Εκτιμηση, γνωμη, καθοδηγηση

piros75

Well-Known Member
Πάντως αυτό με το ποίημα στον Βεκρή το έζησα και εγώ όταν πήγα. Μια ωραία ψηλή κοπέλα μου μιλούσε για την ΑΑ χωρίς στοιχεία και χωρίς να μου παραθέτει τίποτα. Όταν ρώτησα να δω τον γιατρό, μου είπαν βεβαίως αλλά θα κοστίσει 80 ευρώ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tenten1908

Member
Δεν λεω μπορεί να είναι καλός γιατρός αλλα δεν θα μου τη κάνει αυτός απ'ότι ειπαν, θα επιβλέπει μόνο και θα καθοδηγεί. Προσωπικά όταν έρθει η ώρα αυστηρά θα ήθελα να είναι γιατρός αυτός ο οποιος θα ξαναβάζει τα μοσχεύματα και όχι απλά νοσοκόμες. Επίσης δεν θα ήθελα να πηγαινοέρχεται ο γιατρος (όπως μου ειπε αυτή η κοπελίτσα εκει). Αν γίνει καποιο λάθος τι θα κάνει? Θα τις ξαναβγάλει? Ε ΟΧΙ...
Πληρώνουμε τοσα λεφτά μόνο και μόνο για το όνομα βιτρίνα? Τι είναι, κατάστημα ρούχων?
 

tasos33

Well-Known Member
αυτο που λες στην κλινικη του βεκρη να το ξεχασεις, εκτος αν σκασεις παραπανω λεφτα κια ασχοληθει ο ιδιος
Δεν λεω μπορεί να είναι καλός γιατρός αλλα δεν θα μου τη κάνει αυτός απ'ότι ειπαν, θα επιβλέπει μόνο και θα καθοδηγεί. Προσωπικά όταν έρθει η ώρα αυστηρά θα ήθελα να είναι γιατρός αυτός ο οποιος θα ξαναβάζει τα μοσχεύματα και όχι απλά νοσοκόμες. Επίσης δεν θα ήθελα να πηγαινοέρχεται ο γιατρος (όπως μου ειπε αυτή η κοπελίτσα εκει). Αν γίνει καποιο λάθος τι θα κάνει? Θα τις ξαναβγάλει? Ε ΟΧΙ...
Πληρώνουμε τοσα λεφτά μόνο και μόνο για το όνομα βιτρίνα? Τι είναι, κατάστημα ρούχων?
 

tenten1908

Member
Το ξέχασα ήδη, διότι προσωπική μου αποψη πάντα, υστερούν σε σοβαρότητα.
Δεν παίρνουν καθόλου στα σοβαρά την ανησυχία και το αγχος αυτού που θέλει να προχωρήσει σε τέτοιου είδους επέμβαση βάζοντας μια ανειδίκευτη γκαρσόνα της κλινικής, μόνο και μόνο επειδή είναι χρόνια με αυτόν και του καθάριζε τους νεροχύτες, να κάνει διάγνωση.
 

Adriano

Well-Known Member
Και κάπως έτσι τελειώνει και η φήμη του Βεκρή. Αρχίσαμε τα καραγιοζιλίκια πάλι.

Λευτεριά στην Κύπρο.
 

tenten1908

Member
Καλησπέρα σε ολους. Μετα απο λιγο καιρο αποφάσισα να τα αφήσω λίγο τα μαλλιά, να ανεβάσω μια φωτογραφία και να ακουσω τη γνώμη των ειδικών. Η αλήθεια είναι οτι δεν έχω καταλήξει ακόμα και πιστευω οτι μέχρι το Πασχα να τα καταφέρω. Θα αρχίσω σιγα σιγα να ερχομαι και σε επαφη με το εξωτερικό για να πάρω και απο εκει γνώμες. αν χρειαζεστε κ αλλες φωτο πειτε μου
 

Συνημμένα

  • head.GIF
    head.GIF
    97.8 KB · Προβολές: 80

koumparos

Well-Known Member
Χαλαρα για αρχη α.β ζωνη 3-3500 και κοιτα καλυτερα εξωτερικο.Πρωτη επιλογη λορετζο μετα κοιτα ερντογαν και τελευταια επιλογη hdc.
 

piros75

Well-Known Member
έχεις ιδανικό χρώμα μαλλιού για να μην κάνει μεγάλη αντίθεση με το δέρμα. Θεωρώ πως αν κινηθείς συντηρητικά στην χερλαιν μπορείς και με 2.500 μοσχ να έχεις ένα καλό αποτέλεσμα
 

P70

Active Member
Και κάπως έτσι τελειώνει και η φήμη του Βεκρή. Αρχίσαμε τα καραγιοζιλίκια πάλι.

Λευτεριά στην Κύπρο.

