Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

zaxosdogkanos

Active Member
παιδια μετα απο μια ηλικια δεν νομιζω να παιζει ρολο.σε ηλικιες κατω των 25 ομως που ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα πιστευω ειναι μεγαλο μειον η καραφλα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Δηλαδη να παρακαλαμε να μας πεσουν τα μαλλια για να βρουμε ομορφη γυναικα..ελα ρε φιλε..οι καραφλες εχουν ολα τα μωρακια και οι αλλοι οι μαλλιαδες κλαινε τη μοιρα τους με ψυχολογικα ,δεν ζουν τη ζωη τους λογο της φοβερης πυκνοτητας μαλλιων που εχει ως συνεπεια να μην τους κοιτανε οι γυναικες γιατι γουσταρουν καραφλα..???ασε τις μεγαλες γυναικες που κοιτανε να παντρευτουν ,να κανουν παιδι και με λιγα λογια να εξασφαλιστουν..εκει δεν κοιτανε και πολλα στον αντρα,αρκει να εχει μια δουλεια που να αποφερει καποια καλα χρηματα ωστε να ζησουν οκ..για τραβα κανε καμακι σε κανα ωραιο μωρο,δυνατο,22-28 χρονων με κανα norwood5 και θα σου πει που πας ρε καραφλομπεκατσε???αν σου δωσει σημασια βεβαια..και δεν λεω να εχεις πατησει ξυρισμα σε ολο το κεφαλι,αλλα να εχει καποιο μηκος και να διαγραφεται κανονικα η διαφορα των πλαινων με τα πανω που δεν υπαρχουν...οσο για τον λαλα στη 2η φωτο,κενος δεν ειναι πουθενα,αραιωμενος ειναι..μαζι με καμια 100 κιλα που εχασε μεσα σε 6 μηνες εχασε και το μισο μαλλι μαζι..ομως λιγο να το μακρυνει και να το κανει σαν χτενισμα οπως στην 1η σχεδον καθολου δεν θα φαινεται..επισης ειναι και με το κεφαλι προς τα κατω,κοντρα με ηλιο,και σταθερο σημειο γι αυτο σου φαινεται ετσι..αν τον δεις κανονικα δεν θα καταλαβεις τιποτα
lalas1.jpg

Δεν τον λες λιγο αραιωμενο. Μια γραμμουλα μπροστα εχει μεινει μονο.

Δεν ειναι η μια περιπτωση, αλλα ο κανονας που λεει οτι δεν παιζει ρολο το μαλλι.
Σημερα εξω ειδα αρκετα Nw5,6 με πολυ καλυτερες απο την Δρουζα. Μονο εγω τα βλεπω?
Απο εκει που πηγα να παρω τα γλυκα για την επισκεψη(ηταν ενας τυπος με κακη εμφανιση αντικειμενικα και λιγες τριχες στο NW7 και ηταν με την εγγυο ομορφουλα γυναικα του) μεχρι στην βολτα στην πλατεια. Γεματο καραφλες με πιπινακια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

no_more_hair

New Member
για τραβα κανε καμακι σε κανα ωραιο μωρο,δυνατο,22-28 χρονων με κανα norwood5 και θα σου πει που πας ρε καραφλομπεκατσε??

Πολυ σωστα τα λες, εαν και εβαλες μικρο range. Γενικα απο 18-30 stadar, θα ελεγα και μεχρι 35. Απο εκει και περα ψαχνουνε να ανοιξουνε σπιτι, οποτε δεν τους νοιαζει τοσο η καραφλα, αρκει ο δικος τους να εχει μια σταθερη δουλεια. NW6 target group 20-30.
Ουτε στον εχθρο μου να μην τυχει να εχει τετοια τυχη!
 

aeratos28

Just aeratos
Ενταξει δεν εβαλα 30 γιατι και οι 30αρες νομιζω εχουν αγωνια για γαμο οποτε δεν πιστευω οτι τις νοιαζει και πολυ και δεν κατεβηκα στα 18 γιατι η ηλικια αυτη κοιταει αποκλειστικα και μονο την ομορφια,εξωτερικη εμφανιση..και λογικο ειναι δε λεω.!
Πολυ σωστα τα λες, εαν και εβαλες μικρο range. Γενικα απο 18-30 stadar, θα ελεγα και μεχρι 35. Απο εκει και περα ψαχνουνε να ανοιξουνε σπιτι, οποτε δεν τους νοιαζει τοσο η καραφλα, αρκει ο δικος τους να εχει μια σταθερη δουλεια. NW6 target group 20-30.
Ουτε στον εχθρο μου να μην τυχει να εχει τετοια τυχη!
 

vag25

Well-Known Member
Ε απλα διαφωνουμε, δεν εχει νοημα.

