Διαφημιση αποτελεσματων απο κλινικες

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Κανε καφε αναργυρε. Κατι τετοια ζωντανευουν το φορουμ.

Επισης Γιαννη οπως ειπες γνωριζω τον σαλονικιο εχεις δει να προσπαθω να χρησιμοποιησω πραγματα για να σε κατηγορησω; δεν ειμαι τετοιος ανθρωπος αλλα παντα απανταω και παλι χωρις να χρησιμοποιω μη επιβεβαιωμενες πληροφοριες γιατι το θεωρω ανεντιμο.
Εχει ξεφυγει απο το αρχικο θεμα η συζητηση.
Το κουτσομπολιο παντα τραβαει τα βλεματα αναργυρε. Και εγω καφε κανω σε τετοιες περιπτωσεις :D
 

dimitris50423

Well-Known Member
Δεν θυμαμαι να υπεγραψα τιποτα αλλα δεν ορκιζομαι κι ολας. Μια φορμα ειχα συμπληρωσει αν εχω περασει ασθενειες αν παιρνω φαρμακα και τετοια.
Και ειχα ζητησει να παρω ενα χαρτι απο την κλινικη οτι τη συγκεκριμενη ημερομηνια εκανα επεμβαση fue για παν ενδεχομενο.
 

dimitris50423

Well-Known Member
ρινγκ εγινε το φορουμ.
dimitris50423 δηλαδη δεν σου αρεσει το αποτελεσμα του salonikou, δεν το βρίσκεις καλο??

υπαρχουν εξελιξεις φιλε που δεν ειναι γνωστες. απο κοντα δεν το ειδα με τα ματια μου. δεν θα πω περισσοτερα γιατι σεβομαι τον salonikio.
μεχρι το σημειο που ειχα δει περιμενα περισσοτερα και για τα μοσχευματα που τοποθετηθηκαν και για το μικρο προβλημα που ειχε. η αδυναμια υπηρχε στα σημεια των ενωσεων μετα μαμα μαλλια εκει το εντοπισα εγω με τα δικα μου ματια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Να επανέλθω λίγο στο θέμα του νήματος μετά το ευχάριστο διάλειμμα που είχαμε με τα καρντασια από τη σαλονικη
Στο δισέλιδο λοιπόν είχε όχι ΕΝΑ αλλά ΠΕΝΤΕ σημεία που θα μπορούσα να συναινέσω έτσι ώστε η DHI Θεσσαλονίκης να χρησιμοποιησει της φώτο η βίντεο από το περιστατικό μου !!!

α) σε σεμινάρια
β) σε συσκέψεις με το προσωπικό η γιατρούς
γ) στην ιστοσελίδα της ( χωρίς κάλυψη προσωπικών χαρακτηριστικων )
δ) στην ιστοσελίδα της (με κάλυψη προσωπικών χαρακτηριστικων )
ε) αποκλειστικά σε επιστημονικά περιοδικά και εφημερίδες .

Όλα τα παραπάνω είχαν από δίπλα τετραγωνάκι με τη λέξη συναινώ !
 
Μπλουζα