Ελλάδα vs εξωτερικό (για πολλοστή φορά)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Θα ανηξω νημα , φιλαρακι μου εκανε μμ στον Βεκρ. εκ μερους του.
Οταν θα εχω περισσοτερες Info και φωτογραφιες το ξεκιναω.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Χαχαχα. Το εχω δει το βιντεακι.
Ο δευτερος που σχολιαζει πρεπει να ειναι αυτος που ειχε μπει στο φορουμ και μας εγραψε το βιογραφικο του. :D
 
Τελευταία επεξεργασία:

FreeThinker

Well-Known Member
Ο δευτερος που σχολιαζει δεν εχει μαλλια εντωμεταξυ. Εχει ενα τσουλουφι μπροστα και τιποτα αλλο. Πολυ εξυπνο να βαλουν εναν φαλακρα να λεει καλα λογια για κλινικη μεταμοσχευσης μαλλιων. Λολ.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
αυτοι που δεν ξερουν και ειναι αδιαβαστοι τα βλεπουνε με αλλο ματι.
 

tasos33

Well-Known Member
Γιαυτην την επιφάνεια τα 1384 με λογο 2 ξέρεις εκ των προτέρων οτι θα είναι λιγα,αυτό που δεν μου κολλάει είναι περισσότερο η γωνία φυτρωσης ,μου κανει λιγο αφυσικο,μπορεί να είναι κ το χτένισμα παντως
Βρήκα μια ωραία πύκνωση σε crown από dhi. Τι λέτε;
http://www.hairlossexperiences.com/forum47/4492.html
 

koumparos

Well-Known Member
Αξιοπρεπες αποτελεσμα με βαση την προ μμ εικονα του.Αν εβαζε καμια 700αρα ακομα θα το γεμιζε ακομα καλυτερα.
 

aeratos28

Just aeratos
Koumparos συγκρινε αυτό το αποτέλεσμα ,όπου ο τύπος εδώ ήταν άδειος πίσω με το crown του piros που δεν είναι πουθενά κενός,απλά λέπτυνση έχει στις τρίχες..οι αποστάσεις αναμεταξύ των τριχών του piros75 είναι σε καλό επιπεδο..αν αυτός με 1300 grafts έκανε αυτο το κλείσιμο ,σκεψου με μέγιστο αριθμό 1000 grafts που έλεγα πως μπορεί να καλυτερεψει..το λέω για την συζήτηση που είχαμε στο νήμα του pirou.
 

koumparos

Well-Known Member
Μπορει να εχεις δικιο αερατε δεν αντιλεγω αλλα πιστευω ειναι λιγα για τον πυρο και εχει και κινδυνο για σοκλος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Λίγα δεν είναι σε καμία περίπτωση.αυτός με άδειο κεφάλι πίσω έκανε τέτοια δουλειά με αυτά τα grafts και είναι περίπτωση μη συγκρίσιμη με τον piro..με 1000 ο piros θα έχει πολύ ανώτερο αποτέλεσμα από αυτό..θα φαίνεται όπως ειπες για εδώ ότι αν έβαζε αλλά 700 θα ήταν κομπλε..τώρα για το shockloss πάντα παίζει.γι αυτό και του λέμε να μην βιάζεται.ακόμα καλά κρατιέται.
 

nine

Active Member
Βλεπω καποια αποτελεσματα που εχουν ποσταρει ελληνικες κλινικες με ξενους να ερχονται εδω Ελλαδα να κανουν ΜΜ;
Οντως τωρα αυτο; Δηλαδη στα ξενα forums υπαρχουν αναφορες για εδω; δεν ξερω.
Εχω την απορια αν τους συμφερει αυτο, ισως δεν τους κοβουν και τιποτα.

Αν ειναι ετσι και εχουν καποιο ονομα οι ελληνικες σε καποιες χωρες εξω και συζητανε για εδω δεν ειναι τελικα τοσο για τον !@#$% οπως λενε καποιοι :p
 

crossfire

Well-Known Member
Κάπου είχε αναφέρει ο aeratos ότι φίλος του ή γνωστός του, κάτοικος εξωτερικού, επικοινωνήσε με β@κρη για να έρθει Ελλάδα για μεταμόσχευση και πήρε τιμή 2100 ευρώ.
900 ευρώ λιγότερα δηλαδή από την τιμή που δίνουν στους κατοίκους Ελλάδας.
Επομένως μην νομίζεις ότι "θαμπωνονται" κιόλας από τα αποτελέσματα και έρχονται Ελλάδα.
 

crossfire

Well-Known Member
Ότι έρχονται, έρχονται όμως.......είναι αλήθεια .
Αλλά και οι τιμές πολύ καλύτερες μάλλον.
 

nine

Active Member
Ότι έρχονται, έρχονται όμως.......είναι αλήθεια .
Αλλά και οι τιμές πολύ καλύτερες μάλλον.

Μαλιστα πιστευω τα πραγματα πανε σιγουρα καλυτερα στην Ελλαδα σε αυτο τον χωρο σε σχεση με μια δεκαετια πριν. Τα αποτελεσματα ειναι καλυτερα οπως και οι γνωσεις σε σχεση με το παρελθον απο αυτα που βλεπω τουλαχιστον στα site τους. Δεν νομιζω να ειναι ολα fake, η αποτελεσματα με toppik καποια σιγουρα ειναι παρα πολυ καλα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Οπως κανουν και τα μεγαλα ξενοδοχεια σε ξενους επισκεπτες που κλεινουν φθηνοτερα απο εμας. Κανεις ανοιγμα σε μεγαλυτερες αγορες ετσι. Ειναι οντως αδικο αλλα ετσι ειναι η αγορα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
οπως ειπα να βρω χρονο πρωτα θα ανηξω νημα για τον φιλο μου που εκανε Βεκρ.
Ενα πραγμα που τον πηραξε ειναι οτι παρολο που μενει γερμανια η τιμη ηταν στα 2500 ευρω αλλα τον κρατησαν 3000 ευρω και τον πηραξε γιατι τον αντιμετωπισαν σαν Ελληνα αλλα οχι Γερμανο,αλλα το παιδι ηρθε απο Γερμανια.
Anyway.εγω τον ειπα δεν πηραζει αφου πηρες καλο αποτελεσμα μην μιλας καθολου.
Αυτα για να δουνε καποιοι οτι μπορει να εκανα στην κυπρο αλλα ειμαι και αντικειμενικος και οχι ΤΣΙΡΑΚΙ,ασε που οσοι με γνωριζουν το ξερουν καλα αυτο.
 
Μπλουζα