Οτι επιχειρημα και να βαλω στο τραπεζι. θα μπει ενα ''αλλά''. Μια θελουν να εξασφαλιστουν για παιδι, μια εχει λεφτα ο καραφλος, μια ειναι διασημος, μια ειναι η εξαιρεση....
Δεν ισχυει τιποτα απο αυτα κατα την γνωμη μου.
Η γυναικες(οι φυσιολογικες) κοιτανε το μαλλι ΠΟΛΥ λιγοτερο απο οσο νομιζουμε. Αυτο εχω δει απο την δικη μου εμπειρια στα 35 χρονια τωρα.
Ουτε λεφτα, ουτε εξασφαλιση, ουτε διασημοτητα. Τιποτα(δεν μιλαμε για τσοκαρα, αλλα για γυναικες)

Ετσι και αλλιως η συζητηση αρχισε απο ενα μηνυμα(ερευνα) που εβαζε στην 24η(!!!!) θεση σημασιας το μαλλι του αντρα για την γυναικα και στην 25η γουσταραν....ΚΑΡΑΦΛΟΥΣ(!!!). Τι να λεμε τωρα:p
Οτι βλεπω στον εξω κοσμο, γραφει και η ερευνα.

Αν πιστεψεις οτι εισαι ανεπαρκης λογο ελλειψης μαλλιου, δεν θα σταυρωσεις γκομενα ποτε γιατι θα εκπεμπεις ανεπαρκεια.
Οι περισσοτεροι καραφλοι χεστηκαν για την καραφλα, για αυτο και δεν μπαινουν εδω μεσα, για αυτο και τους βλεπεις με τα γκομενακια εξω. Εδω μεσα 10 ατομα γραφουμε. Προβλημα με το μαλλι στην Ελλαδα εχουν 2 μυρια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vag25

Well-Known Member
Για να κλεισω.
Δεν λεω οτι για καποιες(λιγες ισως, εγω δεν εχω συναντησει ποτε) κοπελες δεν μετραει η καραφλα. Συμφωνουμε εδω. Αλλα ειλικρινα θα ηθελε καποιος να κανει κατι σοβαρο με κοπελα που το κριτηριο της για αυτον ειναι το μαλλι; Ποσο σοβαρα μπορεις να την παρεις;

Το θεμα μαλλι εχει να κανει πολυ με το οτι χανουμε την εικονα που ειχαμε για μας, αποτομα. Την ταυτοτητα μας. Ειδικα για τα παιδια που ειναι μικρα και εχουν επιθετικη τριχοπτωση η αλλαγη ειναι σκληρη. Εχεις μια εικονα που την εχεις αποδεχτει και ξαφνικα αλλαζει αυτο.
 

aeratos28

Just aeratos
Εννοειται ,αυτο στην ουσια λεμε,συμφωνουμε..ειναι πολυ σκληρο..οσο για το θεμα αν καποια εχει κριτηριο μαλλι κτλ ,στην υγεια της και αντε γεια..αναξια προσοχης απλα.!ομως λεμε αλλο πραγμα,ποια ειναι η γενικη εικονα ..δυστυχως τα καραφλα τρελα αγορια χανουν κατα πολυ εμφανησιακα και οι αποριψεις ειναι παρα πολλες.!κριμα
 

kal

Member
Εννοειται ,αυτο στην ουσια λεμε,συμφωνουμε..ειναι πολυ σκληρο..οσο για το θεμα αν καποια εχει κριτηριο μαλλι κτλ ,στην υγεια της και αντε γεια..αναξια προσοχης απλα.!ομως λεμε αλλο πραγμα,ποια ειναι η γενικη εικονα ..δυστυχως τα καραφλα τρελα αγορια χανουν κατα πολυ εμφανησιακα και οι αποριψεις ειναι παρα πολλες.!κριμα