Γιατι, έχουν άδικο; Κυριολεκτικά το ιδιο ποιήμα λενε σε ΟΛΟΥΣ. Ειναι κριμα μια κλινικη που αν εξαιρεσεις την εξαγωγη που κανει, εχει μερικα συμπαθεστατα αποτελεσματα, για τα λεφτα που ζηταει.
Απ την άλλη, η κατάσταση ειναι πιασε τον έναν, βαρα τον αλλον, όχι μονο ο Βεκρης.
Βεβαια στο απυροβλητο μονιμως η κυπρος, για τις αποτυχιες της ή το απαραδεκτο φαρμακο που σου ζητανε να παρεις, για να κανεις δουλεια εκει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Αποτυχίες έχουν όλες οι κλινικές ανεξάρτητα χώρας, μια κλινική κρίνεται εκ του συνόλου των αποτελεσμάτων,όπως έχω ξαναπεί και στο παρελθόν οποίος θέλει ας ανεβάσει 40/top αποτελεσματα απο Ελλάδα και γω 40/απο Κύπρο,οποίος θελήσει να ανεβάσει απο Ελλάδα θα πρεπει να οπλιστεί με περίσσα υπομονή και άφθονο χρονο για να τα βρει,αν τα βρει..

Υσ.δεν είμαι υπέρμαχος των κυπρίων και πολλές φορες έχω σχολιάσει τα κακώς κειμενα πχ φιουρης σε consulation αντί γιατρου και αλλα πολλα
στο απυρόβλητο η
κυπρος, για τις αποτυχιες της ή το απαραδεκτο φαρμακο που σου ζητανε να παρεις, για να κανεις δουλεια εκει.
 

George7777777

New Member
Παιδες καλημέρα κι από εμένα

Θα ήθελα να ρωτήσω τις εντυπωσεις σας για τον Βεκρή. Εχω κάνει 2 επισκέψεις στο ιατρειο του για πληροφορείες. Την πρώτη με εξέτασε μια Λιλη (περίεργο επίθετο, δεν το θυμάμαι ακριβώς και μου είπε (λες και εχει καταπιεί κασέτα) τα ιδια. Καλη δότρια περιοχή, κοστος 3600€ κλπ. Πίεσα εγώ πολύ για το 2τερο ραντεβου με τον γιατρό. Μου είπε τα ίδια περίπου και απο τότε με ζαλίζουν στα τηλέφωνα για να κάνω την επεμβαση. Κάποιες παρατηρήσεις:

1) Δεν πλήρωσα για καμία επίσκεψη!
2) Είμαι 37 ετών
3) Τα μαλλία μου είναι μία χαρά. Εμφανίζουν απλά αραίωση μπροστά (μετωπική χώρα) και λίγο εντονότερη στο μπιφτέκι. Η αλήθεια είναι οτι σκέφτομαί καθαρά για καλλοπιστικούς λόγους και για αυτο πήγα μόνο στον Βεκρή καθότι (όπως ισχυρίζεται) μπορεί να κανει ακούρευτη συνεδρία (Αυτο για μένα ειναι μεγάλο συν καθώς, λόγω δουλειάς οτιδήπωτε που θα φαίνεται το αποκλείω!!).
4) Επειδή δεν είμαι απο Αθήνα μου εδωσαν τωρα τελευταία την λυση της Θεσ/κης οπου εχουν ανοίξει κατι κι εκει.

Τι να κάνω; Η αλήθεια ειναι οτι είμα διστακτικός καθώς η αντιμετώπισήτους μου φάνηκε κάπως ερασιτεχνική.

Παρακαλώ για βοήθεια-συμβουλές...

Ευχαριστώ.....
Γιώργος
 

George7777777

New Member
Πάντως αυτό με το ποίημα στον Βεκρή το έζησα και εγώ όταν πήγα. Μια ωραία ψηλή κοπέλα μου μιλούσε για την ΑΑ χωρίς στοιχεία και χωρίς να μου παραθέτει τίποτα. Όταν ρώτησα να δω τον γιατρό, μου είπαν βεβαίως αλλά θα κοστίσει 80 ευρώ.


Παιδες καλημέρα κι από εμένα

Θα ήθελα να ρωτήσω τις εντυπωσεις σας για τον Βεκρή. Εχω κάνει 2 επισκέψεις στο ιατρειο του για πληροφορείες. Την πρώτη με εξέτασε μια Λιλη (περίεργο επίθετο, δεν το θυμάμαι ακριβώς και μου είπε (λες και εχει καταπιεί κασέτα) τα ιδια. Καλη δότρια περιοχή, κοστος 3600€ κλπ. Πίεσα εγώ πολύ για το 2τερο ραντεβου με τον γιατρό. Μου είπε τα ίδια περίπου και απο τότε με ζαλίζουν στα τηλέφωνα για να κάνω την επεμβαση. Κάποιες παρατηρήσεις:

1) Δεν πλήρωσα για καμία επίσκεψη!
2) Είμαι 37 ετών
3) Τα μαλλία μου είναι μία χαρά. Εμφανίζουν απλά αραίωση μπροστά (μετωπική χώρα) και λίγο εντονότερη στο μπιφτέκι. Η αλήθεια είναι οτι σκέφτομαί καθαρά για καλλοπιστικούς λόγους και για αυτο πήγα μόνο στον Βεκρή καθότι (όπως ισχυρίζεται) μπορεί να κανει ακούρευτη συνεδρία (Αυτο για μένα ειναι μεγάλο συν καθώς, λόγω δουλειάς οτιδήπωτε που θα φαίνεται το αποκλείω!!).
4) Επειδή δεν είμαι απο Αθήνα μου εδωσαν τωρα τελευταία την λυση της Θεσ/κης οπου εχουν ανοίξει κατι κι εκει.

