Διασημοι/Celebrities

nine

Active Member
Βλεπω πως σε ολα τα περιστατικα βαζουν λιγα γκραφτ και πανε πολυ συντηρητικα,οπως η δικη μας η D.Ειναι κριμα γιατι ο Ρουνει εχει τα λευτα να πηγαινε καπου πολυ καλυτερα και να ειχε κ αναλογο αποτελεσμα.Η αγνοια πληρωνετε δυστηχως.
Ειμαι περιεργος να δω το αποτελεσμα του Ραφα Ναδαλ σε μερικους μηνες.Ειχε μεγαλη διαχυτη αλωπεκια και λογικα σαν αθλητης δεν μπορει να παρει φινα.Εβαλε περιπου 4500g.Να δουμε μια ''καθαρη'' μεταμοσχευση τι μπορει να δωσει σε τετοιες περιπτωσεις

Πρεπει να ειχε επιθετικη τριχοπτωση ο ναδαλ. Περιπου το 11-12 ηταν μπετο μαλλι του. Σε 3-4 χρονια εχασε πολυ εδαφος
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

leas

Well-Known Member
Βλεπω πως σε ολα τα περιστατικα βαζουν λιγα γκραφτ και πανε πολυ συντηρητικα,οπως η δικη μας η D.Ειναι κριμα γιατι ο Ρουνει εχει τα λευτα να πηγαινε καπου πολυ καλυτερα και να ειχε κ αναλογο αποτελεσμα.Η αγνοια πληρωνετε δυστηχως.
Ειμαι περιεργος να δω το αποτελεσμα του Ραφα Ναδαλ σε μερικους μηνες.Ειχε μεγαλη διαχυτη αλωπεκια και λογικα σαν αθλητης δεν μπορει να παρει φινα.Εβαλε περιπου 4500g.Να δουμε μια ''καθαρη'' μεταμοσχευση τι μπορει να δωσει σε τετοιες περιπτωσεις


Συμφωνω μαζι σου..

Για τον Ναδαλ που τα γνωριζεις αυτα τα στοιχεια(λινκ)..σε ποιον πήγε?Θα έχει ενδιαφέρον..
 

naruto

Well-Known Member
Συμφωνω μαζι σου..

Για τον Ναδαλ που τα γνωριζεις αυτα τα στοιχεια(λινκ)..σε ποιον πήγε?Θα έχει ενδιαφέρον..
Σε σκανδαλοθηρικα site το ειχα διαβασει πως εκανε μεταμοσχευση 4500g σε ισπανικη κλινικι,οχι στον Λορενθο.Αλλα λιγο τωρα που το εψαξα δεν ειναι εξακριβωμενο,θα δουμε σε μερικους μηνες.
Αυτο που μου κανει εντυπωση στον Ραφα ειναι ποσο πολυ εχει αραιωση ΚΑΙ στην δοτρια.Τρομερη αραιωση,με 4-5 ποντους μαλλι και γυαλιζει ολη η δοτρια απο την αραιωση.Ουτε 2000 grafts δεν μπορει να δωσει μια τετοια δοτρια.
Κριμα γιατι ειναι ωραιο τυπακι κ μεσα σε 4-5 χροννια τον ξεσκισε η τανα η αλωπεκια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

AmazingG

Member
Καλά τι θα έχει πάρει ο nadal δεν το συζητάμε, ίσως έπαιξε τρελό ρόλο!! μιας και ήτανε πιο μαλλιάς πεθαίνεις (αναβολικά κ.ά.)
 

mikegad

Well-Known Member
Δεν έχεις ιδέα πόσους μαλλιάδες ήξερα και δεν τους έχει μείνει τρίχα....και από κορμί κουρ@δ@ (μάλλον λόγω τον αναβολικών)
Μην λέμε και ότι θέλουμε
 

dimitris50423

Well-Known Member
Στα πρωτα επεισοδια του voice ο Μουζουρακης ηταν πολυ αραιος θα ειδε τα μουτρα του στην τηλεοραση και αρχισε το τοπικ.
Σημαντικη βελτιωση.
 

crossfire

Well-Known Member
Έκανε κι αυτός παρόλο που δεν είχε κανένα πρόβλημα.
 

Συνημμένα

  • robbie-williams-hair-transplant.jpg
    robbie-williams-hair-transplant.jpg
    32.5 KB · Προβολές: 590

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nine

Active Member
Απο survivor που εχω δει κατι λιγα ο σακης δεν εχει και την πιο ισια hairline ασχετα αν δεν εχει προβλημα και ειναι μοκετα.

ο bo μια χαρα ειναι και ο κινεζος βουρτσα.
ο αγγελοπουλος, ο χανταμπακης και ο μαριος στο βρεγμενο εχουν προβλημα φενεται αραιωση καμια σχεση με το μαλλι του σπαλιαρα και του πολιστα οταν ειναι αφτιαχτο :p ΑΑ εχει και ο μισθοφορος.

O Χουτος εχει ανοιξει στους κροταφους απο τοτε που τον θυμαμαι παιδακι στον Ολυμπιακο. Ειναι και αλλοι που δεν θυμαμαι με προβλημα.

Αραγε ολοι αυτοι εκει μεσα χωρις φαγητο, χωρις ξεκουραση και κυριως χωρις κανονικο λουσιμο αφου το μαλλι τους λογικα θα ειναι μεσα στο σμηγμα δεν ειναι επιρρεπης στις δερματιτιδες και σδ;

Λογικα θα πρεπει να χασουν και εδαφος μεχρι να βγουν αφου σαν celebrities (καποιοι ειναι και μοντελα) θα κοιτανε να κανουν θεραπειες για να κρατησουν μαλλι.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Xωρις κανονικο λουσιμο,χωρις φαγητο...αυτο δεν τον ξερουμε τι γινεται πισω απο τις καμερες.
 

bruno1989

Active Member
Ρε παιδιά με το νινο τι γίνεται ;
Τον είδε κανένας στο σόου με τον Αρναούτογλου ;;;
Από τη μια φαίνεται μμ και από την άλλη πρόσθετο
Πολύ περίεργο
 

dimitris50423

Well-Known Member
Αρκετα αφυσικη η συγκεκριμενη μεθοδος για τα δικα μου γουστα. Ετσι ειναι περιπου οσοι εχω πετυχει με hair tatoo.
Αν τον δεις απο κοντα λογικα θα φαινεται ακομη περισσοτερο.
 
Μπλουζα