Εγω προσωπικα και με μη εμφανη αραιωση ( απλα μεγαλο μετωπο) δεν εχω και ευκολα επιτυχιες..Οποτε και καραφλας δεν νομιζω να αλλαξει και κτ ιδιαιτερα..χαχα
 

aeratos28

Just aeratos
Τα temples αν λείπουν και μεγαλώνει το μέτωπο είναι μεγάλο θέμα..συμφωνώ.η καλύτερη λύση είναι τα πλαϊνά να είναι σχεδόν ξυρισμένα ώστε να μη φαίνεται τόσο..μην αγχώνεσαι φίλε kal.παντα υπάρχουν και σωστά μωράκια που δεν κοιτάνε αν έχεις μεγάλο μέτωπο ή όχι ..μην φρικαρεις.
 

Adriano

Well-Known Member
Εγω προσωπικα και με μη εμφανη αραιωση ( απλα μεγαλο μετωπο) δεν εχω και ευκολα επιτυχιες..Οποτε και καραφλας δεν νομιζω να αλλαξει και κτ ιδιαιτερα..χαχα

Εμ πως να έχεις; Σε ένα forum και μιλάς έτσι. Φαντάσου στο δια ζώσης. Χαιλίκια θέλουν οι γκόμενες ρε φίλε. Παίξε μπαλίτσα και μην κωλώνεις.
 

BillR

Member
Καλημέρα μάγκες
Εγώ από τότε που είμαι επισήμως καράφλας (έκοψα τόπικ, ξύρισα το κεφάλι) έχω ελάχιστη επιτυχία στις γυναίκες. Μπορεί πριν να μην ήμουν ο Ρουβάς, αλλά γενικά μπάλα έπαιζα σε αρκετά ταμπλό και ένα βλέμμα στο δρόμο μου το έδιναν. Πλέον έχω απογοητευτεί, να περνάνε 50 γυναίκες (ανεξαρτήτου εμφάνισης) από δίπλα μου, είναι ζήτημα να με κοιτάξουν οι 2-3. Και δε μιλάω για φλερτ, έστω ένα βλέμμα.
Και για να σας δώσω ένα παράδειγμα, σας παραθέτω μία συνομιλία με μία πρώην. Που μέχρι όταν είχα μαλλί (έστω και με το πρεζοτόπικ), είχα επιτυχία. Βρισκόμασταν και περνούσαμε κομπλέ. Είχαμε κόψει για μεγάλο διάστημα να μιλάμε γιατί είχε και αυτή σχέση. Μόλις χώρισε, μιλάγαμε στο ίντερνετ και μου ζήτησε να της στείλω μία φώτο μου. Της έστειλα μία με καπέλο, όχι απαραίτητα για να κρύψω τη ράφλα, αλλά γιατί αυτή είδα εκείνη τη στιγμή, και μου άρεσε κιόλας. Η απάντηση της ήρθε μετά από ώρες, και ήταν απλά ένα thumbs up, και μαντέψτε... δεν έχουμε ξαναμιλήσει από τότε..
image.png
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

edyuser1

Active Member
Καλημέρα μάγκες
Εγώ από τότε που είμαι επισήμως καράφλας (έκοψα τόπικ, ξύρισα το κεφάλι) έχω ελάχιστη επιτυχία στις γυναίκες. Μπορεί πριν να μην ήμουν ο Ρουβάς, αλλά γενικά μπάλα έπαιζα σε αρκετά ταμπλό και ένα βλέμμα στο δρόμο μου το έδιναν. Πλέον έχω απογοητευτεί, να περνάνε 50 γυναίκες (ανεξαρτήτου εμφάνισης) από δίπλα μου, είναι ζήτημα να με κοιτάξουν οι 2-3. Και δε μιλάω για φλερτ, έστω ένα βλέμμα.
Και για να σας δώσω ένα παράδειγμα, σας παραθέτω μία συνομιλία με μία πρώην. Που μέχρι όταν είχα μαλλί (έστω και με το πρεζοτόπικ), είχα επιτυχία. Βρισκόμασταν και περνούσαμε κομπλέ. Είχαμε κόψει για μεγάλο διάστημα να μιλάμε γιατί είχε και αυτή σχέση. Μόλις χώρισε, μιλάγαμε στο ίντερνετ και μου ζήτησε να της στείλω μία φώτο μου. Της έστειλα μία με καπέλο, όχι απαραίτητα για να κρύψω τη ράφλα, αλλά γιατί αυτή είδα εκείνη τη στιγμή, και μου άρεσε κιόλας. Η απάντηση της ήρθε μετά από ώρες, και ήταν απλά ένα thumbs up, και μαντέψτε... δεν έχουμε ξαναμιλήσει από τότε..
image.png
Τι υψος εχεις φιλε μου εισαι καθολου γυμνασμενος;
 

