Εμπειρία από erdogan ??

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Όχι και ίδια κυβικά ο Eρντογάν με Kύπρο, είπαμε.

Ειπα περιπου αν καταλαβες αλλα εσυ ξερεις καλυτερα?
Εγω εχω και μια αλφα εμπειρια μεταμοσχευσης απο Κυπρο οπως και φιλοι μου που εκαναν Τουρκια.
 

chrisk100

Member
Ειχα παει περυσι (Μαρτιο 2016) στην Ελβετια στην κλινικη hattingen για consultation και ειχα μεινει ευχαριστημενος απο την προσεγγιση του γιατρου για την περιπτωση μου αν και τοτε προσωρινα με απετρεψε λεγοντας μου χαριτολογοντας να χαλασω τα λεφτα μου αλλου διοτι δεν ηταν ακομα ωρα να μπω παλι για μεταμοσευση....
Για να μην πολυλογω ειχα σκοπο να κανω εκει την επομενη μου μεταμοσχευση το Νοεμβριο του 2017 αλλα επειδη επαθα ενα περιστατικο Αυτοματου πνευμοθωρακα προσφατα (και νοσηλευτικα 5 ημερες) , μου λενε οι γιατροι οτι αν μπω σε αεροπλανο αυξανονται οι πιθανοτητες υποτροπης...
Οποτε λιγο χλωμο να ξαναμπω σε αεροπλανο για να παω σε κλινικη μεταμοσχευσης κ τελικα να καταληξω σε κανενα νοσοκομειο....
Μενοντας μου μονο η επιλογη να παω οδικως λοιπον σκεφτηκα για τουρκια.....Erdogan...(αν κ ηθελα να μπω για στριπ )
μιλησα μαζι του με εμαιλ μου ειπε για 3800 θυλακια... τα θεωρω πολλα...οποτε θα παω απο κει για consultation να δουμε αν θα βρουμε μια κοινη λυση.( μου ειπε και για φινα...το απερριψα..)
Εχω κλεισει για 20 Απριλιου το consultation, κ αν τα βρουμε θα κλεισω χειρουργειο για Νοεμβριο...αν το επιτρεπει η κατασταση στην τουρκια μεχρι τοτε....

Θα ενημερωσω οταν ερθει η ωρα και για την αποψη μου ως προς το consultation αλλα και για την επεμβαση αν τελικα γινει εκει.
Και εμενα μου αφησε καλη εικονα η κλινικη Hattingen καθως θελω να φτιαξω τις ατελειες στην hairline λόγω Γκο**ρα.Λεω να κανω αλλη μια Strip και μετα στο μελλον εαν χρειαστω κανω Fue.
Ειχα μιλησει μεσω skype με τον Sever Muresanu και θελω καποια στιγμη να παω απο κοντα να τον δω. Μου ειχε πει οτι θα εβαζε και τριχοθυλακια στην ουλη χωρις να του πω εγω τιποτα.
Ηθελα να σε ρωτησω γιατι δεν κανεις παλι στον Χασονα και ηθελες να πας στην Ελβετια?δεν ησουν ευχαριστημενος με Χασονα?
Με Χασονα που μιλησα υπερβαλουν πολυ στα grafts. Μου ειπε ενα τρελο νουμερο.
 

sven

Active Member
Ειπα περιπου αν καταλαβες αλλα εσυ ξερεις καλυτερα?
Εγω εχω και μια αλφα εμπειρια μεταμοσχευσης απο Κυπρο οπως και φιλοι μου που εκαναν Τουρκια.

Εδώ διαβάζω ότι ο Ερντογάν είναι από τους κορυφαίους , το περίπου που αναφέρεις δεν το είδα πουθενά. Ας μας πει και ο εμπειρογνώμονας ο stripar Κύπρος vs Erdogan αν θέλει, αμέσως σου θίξαμε την κύπρο :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ο Stripar δεν εχει και σε πολυ εκτιμηση την Κυπρο και καλα κανει.Ειναι πολυ πιο διαβασμενος απολους μας.
Αλλα φυσικα δεν ειναι και το ιδιο Κυπρος με Εντογαν γιατι αυτος προτεινει τα διπλασια σχεδον grafts με φινα αβερτα κουβερτα πραγμα που δεν προτεινει η hdc τπτ απο τα δυο.
Και εαν ο εντογαν εκανε αεροπορικα+ξενοδοχειο+μετακινηση δωρεαν με ταξι απο αεροδρομιο για χοτελ και επιστροφη χωρις τα υπερβολικα grafts ισως πηγαινα και εγω στην δευτερη μεταμοσχευση.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και ο Μαρας απο τους κορυφαιους αναφερετε αν δεν κανω λαθος.Εχει ειπωθει χιλιαδες φορες εδω μεσα,μονο απο μενα δεν ειπωθηκε.Αν και δεν με κανε εμενα αυτος την μεταμοσχευση και αν πηγαινα και ηταν οι γιατροι που με εκαναν αυτους θα προτιμουσα παλι
 