Τι να κάνω; Η αλήθεια ειναι οτι είμα διστακτικός καθώς η αντιμετώπισήτους μου φάνηκε κάπως ερασιτεχνική.

Παρακαλώ για βοήθεια-συμβουλές...

Ευχαριστώ.....
Γιώργος
 

tenten1908

Member
Ok Δημήτρη. Ευχαριστώ.
Εμενα παντως με πηραν απο το Βε...η και τους τα εχωσα. Πως ειναι δυνατον τους λεω να εμπιστευτω μια απαιδευτη αποφοιτη γυμνασιου να κανει τη διαγνωση και εγω την επομενη να ερθω για χειρουργιο. Ρε ουυυυσττττ. Αν θελει κατι ο Β...ς ας με παρει τηλ τους ειπα για να με δει. Ειρησθω εν παροδω ηρθα συστημενος απο γιατρο. Ας σεβαστει τουλαχιστον τους παλιους του συναδελφους ο φραγκοφονιας με τη ψωναρα γυναικα που εχει. Ρε ουσττττ

Η θα κανω υπομονη και θα μαζευω λεφτα για εξωτερικο η θα παω για 2500-3000 στη d.......i.
Προς το παρων αφηνω μουσακι
 

tasos33

Well-Known Member
Επιτέλους να ενα ενα νεο μέλος που μπήκε άκουσε έψαξε είδε και έμαθε,εύγε νέε μου,παράδειγμα προς μιμηση
Εμενα παντως με πηραν απο το Βε...η και τους τα εχωσα. Πως ειναι δυνατον τους λεω να εμπιστευτω μια απαιδευτη αποφοιτη γυμνασιου να κανει τη διαγνωση και εγω την επομενη να ερθω για χειρουργιο. Ρε ουυυυσττττ. Αν θελει κατι ο Β...ς ας με παρει τηλ τους ειπα για να με δει. Ειρησθω εν παροδω ηρθα συστημενος απο γιατρο. Ας σεβαστει τουλαχιστον τους παλιους του συναδελφους ο φραγκοφονιας με τη ψωναρα γυναικα που εχει. Ρε ουσττττ

Η θα κανω υπομονη και θα μαζευω λεφτα για εξωτερικο η θα παω για 2500-3000 στη d.......i.
Προς το παρων αφηνω μουσακι
 

tenten1908

Member
Επιτέλους να ενα ενα νεο μέλος που μπήκε άκουσε έψαξε είδε και έμαθε,εύγε νέε μου,παράδειγμα προς μιμηση

Ευχαριστώ, ρωτώντας πας στη πολη χρόνια τώρα ;). Μακάρι να είχα τα λεφτά και το χρόνο να φύγω αυριο εξωτερικό.
Αυτό που θέλω να πω στα νεα μέλη που είναι εδώ και σε αυτά που θα έρθουν είναι: To σαιτ αυτό υπάρχει κυριως για να
  • μην σας κοροϊδέψουν οι κλινικές που προσφέρουν ΜΜ
  • σας πουν εάν αυτά που ακούσατε στεκουν
  • να ακουσετε την εμπειρη γνωμη πολλων εδώ μέσα διοτι κάποιοι έπαθαν και έμαθαν(παθόν μαθόν) και απλόχερα σας βοηθούν μεταφέροντας σας την εμπειρία τους χωρις καμία ανταμοιβή. Το μονο που ζητανε είναι μια φωτο :)
Σιγουρα προσφερει εκατοντάδες αλλα πράματα αλλα κυρίως αυτά που ανέφερα παραπάνω ( κατ'εμέ) είναι τα πιο σημαντικά. Τα υπόλοιπα έρχονται ...

Σε αυτό το σημειο θα ήθελα να ευχαριστήσω το καθένα ξεχωριστά που ασχολήθηκε με το θέμα μου και σας εύχομαι υγεια και πολλα μαλλιάαααα :)

Τις καλημέρες μου και πολλα μπραβο στους διαχειριστες για την εξαιρετικη δουλεια.

PS: Δουλευω σε πολυεθνική εταιρεια με fast movement προιοντα. Εχω εκπτωση 50% για οποιον θέλει που μπορω να πάιρνω μια φορά το μηνα στο ονομα μου. Με αυτό το τρόπο θα ήθελα να βοηθήσω αυτές τις δύσκολες μερες οποιον έχει αναγκη. Αν καποιος ενδιαφέρετε pm ;););)
 
Μπλουζα