vag25

Well-Known Member
BillR
Θα σε απογοητευσω αλλα εισαι στο mood που και μετεωρητης να πεσει στην γη θα φταιει η καραφλα σου.
 
Δεν μπορω να καταλάβω γιατι θέλουμε να αρέσουμε στις γυναίκες ενω εχουμε καράφλα και δεν μας ταιριάζει αλλα εμεις θελουμε η γυναικα να ειναι ωραια. Το πρώτο που κοιτάει κάποιος σε εναν άνθρωπο ειναι η εξωτερική εμφάνιση και σίγουρα ολοι θέλουμε εναν ωραίο άνθρωπο διπλα μας συμφωνα με τα δικά μας γουστα. Υπαρχουν ανθρωποι που κυκλοφορούν με καπέλο για ολη την ζωη τους π.χ. ο Μποτρινι ή ο Μαλιατσης δεν νομιζω να το κάνουν για στυλ. Σε αυτο που θελω να καταλήξω ειναι οτι η εξωτερικη εμφάνιση μετραει και τα μαλλιά ειναι μέρος της εξωτερικής εμφάνισης.
 

Dynamics

Active Member
Όσοι έχουν μεγάλα νορ η καλύτερη λύση είναι γυμναστήριο και λίγα συμπληρώματα για να φτιάξουν ένα δυνατό κορμί...τουλάχιστον έχεις αυτοπεποίθηση από το να είσαι καράφλας με κοιλιά...όταν φτάσω 40 και δεν έχω κάνει οικογένεια η λύση μονόδρομος...
πχ κοιτάτε τον τεο(sirina) τι νιμου βαράει την ιννα...στην έκθεση που είχα πάει όλες οι γκόμενες πάνω του για φώτο
 

naruto

Well-Known Member
Καραφλα με καραφλα εχει διαφορα
σκαει μυτη ενα τυπος στο γυμναστηριο σημερα
,ξυρισμενο κεφαλι,σχετικα γυμνασμενος κ ψηλος,μαυριδερος σαν ηλιοκαμμενος ενα πραγμα,σοφιστικε μουσακι,αρρενωπα χαρακτηριστικα κλπ κλπ
τον φαγαν ολες με τα ματια τους.Αυτου του πηγαινε το παραδεχομαι ακομα κ εγω

Εμενα που ειμαι ασπρουλιαρης λες κ εχω αναιμια,
ατριχος λες κ ειμαι 12 χρονων,κ με γλυκο baby face δεν μου παει.Σαν αρρωστιαρης ειμαι,σαν καχεκτικος.

Αλλα κ να μου πηγαινε και να αρεσα ετσι χεστηκα,εγω μαλλια θελω.
Οποτε ...βαλε φινα .....
 

BillR

Member
Τι υψος εχεις φιλε μου εισαι καθολου γυμνασμενος;

1.80 είμαι φίλε μου. Σώμα κανονικό δεν είμαι χοντρός, ίσα-ίσα αδύνατο θα με έλεγα. Γυμνασμένος δεν είμαι όχι, γιατί όσες φορές το ξεκίνησα απλά το βαρέθηκα μετά από 10 μέρες.

BillR
Θα σε απογοητευσω αλλα εισαι στο mood που και μετεωρητης να πεσει στην γη θα φταιει η καραφλα σου.

Ναι καταλαβαίνω τι εννοείς.
Πως τα έχω φορτώσει όλα εκεί, έχω βρει δικαιολογία και έχω "αράξει".
Δε ξέρω, ίσως. Πάντως ότι από τότε που ξύρισα κεφάλι δε σταυρώνω γκόμενα δεν είναι τυχαίο. Και φυσικά όλο αυτό είναι αλυσίδα, απογοήτευση, πτώση του ηθικού και φόβος ακόμα και να φλερτάρεις...
 
Μπλουζα