καθαρίσω σιγά-σιγά με γάζα.
Ομολογώ πως όταν πηγα την πρώτη μέρα είχα τεράστιο άγχος και καθόμουν στα κάρβουνα, αν και οι κοπέλες μου έλεγαν συνεχώς πως πάμε πολύ καλά. Όταν είδα ο ίδιος όμως στον καθρέφτη στα μισά της επέμβασης προς τα που πήγαινε το αποτέλεσμα , μου πέρασαν όλα και απλά αφέθηκα.
Ελπίζω η φύτρωση μου να έχει αντίστοιχα καλή συνέχεια.
Ευχαριστώ επίσης το φόρουμ για την ενημέρωση που παρέχει, δεν θα τα είχα καταφέρει χωρίς όλα αυτά που έχουν γραφτεί εδώ (και καλά και κακά). Την Δευτέρα θα πάω για ολικό λούσιμο και τέλος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
καλη φυτρωση tsek. θα θελα και εγω να δω φωτογραφιες θα εχει ενδιαφερον γιατι εκανες διπλη συνεδρια. οπως και να εχει καλη επιτυχια και προσοχη τις πρωτες μερες..
 
Μπλουζα