Διασημοι/Celebrities

naruto

Well-Known Member
Στη φωτο μετα βλέπω τοπική,αλλά οι κροταφοι δείχνουν να χουν μαλλια,μάλλον συνδυασμός μμ με τοπικ
Πρεπει να χει κανει μεταμοσχευση ο τυπος.
Στη σειρα community που εβλεπα ,τις πρωτες σεζον ηταν ''καμουφλαρισμενο'' Ν2.Στην πραγματικοτητα Ν3 πρεπει να ηταν αλλα με styling κ μηκος μαλλιου ψευτοπερναγε για Ν2.
Στις τελευταιες σεζον ειχε τελειως διαφορετικη hairline.Ωριμη Ν1,5.Απο το συντηρητικο σχημα που εχει στη hairline,πρεπει να εκανε στον hasson.
Topik φοραει ομως ή οχι...δεν μπορω να διακρινω μιας κ δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ελα ρε.ισως η φατσα του τυπου σε χαλαει..εγω θα ψηνομουν στην τελικη αν δεν υπηρψε ελπιδα μεταμοσχευσης..
Μην σου πω θα ξυλωσω τα graft μου να γινω εξαρης και απο εξαρης nw0
 

dimitris50423

Well-Known Member
Με τον Βουρλιωτη τον ραπερ τι παιζει με το μαλλι του; τον πηρε το ματι μου στο show που τραγουδανε τα παιδακια και ειναι αρκετα περιεργο. Φοραει προσθετο;
 

Dynamics

Active Member
Με τον Βουρλιωτη τον ραπερ τι παιζει με το μαλλι του; τον πηρε το ματι μου στο show που τραγουδανε τα παιδακια και ειναι αρκετα περιεργο. Φοραει προσθετο;
παλιοτερα νομιζω ειχαμε βγαλει το πορισμα οτι εχει προσθετο..
 

sito

Active Member

κακά τα ψέματα πλέον ένα πρόσθετο είναι πολύ καλή λύση και όσο προχωράει η τεχνολογία τόσο θα καλυτερλευουν τα πρόσθετα.

Το θέμα είναι οτι εδώ στην Ελλάδα δεν πρόκειται να βρεις κανέναν να κάνει τόσο καλή δουλειά και α΄λλο ένα θέμα είναι η τιμή
 

dimitris50423

Well-Known Member
πολυ ωραιο αποτελεσμα με το προσθετο αλλα πιστευω οτι κουραζει με τον καιρο και ειναι και σκλαβια γιατι αν σε μαθουν ολοι με μαλλια αντε βγες μετα χωρις αυτο..
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε sito έλεος δηλαδή..τι σχέση έχει το περουκινι με αυτό που λες για Ελλαδα??δεν μπορεί μία κομμώτρια να σου κολλήσει στο κεφάλι αυτό το πράγμα??απλά να φέρουν τις σωστές περούκες χρειάζεται.δηλαδή σαν αυτή που ανεβασες στο βιντεακι..τετοιου επιπεδου ..τι master κομμωτης λες να χρειάζεται να το κάνει αυτό??έλεος,τραγικο καταντάει αυτό ρε παιδιά..και κουραστικο πολύ..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ΕΓΩ αν ημουν καθαρο εξαρη και απελπισμενος θα εξαφανιζομουν κανα χρονο απο γνωστους αγνωστους και εαν συμφερε θα το χτυπουσα το trenty περουκινι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sito

Active Member
Ρε sito έλεος δηλαδή..τι σχέση έχει το περουκινι με αυτό που λες για Ελλαδα??δεν μπορεί μία κομμώτρια να σου κολλήσει στο κεφάλι αυτό το πράγμα??απλά να φέρουν τις σωστές περούκες χρειάζεται.δηλαδή σαν αυτή που ανεβασες στο βιντεακι..τετοιου επιπεδου ..τι master κομμωτης λες να χρειάζεται να το κάνει αυτό??έλεος,τραγικο καταντάει αυτό ρε παιδιά..και κουραστικο πολύ..

το θέμα δεν είναι η κομμώτρια μόνο, αλλά και η ίδια η περούκα. να είναι φυσική και απο καλά υλικά. Στην χερλαιν είναι το ζόρι. εγω παντως για να εμπιστευόμουν κομμωτή θα έπρεπε να δω καλά αποτελέσματα από άλλους πρώτα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ελατε βρε παιδια τι περουκες και πρασινα αλογα.Ελεος !!!!!!!!Υπερτατος ξεφτιλισμος για μενα.Ξουρα η ψυχολογος να με βοηθησει να συμβιβαστω με την καραφλα μου.


χμμμ...λες καλυτερα καραφλη μαιμου....?!!

Monkey.jpg
 

sito

Active Member
Ελατε βρε παιδια τι περουκες και πρασινα αλογα.Ελεος !!!!!!!!Υπερτατος ξεφτιλισμος για μενα.Ξουρα η ψυχολογος να με βοηθησει να συμβιβαστω με την καραφλα μου.

όπως το βλέπει κανείς.

Φυσικά δεν θα ήθελα να το μάθει κανείς, αλλά μήπως με το τοππικ νιωθουμε πιο καλά; πάλι δεν κοροιδεύουμε τους πάντες και τους εαυτούς μας;

Θεωρώ πως δεν πρέπει να το βλέπουμε το θέμα με ντροπή. Εδώ οι γυναίκες τίγκα στην ψευτιά είναι (σιλικόνες, φρύδια ματοκλαδα, εξτενσιον κτλ) σε ένα περουκίνι κολλάμε εμείς;
 

Stripar

Established Member
όπως το βλέπει κανείς.

Φυσικά δεν θα ήθελα να το μάθει κανείς, αλλά μήπως με το τοππικ νιωθουμε πιο καλά; πάλι δεν κοροιδεύουμε τους πάντες και τους εαυτούς μας;

Θεωρώ πως δεν πρέπει να το βλέπουμε το θέμα με ντροπή. Εδώ οι γυναίκες τίγκα στην ψευτιά είναι (σιλικόνες, φρύδια ματοκλαδα, εξτενσιον κτλ) σε ένα περουκίνι κολλάμε εμείς;

+100
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
όπως το βλέπει κανείς.

Φυσικά δεν θα ήθελα να το μάθει κανείς, αλλά μήπως με το τοππικ νιωθουμε πιο καλά; πάλι δεν κοροιδεύουμε τους πάντες και τους εαυτούς μας;

Θεωρώ πως δεν πρέπει να το βλέπουμε το θέμα με ντροπή. Εδώ οι γυναίκες τίγκα στην ψευτιά είναι (σιλικόνες, φρύδια ματοκλαδα, εξτενσιον κτλ) σε ένα περουκίνι κολλάμε εμείς;


Mονο το μεικ απ που βαζουν φτανει να μεταμορφουν.
 
Μπλουζα