sven

Active Member
Και ο Μαρας απο τους κορυφαιους αναφερετε αν δεν κανω λαθος.Εχει ειπωθει χιλιαδες φορες εδω μεσα,μονο απο μενα δεν ειπωθηκε.Αν και δεν με κανε εμενα αυτος την μεταμοσχευση και αν πηγαινα και ηταν οι γιατροι που με εκαναν αυτους θα προτιμουσα παλι

Αποψή σου.

Λορέντζο Eρντογάν διαβάζω εδώ μέσα στο forum για Eυρώπη, και καμια φορα αναφέρονται και για τον Bissanga.
 

sven

Active Member
Εγώ αλλάζω λόγια η εσύ λες αναφέρεις ότι είπες στο περίπου ενώ δεν το είχες πει πιο πριν?

Όλοι ξέρουμε εδώ μέσα ότι γενικά στάζει μέλι η γλώσσα σου για Κύπρο και για μένα δεν είσαι αντικειμενικός . Sorry
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αμα νομιζεις οτι δεν ειμαι να ξερεις οτι δεν θα μπορω να κοιμηθω το βραδυ svenouli μου.
Και ισως λεω ισως αν συνεχισω ετσι που εχω 2 δουλειες και πανε ολα καλα και ειναι ιδια η τιμη Κυπρου-Τουρκια υπαρχει περιπτωση να παω και στον Τουρκο.
Προηγειται τα ταξιδακι μου ομως σε 10 μηνες απο τωρα.
 

sven

Active Member
Με δυο δουλειές και είσαι τόσο active στο forum σε ζηλεύω, μακάρι να το είχα και εγώ με την μια δουλειά που έχω. Δεν σε έχω να πας στον Τούρκο αλλα τέσπα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και βεβαια.Δευτερα με Παρασκευη 7-3 πρωι ειμαι σε ενα καφε χαλαρα οπως τωρα.Και ΣΚ καμεραμαν σε γαμους κτλ.
Θες καμια αλλη info για την ζωη μου?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και για το λογο του αληθες....
 

Συνημμένα

  • 16388008_1225390867543199_6219830663041660486_n.jpg
    16388008_1225390867543199_6219830663041660486_n.jpg
    83.1 KB · Προβολές: 102
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Παρε και την αλλη δουλεια για να μην νομιζεται οτι λεω μλκιες.
Υποψιν θα τις σβησω τις φωτο αυριο μην καρφωθω σε γνωστους.
 

Συνημμένα

  • DSC01791.JPG
    DSC01791.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 110
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φιλε Sven να ξερεις κατι.Μπορει να μην με εχεις για τοσο αντικειμενικο αλλα ψευτης δεν ειμαι.
Και οσοι με γνωριζουν εδω μεσα προσωπικα αυτο το ξερουν πολυ καλα.
 

sven

Active Member
Δεν σε έχω για ψεύτη, δεν έχει πάει το μυαλό εκεί για αλλα μη αντικειμενικό.

Επειδή είχες ένα πολύ καλο αποτέλεσμα εσύ και ο Δημήτρης και ο καθένας δεν πάει να πει ότι πρέπει να ομαδοποιηθούμε με τις κλινικές.

Αν πήγαινε κάποιος εκεί που πηγες και έβαζε τα ίδια grafts με σένα και ήτανε 100% ότι θα είχε αποτέλεσμα όπως το δικό σου, οπαδός της θα ήμουνα και εγώ.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αν με διαβαζεις τελευταια θα δεις οτι χαμηλωσα τους τονους.Γιατι και μενα δεν μαρεσει να φαινομαι για κατι που δεν ειμαι.
 
Μπλουζα