Διασημοι/Celebrities

sven

Active Member

Aπό καραφλοκορακας next top model έγινε.

Είναι μεγάλη δέσμευση το περουκίνι και κουράζει μελλοντικά. Αλλα αυτό με τις καθημερινές θεραπείες δυο και τρεις φορες την μέρα για τοπικά που κάνουμε μερικοί αν το πεις σε έναν τρίτο το ίδιο θα σου πει, ότι είναι κουραστικό αλλα για εμάς έχει γίνει συνήθεια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Aπό καραφλοκορακας next top model έγινε.

Είναι μεγάλη δέσμευση το περουκίνι και κουράζει μελλοντικά. Αλλα αυτό με τις καθημερινές θεραπείες δυο και τρεις φορες την μέρα για τοπικά που κάνουμε μερικοί αν το πεις σε έναν τρίτο το ίδιο θα σου πει, ότι είναι κουραστικό αλλα για εμάς έχει γίνει συνήθεια.

Κουραστικο παρα πολυ ειναι και το toppik για ρωτα και μενα.Το μισω αλλα με αδειο crown δε βγαινω.Οσο για μινοξ,φινα και αλλες θεραπειες μια απτα ιδια κουραστικα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
johnjohn δεν κανεις καποια θεραπεια πλεον;

Οχι φιλε Μου ολα τα κοψα. μινοξ δεν εβαζα ποτε βασικα και φινα παω στον εναμισο χρονο που εκοψα.
Επισης ολες τις βιταμινες ω3,σιδηρο,βιοτινη τα κοψα.μαζι και δαφναιλεο.
Καποια στιγμη θα αρχισω παλι βιταμινες.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και καλα εκανες τζον,πεταμενα λεφτα.

Μα δε βλεπω και διαφορα στην τριχοπτωση.Ισως η βιοτινη να ηταν παντως το καλυτερο απολα.
Και ισως καποιες φορες να ειναι περισσοτερο το ψυχολογικο οτι τις περνουμε και τα βλεπουμε καλυτερα τα μαλλια μας.
Ισως ξεγελαμε τον ευατο μας.Ενταξει αν περνουμε σταδιακα δεν πηραζει κιολας.Μια παυση χρειαζεται να δεις τι γινεται.
 

tasos33

Well-Known Member
Οι απλές βιταμίνες δεν κανουν τίποτα ειδικα αν παίρνεις έτσι στο κουκουρουκου,στοχευμενα θέλει...

Τζον αν εριχνες λίγο μινοξ μονο κροουν μιας και είσαι παρθένος μπορεί να δούλευε λίγο,για Σκέψου το και με συνετή χρηση μονο καιθε βράδυ μισο ml έβλεπες κινητικότητα, και με μισο μλ η μονη παρενέργεια θα είναι καμια τρίχα στο αυτί μετα απο πεντε χρόνια
Οχι φιλε Μου ολα τα κοψα. μινοξ δεν εβαζα ποτε βασικα και φινα παω στον εναμισο χρονο που εκοψα.
Επισης ολες τις βιταμινες ω3,σιδηρο,βιοτινη τα κοψα.μαζι και δαφναιλεο.
Καποια στιγμη θα αρχισω παλι βιταμινες.
 

tasos33

Well-Known Member
τι σου φαγουριζει ακριβως?:mad:λογικα η προπυλενογλυκολη στο προκαλει
δοκιμασε αφρο ,ειναι μεν πιο ακριβος αλλα με μισο μλ sto crown θα σε βγαλει πανω απο τρεις μηνες

Με πηραζει η μινοξ με φερνει φαγουρα δεν την σηκωνω.Γιαυτο ποτε δε εβαλα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
τι σου φαγουριζει ακριβως?:mad:λογικα η προπυλενογλυκολη στο προκαλει
δοκιμασε αφρο ,ειναι μεν πιο ακριβος αλλα με μισο μλ sto crown θα σε βγαλει πανω απο τρεις μηνες

Ασε κανω οικομονια για αλλα τωρα.
Το κροουν πιο χαλια δε γινεται αλλα ουτε και καλυτερο αν δεν κανω μεταμοσχευση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Καθε φορα και πιο γεματο φαινεται το μαλλι του ρεμου. Σιγουρα το ενισχυει και με καποιο τροπο και κανει και σωστο χτενισμα. Και ο Γεωργαντας σε ενα πρωινο που τον πηρε το ματι μου βγαινει αξιοπρεπης.
 

leas

Well-Known Member
Νομίζω η κλινική έχει τα χαρακτηριστικά της δικής μας dhi..αλλα νομίζω πως η η δική μας είναι καλύτερη..θα του βγαίνε και πιο οικονομικά του φουκαρα.,
 

naruto

Well-Known Member
Νομίζω η κλινική έχει τα χαρακτηριστικά της δικής μας dhi..αλλα νομίζω πως η η δική μας είναι καλύτερη..θα του βγαίνε και πιο οικονομικά του φουκαρα.,
Βλεπω πως σε ολα τα περιστατικα βαζουν λιγα γκραφτ και πανε πολυ συντηρητικα,οπως η δικη μας η D.Ειναι κριμα γιατι ο Ρουνει εχει τα λευτα να πηγαινε καπου πολυ καλυτερα και να ειχε κ αναλογο αποτελεσμα.Η αγνοια πληρωνετε δυστηχως.
Ειμαι περιεργος να δω το αποτελεσμα του Ραφα Ναδαλ σε μερικους μηνες.Ειχε μεγαλη διαχυτη αλωπεκια και λογικα σαν αθλητης δεν μπορει να παρει φινα.Εβαλε περιπου 4500g.Να δουμε μια ''καθαρη'' μεταμοσχευση τι μπορει να δωσει σε τετοιες περιπτωσεις
 
Μπλουζα