Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikolakis

Well-Known Member
Ερώτηση 1. Τι νοργουντ ειναι ο σουλτάνος;
IMG_4106.JPG

Ερώτηση 2. Γιατι δε κανει μμ στο συνονόματο;
Παρατήρηση 1. Ο γιος του στα μισα χρονια ειναι διπλάσιο νοργουντ
IMG_4105.JPG
Παρατήρηση 2. Το κεφάλι του σουλτάνου μοιάζει με την ημισέληνο που εχει η τουρκική σημαία!!!!
Συμπέρασμα.
Καμμένος κ Τσιπρας τρελές πυκναδουρες αλλα οι καραφλες κάνουν τελικά το παιχνίδι.
IMG_4107.JPG
 

pithikas

Well-Known Member
O Bασιλόπουλος ήταν από τις περιπτώσεις που λες δεν υπάρχει περίπτωση να καραφλιάσει.
Άγνωσται αι βουλαί της καράφλας, λοιπόν.
 

Socratis

Active Member
O Bασιλόπουλος ήταν από τις περιπτώσεις που λες δεν υπάρχει περίπτωση να καραφλιάσει.
Άγνωσται αι βουλαί της καράφλας, λοιπόν.
Ειχε προδιαθεση.Δες αλλες φωτο .Οπως ο Νικος παππας του παναθηναικου ,συντομα θα τον δεις γλομπο αν δεν κανει κατι.
 

tasos33

Well-Known Member
Τον βασιλόπουλο πάντως τον θυμάμαι απο πολλά χρονια πριν να έχει μια διάχυτη αραίωση σε όλο το κεφάλι,δεν είχε υποχώρηση σε κροτάφους η crown αλλά μια αραίωση παντου
O Bασιλόπουλος ήταν από τις περιπτώσεις που λες δεν υπάρχει περίπτωση να καραφλιάσει.
Άγνωσται αι βουλαί της καράφλας, λοιπόν.
 

geroksouras

Active Member
εγω ειδα φωτο του φερεντινου στο fb που διαφημιζε χαλια.σε μια απο αυτες
φαινεται πολυ αδειος στο πανω μερος,καμια σχεση με το deal που φαινεται
τιγκα μαλλι.τοσο καλη δουλεια κανει το τοππικ?
 

Socratis

Active Member
εγω ειδα φωτο του φερεντινου στο fb που διαφημιζε χαλια.σε μια απο αυτες
φαινεται πολυ αδειος στο πανω μερος,καμια σχεση με το deal που φαινεται
τιγκα μαλλι.τοσο καλη δουλεια κανει το τοππικ?
Δεν βαζει τοπικ,νομιζω εχει βαλει μαλλι και παιζει και τουπεδακι.
 

smoking barrel

New Member
Ρε μαγκες τον μαεστρο των κλαρινογαμπρων στο ποδοσφαιρικο στερεωμα,τον τιτανα Raul Meireles τον εχετε τσεκαρει?Ομοιοπαθης και αυτος, χρονια δεσμιος της αα........Τι εχει φτιαξει?Πως και μας εχει ξεφυγει,αποριας αξιο..........
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Τον βασιλοπουλο οντως τον θερισε η αα.Τον εβλεπες και τον ζηλευες για την πυκνοτητα και μεσα σε μερικα χρονια τα εχασε σχεδον ολλα.
 

Socratis

Active Member
O παντελιδης ειχατε πει οτι βαζει τοπικ.Εγω νομιζα οτι το τοπικ απλα καλυπτει καποια σημεια και τα σκουραινει.Μπορεις με τοπικ να σηκωσεις το μαλλι?Φυτρωνουν μαλλια για λιγο με αυτη την μαλακια>?
 

Dynamics

Active Member
O παντελιδης ειχατε πει οτι βαζει τοπικ.Εγω νομιζα οτι το τοπικ απλα καλυπτει καποια σημεια και τα σκουραινει.Μπορεις με τοπικ να σηκωσεις το μαλλι?Φυτρωνουν μαλλια για λιγο με αυτη την μαλακια>?
δεν φυτρωνουν απλα τα κανει περισσοτερα πυκνα...αμα με δεις με τοπικ θα πεις αυτος ο μαλακας τι κανει σε αυτο το σαιτ?δεν εχω φοβερο προβλημα βεβαια...αλλα με λιγο τοπικ γινομαι τουμπανο!Ο παντελος δεν εχει μεγαλο προβλημα ισως εκανα μμ και εβαζε μισο κιλο τοπικ η εβαζε αρκετο τοπικ
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ρε παιδια τι ασχοληστε εδω,ελατε στο νημα που ανηξε ο sven για τον celebrity john_john1...
 

dimitris50423

Well-Known Member
O παντελιδης ειχατε πει οτι βαζει τοπικ.Εγω νομιζα οτι το τοπικ απλα καλυπτει καποια σημεια και τα σκουραινει.Μπορεις με τοπικ να σηκωσεις το μαλλι?Φυτρωνουν μαλλια για λιγο με αυτη την μαλακια>?

το τοπικ κανει καλη δουλεια αλλα πρεπει να το βαζεις συνεχεια. δεν μπορεις να βγαινεις μια με μαλλι και μια καραφλος θα γελαει ο κοσμος.
ο παντελιδης εγω πιστευω οτι μπορει να ειχε κανει και μια μινι μμ. μαζι με τοπικ διορθωθηκε πολυ
 

Utopia

Active Member
Τον Παντελίδη παιδιά τον είχα πετύχει σε μία φώτο με παααααρα πολύ αραίωση στην Α ζώνη... Για να το κάλυπτες αυτό ήθελε κόκκους καουτσούκ, τι τόππικ καλέ...!!!
 
Μπλουζα